Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Gość do judys
ale napisałam przecież że jesteś fajną dzieczyną:) i życze Ci żeby Ci się plany spełniły:) ale sama zobaczysz że czasem nie będziesz mieć tyle entuzjazmu co teraz:) i uważam że po pierwsze już w ciązy nie nalezy się zapuścić czyli tyć do 12 kg maks bo to i tak dużo wbrew opiniom. a po drugie po ciązy sama na drugi dzień po wyjściu z domu skoczyłam do fryzjera na kolor:) po trzecie: dbać dbać o siebie jak najbardziej bo 100% racji że zaniedbana żona i matka to nieszczęsliwa rodzina:) ale Ty piszesz tak jakbyś w ogóle nie zkładała że może być troszke inaczej: kilki i nne wyczyny malucha uwierz moga doptrowadzić do tego że zamisat o siłowni pomyślisz tylko i wyłącznie o łóżku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, alez mam duzo do nadrobienia ;) Rozpisalyscie sie :) Ja tez slyszalam o pogodzie, juz dzis jeslt znacznie chlodniej - a wczoraj prosilam meza zeby meble ogrodowe naszykowal... Jednak trzeba bedzie z tym troszke poczekac :( Dziewczyny, uwazajcie na ta przejsciowa pogode, nie ma sie co za wczesnie rozbierac z szalikow - moj tata ostatnie dwa tygodnie lezal w szpitalu na zapalenie pluc, byc moze dzis w koncu wyjdzie. blackeyed8888 do mnie jakos nie przemawia mycie dziecka sama woda, mam plyn z oliwka Bobini Baby od 1 dnia zycia i bede dolewac go do kapieli i tak myc. Jestem teraz ostrozniejsza z kosmetykami bo przy starszym synu nakupilam Nivea i J&J i go uczulily ale nie chce od razu pakowac sie w Oilatum. No i mam Linomag do pupy i Sudocrem. I tyle z kosmetykow, moze jakis krem albo balsam jak bedzie potrzeba. Co do zebow, tez slyszalam ze w ciazy bardziej sie psuja ale u mnie nie ma tego problemu. Ostatnio mialam leczone w kwietniu 2012, od tamtej pory robie tylko przeglad i nic na razie sie nie psuje. No i kamien i osad usunelam teraz w lutym zeby bylo z glowy na te pol roku :) U mnie jedynie problem byl z dziaslami bo krwawily ale to tez juz przeszlo :) hinskiturysta ja zamierzam kupic pieluszki Happy, w tym sa lepsze od Pampersow ze maja wyciecie na pepek i nie trzeba ich zawijac :) Allegrowiczka1987 ja juz przytylam 11 kg, z 48 kg na piewrwszej wizycie do 59 kg teraz, dzisiaj rano i mysle ze jeszcze ze 2-3 kg na pewno mi dojdzie a wiec Ty malutko przytylas :) Judys002 waga mojego malucha w 32 tyg 1745 g, i podobno ma nie byc duzy - ok 3 kg w terminie, mi to odpowiada :) Jesli chodzi o zdrowa diete przy karmieniu - najbardziej to mi bedzie brakowalo truskawek w czerwcu :( Nie wiem jak ja to wytrzymam, zwlaszcza ze na dzialce mamy ich pelno, i poziomek i malin ale maliny mozna jesc chyba po 4 miesiacu, a truskawek nie bo bardzo lubia uczulac :( Ja zawsze robie dziecku truskawki z bananem i jogurtem, sama to uwielbiam ale nie w tym roku... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm,., i do judys (nie naszej Judys) dlaczego chcecie dziewczyne na sile zniechecic do cwiczen? Macie z tego jakas chora satysfakcje ze jej napiszecie jak to bedzie ciezko z malym dzieckiem? hmm,., co z tego ze masz juz dziecko i wiesz jak to jest ciezko? Ja tez mam syna i doskonale pamietam jak bylo kiedy byl mlodszy. Kazde dziecko jest inne, sa lepsze i gorsze dni - jednego dnia bedzie miala ochote cwiczyc innego nie i co? Cos w tym zlego ze teraz planuje silownie bo chce wygladac atrakcyjnie? Mysle ze kazda kobieta powinna o siebie dbac, niezaleznie od tego ile przytyla tylko od tego jak sie czuje sama ze soba. hmmm,., a czy karmienie piersia oznacza to ze matka nie ma prawa wyjsc z domu? Otoz nie, mozna odciagnac mleko, kupic butelke z anatomicznym smokiem i gotowe - naprawde dlugo mozna w ten sposob karmic i nie znaczy to ze jak wyjde z domu to dziecko przestanie ssac piers - nie oduczy sie jesli bedac w domu bede je dalej umiejetnie przystawiac. Pranie, prasowanie - nawet nie majac dziecka tez codziennie to robimy i jakos nikt nie narzeka, wystarczy podzielic sobie obowiazki i dobrze rozplanowac dzien - wtedy sukces murowany. do judys myslisz sie "uważam że po pierwsze już w ciązy nie nalezy się zapuścić czyli tyć do 12 kg maks bo to i tak dużo wbrew opiniom" - to akurat nie jest prawda, waga w ciazy zalezy od wielu czynnikow m.in. od tego ile sie wazylo przed ciaza, czy ma sie nadwage, sklonnosc do tycia - im czlowiek grubszy przed ciaza tym mniej powinien przytyc ale nie ma ograniczen np. nie wiecej niz 12 kg. Bez przesady, nalezy sie odzywiac prawidlowo, dbac o siebie i jesli lekarz nie widzi nic zlego w tym ze przytylam np. 15 kg to ja sie nie zamierzam przejmowac bo ktos taki jak Ty pisze ze nie wiecej niz 12 - jestes smieszna - a jakbys sama przytyla 13 kg, to co, twierdzilabys ze jestes zapuszczona? Gratuluje podejscia. Przepraszam dziewczyny (nasze) ze sie tak unioslam, ale denerwuje mnie takie podejscie innych "ja mam juz dziecko i wiem jak to jest ciezko" - skoro tak Ci bylo ciezko to po co chceesz drugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm,.,
sisia akurat rad od nastolatki która wpadkę zaliczyła nie będę czytać:) życie wasze plany zweryfikuje a nie chciałam tu nikogo zniechęcać - ja też życzę powodzenia szczególnie Judys która zostanie z niczym jak partner kopnie ją w dupe ( oj tak tak wiem - on jest idealny i akurat on by tego nie zrobił, hahaha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogole to siostra cioteczna mojego meza urodzila wczoraj trojaczki :) Miala oczywiscie cc, az dziw bo donosila do 36 tyg - chlopiec wazy 2 kg i dwie dziewczynki po 1800 g i 1400 g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm,., dziewczyno nikt Cie tu nie zapraszal - sama wparowalas w nasz watek i jeszcze z takimi bezczelnymi tekstami, zaloz sobie swoj i tam dawaj "dobre rady". Czytajac Twoja wypowiedz mozna pomyslec ze przemawia przez Ciebie zazdrosc, moze to Ciebie zostawil chlopak i teraz taka zaniedbana matka polka msci sie na innych, wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trojaczki! ale ekstra!:) gdzie one się pomieściły w jednym brzuszku hehe? :D co do pogody nawet nie chcę myslec o tym, że zaraz znów będzie padał śnieg i te minusowe temperatury.. porażka. jest tak pięknie a potrwa to tylko do jutra, świetnie. Co do kosmetyków, dziewczyny ja słyszałam od naprawdę wielu mam, że im mniej tym lepiej. :) odchodzi się już od kupywania wszystkich "niezbednych" kosmetyków, bo jeśli dziecko ma zdrową skórę nie trzeba wcale wielu kosmetyków. Jeśli skóra będzie np. sucha czy podatna na alergię to dopiero pozniej sie o tym przekonamy, teraz nie ma co gdybac i wydawac fortuny na kosmetyki. Słyszałam też radę, żeby nie kupywać od razu wielu produktów tej samej firmy, bo co jeżeli będą uczulać? Lipa :D Ja mam na razie chusteczki nawilżające z NIVEA soft, emulsję do kąpieli (ciało i główka) z Pharmaceris B od 1 dnia życia, zasypkę Alantan (ale to akurat DODATEK, tak jak pisałyscie wczesniej, jezeli nie bedzie takiej potrzeby nie bede go używać, a kupiłam wcześniej, na szczęście nie był drogi, kwestia kilku zł ;-)), krem Bepanhten Baby na odparzenia (i przy okazji na bolące brodawki) i mam też dwa kremy do buźki (dostałam je) jeden z Ziajki drugi z Mustella. Nie wiem jeszcze którego będziemy używać. Ten z Mustelli na pewno jest z filtrem a co do Ziajki to nawet nie pamiętam. :) Co do kilogramów - ostatni raz ważyłam się w niedzielę, miałam wtedy 6 kg na plusie. Chyba do ok 10 przytyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do sisia
A jesteś pewna że nie jestem jedną z was?:D Nie, to jedną z was facet zostawił a uwierz mi,że ze statystyk wynika że rozchodzi się 80% par które zaliczyły wpadkę. Także dużo szczęscia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisia poruszyłaś ważny temat, mam na myśli cytuję "ja mam juz dziecko i wiem jak to jest ciezko" to o czym pisała nieznajoma nam dziewczyna :P ja powiem Wam szczerze mam dość słuchania tekstów w stylu "kiedy rodzisz? - w kwietniu - ooo to Ci się zacznie dopiero, zobaczysz. nieprzespane nocki, wieczne zmęczenie, obyś w deprechę nie popadła". NO KU**A jak można tak gadać? na początku olewałam teksty takich znajomych, ale potem zaczęłam się buntować. Każde dziecko jest inne, moze moje bedzie spało, MOZE NIE. Co NAJLEPSZE, wiekszosc takich komentarzy slysze od osób, które.. dzieci nie mają. :) Dobrze, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wrocilam z zakupow z mama bo mialam duzy cukier po sniadaniu i mnie spanie bralo wiec poszlysmy na spacerkowe zakupy i akurat u nas w Netto jest wyprzedaz i kupilam Amelci dwa smoczki z klipsem z Disneya po 6zł :D I cukier spadl... ;) Nie przejmujcie sie pisaniem tych "niezaczernionych". Jesli sa takie cwane i wygadane to niech zaczernia nicka a nie kilka postow z roznych nickow ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys bardzo brawo za Twoja wypowiedz :P i wrzucaj sobie filmiki jak chcesz :P Widzisz nie kazda ma ambicje zeby dbac o siebie lepiej sie zapuscic co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zastanawiam sie nad kupnem maty edukacyjnej bo w Netto jest na wyprzedazy za 35zl Jest tylko jedna, ja niby uzywana mam ale musialam zabawki dokupowac i kazda z innej parafii... :} I niewiem co robic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm,.,, "do judys" tak was to boli ze ktos chce dbac o siebie, skoro uwazacie nas za dziecinne to po co nas podczytujecie? i bardzo dziekujemy za gratulacje :) bo przeciez lepiej niz zadbana byc obesrana po pachy mamuska :) no coz nie wiedzialam, ze macierzynstwo odbiera kobiecie prawo do bycia kobieta, gratuluje podejscia! :) Z reszta nie bede sie w dawac w dyskusje z MATKAMI POLKAMI PO 30 (bo te sa przeciez najmadrzejsze i wszystko wiedza lepiej niz te po 20) a i sisia25 dokladnie mleko mozna odciagac ale wiesz Matki Polki nie pozwalaja sie nikomu zajmowac wlasnym dzieckiem, bo one wiedzia i potrafia najlepiej :) i dokladnie po co wam dzieci skoro to takie ciezkie ? macie doswiadczenie ze jest okropnie ciezko to po co sie pchasz w drugie? sama sobie odpowiedz na swoje pytanie, juz nie tutaj, bo zal was czytac :) "hmmmm" predzej Ciebie porzuci facet bo znajdzie inna zadbana kobiete. xxx mini93 ja tez nie moge sluchac tych tekstow jak to po porodze konczy sie zycie, takie podejscie mnie poprostu rozbraja! to po co sobie dzieci robicie jak to dla was taka kara i meczarnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka1987 35zl to w sumie nie wiele jak za mate:) ale nie wiadomo czy Twoja mala wogole bedzie nia zainteresowana :) ja mam ale uzywana od szwagierki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwie maty, jedna po chrześnicy, druga po synku kuzynki mojego faceta :D będziemy wymieniać haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo moje kochane dziewczyny! !! Olejmy te żałosne pizdy. (Do judys) dzieki za mile slowa ze jestem fajna. Milo mi... Ale wiecie co najbardziej denerwuje mnie to ze ludzie nie potrafia czytac przeciez ja NAPISALAM ZE NIE CHCE CHIDZIC NA SILOWNIE TYLKO RANO CWICZYC BO MOJ FACET JEST W DOMKU DO 12STEJ a co do prasowania i sprzatania nie jestes sama w domu a moj mi z mila chęcią pomaga :-) a jeszcze zeby dac wam wiecej powodów do pisania bzdur to jak bede miala syf w domu nie do ogarniecia ( gdzie szczerze w to watpie) to wezme sobie sprzataczke ktora mi posprzata stac mnie !!! A tak po za tym to lata mi to i specjalnie dla was jak urodze i po ćwiczę dodam wam zdjecie jak potrafi wygladac mloda mama kyora ma zapal a nie lenia w dupie! A tak po za tym u fryzjera spedza sie na jefnym kolorze okolo 2godz wiem bo z zawodu jestem Fryzjerem i na to znajazlas czas po porodzie a ja ćwicząc w domi nie dam rady ? Pod czas cwiczen maly bedzie chcial jesc czy cos to sie oderwe... i po problemie! Co do maty ja bym kupiła bo jednak starac bedziesz sie zajac dziecko i bedziesz klasc a 35 zl to nie majatek tak naprawde :-) sa duzo duzo droższe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!! Jeszcze na szczęscie nie rodze hehe ale miło ze sie martwicie;) xx to tak : kosmetyki kupuje z bambino mam nadzieje ze tylko na ich bede uzywac noi sudocrem pamersy z biedronki dada albo z netto jestem 28 kg na plusie (strasznie duzo) ale taka moja natura i wiem ze szybko mi to zejdzie po ciazy wiec sie nie przejmuje xx strasznie sie rozpisałyscie dzisiaj, troche mi zajeło az nadrobiłam ;) xx a co do młodych matek to mówi sie ze kazda kobieta ktora ma dziecko do 22 lat to wpadka a ja mam 19 i planowałam dzidzie zaraz po szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi tabela... NICK------------------Imię---------Wiek------TC---- ---Płeć--Waga....X.04 Erisss-------------------Wiola--------28---------32--- -CH----XXX----XXX sisia25-------------Sylwia---------25----------33-- ------CH-----XXX--- 27.04 Allegrowiczka------Iwona-------24---------33-----------D Z----1516---27.04 HinskiTurysta-------Ewa---------21-------34------------CH ----1800.....27.04 gogak----------------Gosia----------26----------34---- ---CH-----XXX----19.04 mini93-----------------Asia----------20---------35--- -----DZ-----XXX--- 19.04 angelak----------------Ania----------32---------35---- ---CH------XXX---XXX Mandarynkowa92----Adriana------21---------35-------CH -----XXX----18.04 Judys002-------------Judyta-------21----------36------ -CH------3100.....10.04 blackeyed8888------Sandra-------23---------36---------DZ- -----XXX--- 04.04 PaOlcia.94--------Paulina -------19---------37-----------DZ-----3100----02.04 małaMI16------------XXXX ........16.........28....----.DZ.......XX ....31.05 OlgaOlcia............Olga..........28..........25..---... DZ......426.....16.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Judys
Nie ciebie stac a twojego konkubenta. Jesteś żałosną fryzjerką i jak on cię w dupe kopnie nic ci nie zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Połowa ciężarnych z naszej tabelki się nie udziela, a szkoda :( no ale najwazniejsze że jest nas tu troche aktywnych na codzien :) nie moge sie doczekac, az bedziemy po kolei pisac na forum "zostałam mamusią.." ale będzie ekstra! :D Dziewczyny robicie pobieranie wymazu w kierunku paciorkowca? Ja będę to miała w przyszłym tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(do judys) - a skad ty to mozesz wiedziec...?? ze ty tak zyłas bo na bank ojciec twojego dziecka cie juz kopnał w d**e to nie znaczy ze reszta matek tak zyje nigdy nie słyszałas o maciezynskim ??? jestes jakas nienormalna i bardzo cie prosze pisz sobie gdzie indziej nie tutaj bo tylko denerwujesz ludzi ŻEGNAM !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINI fatycznie w tabeli jest nas o wiele wiecej a tu tylko kilka pisze tak na bierzaco ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i faktycznie o silownii pisalam ja nie Judys wiec mozecie sie od niej odpierdzielic! Ja mam swoja wlasna silownie :) wiec nic tylko sie zapuscic jak slonica :) Powodzenia ZAPUSZCZONE MAMUSKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
witajcie Kochane ;* alez mam zaleglosci kilka dni mnie nie bylo a tu juz trzy strony wiecej do czytania:) Pogoda piekna az zyc sie chce:) Dla mnie tez tydzien pracowity porzadki pranko prasowanko potem spacerek i jest wieczor a ja padnieta.Kochane ja przytylam 18 kg a to 35 tydz buuuu czuje sie jak słoniątko, oj bedzie co robic po porodzie czeka mnie troche pracy nad powrotem do formy;) ale damy rade:) Milego dnia laseczki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hinskiturysta - powiem Ci ze te niektóre baby sa jakies opentane czy cos. wogole nie rozumiem ich toku myslenia przeciez kazda jest inna skoro ona taka jest to juz jej problem ... juz mam cisinienie... xx od kilku dni bardzo łatwo mnie wyprowadzic z równowagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no może i jestem żałosną fryzjerką ;p Która w wieku 21 lat ma bardziej poukładane w głowie niż ty (do judys) weź zajmij się sobą i swoimi sprawami bo jak widać kochane na macierzyństwie jest wile wolnego czas a skąd wiem po takich idiotkach JA ZAMIAST KRYTYKOWAĆ NA FORUM (GDZIE NIKT WAS TAM NIE ZAPRASZAŁ) BĘDĘ WOLAŁA PO ĆWICZYĆ wszystko kwestia wyboru podejrzewam że za 20 lat będziesz siedziała pod blokiem z innymi kretynkami i będziesz żyć cudzymi sprawami u mnie mówi się na takie Cieciowe ! haha zmień nazwę na Cieć :) a teraz mam już was w dupie i nie będę odpisywać bo tylko nasze forum śmiecicie :) XXX Była u mnie położna pogadałyśmy sobie itp :) lubie jak ona przychodzi do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co kochane mi się wydaje że to pisze jedna powalona osoba tylko sobie nicki zmienia żeby nie było że sama jest powalona bo to nie możliwe że na świecie pomnożyły się takie przygłupy !!!! XXX PaOlcia a już myślałam że odezwiesz się za dwa trzy dni ;p hehe masze maluchy tyle samo ważą tylko mój tc młodszy l;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do judys
ostatni post "ode mnie" nie był mój. ja nie jestem złośliwa momo że jestem zaszufladkowana już fryzjerka: fajny zawód...też nią jestem:) dziewczyny jedna rada: posprawdzajcie sobie adresy IP i może być dla Was niestety zaskoczeniem że te najbardziej zjadliwe posty sa od Was niestety..... pozdrawiam i spokoju życzę, nie wiem po co Wy sie tak denerwujecie??? ktoś napisze coś od siebie a Wy od razu naskakujecie. czy ja napisałam że ja się zaniedbała, i co najważnijsze że dla mnie macierzyństwo to tragedia i masakra??? nic z tych rzeczy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak myślałam właśnie że pisze jakaś jedna kretynka i podszywa się... Ja do Ciebie nic nie mam opisuje Ci grzecznie :) ale te inne są tragiczne czepiają się o wszystko i wszędzie :) My sobie piszemy jak chcemy przecież to nasze forum i mamy prawo po to je założyliśmy :) żebyśmy mogły między sobą gadać a nie... Dla tego nie rozumiem po co i na co tyle złośliwych osób wchodzi i docina przecież my nic nikomu nie narzucamy itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już Wam pisałam kiedyś, po prostu nie odpisujcie, nie zwracajcie uwagi, zachowajcie się jak dorosłe dziewczyny. :) wiem, ze takie teksty sa denerwujace, ALE.. po 1. osoby anonimowe są no wlasnie ANONIMOWE moje drogie :D piszą co chcą, a w twarz nigdy by Wam tego nie powiedziały ;] po 2. to nie musi byc tak, ze nam zazdroszcza, czy wspolczuja, może wyładowują swoją frustrację albo po prostu się nudzą. po 3. "do judys" wypisuje raz normalnie, raz jak opętana osoba i widzicie to jest właśnie odnośnik do pkt nr 1. ktoś uzył nicku "do judys" napisał KONSTRUKTYWNA krytyke (choc tez nie do konca krytyke, raczej swoje zdanie) ale w taki sposob, ze Judys nie odebrała tego źle. :) ale jakaś idiotka podszyła się "do judys" wypisujac beznadziejne komentarze. to jest właśnie Internet. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×