Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Ach i zdjęcia piękne - nadrobiłam wszystko :) Uffff muszę się mobilizować i jednak znajdować dodatkową chwilę na poczytanie i popisanie :) A tymczasem uciekam spać :) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała zasypia ok 19.30-20 przy lampce i cycu. przekładam ją do łóżeczka i cała noc światło jest zgaszone. Nawet jak sie budzi to juz lapmki nie zapalam. jedną rolete do końca nie zasuwam i widze w miare czy przykryta itp Jak świeciłam lampkę to się nia interesowała i sie wybudzała. mielismy jechac na wakacje w lipcu gdzies za granice - ale jak dzis zobaczylam jak mala sie poci i jej zle w słoncu to przekładamy wakacje na wrzesien. nadal bedzie cieplo, woda bedzie cieplutka a juz nie bedzie takiego żaru no i mniej ludzi juz bedzie. Myslałam nad grecją ewentualnie egipt. pocecacie jakis konkretny hotel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala spi dzis w body z krótkim rękawkiem i przykryta bawełnianym kocykiem cienkim. tez ja ubieram lekko - kapelusik sukienka bawłniana z krótkim rekawkiem i majtki na pampersa i tez sie pociła, odparzenie ma na szyi. smaruje mleczkiem nivea baby 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michellinka,Alan śpi przy lampce,tzn.mamy kinkiet w sypialni i kupiliśmy taki z Kubusiem Puchatkiem,daje mało światła i zapalamy go tylko na noc.Łóżeczko mamy w sypialni,w nocy jak go karmię to musiała bym zapalać światło i myślę że wtedy by się wybudzał,a po ciemku to nie wiem jak by te mleczko zrobiła :P Kupiłam dziś krem,w aptece pani doradziła mi iwostin solecrin 50+ nie ma w sobie barwników itp.cena 44,17zł/50ml.myślę że będzie dobry. U nas troszkę się ochłodziło,wieczorem była burza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radmon no tak jeszcze w nocy karmisz. Olek od stycznia nie wybudza się w nocy a ja mu ciągle i tak paliłam lampke od przedwczoraj przestalam. W sumie pomyślałam że jak teraz nie przestanę gasić to się przyzwyczai i przez 5 lat jeszcze będę palić :-/ .... Jejku jak wytrzymujecie te temperatury? Najgorzej jest w nocy spać nie idzie :-( W poniedziałek rzucilam palenie ale dzisiaj rano miałam kryzys i omal nie polecialam po fajki. Takie gowno a jak człowieka umie uzależnić :-/ żałuję dnia w którym po porodzie wróciłam do domu i siegnelam papierosa :-/ jaki człowiek głupi był. .... A teraz trzeba za odchudzanie się wziasc ... Orbitrek w domu stoi i się kurzy... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki temu że mąż w domu a Młody zmotywował mnie do wstania o 6, już o 7 poszłam pobiegać. Fajnie się teraz czuję i dobrze że zdążyłam przed deszczem. Błażej do tej pory spał w pajacyku ale pod Waszym wpływem dziś spał tylko w body i tak chyba wystarczy. Ja lubię ciepło chociaż Młody chyba niebardzo. Myśleliśmy o wyjeździe do Grecji czy Tunezji ale uznałam że latem zdecydowanie lepiej będzie mu w polskim klimacie. Nie mogę się już doczekać wyjazdu nad morze ale to dopiero we wrześniu. W czerwcu pojedziemy w góry. Śpimy po ciemku, nawet jak w nocy daję mu piersi to światła nie zapalam. We Wrocławiu trwa rekrutacja do żłobków i szukamy teraz jakiegoś fajnego. Ciężko się zdecydować. Ten o którym wcześniej myśleliśmy nie dostał dofinansowania a poza tym jedzenie przynoszą rodzice. Nie wiem jak to ma wyglądać bo przecież po roku dziecko je chyba już normalnie więc musiałby dostawać codziennie wczorajszy obiad. Rano przecież nie zdążę ugotować . Kremu z filtrem używamy nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelinka,no karmię,karmię zawsze budził się raz,czasami dwa razy a dziś co 2h,masakra jakaś nie wiem czemu tak!Muszę go jakoś oduczyć tego jedzenia w nocy,ale jak skoro on potrzebuje!Koleżanka ma córkę 5m.też często jadła w nocy,wzięła się na sposób i zamiast mleka daje jej smoczka,pieluszkę do przytulenia i zasypia.Próbowałam z moim tak zrobić-nic to nie dało głodny i tyle,musiałam go nakarmić i wtedy spał.. Co do palenia ja przed ciążą paliłam,później oczywiście nie,ale teraz popalam,czasami jak mam gorszy dzień,ale nie ciągnie mnie do tego aby nałogowo palić.A i jak z dziewczynami się spotykam. U nas dziś trochę się ochłodziło po wczorajszej burzy,ale nie za bardzo,duchota jest tyle że słońce nie grzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michellinka widze że na jednej fali jedziemy:P Ja też padam, dzisiaj było w nocy u nas w mieszkaniu 23-24 stopnie, nad ranem do 22,5 sie schłodziło bo okna na przestrzal w całym mieszkaniu i wiatrak chodził. Mąż sie obudził o 5 i klął że spac nie moze od duchoty. Ja nie wychodze w takiej temp. po 10 na dwor. Mala chodzi najczęściej od 17-20, wraca nam ycie od razu i rano od 9-11 spi na balkonie bo mamy rano balkon bez slońca.W dzien sie bawimy w domu bo uważam że skoro ja się meczę to mała tez. Spi teraz na balkonie w pampersie nakryta pieluszką tetrową, w dzien to samo, na noc rampers. Nie nawidze słońca i goraca, najchętniej by się do irlandii przeprowadziła:P Kocham zime, snieg i mróz:P:P długie wieczory przed tv przy filmach i grzańca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my za to wczoraj pol dnia na miescie bylysmy, Lilce chyba nie przeszkadza upal tak samo jak mi. Miala na sobie bluzeczke na ramiaczkach i spodenki, bez skarpetek. A pozniej pluskala sie w basenie ;) dzisiaj troche mniej slonca, ale nadal goraco, o 12 mala zje i idziemy na spacerek. No i dzisiaj jest impreza niespodzianka dla mojego m z okazji urodzin, oby sie wszystko udalo... wwweeew My mamy wlaczona malenka lampke, a to dlatego, ze mamy rolety zewnetrze i po spuszczeniu nie widac nic, nawet lozeczka bym nie dojrzala. wwwwww Uzywamy kremu z hippa z filtrem 50 wwwww Milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knw - a jakoś nie ma czasu .... :( czytam prawie codziennie a napisac cos jakos nie ma czasu/ Mala sie zwykle wtedy budzi ... :) Całe dnie spedzamy na podworku albo jedziemy rano na dzialke zapakowani jak na wojne i siedzimy tam do wieczora :) Gabrysi sie podoba cały dzien na swiezym powietrzu. Tylko teraz jak sa te upały to gorzej śpi.... No i sie obudziła.... :( kurcze. Wieczorkiem wejde i cos napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korcze widze, ze nie tylko my sie tak meczymy z cieplem. Ale my tu chyba mamy rekord. Mieszkanie sloneczne wszystkie okna po 1 stronie. Wieczorem 27' no i mala zasnąc nie moze w te upaly. Jak zasypiala bez problemu to wczoraj dopiero 22.30. A wstala juz 5.30. Chodzimy na rzesach. Sie zastanawiam co lepiej kupić wiatrak, czy uzywa moze ktos klimatyzacji takiej przenosnej? Widzialam takà za 400, sa i za 1700 no ale poza zasiegiem. Szkoda mi malej. Kaszy odmowila w nocy i nocki znowu do bani. Nie dosc, ze spi tak krotko to jeszcze sie budzi.. oczy mam na zapalkach w domu zaleglosci rosna...ja wole zdecydowanie jak jest chlodniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moja dzisiaj zrobiła nam pobudkę o 05.40 -- ja po 6 zabrałam się za gotowanie dzisiaj mamy imprezkę na 10 osób. Wszystko już przygotowałam jak się cieszę. Mąż poszedł z małą do parku na spacer a ja mam czas do 14. Musze umyć podłogi , wykąpać się i pomalować paznokcie. Wiki ma nóżki i rączki troszkę czerwone , posmarowałam ją wysokim filtrem 50 i lekko czerwona. Przecież nie była długo na słońcu. Nocka taka sobie ja wróciłam do domku o 23 i mała się obudziła. No i spała z nami w łóżku. Dziś ciepło bardzo parno. Chyba będzie burza i deszcz. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radmon - ja też czasami popalam. Przed ciążą paliłam nie dużo raczej do towarzystwa. Zaczęłam popalać od śmierci męża teściowej. Nie palę codziennie raczej tak do piwka albo jak się spotkam z koleżankami. Nie przeszkadza mi to :) A co raz się żyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Najnowsze wieści - Piotruś sam wstał na nogi !!!! Złapał się kanapy i wstał :) Dwa dni temu :) I od tamtej pory próbuję to uchwycić aparatem, ale jak tylko zobaczy obiektyw to siada (chyba nie umie 2 rzeczy na raz robić) :) no i teraz zawał co 5 minut :) bo jeszcze dość niepewnie stoi i na paluszkach :) kilka kroków też przejdzie, ale nie ćwiczymy, bo uważam, że ciut za wcześnie :) _Dodałam kilka fot na maila _W sobotę mykamy na tydzień do Kołobrzegu :) Wynajęliśmy kawalerkę :) Oby pogoda była znośna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelinka my rowniez spimy po ciemku, jak daje w nocy mleko to w niani mam takie male swiatelko i je wlaczam zebym widziala buzke. Dzisiaj Kuba zrobil nam niespodzianke i przespal cala noc i to jeszcze do 7, ale sie wyspalam:-). Fajnie jakby mu tak zostalo. 2plus 1 gratulacje dla Piotrusia,szybko pierwsze kroki zaczyna robic:-). My czekamy az maly zacznie siedziec. Kremu uzywamy nivea 50. Dzisiaj bylam z kolezanka na zakupach, ale sie obkupilysmy obydwie:-), popoludniu idziemy na urodzinky to nie bede miec problemu, ze nie mam co ubrac. A ja mam pytanie odnosnie smoczka. Czy wasze dzieci uzywaja ich tylko np. Do zasypiana czy w ciagu dnia tez. Kuba ostatnio nie rozstaje sie z nim, probuje mu ograniczac, teraz jeszcze jest za maly zebym calkowicie go wyeliminowala, ale zdecydowanie z aczesto go wklada do buzki. Aneta oby impreza niespodzianka sie udala:-) Maz pewnie bedzie zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chwilę, więc trzeba koniecznie cos napisac :) Za godzine jade na dzialke - juz do wieczora bedziemy. Grillowanie - przyznam sie ze jeszcze w tym roku nie jadlam nic z grila :) ---- Gabrysia już prawie raczkuje, tzn. uczy się teraz :) kreci sie w okól własnej osi i próbuje raczkować. Jest zmotywowana tym że coś tam jej wychodzi więc próbuje dalej. Jeszcze nie siedzi sama stabilnie. Śpi troche lepiej w nocy - jest jedna pobudka po 4,5-5h. A pozniej dopiero rano okolo 6 i robi zwykle jeszcze sobie drzemke do 7. ----- Dałam jej zupke z buraków - bardzo jej smakuje , ale kupka teraz jakas taka dziwna po niej, ciemna, taka ciemno zielona. Też tak u was było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knw - ja tez sie wybieram na zakupy ciuchowe jutro rano. Musze kupic sobie jakies krotkie gatki ---- Aneta - życzę udanej imprezki - niespodzianki :) ---- 2plus1 - gratuluje postępów Piotrusia :) teraz to bedziesz miala pilnowania.... :) ---- Radmon - masz moze linka do tego baseniku? Tez planuje kupic jakis niedługo najlepiej z daszkiem zeby byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że macie gdzie baseniki stawiać. Lubię swoje osiedle ale wolałabym domek z ogródkiem. U nas dzisiaj dzień deszczowy. Gratuluję postępów wszystkim Maluszkom! W ostatnich 2 tygodniach to był prawdziwy skok rozwojowy. Jak tylko Błażej skończył 7 miesięcy zaczął raczkować, wyszły 2 ząbki, odkilku dni mówi bababa,a wwczoraj po raz pierwszy wspiął się po wersalce na nóżki. Teraz musi chyba trochę zwolnić bo jakby temlo utrzymał to za kolejne 2 tygodnie biegałby wymawiając pełne zdania:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, jeszcze stabilnie siedzieć w tym czasie zaczął. Tak musiałam się pochwalić:-D ale z jedzeniem kawałków sobie jeszcze. nie radzi. Daję chrupki kukurydziane ale tylko pomiędli i wyrzuci. Brokuł czy kalafiorek to za duże wyzwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja dzisiaj byłam na zakupach ciuchowych dla Alana. Kupujemy na 80 i 86 ;) Na dzień dziecka kupiliśmy taką kule malego smyka, szczeniaczka kiwaczka i basen z kulkami. Basen dostanie od dziadków. Kula i szczeniaczkiem zachwycony. Oczywiście już dostał bo ja bym nie wytrzymała:) Wysyłam fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka wysyłam link do basenu,tylko sama nie wiem na który się zdecydować -http://allegro.pl/basen-brodzik-z-odpinanym-daszkiem-intex-56471-wwa-i4244352054.html ten fany bo mogła bym z małym tam siedzieć,a i patrzę też na to jeśli siostra przyjedzie z dzieciaczkami to żeby mogły też się pluskać. -http://allegro.pl/basen-muchomorek-kojec-z-daszkiem-intex-57407-i4255227585.html a ten taki akurat dla maluszków pewnie był by ok,ale gdzie ja tam wejdę :P -http://allegro.pl/basen-brodzik-domek-z-daszkiem-142x117-intex-57429-i4250124658.html to całkiem sprytne. I nie wiem który kupić Mój mały jeszcze nie śpi coś się przestawił :/ Już tak późno a on dalej buszuje.Mało spał w ciągu dnia..ja nie wiem skąd on ma tyle siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
random ja bym wolała dla dziecka ten mniejszy, fakt te duże są z***biaszcze ale woda się długo grzeje, w zeszłym roku w biedronce były takie spore bez daszku, kupiłam synowi, woda stała 3 dni i robale się jakieś zalęgły. W tym roku zdecydowanie stawiam na mniejszy. U nas sobota nudna, od rana z dzieciakami byłam na zakupach, później taki skwar że nie szło wyjść a po 15 jak się trochę ochłodziło to ledwo przed burzą do domu zdążyliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna sorka przekręciłam nik radmon, przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj biedne współczuję tego meczenia sie w taka pogode - ja jestem cieplolubna i moj Jas uwielbia spędzać cale dnie na dworze. Dzis odwiedziła nas siostra z 4 mcznym synkiem - smyki rozebrane do body na krótki rękaw przelezaly cały dzien na kocu w ogrodzie. Jas za dwa dni będzie mial 7 mcy - nie siedzi stabilnie ale zaczyna siadać trzymając sie podlogi reka (wyslalam foto), czolga sis jak szalony i pojawiają sie elementy raczkowania (zdarza mu sie przebierać jakis odcinek rękoma i nogami z podniesionym brzuchem), wstaje jak sie czegoś złapie tylko nie.może to byc całkiem pionowa powierzchnia. Np.dzisiaj siedzkalam po turecku obok niego na kocu - najpierw na kolana moje sie wspiął a później powolutku stanal przy mnie - próbuje wstac przy łóżeczku ale.mu jeszxzs nie wychodzi. Martwię sis trochę jego siusiakiem bo ma bardzo waski ten napletek - w ogóle nie schodzi - we wtorek jedziemy do chirurga mam nadzieje zs to.po.prostu urods Jaska i tak ma... Ale pamiętam ze duzo ładniej mu schodziła skorka na początku teraz jakby zarosla... Ja tez sie musze wybrać na zakupy po ciuchy dpa siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JulkaZ no w sumie to racja,mniej wody to szybciej zrobi się cieplejsza,dlatego ciągle się zastanawiam bo do tego większego zawsze można nalać mniej wody,a dla takiego maluszka to w sam raz :) No zobaczymy co kupię :) Milka mój Alan 22go skończył 7m.i też nie siedzi,coś tam próbuje ale albo przechyla się w bok albo na buźkę leci,więc nic z tego nie wychodzi.Ale pełza i podnosi pupcię.Bałam się też o siusiaka bo ma też bardzo wąski napletek ale we wtorek byliśmy u naszej pediatry i stwierdziła że tam jest wszystko prawidłowo,w sumie to od początku tak miał.Jak możesz napisz co chirurg na to powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz radmon u Was bylo tak od.poczatku to może taka własnej uroda synka - u nas było tak ze jak naciagalismy napletek jak byl mniejszy to ta dziurka na końcu sie powiększala nie jakos nie duzo ale jednak, a teraz jak próbuje delikatnie naciągnąć to tej dziurki na koncu nie ma i sie.zupelnie nie powiększa jakby była cala.przyklejona. Oczywiście napisze co chirurg powiedzial. My do basenu lejemy ciepla wode - moj tata przynosil zawsze maluchom kilka wiader cieplej wody i nie musieliśmy czekac na zagrzanie a jak stygla to dolewalismy cieplej :) I dzieciaki czasami az mówiły ze woda za ciepła :) Hehehe jak do kapania :) Ale duchota - spac.nie mozna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Milka nie idzie spać :-/ nie śpię od 4 i nie mogę zasnąć. :-( wczoraj była u nas burza wręcz nawalnica przeszła i tak się przyjemnie zrobiło :-) niestety na krótko :-/ znów duchota JulkaZ jakiego miasta jesteś? Ja też z kuj-pom :-D Sama bym Olkowi kupila basen ale mieszkamy w bloku nie mamy działki nie ma nawet gdzie iść z tym basenem zostaje tylko balkon ale jakoś nie mam przekonania u nas trochę wieje, nie chciałabym żeby to się znów oiomem skończyło:-/ wczoraj tak się spocil to w dzień wykapalam go to miał też frajde zresztą on wogóle uwielbia się kąpać dlatego myjemy go już w naszej wannie i caaała łazienka mokra :-) tak szaleje :-D więc balkon cały zalany by był łącznie z sąsiadami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Milka nie idzie spać :-/ nie śpię od 4 i nie mogę zasnąć. :-( wczoraj była u nas burza wręcz nawalnica przeszła i tak się przyjemnie zrobiło :-) niestety na krótko :-/ znów duchota JulkaZ jakiego miasta jesteś? Ja też z kuj-pom :-D Sama bym Olkowi kupila basen ale mieszkamy w bloku nie mamy działki nie ma nawet gdzie iść z tym basenem zostaje tylko balkon ale jakoś nie mam przekonania u nas trochę wieje, nie chciałabym żeby to się znów oiomem skończyło:-/ wczoraj tak się spocil to w dzień wykapalam go to miał też frajde zresztą on wogóle uwielbia się kąpać dlatego myjemy go już w naszej wannie i caaała łazienka mokra :-) tak szaleje :-D więc balkon cały zalany by był łącznie z sąsiadami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2plus1 gdzie kupilas ten komplecik zielone ogrodniczki body i ten kapelusik? I te ostatnie zdjęcie też super a wogóle trampki fajne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ctr alt delete zazdraszczam wycieczki :-D super zdjęcia mimi synek do taty podobny :-) wogóle wszystkie dzieciaczki cudne :-) jaś ma raj w tym ogrodzie :-) idę kawke sobie zrobić a moje chłopaki jeszcze słodko śpią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×