Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

DZIEWCZYNY PAOLCIA NA PORODOWCE RODZI ZARAZ !!!! I JA TEZ W SZPITALU LEZE I CHYBA SIE ZA NIEDŁUGO ZACZNIE SKURCZE MAM ITP. :-) Trzymajcie kciuki za nas PaOlcia na bank dzisiaj urodzi a u mnie nic nie wiadomo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sms od PaOlci Dziewczynka 3250g 53cm 10punktow godzina 00:15 Gratuluję kochana. Ja bez zmian leżę jeszcze bole mam caly czas beda mnie badac pozniej pewnie. Ale moze wyjde do domku zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny u mnie wszystko ucichlo ale zostawiaja mnie w szpitalu bo wczoraj mialam bole porodowe ale zdarza się ze wszystko mija i chca mnie obserwować wrazie gdy znowu sie zaczęło... a juz myslalam ze mam to za soba! :-( Ciekawe czy jak tak zanikly wszystkie bole kiedy znowu beda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogromne gratulacje dla PaOlci!!!!!!!!!!!! Czekamy na zdjęcie Twojej pięknej dziewczynki! Najważniejsze, że jest zdrowa:) Judys lepiej żeby Cię poobserwowali, a nawet jeśli Cię wypuszczą to zobaczysz, że wkrótce bedziesz miala poród za sobą.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini tez mi sie tak wydaje zobaczcie PaOlcia to samo miala pojechala wypuscili ja i wrocila na drugi dzien i u mnie tak samo tylko nie chca wypuścić hehe modle sie zeby zaczelo mmie brac na noc :-) i żebym urodzila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia serdeczne gratulacje :) super ze juz masz to za soba, tak jak chcialas - wracajcie szybko do domku :) Duzo zdrowka i jeszcze raz gratuluje :) Judys jak sytuacja u Ciebie? Cos sie ruszylo? Trzymamy kciuki abys wyszla ze szpitala razem z synkiem :) hinskiturysta pytalas o wage z tabelki mojego malucha, 1745 g rowno 32 tydz a u Ciebie 3000 g w ktorym tygodniu bo mamy ten sam termin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia gratulacjee! :) wiedzialam ze na dniach urodzisz, czekamy na wiecej informacji :). xxxx Judys teraz Twoja kolej:P pisz co sie tam u Ciebie dzieje! :) xxx sisia25 u mnie 34tci1dz dokladnie 3kg :), ale moj to bedzie słoniątko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia GRATULACJE!!!!! zdrowka dla Was :*** Judys mam nadzieje ze u Ciebie tez wszystko rozwiaze sie dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sie uspokoilo i nie wiem czy coś z tego bedzie tym razem hmm hehe PaOlcia czuje sie swietnie jest szczesliwa mam z nia kontakt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juhuuu Paolcia SUPER ROBOTA- no Judys teraz Ty!! Mnie nic a nic nie bieze- czuję się super:D a ja już bym chciała hahahhah pranie wieszam, okna myje i dupejszyn;p mi powiedzieli w 5 miesiącu, że wątpią, że donoszę a tu takie coś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys sie chyba rozpakowała bo jej nie ma:) Jak się czujesz Kochana?? DZIEŃ DOBRY!!!! PORANNA GIMNASTYKA -RAZ-ODDECH-2-ODDECH-3- ŚNIADAAAAAAAAANIE!!! :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety jeszcze nie i chyba nic na to nie wskazuje tylko czemu mnie nie wypuszczaja? Chce miec to juz za soba kolo mnie laska poszla rodzic a ja dupa leze jak kloda :-) Maja zrobic mi zaraz USG. Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Dziewczyny mamy jeszcze czas na rodzenie ;) do terminu jeszcze troche zostalo (mi ponad miesiac). Dzidzius wie kiedy zaczac sie wykluwac :p. Nie ma co sie spieszyc wkrotce wszystkie bedziemy mialy swoje maluszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys jak po usg? Cos Ci mowili, wypuszczaja Cie czy zostajesz? HinskiTurysta masz racje, my mamy jeszcze ponad miesiac ;) Mnie tam sie nie spieszy, torba dalej nie spakowana choc lezy juz w szafie a nie na poddaszu - to i tak duzy plus ;) Mam zamiar wytrzymac przynajmniej do polowy kwietnia. Do nas ma dzisiaj dojsc paczka z allegro z roznymi drobiazgami typu szczotka, tetrowki itp. W dalszym ciagu mam do kupienia koszule rozpinana, w piatek robie badania to zajade do sklepu. HinskiTurysta robilas juz ten posiew na paciorkowca? Ja wlasnie w tym tyg bede, w przyszly piatek mam wizyte u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tego samego zdania co HinskiTurysta :) Judys Kochana Ty do terminu masz jeszcze ponad 3 tyg. więc synuś może chcieć jeszcze trochę sobie posiedzieć w brzuszku :) Ja wierzę, że dziecko samo będzie wiedziało kiedy wyjść, nadejdzie na to odpowiedni czas.. Cieszcie się kopniakami, bo już niedługo Wam tego cholernie będzie brakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie robili mi USG hmm wiem ze jeszcze czas do daty z okresu ale jak juz zaczely sie te skurcze przeżyłam to bolalo strasznie to moglo juz sie skonczyc powodzeniem o to chodzi a tak to leze jak taki wariat hehe i slysze jak co roz ktos rodzi :-) Szkoda mi poprostu tych skurczy co byly bo zaraz jak one wroca to po co dwa razy to przeżywac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to zrozumiałe. :) Ciekawe co zrobią, czy wypuszczą Cię? Zobaczymy, dawaj znać :* ja jutro odbieram wyniki na tego paciorkowca no i ostatnie wyniki na mocz i morfologię. mam nadzieję, że nie będzie znów niedokrwistości, bo kolejne zmartwienie przyjdzie.. Wizytę u ginekologa mam 2 kwietnia po świętach, mam nadzieje dziewczyny, że się do tego czasu nie rozpakuje! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini93 Ty ten wymaz robilas w laboratorium? Ile dni czekasz na wynik? Ja dostalam skierowanie od gina do laboratorium ale probowalam sie tam dodzwonic i nikt nie odbiera. I teraz nie wiem czy to badanie robia codziennie, czy moze tylko w okreslonych godzinach? No i ile czeka sie na wynik. Zreszta ciekawe czy mi w ogole tam zrobia bo nie widzialm zadnego specjalnego miejsca na "takie" badanie a chyba zwykla lezanka nie wchodzi w gre? Judys rozumiem Cie doskonale, najwazniejsze zeby wszystko bylo w porzadku - maluch sam bedzie wiedzial kiedy wyjsc, jeszcze ma czas :) Daj znac jak tylko bedziesz wiedziala co dalej, w sumie chyba lepiej jak Cie wypuszcza - w domu to zupelnie inaczej niz w szpitalu. No i teraz to sie osluchasz rodzacych, az strach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisia25 - wymaz robiłam na wizycie u ginekologa w czwartek, robi się to jak cytologię. :) pobiera patyczkiem wymaz z pochwy i odbytu. Plastikowy pojemniczek z tymi wymazami musiałam zanieść do laboratorium do szpitala, najpóźniej na drugi dzień i tak właśnie zrobiłam. Zaniosłam to w piątek (musiałam płacić 30zł) i Pani powiedziała, że wyniki do odebrania najszybciej za 3 dni. Czyli już w sumie dziś chyba mogłabym pójsć, ale jutro idę na miasto, więc od razu zahaczę o szpital. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini93 no wlasnie jak cytologie dlatego zastanawiam sie czy w przychodni pani mi zechce cos takiego pobrac bo niby jak? I to zwykla pielegniarka od pobierania krwi... Dlatego moze pojde w czwartek najwyzej mnie odesla, musze miec wynik na 29 marca... Ja tez myslalam ze gin mi zrobi a ja tylko polece z tym do laboratorium ale on mi wypisal skierowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja własnie tez nie rozumiem, dlaczego Twój gin tak zrobił? Oprócz tego co napisałaś, to łatwiej jest też myślę zrobić takie badanie u ginekologa bo mi zrobił to tuż przed standardowym badaniem szyjki macicy, a tu idziesz do obcej kobiety to też trochę inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczyny:) Judys jak tam? co to za cisza? co powiedzieli na usg? xxxx sisia25 ja jeszcze zadnego posiewu nie mialam i juz raczej miec nie bede, bo ide do lekarze dopiero 12.04, a z tego co on mi mowil to wtedy juz sie bedziemy umawiac na termin kiedy do szpitala mam przyjsc. A o posiewie nic nie wspominal tylko dla mi do zrobienia 1000 badan ze wzgledu na te moje nerki:) xxx mini93 ja wizyte tez mam po swietach i to dopiero 12 i boje sie ze nie dojde:P xxxx Moj maluch dzis strasznie aktywny, jak to prawda ze dzieci sa aktywne o tych samych porach co w brzuszku, to ja chyba nie bede miala czasu siku zrobic, bo moj maluch caly czas sie wierci, wypchnie albo kopnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane jestem po badaniu duzo by tu mowic mozecie mi wage zmienic na 3830g tak dobrze widzicie 3830g Powiedzieli ze musiala zajsc pomylka co do okresu mojego i juz musialam byc w ciąży szybciej niz sie skapnelam i z tych wszystkich Wyliczen wychodzi ze ja jestem w 39 tc i i 1 dnien I dlatego USG pokazuje nam taka date porodu a nie inna :-) jutro wyjde jak dzisiaj bedzie oki i czekam w domku na skurcze :-) Co wy na to ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys poprawiam Ci wage :D. Ale mnie zaskoczylas :P wychodowalas Klocuszka:P zupelnie jak ja :D hehe. Dziwne ze lekarz az tak bardzo sie pomylil z waga, dobrze ze zrobili Ci to usg :) nie mowili Ci nic lekarze o CC, ze zwgledu na wage? NICK------------------Imię---------Wiek------TC---- ---Płeć--Waga....X.04 Erisss-------------------Wiola--------28---------33--- -CH----XXX----XXX sisia25-------------Sylwia---------25----------34-- ------CH-----1745--- 27.04 Allegrowiczka------Iwona-------24---------34-----------D Z----1516---27.04 HinskiTurysta-------Ewa---------21-------35------------CH ----3000.....27.04 gogak----------------Gosia----------26----------35---- ---CH-----XXX----19.04 mini93-----------------Asia----------20---------36--- -----DZ-----2873--- 19.04 angelak----------------Ania----------32---------36---- ---CH------XXX---XXX Mandarynkowa92----Adriana------21---------36-------CH -----XXX----18.04 Judys002-------------Judyta-------21----------37------ -CH------3830....10.04 blackeyed8888------Sandra-------23---------37---------DZ- -----XXX--- 04.04 PaOlcia.94--------Paulina -------19---------38-----------DZ-----3350----02.04 małaMI16------------XXXX ........16.........29....----.DZ.......XX ....31.05 OlgaOlcia............Olga..........28..........26..---... DZ......426.....16.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz mam wpisane ze kwalifikuje sie na Cc od 28tc lekaz z waga sie nie pomylil tylko moja pierwsza gin pomylila sie zakladajac mi karte i przy wywiadzie nie potrafila widocznie okreslic kiedy zaszlam bo tu zaszla pomylka :-) musialam byc juz wcześniej w ciazy niz ona myslala i mialam normalnie miesiaczke :-) jaja jak nie wiem hehe moze i dobrze ze trafilam tu chociaz sie dowiedzialam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz mam wpisane ze kwalifikuje sie na Cc od 28tc lekaz z waga sie nie pomylil tylko moja pierwsza gin pomylila sie zakladajac mi karte i przy wywiadzie nie potrafila widocznie okreslic kiedy zaszlam bo tu zaszla pomylka :-) musialam byc juz wcześniej w ciazy niz ona myslala i mialam normalnie miesiaczke :-) jaja jak nie wiem hehe moze i dobrze ze trafilam tu chociaz sie dowiedzialam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Jakie dostalam dzis bolesci brzucha, w zyciu tak mnie nie bolalo (no moze ze dwa razy nie wiecej). Myslalam ze zejde z bolu :| Tak mi zaczelo "ciagnac" brzuch do dolu. Pobieglam do wc i NIC a bole sie trzymaly od 30sekund i popuszczaly a za chwile znowu! Az mi sie zaczelo slabo robic :/ Polecialam po siostre zeby mi szybko wiatrak przyniosla i namoczyla recznik bo ja juz ledwo stalam na nogach... Polezalam z godzine z uniesionymi nogami nieruchomo i bol zaczal popuszczac... Juz nawet do meza pisalam smsa zeby wiedzial ze zle sie czuje, odrazu dzwonil co i jak bo sie zmartwil i kazal karetke wzywac jak mi nie przejdzie ale dzieki Bogu przeszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo duzy płód :-) przeliczyli mi ze jak mym miala rodzic to bedzie mogl maly wazyc nawet od 4100 do 4500g a dla dxiecka to nie dobrze i z duzy wysilek 2 lekarzy to powiedzialo wiec cos musi w tym byc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys a podobno wlasnie na tych pierwszych usg najlepiej mozna okreslic wiek ciazy, potem to juz kazde dziecko rosnie w swoim tempie. Alez pomylka... Dobrze ze teraz sie o tym dowiedzialas bo najgorzej by bylo gdybys przenosila a lekarze by sie nie zorientowali. czyli w razie co to jutro wracasz do domu i tam bedziesz czekac :) U nas w szpitalu cc robie sie powyzej 4,5 kg choc to tez zalezy od wymiarow miednicy. Allegrowiczka1987 u Ciebie te bole to chyba nie przepowiadajace? Troche za wczesnie... A teraz juz Ci lepiej? Do mnie doszla wreszcie paczka, co prawda nie ze wszystkiego jestem zadowolona - zamowilam nozyczki: http://allegro.pl/bezpieczne-nozyczki-tommee-tippee-super-jakos-n-i3096830278.html i okazalo sie ze sa jakies grube ze ledwo mozna paznokcia zlapac, wiecie o co chodzi - i nie wiem czy kupowac drugie? I szczotka: http://allegro.pl/szczoteczka-grzebyk-z-naturalnym-wlosiem-babyon-i3080958723.html jest bardzo mieciutka - raczej glaska glowke, a wiem ze w razie ciemieniuchy trzeba miec twardsza... No i tetrowki, slaba jakosc, cinkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×