Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Z tego co widzw moj Dawidek urodzil sie dość ciezkawy hihi w porównaniu do waszych ANIOLKOW! :-) Dzisiaj milismy noc straszną maly dal nam po palić! Z chłopakiem ledwo na oczy widzimy.. ja to juz w ogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje nas: CIĘŻARNE: NICK------------------Imię---------Wiek------TC---- ---Płeć--Waga....X.04 Erisss-------------------Wiola--------28---------39--- -CH----1780----18.04 Allegrowiczka------Iwona-------24---------38-----------D Z----3300---27.04 gogak----------------Gosia----------26----------38---- ---CH-----XXX----19.04 Mandarynkowa92----Adriana------21---------39-------CH -----XXX----18.04 blackeyed8888------Sandra-------23---------40---------DZ- -----XXX---04.04 małaMI16------------XXXX ........16.........33....----.DZ.......XX ....31.05 OlgaOlcia............Olga..........28..........30..---DZ. .....426.....16.06 MAMUSIE: NICK----------------Imię------Wiek---Imię dziecka---Waga,wzrost---Data ur. PaOlcia.94--------Paulina------19-------Nikola---------32 50,53cm---17.03.13r. HinskiTurysta------Ewa--------21-------Piotruś---------2 800,52cm---02.04.13r. Judys002----------Judyta-------21-------Dawid------ -4370,58cm---11.04.13r. blackeyed8888------Sandra-------23-------Samanta----38 50---- -----11.04.13r. angelak----------------Ania----------32-------Olaf ----------3440-50-------11.04.13r. mini93-------------Asia------------20------Liwia--------- -3190, 54cm------13.04.2013r. sisia25-------------Sylwia---------25----------Bartuś-- ------2400, 50--- 10.04.13r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byla u nas polozna, dzis pierwsza wizyta u pediatry :) Maly jest jak okruszek, wszystko mamy za duze, nawet te ciuszki na 50 cm. Jedyny plus tego ze taka kruszynka to to ze bedziemy miec darmowe szczepienie na pneumokoki, bo jesli waga urodzeniowa nie przekracza 2500 g to jest darmowa. Moj synus jest jak aniolek, spi po 3-4 godz, dzis w nocy budzil sie rowno co 3 godz, zjadal i spal dalej. Wczoraj mielismy pierwszych gosci :) A jak tam u Was, juz coraz mniej czasu na pisanie, pusto na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisia ja tez mam darowe szczepieie na pneumokoki chociaz moja mam miała 3200... temu ma ze jest wpisana jako wczesniak... hinskiturysta- wiesz roznie raz jej ubieram rajtki i spodie noi body z długimi rekawami i taka cieplutka bluze z polaraka a raz tylko pajaca noi taki kombinezon wiosenny zalezy;) a z mała to ja całe dnie spedzam na spacerach juz coraz mniej karmie bo nie ma gdzie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ekstra, ile nas mamusiek już jest!:) U nas dziś była pierwsza wizyta położnej, bardzo sympatyczna pani, dużo się dowiedziałam :) Niunia jest grzeczniutka, dziś dała nam pospać, więc ja czuje sie znakomicie :) W miarę szybko dochodzę do siebie po cesarce, choć często boleśnie ciągną mnie szwy.. Jesteśmy przeszczęśliwi. Zmęczenie rekompensuje nam Malutka :) Na pewno macie tak samo. Myślę kiedy wyjść na pierwszy spacer, chyba dopiero w przyszłym tygodniu, no ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do judys002
To Ty masz 3 piersi? Hmmm ciekawe...ciekawe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mam 3 piersi dwie na miejscu a trzecia na plecach. U mnie dzisiaj byla drugi raz położna :-) maly dal nam popalic w nocy i za dnia ledwo zyjemy ale Maly jest tak slodki ze szybko zapomina sie o zmeczeniu :-) ja w następnym tygodniu wychodzę na spacerek:-) moj synnus ma duzy apetyt jeeee tez duzo ale nid widac po nim ja ubieram ciuszki na 56-62 :-) bo rozmiar rozmiarowi nie rowny... hmm ja tez dochodze do diebie dos dobrze ale w nocy rwie ta blizna na maxa najgorzej jak w nocy trzeba wstac bol straszny. Ale tak ti spoko :')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis wstalam z bolem brzucha :/ Ledwo getry zalozylam :/ Odprawilam meza do pracy i wystawilam brzuchol i mowie "Pozegnaj sie z brzuszkiem bo ostatni raz go widzisz" a ten sie smial (maz ma przyjechac jutro pod wieczor) noi patrz przed 7 odszedl mi brazowy czop Moze cos sie ruszy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo kochana moze byc to za nie dlugo :-) trzymam kciuki zeby to było juz :-) piekna pogoda niech dzidzius sie rodzi :-) moj Skarbek nawet byl grzeczny dzisiaj w nocy :-) cos tam pospalismy :-) wiecie ze moj Dawidek w nocy zjadl 80 ml butli mleka bebilon popil woda i jeszcze cyca ściągnol glodomor maly a jak bym nie dala to afera by byla do rana hihi dla tego w nocy daje butle bo Damidek nie najedzony jest w dzien tez ma Apetyt ale nie az taki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys Twoj Dawidek byl duzy jak sie urodzil to i apetyt ma :) Tylko sie cieszyc. u nas na sali lezala dziewczyna z synkiem 4200 g i w porownaniu do mojego 2400 g to jej to juz takie odchowane, polozne sie smialy ;) My wczoraj bylismy u pediatry, maly wazy 2700 g czyli ladnie przybiera. Ciagle jest zolty ale najwazniejsze ze je, mowila ze zoltaczka moze utrzymac sie nawet do miesiaca. Zwlaszcza u mniejszych dzieci i wczesniakow. Ja mam dalej za duzo pokarmu ale widze ze pomalu sie normuje, w dzien juz jest ok, sciagam tylko troche przed karmieniem jesli piers jest twarda, gorzej w nocy ale mysle ze i to jakos sie ulozy. Moj maly jest tylko na piersi, nie daje butli zeby sie nie przyzwyczail no i nie trzeba dokarmiac poki ladnie przybiera na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby juz niedlugo! Choc im blizej tym bardziej zaczynam sie denerwowac, ciesze sie ale wizja porodu mnie przeraza :P xx Bylam dzis u gina bo mialam wizyte. Zbadal mnie i stwierdzil "Rozwarcie na jeden palec , nawet ciut wiecej bo luzko wchodzi i dobrze sie bada.Szyjka krotka" Czop odszedl :) Zrobil USG lozysko II stopnia, wody plodowe w normie choc na dolnej granicy. Mala wazy 3kg w porywach do 3,2kg :) Jesli do poniedzialku nie urodze (termin mam na 27.04) to wypisal mi skierowanie na KTG (w poniedzialek) noi nastepna wizyta po porodzie - chyba sam dobrze wie ze bez sensu sie umawiac skoro rozwarcie sie juz zrobilo, czop odszedl i moge urodzic w kazdej chwili ;) Mamooooooo teraz czekac na skurcze, albo na odejscie wod ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogak
Hej mamusie. Nie odzywalam sie ale ciagle Was czytam...ale wam zazdroszcze ze macie juz swoje dzidzie przy sobie. Tez bym tak chciała :) Niby na dzisiaj mam termin porodu ale nic sie nie dzieje oprocz tego ze od czasu do czasu pobolewa mnie brzuch jednaj zaden czop mi nie odszedl ani nic. W poniedzialek bylam u lekarza i rozwarcie tylko na 1 cm. Jestem zalamana juz tym wszystkim bo ciezko mi, teraz wiosna przyszla a ja nie mam w co sie ubrac bo w nic wiosennego sie nie mieszcze, kostki puchna strasznie, nogi pieka jakby byly rozgrzane na ogniu, rece dretwieją, nie mowiac juz o tym ze jestem zalamna swoja waga. Mam wrazenie ze mam jakas depresje! Wszystkie urodzilyscie przed terminem a ja nic! Czekam nie moge spac w nocy i doczekac sie nie moge...masakra jakas myslalam ze tez urodze wczesniej a synus jak na zlosc nie chce wyjsc! Najgorsze jest to czekanie i niewiedza kiedy to bedzie! To mnie najbardziej doluje... Ale sie rozpisalam, ale przynajmniej troche mi lzej bo sie wyzalilam... Gratuluje wszystkim juz mamusiom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gogak - zycze szybkiego rozwiązania :) Kochane też mialyscie taki nawał pokormu po porodzie? MASAKRA ja juz sobie z tym nie radze, leci ze mnie jak z krowy :P często przystawiam Małą, co 2-3 godz maks ale cycki mam rozmiaru XXXXXXXL!!! Denerwuje mnie to OKROPNIE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O taaaaaaak !!!!!! Ja myslalam ze mi cycki rozsadzi a w koncu maly taki apetyt dostal ze wszystko wyssal w ciagu dniabi nocy i mam dalej duze ale nie az tak :-) sutki bola mnie jeszcze troche a te kapturki wywalilam bo mnie mega wkurzaly...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny- zdjecia małej mój P wysłał na maila:) Dochodzę do siebie:) Mała jest boska!!! Cycki mam jak dojna krowa ale to można dietą redykować co sukcesywnie robie:) Wczoraj byłyśmy na orze 1 raz 30 minutek- bomba!!! Pępucha nie ma- odpadł w 6 dniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby moja Samcia miała wybierać z pośród Waszych chłopaków dziewczyny- miałaby problem- wszystkie zbóje fajne!!!! GRATULUJĘ!!!! Zdjecie super są na mailu!!! Jej zdjęcia wrzucał kilka dni temu mój ale były nie odczytane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam wam foteczki Dawidka ;p ja w poniedziałek planuje pierwszy spacer ;p pępuszek odpadł wczoraj :) Wasze skarby są boooooskie !!!!!!!!!! zakochałam się w waszych bobaskach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Nie odzywam sie ostatnio bo Piotr daje nam popalic tzn mi bo ciagle przy cycki wisi, zasypia na rekach odkladam i po sekundzie jest bek... W nocy spi bo spi wtulony we mnie a w dzien masakra nie moge nic zrobic bo ciagle do mnie przyklejony. Wychodzimy codziennie na spacerek i wtedy w sumie spi. Chory nie jest bo sprawdzalam temperature kolki nie ma a i tak wyje :/ padam na twarz normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hinskiturysta maly spi z Wami od poczatku? Jesli tak to nie dziwie sie ze wyje ;) jak go kladziesz do lozeczka. Sprobuj moze zanim zasnie odlozyc go, postac chwile nad nim, poglaskac po glowce - tak zeby zasnal w swoim lozeczku. Bo jesli usypia przy Tobie, potem przebudza sie i Ciebie nie ma to normalne ze sie boi skoro przed chwila mamusia byla, to i placze. Na noc tez staraj sie go odkladac, bo potem zyc Ci nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisia spi z nami tylko chodzi o to ze np. karmie go na siedzaco w lozku i on wypluwa cyca chwile czekam az przysnie i klade sie z nim do lozka i tylko go sciagne z reki poloze obok i gora 5min i jest ryk w sumie na rekach jak zasnie to za chwile tez sie budzi i jest zle. A zawsze w dzien spal w kolysce. Nie wiem moze sie nie najada.bo moj P karmil go butelka bo odciagnelam mleko i cisza wiec tu nie chodzi o to ze potrzebuje cyca tylko moze mleko moje mu nie starcza i dla tego co chwile placze czy na rekach czy w lozku czy w kolysce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkhkj
Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.Ubranka angielskich firm za kilka złotych.Body,pajacyki do 4 złotych,sukienki do 8 złotych oraz wiele innych w atrakcyjnych cenach www.Lumpik24.pl Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.Ubranka angielskich firm za kilka złotych.Body,pajacyki do 4 złotych,sukienki do 8 złotych oraz wiele innych w atrakcyjnych cenach www.Lumpik24.pl Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.Ubranka angielskich firm za kilka złotych.Body,pajacyki do 4 złotych,sukienki do 8 złotych oraz wiele innych w atrakcyjnych cenach www.Lumpik24.pl Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.Ubranka angielskich firm za kilka złotych.Body,pajacyki do 4 złotych,sukienki do 8 złotych oraz wiele innych w atrakcyjnych cenach www.Lumpik24.pl Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.Ubranka angielskich firm za kilka złotych.Body,pajacyki do 4 złotych,sukienki do 8 złotych oraz wiele innych w atrakcyjnych cenach www.Lumpik24.pl Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.Ubranka angielskich firm za kilka złotych.Body,pajacyki do 4 złotych,sukienki do 8 złotych oraz wiele innych w atrakcyjnych cenach www.Lumpik24.pl Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.Ubranka angielskich firm za kilka złotych.Body,pajacyki do 4 złotych,sukienki do 8 złotych oraz wiele innych w atrakcyjnych cenach www.Lumpik24.pl Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.Ubranka angielskich firm za kilka złotych.Body,pajacyki do 4 złotych,sukienki do 8 złotych oraz wiele innych w atrakcyjnych cenach www.Lumpik24.pl Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.Ubranka angielskich firm za kilka złotych.Body,pajacyki do 4 złotych,sukienki do 8 złotych oraz wiele innych w atrakcyjnych cenach www.Lumpik24.pl Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.Ubranka angielskich firm za kilka złotych.Body,pajacyki do 4 złotych,sukienki do 8 złotych oraz wiele innych w atrakcyjnych cenach www.Lumpik24.pl Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.Ubranka angielskich firm za kilka złotych.Body,pajacyki do 4 złotych,sukienki do 8 złotych oraz wiele innych w atrakcyjnych cenach www.Lumpik24.pl Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.Ubranka angielskich firm za kilka złotych.Body,pajacyki do 4 złotych,sukienki do 8 złotych oraz wiele innych w atrakcyjnych cenach www.Lumpik24.pl Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.Ubranka angielskich firm za kilka złotych.Body,pajacyki do 4 złotych,sukienki do 8 złotych oraz wiele innych w atrakcyjnych cenach www.Lumpik24.pl Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.Ubranka angielskich firm za kilka złotych.Body,pajacyki do 4 złotych,sukienki do 8 złotych oraz wiele innych w atrakcyjnych cenach www.Lumpik24.pl Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.Ubranka angielskich firm za kilka złotych.Body,pajacyki do 4 złotych,sukienki do 8 złotych oraz wiele innych w atrakcyjnych cenach www.Lumpik24.pl Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.Ubranka angielskich firm za kilka złotych.Body,pajacyki do 4 złotych,sukienki do 8 złotych. oraz wiele innych w atrakcyjnych cenach www.Lumpik24.pl Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.Ubranka angielskich firm za kilka złotych.Body,pajacyki do 4 złotych,sukienki do 8 złotych oraz wiele innych w atrakcyjnych cenach www.Lumpik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak mialam i od razu mowie nie maly idzie do łóżeczka i caly dzien sie meczylam bo ciagle plakal ale odkladalm odkladalam plakalam razem z nim bo szkoda mi go bylo jak plakal ale za to spi smacznie w lozeczku ja malego biore tylko nieraz nad ranem jak nie chce usunąć i na lezaco karmie wtedy on ma w sekunde odjazd i odkladam go spowrotem :-) u nas jest tak ze jak mnie tylko moj facet przytuli to maly jak by czuł od razu placze w niebo glosy albo np jak mama moja go usypia i ja wyjde z pokoju to tez zaczyna plakac jak by wyczowal mnie po zapachu. Dawidek moj w ogole nie chce smoczka tylko cyca :-) a co do pokarmu mialam na poczatku nawal ze lwcialo jak z kranu dwa dni mialam lipe straszna i dawalam butle a teraz juz jest ok :-) Maly sie najada jeszcze brodawki mnie bola ale jest o niebo lepiej niz bylo. A mocno sie oczyszczacie? Ciekawa jestem ile waze ale wagi nie mam:-) Wiem tylko ze po samym porodzie spadlo mi 7kg. Brzuszek mnie w nocy rwie strasznie jak chce wstac z lozka tez tak macie i takie dziwne troche uczucie jak siusiam ale szwy juz sie rozpuscily i jest taka ladniutka niska kreseczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta a ile cZasu ssie? Bo z piersi na poczatku leci wodniste mleczko, takie ktorym maly sie nie naje dopiero pozniej leci tlusciutkie :) powinien ssac dobych kilka minut zanim sie naje. Moj po ok 10 min robi sobie przerwe na bekniecie a potem znow je ok 10 min. Dlatego naraz zjada tylko z jednej piersi, na nastepne karmienie druga piers. A z butelki dawalas mm czy swoje? Judys to zazdrosnika masz w domu ;) Moj tez tylko na piersi, butelke dalam dwa razy w szpitalu - mialam nawal. W domu zaczelam odciagac i jakos poszlo, teraz juz jest lepiej. Sciagam troszke przed karmieniem i w nocy bo w nocy jest gorzej. Maly budzi sie co 3-4 godz i malo zjada bo zaraz zasypia. Ale jak tylko przysnie klade go do lozeczka, moj nie spi z nami tylko u siebie i dobrze mu tam z tego co widze, nawet w wozku nie bardzo chce tylko w lozeczku :) Ja mam teraz 54 kg, przed porodem 62 wiec 8 kg mniej. Ale apetyt mam ze nie wiem, wszystko bym jadla ;) U mnie juz prawie nic nie leci, juz nawet mamy przytulanki z mezem zaliczone w 9 dniu - wcale nie czuje ze rodzilam ;) to chyba dlatego ze obylo sie bez naciecia i nie popekalam, czuje sie jak przed porodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe a ze mnie bardzoooo leci az przeciekam szok skrzepy wielkie. Ja musze sobie wage kupic ciekawa jestem ile waze hihi Ja tez dalam dwa razy butle i czasem odciagam np tak jak dzisiaj, moja mama przyjedzie i zostanie z Dawidkiem a ja sobie wyjde gdzies z moim na spacer albo sama :-) Hehe mala odskocznia a moja mama chce sie bardzo nacieszyc wnukiem bo za nie dlugo jedzie do niemiec do pracy i nie będzie go troszke widziec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wagi schudłam 10 kg, czyli wróciłam do wagi sprzed w ciazy tydzien po porodzie :) jestem w szoku. Oczywiscie zostało jeszcze troche brzuszka, macica sie rozkurcza, ale z dnia na dzien jest coraz lepiej. Pisałyście o karmieniu.. Ja mam taki nawał, ze nie wytrzymuje!! juz 3 dzien :( masakra.. boje sie, ze pewnego razu za duzo bede odciagac i pokarmu bedzie jeszcze wiecej.. Prawa pierś jest twarda jak kamien, robie okłady z kapusty i zimnnych pieluch.. Ciekawe ile to jeszcze potrwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem ssie godzine a czasem 10min, ale chyba problem rozwiazany kupilam mleko bo chyba tym moim sie nie najada raz zjadl 30ml i za 30min 60 i spi jak Aniolek w wozeczku masakra jaka ulga! Plakal z glodu masakra :(. Teraz zamierzam na zmiane karmic piersia i mm. Oby tak dalej. A nie leci ze mnie prawie wogole wogole nie czuje sie jak po porodzie my tez sie poprzytulalismy w 15dniu ;p. Mnie nic nie boli tylko jak pojde siku z takim mega pelnym pecherzem to mam takie dziwne uczucie jakby cos mnie tam ciaglo :p mi narazie spadlo 11kg. Xxxx Mini mialam tak samo i tez kapucha i oklady a przed samym karmieniem i troche podczas kladlam na cycki goracy termofor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta a ile u Ciebie trwał taki nawał? U mnie 3 dzien i juz nie wytrzymuje, no ale dla dzidzi się wytrzyma :) Jak często kąpiecie swoje bobaski dziewczyny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini93 ja tez mam duzo pokarmu, moj maly nie zjada wszystkiego dlatego musze odciagac. Staram sie tylko przed karmieniem bo jak piers jest twarda to nie moze zlapac a jak juz zlapie to mu leci tyle ze sie biedny dlawi. Troche odciagne i jest dobrze. Mysle ze laktacja powinna sie unormowac w przeciagu najdalej kilku tygodni, trzeba cierpliwosci ;) Co do kapieli, ja mojego niunia kapie co drugi dzien. Pepuszek wisi na wlosku, mysle ze jutro odpadnie. Wasze maluchy tez maja taka sucha skore? Mojemu luszczy sie na brzuszku, pod pachami i na stopach. Smaruje mu balsamem i kapie go w plynie z oliwka ale to chyba samo sie musi zluszczyc... HinskiTurysta czyli jednak malutki byl glodny? Dziewczyny myslalyscie juz o jakiejs antykoncepcji? My narazie gumki ale chyba przejde sie do lekarza po cerazzette, sama nie wiem ale trzeciego dziecka juz nie planuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×