Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

spróbuję zalogować się na to nowe forum, w ogóle nie widzę żadnych wpisów po 10 ..... żadna z Was od tamtej godziny nic nie pisała czy jeszcze kafe się nie przemieliło ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i d**a nie moge sie tam zalogowac wypelnialam dane kilka razy - wszystko prawidlowo ale nie cche mnie zalogowac ..... glownie wyskakuje komunikat ze tytul za dlugi o co kaman? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do przezierności karkowej bo któraś pytala - u mnie bylo 0,8 i byla widoczna kośc nosowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojona musisz się zarejestrować jeszcze raz na nowym forum bo nie znając nicka brightstar usunęłam Cię :( A wchodziłam od wczoraj kilkanaście razy na kafe i nie widziałam Twojego wpisu, że to Ty. Ale nic sie nie martw teraz już wiem, więc Cię zaakceptuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ostatnio się nie odzywałam :/ także i zaległości mam spore. pewnie nawet mnie już nie pamiętacie... postaram się poprawić :) U nas wszystko ok. Leci mi 18 tydzień. A we wtorek dowiedziałam się że będzie dziewczynka :D Mała pierwszy raz ruszyła się w 16 tygodniu później miała trochę przerwy i teraz od kilku dni raz dziennie puknie mnie w brzuchol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu coś widać, ale znów nie mogę wyświetlić tego forum nowego. Znów błąd wyskakuje:/ Emka, ja mam dostać jakiegoś maila od Ciebie, że zostałam akceptowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wyszła 0,9 przezierność, bałam się że za nisko a to dopiero jak za wysoka to jest się czym martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniamniek: jesteś zaakceptowana. Nie wiem czy maila powinnaś dostać :) Po prostu się zaloguj. Masz sporo do nadrobienia ;) xxx U mnie przezierność była 1,6 - podobno najczęstsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka ja z pierwszym miałam 1,6. a teraz jak zobaczyłam 0,9 to od razu że coś nie tak... W ogóle nie chce mi się spać :( dobrze że m ma na drugą zmianę bo bym musiała sobie zapałki rano włożyć w oczy żeby przy synku nie zasnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Emka spróbuje dziś wieczorem zrobić to jeszcze raz bo z komputera stacjonarnego nie udaje mi się wejść a z laptopa wczoraj mogłam.Muszę obczaić o co tu kaman :) Aż się boję ile będę musiała czytania tam nadrabiać ;(( .. ale to wszytsko wina Kafe bo wczoraj to była masakra co się działo. Pozdrawiam Was i mam nadzieję do zobaczenia na tamtym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka aktywujesz mnie na nowym forum? Bo czekam już 3 dzien na maila potwierdzającego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam nt 2,3mm i tez bylo ok; bo wynik jest dobry do 2,5 a niektorzy lekarze mowia ze do 3mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka tam chyba nie przychodzi żaden mail. Wszystkie są już aktywne. Loguj się! :) Staram się tam być prawie cały czas więc aktywowałam Cię tuż po Twojej rejestracji. Brightstars Ty też możesz już pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Dotychczas tylko Was czytałam, ale uznałam, że czas się ujawnić. Jestem w 19 tygodniu pierwszej ciąży, długo wyczekiwanej. Nie znam jeszcze płci, ale będę się cieszyć z każdej :-) Mam dzisiaj wizytę u gina, a że ruchów jeszcze nie wyczuwam, bardzo się stresuję czy wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Dotychczas tylko Was czytałam, ale uznałam, że czas się ujawnić. Jestem w 19 tygodniu pierwszej ciąży, długo wyczekiwanej. Nie znam jeszcze płci, ale będę się cieszyć z każdej :-) Mam dzisiaj wizytę u gina, a że ruchów jeszcze nie wyczuwam, bardzo się stresuję czy wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia22
Witam :) Jestem tu nowa :) termin mam na 12 pazdziernika :) Mozna do was dolaczyc? Widze ze tworzycie nowe forum... W jaki sposob mozna tam dolaczyc? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, nie było mnie długo, byłam strasznie chora a ze względu na brak możliwości brania leków choroba atakowała mnie dosłownie jedna za drugą, jedno minęło - kolejne się zaczynało. Dosłownie pierwszy raz w życiu tak mnie sieknęło. Nadal leżę w łóżku, i nadrabiam forum. Chciałam od razu zarejestrować się na nowym forum, ale niestety ta strona nie działa mi ani na Mozilli ani na Explorerze. Jaki jest na to sposób, nie chciałabym stracić z Wami kontaktu przez to, że przeniosłyście się na inne forum które mi nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, w końcu udało mi się wejść, u mnie działa tylko na Explorerze i bez www na początku. Natomiast nie mogę się zarejestrować, najpierw wyskoczyło mi że nie wypełniłam wszystkich obowiązkowych pól, a potem że nieprawidłowy kod. No i teraz juz non stop że to kod niewłaściwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas przezierność wynosiła 1,5 aaaa i bedzie dziewczynka :) Emka zarejestrowałam się na forum, rzadko się odzywam ale mam nadzieję że mnie przyjmiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a robiłyście badania prenatalne typu test pappa i amniopunkcję ? Jakie wyniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bata3974
Witam wzystkie przyszłe mamy. Też mam termin na październik. Czytam sobie Wasze posty, ale jakoś jeszcze się nie ujawniłam. Ciekawe, ile jet takich osób? U mnie przyzierność była 0,7, ale norma jest do 3. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja rowniez czekam na aktywacje na prywatnym forum :))) pod tym samym nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×