Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Paolcia to fajnie! podoba mi sie mieszknie w takim domu gdzie mieszka cale familia :P a moj maluch ma wlasnie czkawke :P biedactwo moja malenkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mieszkamy w domu- na piętrze 2 sypialnie, garderoba i łązienka, na dole salon kuchnia i pomieszczenie do zrobienia łazinki. Mała ma pokoik osobno ale na pierwszy mies wjedziemy z materacem. Mam tam fotel so karmienia. Właśnie wróciłam ze szpitala:) dzisiaj ook 13- siedziałam- czytałam ksiażkę i dostałam lodowaty pot na całe ciało i drgawy ze gadać nie mogłam- położna zaleciła wezwanie karetki- zabrali mnie- i wszystko jest ok skok khormonów chyba miałam- badania jakie mi w szpitalu zrobili to------ pasy na brzuch i słuchanie serca dziecka, pomiar mojego cisnienia i mocz papierkiem lakmusowym..... to jest skandal.... odwieźli mnie i do widzenia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinskiturysta- Nawet fajnie sie tak mieszka ale czasem mam dosc bo jako jednya siedze w domu i musze sprzatac a taki duzy dom nie da sie szybko posprzatac... xx Blackeyed - ale juz wszystko wporzadku jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wynajmuję z moim :) Alę teraz miałam właśnie iśc do banku z moim pogadać i rozważać kredyty :) ale teraz chyba poczekamy aż mały się urodzi i pójdziemy sobie bo chcemy kredyt na hmm mieszkanie lub na dom jeszcze się zastanawiam nad tym :) hehe bo ziemie mamy :) ale jeszcze pomylimy :) Ale się dzisiaj narobiłam hehe ale jutro do kończę sobie hmm zostało mi jedno okno i podłogi ;p hehe i będę już dosłownie czekać na moje maleństwo bez żadnych obowiązków w domku ;p jupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blackeyed jak się czujesz >??????????????????????????????????? Już lepiej ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam, że mam takie poczucie że coś mnie zatruło bo dojść do ładu nie mogę- idioci.... słabo mi a mój z nerwów na uszach staje bo aż mam sine usta.... Jakby co mamy na pogotowie dzwonić;/ Powiedzieli że mam skoki hormonalne- ale skad to wiedza jak mi krwi nie badali ani wymazu nic- Kanalia dzisiaj w szpitalu naryjował na moja położna że wykonczy mnie zanim urodzę.... Kupiłam sobie specjalnie glukometr w aptece bo mam dość proszenia im sie- cukier od wczoraj mam ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasrańce jedni !! do dupy z takimi lekarzami !!!!!!! Uważaj kochana na siebie na całe szczęście ty już w 9 miesiącu jesteś co nie ? zaraz zobaczę na tabelkę...no jesteś w 36 to już 9 miesiąc to możesz w razie co rodzić :) Tylko jak masz coś z Ciśnieniem to cc... b normalnie nie pozwolą rodzić tak słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj w nocy obczajałam tą tabelkę- termin mam niezmiennie na 04/04 ale w karcie ciąży mam 35 tydzień, i dzisiaj 2 dni...i sie zgadza- policzcie sobie dziewczyny:D coś nam się pokitfasiło.... noc był ciężka- lepszy skecz Wam powiem- wczoraj poinformowali mnie że ze względu na moje kręgosłupowe problemu nie podadzą mi w żadnym wypadku epiduralu;/;/;/ w sumie ja i tak go nie chciałam ale fajnie jest mieć alternatywe;( Obólnie czuje się źle- leżę i czekam na poprawe- mój wziął wolne z pracy- moja mama sę z nim za tydzień chce wymienić, a mnie szlag trafia- ze tyle szumu i zamieszania ludziom robie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackeyed8888 kurcze ale Ty to masz przygody! dzieki Bogu ze to juz koncowka wiec trzymaj sie juz niedlugo! :) Ja dzis dziewczyny sprzatalam a pozniej lece z moim na zakupy tzn chyba bo nie wiem ile po tym sprzataniu bede miala sily:) co dzis robicie na obiad? bo ja nie mam pomyslu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dziewczyny pierwszy dzien marca hehe fajne uczucie jak sobie pomysle ze juz niedługo i bedziemy razem ;) xx Blackeyed Ty to masz przezycia normalnie ale dasz rade... xx Mi dzisiaj strasznie słabo jest i niedobrze mi nie wiem co jest grane ale w głowie mi sie kreci cały czas poczekam na mojego jak cos to pojedziemy gdzie to sprawdzic- ciekawe od czego ? xx Hinskiturysta na obiad to jeszcze nie wiem ale cos trzeba zrobic moze rybka z ryzem i warzywami ;) miam uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam teraz na naszego maila i powiem Wam ze wasze rozstepy to połowa to co ja mam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paolcia to co dodalam na emial to nic :( mam straszne na tylku cyckach i udach jak by mnie pies pogryzl sa takie czerwone ;/ ja dzis na obiad zrobilam kartofelki z przyprawami z piekarnika i piers z kurczaka z grilla glodna jestem jak cholera a tego mojego jeszcze nie ma ehh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, my od rana mielismy tyle bieganiny... Na szczescie juz wszystko zalatwione :) Bylam u lekarza, wyniki ok, musze jeszcze tylko ten posiew zrobic. Szyjka sie nie skrocila, 3,5 cm, wiotka i podatna ale trzyma czyli spelnia swoja role - mam sie dalej oszczedzac bo mi to sluzy ;) Usg tez w porzadku, maly rosnie, wazy 1745 g czyli akurat na 32 tydz, raczej duzy nie bedzie - pan doktor daje mu 3 - 3.100 kg, nie wiecej. Pierwszy syn mial 2560 g w 37 tyg wiec mysle ze podobnie. Przed samym badaniem dostal czkawki oczywiscie, ale najbardziej cieszy mnie to ze jest ulozony glowka w dol - a wiec moge rodzic naturalnie :) Strasznie sie balam cesarki... Oczekalismy sie tylko w kolejce bo przeciez pani z rejestracji pila kawe, potem przyszla jej znajoma, tez w ciazy - oczywiscie weszla bez kolejki... Oj, szkoda gadac. Potem musielismy zalatwic u ksiegowej, pit jeszcze nie doszedl wiec i pieniedzy nie spodziewamy sie w najblizszym czasie/choc bardzo by sie przydaly ;) Ze zwolnieniem tez cos bylo nie tak, dzwonili z Zusu ze cos do nich nie doszlo jakies korekty ktore miala wyslac ksiegowa takze na chorobowe tez ciagle czekamy - w koncu kwiecien nas zastanie a tu nic nie kupione, zla jestem. Ale tak to jest z tymi papierami... blackeyed8888 co to za lekarze ktorzy nie robia podstawowych badan? Konowaly... Judys002 z tym cisnieniem to jest roznie, moja kolezanka miala wysokie i rodzila naturalnie ale raczej jest cesarka. Co do domkow - szybciej jest kupic mieszkanie, mniej zalatwiania. My tez moglismy wybrac albo w bloku albo domek - wybralismy domek i nie zaluje, swoje podworko, robisz sobie co chcesz, sasiedzi nie stukaja Ci w rury ze za glosno. No i dzieciaki maja frajde, basen, boisko. Nam budowa zajela 2 lata ale warto bylo :) I tez mamy parterowy, na gorze mozna wykonczyc ale mi tyle w zupelnosci wystarczy - 108 m2, dla rodziny 2 + 2 akurat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh dziewczynki, my też marzymy o domku :) no ale jesteśmy jeszcze bardzo młodzi, pracuje tylko mój chłopak, więc byłoby nam ciężko.. na razie dobrze mieszka nam się w wynajmowanym mieszkanku, osiedle zamknięte, bloki wybudowane jakoś 3 lata temu więc nowe, 5 metrów od naszego bloku plac zabaw, duuuuży balkon. :) jest fajnie. A co w przyszłości? Nie chciałabym kupywać mieszkania, wolelibyśmy postawić SWÓJ dom, ale co będzie to bedzie, zobaczymy. :) piszecie o obiadkach, zgłodniałam, ale nie mam pojęcia co ugotować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja leżę... źle mi na razie, Mój robi na obiad kurczaka w sosie sojowym, z piekarnika, do tego Oni tu w myśl zasady- jak najmniej ingerencji w naturę.... ciągnie brzuszek, skurze mam czasami lekutkie ale plecy łupią.... uuuuhhhhh JESTEŚCIE KOCHANE- a ja mam za swoje że sie na obczyznę pchałam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pisałam posta to przyjechała moja mama i zarządziła- zrobiła mi szkl ok 200ml piwa lodowatego z sokiem :P słuchajcie kazała obalić duchem a ja nie znosze piwa;/ redsa to tak cytrynowego i tyle.... ale Wam powiem sikam sikam sikam i mi lepieeeeeeej i kolor na twarz dostałam... ciekawe zy to psychika czy piwo dziala;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
Kochane jestem po wizycie nic niepokojacego te zgrubienia nie znacza poprostu sa.Szyjka dluga i zamknieta wyniki wporzadku , synusia nie pokazala mi p.doktor nie robila usg , dopiero wizyta kolejna za 3 tyg i wtedy usg ostatnie , troche zawiedziona jestem ze nie pokazala mi malenstwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Piwo pomaga ja na nerki zaczęłam pić w 6 miesiącu ale bez alk. i mi pomogło...:) Ja dzisiaj poszłam do restauracji i zjadłam rybkę z frytkami ;p byłam u kosmetyczki :) i polatałam trochę po mieście umyłam 3 okna i już mam koniec jeszcze tylko podłogi musiałam sobie rozłożyć na dwa dni bo wczoraj bym umarła ze zmęczenia :) jutro mam szkołę ;p aż szkoda troszkę bo taka piękna pogoda aż żyć się chcę !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelak dobrze ze wszystko wporzadku... Ja to dzisiaj cay dzien zmieczona i słobo mi jakos dziwnie sie czuje ;( w srode na kontrole chce juz odstawic te leki. xxx słyszałyscie o tej zmarłej 2 i pól letniej dziewczynce co pogotowie nie chciało do niej przyjechac Maskara jakas współczuje jej rodzica...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
Slyszalam masakra !!!! daleko szukac nie trzeba w tamtym tyg pogotowie odmowilo przyjazdu do mojej bratanicy trzyletniej temp 40 st.lekarz tez instruowalal telefonicznie jak oklady robic.porazka!!!! dziewczyny na kazdej wizycie lekarz pokazuje wam maluszka???? mi dzisiaj pierwszy raz nie pokazala sprawdzila tylko szyjke i wyniki i cisnienie posluchala tetna synka i to wszustko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci ze mi nigdy nie pokazuje bo ma bardzo stary komputerek do tego ona widzi czasem tam zajrzę ale nie zawsze noi zawsze słucham serduszka a córcie widziałam tak dokładnie tylko raz na prenatalnych ... xx A z tymi lekarzami to jest straszne normalnie i pomyslec ze to kazdemu sie moze stac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelak - mi bardzo często lekarz pokazuje, w sumie to chyba tylko na 2 czy 3 wizytach nie pokazał Małej na USG. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
mi dzisiaj pierwszy raz nie pokazala dlatego jestem zawiedziona;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko zalezy od sprzetu...Nie ma czym sie martwic za niedługo i tak zobaczysz dzidzie na zywo juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak miałam, zawsze fajnie jest zobaczyć swoje Maleństwo:) Kochana już niedługo zobaczysz swoją dzidzię na żywo, tak mało czasu nam zostało ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a wiecie co mój lekarz mi na każdych wizytach pokazuje dzidziusia :) i dokładnie bo zawsze w 4D :) widzę dokładnie mojego synusia ale co na żywo to na żywo !! :) jeszcze trochę u mnie wszyscy mówią w okół mnie że wyglądam jak bym miała rodzić hehe a wiecie co mam znowu upławy takie i tak śmierdzą hmm jakoś kwaśnie...hmm nie wiem taki kwaśny zapach jest też tak macie sorka za dosadność ;p ale martwię się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
Judys mam tez takie uplawy delikatnie zołte i tez kwasne jakby , ponoc w ciazy tak moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak mam kochane, czasem to są białe upławy, czasem żółte.. Prawie codziennie używam wkładek, żeby nie czuć dyskomfortu, a już na pewno ich uzywam jak gdzies wychodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja upływy mam od HoHo dawna przez tabletki zawsze takie same ;) Kurcze mój juz dawno spi a mi ani troche sie spac nie chce nie mam co robic ;( normalnie az zaczełam pranie z nudów wieszac he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×