Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

PaOlcia.94 super wiadomosc :) oczywiscie wszystkie trzymamy mocno kciuki za Ciebie i malutka, oby szybko poszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia trzymam kciuki bardzo mocno! czekamy na wieści! buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paolcia- 3MAMY KCIUKI!!! Super normalnie cała przeżywam Twoją sytuację:D Ja dzisiaj po mieście biegałam, na obiedzie z kumpelką byłam- rano wybyłam, tyle co weszłam- mam energii za 5:P plecy bolą ale jakoś tak od paru dni mnie nosi:P oby Paolciowe było zdrowe!! Abgelak- tylko spokojnie mam nadzieję, ze sie wyjaśni i poukłada:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
Paolcia trzymam kciuki!!!! Tak bardzo martwie sie o mojego synusia :( Powiklania tokso moga byc powazne :(((( Kochane prosze pomodlcie sie dzisiaj ze mna zeby mojemu synusiowi nic nie grozilo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelak co za niedopatrzenie! Paranoja :( Kochana trzymam mocno kciuki... wierzę, że będzie wszystko dobrze i na pewno się pomodlę. Dużo buziaków dla Was!!!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny to jednak fałszywy alarm i te skurcze to przepowiadające połozna powiedziała ze widocznie mam takie mocne noi mam czekac az zacznie sie cos dziac gdyby co mam wziac nospe albo ciepła kapiel i tyle xx zdenerwowałam sie okropnie bo miało juz byc po wszystkiem dziekuje ze sie tak przejmujecie mna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia nie martw sie bo zaraz moze Cie chwycic naprawde mojego bratowa tez chcieli do domu wypuscic ale tu jest przepis ze na dobe musza zostawic i rano urodzila a tez mowili ze przepowiadajace. .. :-) a wiec ja dalej trzymam kciuki :-) idz gdzies po schodach pochodź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry kochane :-) ja juz w szokle siedze :-) PaOlcia i coo rozpakowalas sie czy jeszcze nie? :-) Mnie wczoraj troszke nastraszyli ze ten ciemny sluz co mi polecial to jest Czop hmm ciekawe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry kochane :-) ja juz w szokle siedze :-) PaOlcia i coo rozpakowalas sie czy jeszcze nie? :-) Mnie wczoraj troszke nastraszyli ze ten ciemny sluz co mi polecial to jest Czop hmm ciekawe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Narazie nic sie nie dzieje oprócz tych bóli co trwaja juz zeszłej nocy czyli ponad dobe...( co 6 , 7 ,8 minut cały czas) pomogła nospa w nocy przyjamniej sie wyspałam troszke... cos jak na okres tyle ze pare razy mocniejsze az mnie zgina no ale na KTG nic nie wyszło...;( Nie wiem juz co bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojjoj
Paolcia a na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOLcia wiesz co a ja też takie coś miałam hmm od tamtej środy co wam pisałam o takich bardzo mocnych bólach a ten czop Ci odszedł ? jak wyglądało ł bo ja nie wiem czy to co mi poleciał czy to czop czy to po prostu jakieś zabrudzone upławy nie wiem hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) PaOlcia.94 spokojnie wkrotce pewnie sytuacja sie rozwinie. Nie ma co przyspieszac, malenstwo przyjdzie kiedy bedzie gotowe :) Caly czas trzymam kciuki zeby bylo to jak najszybciej, bo rozumiem ze chyba nie zbyt przyjemne te Twoje skurcze. xxxx angelak z tego co czytalam to wlasnie na usg powinno byc widac jakies nieprawidlowisci na sercu i w mozgu, chyba jakis obrzęk czy cos takiego. xxx Bylam wczoraj u lekarza swojego moj maluch ma juz 3kg! nastepna wizyte mam dopiero. 12.04, lekarz mowi ze bedzie mial tak z 4,5kg wiec nie ma szans na naturalny porod. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisia25 i allegrowiczka kiedy aktualizowałyście wage? bo chcialbym miec porownanie czy faktycznie moj maluch to taki Grubasek:P NICK------------------Imię---------Wiek------TC---- ---Płeć--Waga....X.04 Erisss-------------------Wiola--------28---------33--- -CH----XXX----XXX sisia25-------------Sylwia---------25----------34-- ------CH-----1745--- 27.04 Allegrowiczka------Iwona-------24---------34-----------D Z----1516---27.04 HinskiTurysta-------Ewa---------21-------35------------CH ----3000.....27.04 gogak----------------Gosia----------26----------35---- ---CH-----XXX----19.04 mini93-----------------Asia----------20---------36--- -----DZ-----2873--- 19.04 angelak----------------Ania----------32---------36---- ---CH------XXX---XXX Mandarynkowa92----Adriana------21---------36-------CH -----XXX----18.04 Judys002-------------Judyta-------21----------37------ -CH------3100.....10.04 blackeyed8888------Sandra-------23---------37---------DZ- -----XXX--- 04.04 PaOlcia.94--------Paulina -------19---------38-----------DZ-----3350----02.04 małaMI16------------XXXX ........16.........29....----.DZ.......XX ....31.05 OlgaOlcia............Olga..........28..........26..---... DZ......426.....16.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam ze jest to do wytrzymania ale jak przyjdzie to mnie zgina ;) Powiedzieli mi ze to nic takiego tylko przepowiadajace ale z tego co czytam na róznych stronach to przepowiadajace sa mało bolesne lub wogóle. a tu co sie dzieje ?? xx Najchetniej to bym juz urodziła i miała spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
dziekuje dziewczyny za wsparcis.Hinskiturysta lekarze tez twierdza ze usg pokazaloby nieprawidlosci , jednak pewnosci nigdy niema:( okaze sie po narodzinach , boje sie tak bardzo:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia nie jestes sama z tym ja nawet nogi czasem podniesc nie moge taki bol w brzuchu. :-( wczoraj tak mialam znowu wieczorem ani sie wyprostować ani nic i moj lekarz tez powiedzial ze to przepowiadajace. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelak wszystko bedzie wporzadku napewno nie masz czym sie martwic... Judys a masz te skurcze reguralnie ?? mi nawet kapiel ani okłady nie pomagaja nospa troche niweluje ból ale nie do konca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
PaOlcia staram sie odganiac zle mysli ale od wczoraj o niczym innym nie mysle:( dzisiaj chyba lozeczko rozstawie moze poprawie nastroj sobie .... Paolciu a Tobie zycze szybkiego szczesliwego porodu bo pewnie bedziesz pierwsza tulila malenstwo :) :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby chociaz juz w to watpie mam juz dosc te skurcze trwaja juz 36 godzin cały czas tzn co 6, 7 minut bolesne bardzo. nie mam na nic siły tylko bym spala a tu sie nie da nawet posprzatac mi sie nie chce. Ale nie jade nigdzie do szpitala chyba ze odejda wody albo bol bedzie taki ze nie bede kontaktować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------------------Imię---------Wiek------TC---- ---Płeć--Waga....X.04 Erisss-------------------Wiola--------28---------33--- -CH----XXX----XXX sisia25-------------Sylwia---------25----------34-- ------CH-----1745--- 27.04 Allegrowiczka------Iwona-------24---------34-----------D Z----1516---27.04 HinskiTurysta-------Ewa---------21-------35------------CH ----3000.....27.04 gogak----------------Gosia----------26----------35---- ---CH-----XXX----19.04 mini93-----------------Asia----------20---------36--- -----DZ-----2873--- 19.04 angelak----------------Ania----------32---------36---- ---CH------XXX---18,04 Mandarynkowa92----Adriana------21---------36-------CH -----XXX----18.04 Judys002-------------Judyta-------21----------37------ -CH------3100.....10.04 blackeyed8888------Sandra-------23---------37---------DZ- -----XXX--- 04.04 PaOlcia.94--------Paulina -------19---------38-----------DZ-----3350----02.04 małaMI16------------XXXX ........16.........29....----.DZ.......XX ....31.05 OlgaOlcia............Olga..........28..........26..---... DZ......426.....16.06 uaktualniłam ,dodałam swoją datę porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana mnie bola biodra i pachwiny :( Noce nie przespane , a teraz doszly zmartwienia z tym wynikiem:( Do porodu bede zyla w stresie i wielkiej niepewnosci:( 27 marca jade do gin poprosze o szczegolowe usg moze cos sie wyjasni i mam nadzieje ze sie uspokoje.Rozlozylismy dzis lozeczko troszke mi lepiej i patrzac buzia sie usmiecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie bole ze chyba szisiaj pojedziemy leze i umieram coraz bardziej boli stasznie w ogole jak bym miala rozwolnienie dostac boli juz z 3 h A mi no spa forte nie pomogla ostatnio Zaczne liczyc te skurzcze za nie dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim razie może dziewczyny zaczynają nam sie tu na forum rozpakowywać.. :) ja się czuję dziś w miarę dobrze, jak zwykle brzuszek mi "ciąży" i ciężko cokolwiek robić, ale to standard. Mega senna jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Judys- teraz ze spokojem już możemy:P A ja- niiiic- od kilku dni się rewelacyjnie czuję - na prawdę mam sił za 5:D:D:D jutro moja gadzina ma imieniny- będzie seeeeeeeks!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalistopadowa
hej, przepraszam, że się tak wtrącam ale mam pytanie a Wy macie to już za sobą. jestem w 5 tc, jak się zdenerwuje mam uczucie takiego "rozpychania" pachwiny. miałyście takie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boliiii... :-( ciężko rwie do dolu... ale żadnej krwi ani nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×