Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

U mnie nadal nic. Nie wiem od czego to zalezy - próbowałam z dwóch przeglądarek. Wchodzę na forumowisko - klikam to co z boku tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się zarejestrowałam na forum także czekam na zaakceptowanie mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te, które nie dają rady się zarejestrować może niech spróbują (za radą synestezji) zmienić przeglądarkę :) xxxxxxxxxx gość: tak, przenosimy się. Co prawda kafe może naprawią, a może nie, ale o nowym, prywatnym forum była mowa już jakiś czas temu. No i tam można mieć suwaczki i jest kolorowo :P :P :P xxxxxxxxxx Lista dziewczyn, którym się udało zarejestrować: Aasiula28 Emka___ karola2812 Anilorak Gosia... CrazyMamma Montgomery nuś27 Dorr123 Agnieszka_1990 synestezja Malawronka diana33 Gabi__82 - brak w tabeli Jotka87 - brak w tabeli nadia3111 - brak w tabeli szatsa - brak w tabeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka jestem na tym forum wlasciwie od poczatku. Bylam w pierwszej tabelce a do drugiej nie moglam sie wpisac bo wyskakiwal mi spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi spokojnie :) Ja skopiowałam ostatnią naszą tabelę. I już pisałam na nowym forum, żeby się dopisać - tam też jest tabela, tylko, że w osobnym wątku, żeby nie zginęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez sie udalo zawitac na nowe forum ale nie potrafie ustawic awatara ani suwaczkow:( pokombinuje jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczecinianka_ 27
Znalazłam fajny wierszyk :-) Piąty miesiąc nam już leci, co raz większe nasze dzieci Czy to chłopiec, czy dziewczynka, każda z nas chce corcie, synka Trymestr pierwszy, drugi, trzeci, już za chwilę będą dzieci Już nam pięknie rosną brzusie, to jesienne są mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na tym prywatnym USG ale nadal nie było nic widać. Dziecko zwinieta dosłownie w kulkę. Kazala mi isc na 10 minut na spacer zeby ruszyć dzieciaka by zmieniło pozycje. Więc juz straciłam nadzieje ze sie dowiem. Ale jak wróciłam to moja malenka pokazała co tam tak chowala! DZIEWCZYNKA ! Pierwsza w rodzinie. Moja mama ma samych wnuków. Doczekała sie wnuczki ! Jestem przeszczesliwa :) pisze z tel jutro przyjrze sie tej rejestracji. Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny strona z forum w ogóle mi sie nie otwiera. Ciągle wyskakuje błąd;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczecinianka_ 27
Hej Dziewczyny! Myślałam, że jako mamy październikowe, mogłam liczyć na jakies odpowiedzi i wsparcie, ale zostałam tu zupełnie pominięta. Mam mnóstwo pytań, ale Wy jakieś "zamknięte" jesteście na nowe mamusie. Szkoda, bo to moja pierwsza ciąża i liczyłam na wsparcie, możliwość wygadania się, w grupie raźniej! Także uciekam z kafe, życzę Wam udanych wizyt u ginekologa, zakupów i szczęśliwego rozwiązania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;(((
Hej szczeninianka nie uciekaj... Ja widze tylko jeden post od ciebie z wierszykiem. Ostatnie dni kafe szwankuje nie ma wielu postów, potem sie pojawiaja na wczesniejszych stronach...śmiało dołączaj do nas. Zapraszamy... Emka ja tez nie moge wejsc na to twoje forum :(( P.S.Ciekawe kiedy ten post sie pojawi na kafe ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostałam wczoraj maila ze administrator musi mnie aktywować. Narazie czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;(((
Emka wysłałam ci maila. Zmieniam dzis nick na Brigtstars!!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;(((
Od dzis jako Brightstars i jzu nie widze kolejnych postów .. ech kafe.... szczecinianka mi cycochy urosly bardzo, ale na poczatku moglam nosic tylko miekki biustonosz bo wszytsko mnie uwieralo i draznilo, teraz wchodze w rozmiar miski dwa razy wiekszy niz mialam czyli jestem juz na 85E lub 90 D ... Teraz juz moge nosic normalny bo mnie denerwowaly te miekkie ze sutki przez nie przebijaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brightstars
To ja zaniepokojna od dzis nowa nazwa Oszalec mozna, nie widze nowych wpisów, a wiem ze sa dodane. Nie wiem kto robil modernizacje tego forum, ale coś tu komuś nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brightstars
w dalszym ciagu nie widze odpowiedzi ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, chciałabym się dowiedzieć, jaką na USG mialyscie przezierność karkowa (nt) i czy była widoczna kosc nosowa (nb) ? U mojej dzidzi wyszlo 1,9 mm, a czytam, ze średnio wychodzi 1,5 mm. Dajce znac proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brightstars
oczekiwan ciag dalszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Emka, dzisiaj mi się wszystko otworzyło i zarejestrowałam się:) Także czekam na potwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczecinianka...zarejstruj sie na forum...teraz kafe strasznie szwankuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojona: to nie jest moje forum tylko nasze :) Poczytaj wszystkie wpisy odnośnie tego nowego forum i próbuj się zalogować. Wiele dziewczyn miało problem, ale jakoś się w końcu udało. Spróbuj zmienić przeglądarkę, albo może masz jakiś dodatek włączony, który blokuje fora. Ciężko mi coś doradzić. Jest adres forum, trzeba się zarejestrować i chwilkę poczekać na akceptację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×