Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

To dobrze jak kazda ma to znaczy ze wszystko oki:-) twoj api a moj podloge myje 1 raz w życiu! !!!! Hihi az mi glupio :-) no ale co tam jak chce pomóc :-) Jak myslicie dziewczyny ile z nas bedzie mialo maluchy na swieta? Ciekawe czy któreś sie uda :-) bo mimo ze piekna pogoda itp ale jest ciezko jak cholera :-) a macie tez taki duzy cellulit? Ja mialam przed ciaza ale teraz mam wielki na nogach hmm:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elewa
wiem co znaczy poród indukowany ... dlatego w 2 ciązy chciałam go uniknąc ... koleżanka zaproponowała mi ziółka ,ale pić je można po 38 tc /nie wcześniej / wypiłam wieczorem ,a rano o 5.15 urodziłam zdrowego synka w tej chwili zajmuję się sprzedażą tych ziółek które są dostępne tylko w UK . jak ktoś chce spróbować i przyspieszyć poród proszę pisać magda07@onet.pl /zioła są bezpieczne dla matki i dziecka / dziewczyny zazwyczaj zamawiają dwie torebki ,ale najczęsciej do porodu dochodzi tylko po wypiciu jednej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewele Ja myślę że nikt z tego nie skorzysta bo jak by ktoś chciał przyśpieszyć poród to by kupił sobie olejek recytynowy czy jakoś tak Go też pije się najlepiej od 38 tyg żeby ciąża była donoszona i kupuje się go w aptece więc wydaje mi się że każdy będzie wolał ze znanego źródła niż nie wiadomo od kogo :) ale t moje zdanie i ja serdecznie Dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
w zyciu nie wzielabym niczego z tak nie pewnego zrodła , malenstwo samo wie kiedy jest gotowe do przyjscia na swiat a jesli juz naprawde bede chciala przyspieszyc to tak jak piszesz Judys olejek rycynowy malinki troche sexu ,jak ma pomoc to pomoze :) Milego dnia mamuski moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo, nigdy w zyciu bym sobie nie zafundowala czegos takiego, z niepewnego zrodla. Jesli porod sie opoznia to probujesz domowych sposobow, jak juz dziewczyny wymienily ale tez chodzenie po schodach, sprzatanie, ogolnie ruch pomaga no i seks ;) po herbatki i ziola poszlabym do apteki albo zapytalabym mojego lekarza co mi radzi, a wiec raczej zadna z nas nie skorzysta - dzieki elewa. Jak dziewczyny zapowiada sie u Was weekend? U nas piekna pogoda, ja robie pranie i zaraz biore sie za reszte sprzatania... Mysle ze jak w tym tygodniu bedzie tak ladnie na dworku to w koncu popiore ubranka dla malucha - nie ma to jak wysuszone na sloneczku :) Judys002 ja tu jestem chyba jedyna ktora chce urodzic jak najpozniej... Marzy mi sie po 20 kwietnia, kiedy bedzie juz cieplutko. Termin mam na 27.04 wiec mam nadzieje dotrwac chociaz do 20, ale rozumiem Was ze chcialybyscie wczesniej. Pamietam ze jak zaczal sie moj pierwszy porod, skurcze byly co 2-3 min to krzyczalam ze jeszcze nie chce rodzic, nie jestem gotowa :) To bylo 3 tyg przed terminem, fajnie sie tak wspomina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys ja to celulit mam straszny mam nadzieje ze chociaz troche uda mi sie go stracic po porodzie... xx Ziółkowe dopalacze na szybszy poród dziekuje bardzie nigdy bym nie skorzystała... xx a Weekendzik bardzo dobrze sie zaczyna ja juz sprzatam od rana pranie robie normalnie mam enegrii tyle w sobie ze masakra ide zaraz robic chrust a potem jade pomóc trosze dziadkowi w ogrodzie ... xx odezwe sie wieczorem miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane ja dzisiaj wstalam z rana ubralam sie wsiadlam w Autko i pojechalam do rodzinnego miasta odwiedzic Tate ja mam dom juz na blysk wysprzatany a wiec nie mam co tam robic u maluszka wszystko zrobione i wsztstko czeka :-) ahhh Wiosna w koncu modle sie Tylko zeby snieg nie spadl :-) dzisiaj ide zapytac sie do restauracji o chrzciny bo u nas w miescie to trzeba wszystko pol roku szybciej zalatwiac jak i w kosciele... A mam duza rodzine wiec nie damy rady zrobic w domku... Ja powiem szczerze ze bym chciala urodzic w Marcu bardzo bym chciala zeby na swiwta maluszek juz byl... zauważylam ze brzuszek mi opadl na dół troche albo mam loty ja ostatnio mialam 10min i tak 4razy pod rząd...troszke sie przestraszylam ale to falszywy alarm we wtorek mam wizytę wiec zobacze mojego skarba :-) a co do wysilku sexu itp ja wam powiem ze jestem bardzo aktywna caly czas każdy kaze mi zwolnic tempo ale ja odczuwam taka potrzebe chodzenia spacerowania sprzatania itp wieszania firan bo jakos mi to przyjemność sprawia wczoraj kupilam nowego kwiatka na okno to prawie ze szczęścia się poplakalam moj mowi ze jestem taka uczuciowa ze szok :-) a co do tej aktywnosc gdyby nie ona to bym chyba cale noce nie spala muszę naprawdę sie na latac zeby usunąć W miarmiarę szybko ale i tak sie męczę budzę po 5razy w nocy nie tyle co na sisiu ale zgaga nie wygodnie swedzi mnie wszystko hehe masakra jakas dla tego chciala bym urodzić w marcu zeby ta zgaga poszla w sina dal :-) hihi Milego Dnia Wam ZYCZE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się marzy urodzić tydzien przed terminem, czyli w drugim tygodniu kwietnia. :) no ale to Mała sama zadecyduje kiedy czas wyjść.. chyba że trochę bardziej wysprzatam chate, jakis seksik i samo pójdzie hehe :D u mnie też wiosna, pieeekne sloneczko, az chce sie zyc!!! Po tej cholernej zimie i spedzania 3/4 czasu w łóżku miłą odmianą jest dla mnie to, że mam tyle energii i chęci do życia. :) Niestety dziś ostro kręgosłup mnie boli, mam nadzieje ze niedlugo przejdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini na pewno przejdzie Ci lada moment miejmy nadzieje :-) hihi ja zjadlam w mojej ulubionej restauracji pizze MNIAM!! Hihi tzn pizze na pol koleżanka a tak sie najadlam ze masakra wiecie co naszlo mnie na koktajle zabiarem od rodzicow moj blender i kupuje truskawki banany i jogurt naturalny i bede sobie robic i pic zamiast jakis gowien :-) pychotka :-) Poszlam dzisiaj do ksiedza i tak mnie wkurzyl ze zal !!! Jak oni moga sie nazywac księdzem! Tragedia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jest troche lepiej z pleckami kochana, na szczescie:) a ja wlasnie zjadlam pyszny obiadek kurczaka pieczonego mniaaaam :D jestem najedzona do wieczora. A czemu Cie wkurzyl, co sie stalo? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh w końcu w domku :) hehehe po całym dniu już zmęczona jestem jeszcze sobie poskładam ciuchy i się wykąpie zjem kolacyjkę i może usnę ;p a czemu mnie wkurzył ksiądz hmm idę sobie na plebanie jest godzina 12:15 dzwonie w domofon i odzywa się ksiądz Ja ... Szczęść Boże chciałam się zapytać o chrzciny Ksi... Dzien Dobry słucham ? Ja... wolałam bym tak w 4 oczy czy można ? Ksi... Ja pracuje od 10 do 12 i byłem w kancelarii Ja... no wie Ksiądz ja jechałam 30 km nie dałam rady szybciej tylko chciałam się zapytać Ksi... NO WIE PANI CZY PANI CHCE ŻEBY PRACOWAŁ CAŁY DZIEŃ?? BYŁEM DO 12 BYŁO TRZEBA BYĆ PRĘDZEJ ZAPRASZAM WE WTOREK OD 16 DO 17:30 ja...No proszę księdza we wtorek nie mogę bo akurat w tej godzinie mam lekarza ja dojeżdżam... ksi...ja pracowałem do 12! Ja... PRZECIEŻ JEST 15 PO !!! BEZ PRZESADY !! i Judyta z fochem na księdza zawinęła dupę i poszła ! ;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle Ci się nie dziwię Judys.. tez bym poszła hen! :P niefajnie, naprawde, ahh księża.. A u nas stoi łóżeczko, mój facet składa komodę.. :) jest coraz piękniej w naszym domku!:) jestem przeszczęśliwa jak na to wszystko patrze ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh oj Judys-- ja z księdzem miała gorzej jak my załatwiali ślub i chrzciny gdzie miałam by chrzestną-- ze wszystkiego zrezygnowałam:) a ja plackiem dzisiaj leżę- zrobiłam sobie przerwę aby ugotować barszcz na jutro bo przyjedzie rodzinka, a jutro usmażę plendze- placki ziemniaczane. Tak się u nas je:D barszcz i plendze- a barszczyk taki kozak że z gara wyjsć nie mogę- będzie nas 9 osób więc kocioł ze strychu wyciągnęłam i jazda:D mmmmm oczywiście buraki juz podjadłam-. Piwo okazało się lekarstwem:) Judys ja odkąd w aucie za kółkiem dostałam skurcz- 3 tyg temu- nie prowadzę już;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ja latam cały czas... Ja dzisiaj piję koktajle sama robię ;p hihi Pycha banany gruszka jogurt i w blenderze mniam ;p Jutro nic nie robie na obiad będę się obijać może gdzieś pójdę na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeHe wkoncu wieczorek w łóżeczku dzisiaj polatałam dzisiaj posprzatałam koło domu u dziadka i takie tam ale cały dzien na nogach i ciagle w ruchu az mnie troszku bardziej podbrzusze boli ale to chyba nic złego...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam ja tez jak się narobię to mnie podbrzusze boli ale możesz poród sobie przyspieszyć takimi sposobami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci ze dobre by to było ale nic to nie da dopóki biore leki ;) xx ale powazne usiadłam teraz na chwile i strasznie mnie boli i rwie do dołu mam nadzieje ze jak poleze to przejdzie ;p dobranoc :*** 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dziś fatalną noc. :/ to, ze wstawałam 10 razy do toalety to przyzwyczaiłam się już, ale tak mnię ciagnęło u dołu, całe krocze bolało nie mogłam się ruszyć jak stara babcia. :/ przeszło dopiero niedawno, jak trochę pochodziłam po domu. :D a czeka mnie długi spacer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to dzisiaj sie obijam caly dzien chyba ze mnie najdzie cos to poprasuje rzeczy... ;) dzis znowu pochmurno niestety ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys002 ja tez mialam ostatnio podobna sytuacje z ksiedzem! Mojej mamie sie pomylilo i mowila ze on przyjmuje od 15.30 do 16.30 i pojechalismy tez mam kawalek wiec bylismy na miejscu dopiero o 16.15 i poszlismy pod ta kancelarie dzwonie domofonem i mowie ze my w sprawie slubu a on do nas z morda ze on zaczyna prace za 15 min ;]. myslalam ze cos mnie trafi. Musialam czekac na dworze te 15 min az hrabia wyjdzie. a ja mam dzis ochote na pieczarkowa! wlasnie gotuje mniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ksiedzem to ja jeszcze nie załatwiałam ale wkoncu trzeba bedzie.... U nas na wsi to całkiem inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
witajcie kochane.Ja od wczoraj umieram boli mnie glowa i jestem oslabiona leze plackiem cisnienie podwyzszone w nocy i dzis popoludniu musialam wziasc paracetamol taki bol:( bierzecie jakies leki przeciwbolowe bo boje sie ze wzielam ten paracetamol.ale z tego co wiem mozna go stosowac w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelak ja brałam ale wprawdzie chyba raz, max dwa przez całą ciążę, ale podobno wlasnie paracetamol jest naprawde bezpieczny dla nas i dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
troszke mi pomogl ale czuje sie fatalnie dzisiaj:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) paracetamol mozna brac ja stosowalam bo mialam zle ciśnienie i gle mi rozsadzalo ja dzusiaj czuję się wspaniale bo byl az 2 razy sexik :) hihi ale maly za to daje mi bardzo popalic od rana hehe i ma drugi raz czkawke biedulka moja a tak to wszystko gra piekny dzien byl szkoda ze się skończyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuje sie znakomicie :-) heh tylko odczuwam taki bol na dole brzucha jak na okres a tak to wszystko oki:-) a co u was sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:) Ja się dzisiaj czuję w miarę- wiadomo kręgosłup napierdziela- a jeśli chodzi o bóle brzucha jak przy okresie- to ja tak mam od 10 dni- położna powiedziała, ze to normalne bo dzidzia jest nosko i uciska:) A co mi pomaga- codziennie mam 20 minutowe ciepłe kąpiele:) Kupiłam dzisiaj takie coś na łóżeczko- takiew iszące kieszonki:) Zdjęć Wam na razie nie pokaże- dopiero jak będzie mała w domku bo nie chcę zeby mi ktoś ociotował- jestem wielkopolanka z zabobonnej rodziny- wiecie w ogóle co to znaczy ociotować/ rzucić urok - i po co jest czarcie rzebro- ziele ostrożenia:D I po co się oblizuje główkę dziecku zauroczonemu? hahaha vodoo jak diabli ale powiem Wam- wierzę w to bo na własne oczy widziałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do blac
pytam bez złośliwości: wierzysz w Boga? Bo jeśli nie to jak najbardziej jestem w stanie zaakceptować "zabobony" ale jak wierzysz w Boga to w takim jedno wyklucza drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
Ja wierze w Boga i jestem zababonna ,wierze w zababony ktore opowiadala mi jeszcze babcia...Kilka sprawdzilo sie w moim przypadku .Wiara w Boga i wierzenie w zababony niema tu nic wspolnego. Tak wogole to witajcie mamuśki:-* u mnie dzisiaj lepiej z samopoczuciem;-) zaraz zabieram sie za farbowanie wloskow;-) Milego dnia :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×