Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Aaaaaa przepraszam za moj blad dziewczyny! :) racja, pomylilo mi sie z blackeyed. A no to w sumie HinskITyrysta moze sie szybciej Kochana rozpakujesz :) ciekawe jak to bedzie, wiecie jak jest z tymi przewidywanymi terminami.. Sa tylko przewidywane hah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I będzie kolejna mamusia ;) Hinski Turysta - daj znac co i jak :) xx Te terminy sa rozne mi powiedziała polozna u gina ze mogę rodzic w każdej chwili bo terminy sa wyliczane tak na oko... Mi 3 miesiące przed zajściem w ciaze okres "szalal". W maju pod koniec miesiąca (kolo polowy ok.15.05), w czerwcu brałam slub (może z nerwow dostałam 9.06 na tydzień przed slubem :P) noi potem w lipcu 20.07 a zawsze okres miałam pod koniec miesiąca miedzy 23-25 :| Tak ze ja tez wszystkiego się spodziewam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAA!!! Kochana dawaj dawaj tam trzymam kciuki !!! :):) XXX Dziewczynki ja dzisiaj znowu na kontrole jadę do szpitala, mało co piszę bo siły nie mam w ogóle strasznie mnie brzuch boli co wieczór to już w ogóle aż łzy w oczach stają... no ale cóż... 2 kwiecień śnieg za oknem to są jaja jakieś ;p hihihi właśnie leci pogoda iii u nas niby 2 stopnie ale chmury i śnieg ;/ co naj mniej do 10 kwietnia śnieg ;/ żal! XXX Dziewczynki jak wy macie z upławami mi lecą białe ale w jakich ilościach bardzo dużych... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale się paskudnie czuje :/ Wzielam się rano za porządki :zmiana pościeli, odkurzanie pranie itp. Jestem już coprawda bliżej końca bo zostało mi pomyc podłogi ale lapia mnie takie bole w krzyżu i dole brzucha ze chyba tego nawet nie skoncze :/ Boli coraz bardziej i coraz wolniej idzie mi robota wrr :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka te bóle to jest masakra, co? Ja jutro z mamą ogarniam moje mieszkanie, tak na totalny błysk, żeby było gotowe jak malutka przyjdzie na świat :) wtedy tylko przed wyjsciem ze szpitala mój chłopak ogarnie mieszkanie i wrócimy już we trójkę do czystych naszych "czterech ścian" :) Zostało mi 17 dni do terminu! nie mogę w to uwierzyc, serio.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, nie bylo mnie bo chcialam sciagnac dziecku bajke i nasciagalam tyle wirusow ze sie komputer zbuntowal. Oj, widze zmiany :) hinskiturysta trzymamy mocno kciuki, byc moze masz juz maluszka przy sobie :) Judys002 Ty juz w szpitalu? mini93 cos mowil Twoj lekarz o tym paciorkowcu? Ja bylam w czwartek na wizycie, mam to cholerstwo i lekarz dal mi antybiotyk o nazwie Doxycyclinum 2x1 przez 5 dni. Wykupilam go ale jak zobaczylam skutki uboczne to sie przestraszylam i w piatek znow pojechalam do lekarza. On powiedzial ze na prawie kazdym leku pisze zeby kobiety w ciazy nie stosowaly i niby wszystko ok, mam brac. Ale ja sie dalej boje bo tak jak wol pisze zeby nie stosowac w ciazy, zwlaszcza w ostatnim trymestrze. Wlasnie szukam w necie informacji na temat tego leku i najgorsze jest to ze nikt tu nie dostal tego antybiotyku na tego paciorkowca. Mam straszny dylemat i chyba znow pojde do lekarza zeby mi przepisal cos innego, po prostu boje sie go wziac... :( Jeszcze zeby w necie cos bylo ale tutaj nie ma nawet jednej informacji ze ktos to stosowal w ciazy :( Meble nam dowiezli w tamtym tygodniu, syn poukladal rzeczy malego - oczywiscie bede musiala poprawic bo wszystko juz sie wymielo ;) Jutro mam zamiar zabrac sie za to i przy okazji spakowac torbe. Ja sie ogolnie dobrze czuje, poszlam na wizyte to lekarz na wstepie mowi do mnie ze strasznie spuchlam - i ma racje, w sobote ledwie zdjelam pierscionek i obraczke bo juz mnie okropnie palce bolaly. Cisnienie mialam ponad 140 i kazal mi mierzyc i jakby co przychodzic. Szyjka juz jest przygotowana, 11 kwietnia mam kolejna wizyte - bedzie 38 tydz. Wtedy mam tez odstawic nospe i magnez i niech sie dzieje co chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ... jak tam u Was...?? ja dzis byłam z małą na wizycie patronażowej u pani doktor i mała wazy juz 3600 ;) jest zdrowiutka i bardzo silna ... Hinskituryta - pisz co i jak jestem bardzo ciekawa jak Ci pojdzie... Judys i jak sie czujesz kiedy idziesz do szpitala...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini93 - tak mini bolalo jak niewiem :/ Ale skonczylam jakos robote, wykapalam sie i poszlam spac i terz czuje sieCHYBA troche lepiej chociaz ciezko powiedziec bo dopiero zwleklam sie z lozka :P xx Ja porzadki robilam przed swietami, ale obiecalam sobie ze po swietach jak nie urodze to pozmieniam posciel i jeszcze raz wszystko przelece zeby pozniej bylo mniej roboty... Niestety na mame nie moge liczyc bo biedna ma noge do kolana w gipsie :) A maz w pracy a tez nie chce zeby robil bo po pierwsze sam po calym dniu jest wyje*** jak niewiem a po drugie jakos tak - jestem zdania ze jak zrobie sobie sama to wiem ze bedzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój facet się przełamał- i jest seeeeeeeeeks:D:D:D.... uwielbiam seks w ciąży- czuły, spokojny, takiego faceta mi było trzeba- humor mi się polepszył zaraz:D Czekamy na efekty swych działań- rwie mnie tylo brzuch do dołu i nic;P HińskiTurysta- dajesz czadu!!!! Paolcia- mała okaz zdrowia- super!! Allegrowiczka- robisz tak samo jak ja- dzisiaj też pościele wymieniałam, sprzatałam w myśl tej samej zasady- tym bardziej, że miałam piękne słońce:D już wszystko mam wysuszone i poskładane do szaf:D A JAK Z ANTYJKONCEPCJĄ PO?? macie jakieś plany- ja od razu idę po implant:D na 3 lata chcę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackeyed8888 - wijemy gniazdo :P xx Ja o seksie moge zapomniec :/ Moj facet sie boi ze dziecku zrobi krzywde a ja mu mowie ze spokojnie mozemy ale on NIE a jeszcze na dodatek wczoraj bylismy w kinie na filmie MILOSC i niewiem czy ktoras z Was ogladala - jest ciezarna kobieta i gin jej powiedzial ze w ostatnim miesiacu ciazy SEKS JEST ZAKAZANY i moj mezulek wzial sobie to do siebie haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paw.ola
CZESC DZIEWCZYNY. DZIS MALUSZKA PRZEWIEŹLI DO IINEGO SZPITALA. OKAZUJE SIE ŻE TE 6 DNI BYŁY PRÓBA CZY MŁODY WOGÓLE PRZEŻYJE... W NOWYM SZPITALU MIAL NA WSTEPIE ZROBIONE WSZYSTKIE BADANIA BO W POPRZEDNIM NIKT NIE WYKONAŁ ŻADNEGO PRZEŚWIETLENIA. NA TYM ODDZIALE SA STRASZNIE RYGORYSTYCZNE WARUNKI : ODWIEDZINY OD 13.00-18.00 I WEJŚĆ MOŻE TYLKO JEDEN RODZIC NA DZIEŃ, CO BARDZO NAM SIE Z MEŻEM NIE PODOBA BO WIADOMO ŻE OBOJE CHCIELIBYŚMY GO ZOBACZYĆ... JUTRO ODBIERAM WYNIKI BADAŃ I JESTEM JUZ TERAZ NA SKRAJU HISTERII!!!!!!!!!!! WIEMY TYLKO ŻE JEST CIEŻKO ALE STABILNIE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wijemy wijemy:D Kochana w końcu Twój też zmięknie:) tego Ci życzę bo na prawdę- cudownie tak się zbliżyc znów do siebie:) Paw.Ola- wszystko powoli się układa- skoro przetrwał te 6 dni to teraz z górki- tak sobie mów---- dobrze, że jest rygor- przynajmniej wiesz, ze sterylnie i że robią ile się da aby dzieciątek na nic nie narażać-- - nikt tego wymysłu z powietrza nie wziął- musisz być silna:* Później będziesz podziwiała swoją postawę i wasz sukces- czego życzę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisia - ja tak jak pisalam wczesniej, bede leczona podczas porodu. Lekarz moj tłumaczył mi kiedy i w jakich dawkach dożylnie zostaną podane mi antybiotyki zalecone dla mnie. I kazał mi nie świrować i nie sugerowac sie opiniami z internetu.. zreszta kolezanka, ktora rodziła 3 tyg. temu w tym szpitalu co ja tez miala paciorkowca, postąpili z nią tak jak mają postąpić ze mną i jest wszystko ok. Nie dziwie sie Tobie, brałabym sie w takim razie brać taki lek.. Kochana ja właśnie dziś odstawiłam no-spę i magnez i mam nadzieje, że coś się ruszy!:) Allegrowiczka - ja wlasnie dzis i jutro robie meeega porządki, chociaz oczywiscie szybko sie mecze :) I tez jestem zdania, że samemu zrobić wszystko najlepiej! :D blackeyed - ahh, zazdroszczę! :D my już tyle czasu celibat.. ale jutro bedzie delikatny seks, juz mozemy ! :D Co do anty - ja mysle o tabletkach chyba, równiez takich co mozna karmic piersia.. PAW.OLA - W dalszym ciagu trzymamy za Was kciuki!!!! Dużo zdrowia i wytrwałości życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w szpitalu i jestem pozamykana na trzy spusty termin miną ale nie chcą wywoływać bo jestem pozamykana więc będą mnie obserwować to daty z miesiączki mały waży 4100 już ;p tak się wypina że z bólu nie idzie ujechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny urodzilam wczoraj o 12.35. przez cc. Piotrus ma 2800 i 52 cm. jestem strasznie obolala odezwe sie jak bedziemy w domku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paw.ola
hinduski turysta: GRATULACJE MAMUSIU. MALUTKI TEZ TEN TWÓJ DZIDZIUŚ ALE W POROWNANIU Z MOIM TO ISTNY GIGANT :-) OBOLALA BEDZIESZ JESZCZE PRZEZ DOBRE PARE DNI WIEM TO PO SOBIE . JA BYLAM WCZORAJ WYJĄĆ SZWY I NADAL NIE JESTEM W PEŁNI SPRAWNA. NAJWAŻNIEJSZE ŻE WSZYSTKO SKOŃCZYLO SIE POMYŚLNIE. JESZCZE RAZ GRATULACJE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjj jaki malutenki :-) ale sie ciesze gratuluje :-) buziaki dla Ciebie wielkie i czekamy na wrażenia jak wrócisz do domku :-) Paw.Ola ja wczesniej jakos zakrecona na wstepie chciałam bardzo serdecznie Cie przywitać w naszym gronie :-) Jestes bardzo dzielna i życzę Ci wytrwałości i dużo siły bo strasznie tego potrzebujesz Ty jak i Twoj facet! Trzymam kciuki za Ciebie i gwoje maleństwo i wierzę ze jeszcze troszkę i bedziecie w domku! Jestem pelna podziwu dla Ciebie jestes twarda ale za to już w życiu nic nie zdoła Cie pokonac! :-) Xxx Dzisiaj w nocy obudzil mnie straszny bol brzucha nie skurcze ani nic podobnego tylko bol jak by miał mi brzuch peknac nie moglam wstac z lozka zeby isc sie zalatwic normalnie jak by ktos na mnie siedzial na żołądku dokładnie tak sie przestraszylam w koncu jak wstalam fo prawie na czworaka szlam ale maly tak jakos chyba się ułożył caly brzuch mnialam u góry tez takie cos macie? Co chcialam sie poruszać to bolalo... hmm w ogole co wieczor dostaje roznych dziwnych boli ale z dzieckiem wszystko oki bo robia mo usg co pare dni wczoraj nawet miałam do pochwowo i normalne tez hmm ja nieceiem co jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ PIEOTRUSIU!!!!- no mamuśka się spisałaś:):* Judys- dokładnie wiem co przeżywasz- ja sie przemieszczać normalnie ne mogę- dzisiaj do położnej bo jutro termin i zobaczymy- oczywiście seks zaliczyć trzeba....:) Paw.Ola- a jak malutki??ile waży teraz, wspieramy wspieramy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinskiturysta - Gratulacje !!! wkoncu nie jestem sama ;) pisz jak tam sie sprawujecie?? Judys - i co nie maja zamiaru Ci wywoływac ?? przeciez ieli juz pare dni temu ...;/ balckeyed - szalej szalej mi tez to pomogło;) PAW.OLA- opowiadaj co z malutkim jak tylko dasz rade strasznie jestem ciekawa i denerwuje sie razem z Toba ...( jak i z Wszystkimi dziewczynami ;) ) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby do 42 tygodnia, jeśli wszystko z dzieckiem jest ok- nie wywołują.... prawda? chodzę po schodach co 2, tańczę- mam w planie długi spacerek.... ochhhhh- Paolcia, a ja mam takie intymne pytanie- jak sie goisz?? Jak waga?? JAk pierwszy spacerek?? Kiedy zacznesz obcinać paznkietki małej gwieździe?? Pępuszek odpadł?? Zaktualizujcie ramkę:P następna rozpakowana- ja się nie biorę bo jeszcze coś spiep i będzie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blackeyed - goje sie bardzo dobrze ... co prawda szwy jeszcze nie zeszły ale to do 4 tyg schodza... z waga własnie jestem załamana bo zaraz po poraodzie miałam 5 kilo w doł potem kilo w 2 dni a od tego czasu waga stoi i nic ani drgnie...;( na spacerku jeszcze nie byłysmy bo zimno na polku ale mam zamiar sie jutro wyrbrac jak tylko snieg nie zacznie padac... paznokcie juz obciełam bo strasznie sie drapała a nie wyrabiałam na łapki...;) pępuszek odpadł po półtorej tygodnia ...bardzo ładnie se zagoił...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mieli mi wywoływać ale jestem pozamykana na trzy spusty i tylko by mnie zmęczyli żadnego rozwarcia nic szyjka długa bardzo a dziecko duże masakra ja nie wiem cały czas jestem pod obserwacją zobaczymy będzie mały chciał to wyjdzie o ;p nie ukrywam że by mógł już wyjść bo jest tragedia już nie wspomnę że patrzeć na siebie nie mogę w lustrze... żal !! cała popękana i gruuuba ! tzn brzuchooool wielki ! ;p sex mi nie pomaga ;p :( spacer ostatnio zaliczyłam 7 km dzisiaj też idę gdzieś połazić... hmm nie wiem co mam robić wczoraj kupiłam psu karmę 10 kg i z nią paradowałam po domu z zakupami z auta do domku wszyscy krzyczą żebym siedziała na dupie ale ja nie mogę i wszytsko boli jak siedzę więc latam jak poparzona ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie zastanawiali sie nad cesarka nie wiem w jakich okolicznosciach dokładnie sie robi czy musi byc rozwarcie czy cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta ogromne gratulacje!! :) Jaki maluuuuszek!:> Teraz pomału po kolei każda z nas będzie się rozpakowywać.. :D Dziwnie czuje sie, wstaje rano i nie biore ZADNEJ ani jednej tabletki :D hahaha. Właśnie skonczyłam sprzątać i za niedługo wybieram się na dłuuugi spacer. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia.94 nawet przy cesarce lepiej zeby cos samoistnie zaczelo sie dziac bo wtedy dziecko dostaje sygnal ze juz czas wychodzic a tak to jest wyciagane jakby wbrew woli, nie wiem jak to wytlumaczyc. Judys002 a ktg mialas robione? Co ile masz sie stawiac na badanie? Czyli rozumiem, czekaja jednak do przyszlego tygodnia? paw.ola ja tez Cie nie przywitalam jeszcze... A wiec witamy wsrod nas :) Jak tam malenstwo, lepiej? HinskiTurysta serdeczne gratulecje i czekamy na Wasz powrot do domku :) mini93 ja wiem ze mozna tego paciorkowca leczyc przy porodzie, jednak patrzac na moj pierwszy porod ktory trwal niecale 2 godziny boje sie po prostu ze nie zdaza mi go podac odpowiednio wczesnie i maly sie zarazi. A jest to bardzo prawdopodobne bo wtedy mialam od razu skurcze co kilka minut i dojechalam do szpitala przy skurczach partych, ostatnie 15 minut bylam na porodowce, nawet wenflonu mi nie zdazyli zalozyc - stad moje obawy i dlatego bardzo chce sie wyleczyc przed porodem... Bo to jeszcze gorszy stres czy zdaze dojechac na czas a podobno drugi porod bywa szybszy - oczywiscie to nie jest regula ale strach zostaje :( Mialam dzis robic porzadki w szafce malego i spakowac torbe ale tak mi sie nie chce ze nie wiem... Az wstyd... Wczoraj mialam skurcze przepowiadajace, co chwile twardnial mi brzuch - ja leki odstawie dopiero po 10, mam nadzieje ze wczesniej jednak nie urodze. Ciagle sie pilnuje, oszczedzam, chcialabym wytrzymac przynajmniej do 20 kwietnia 2w1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie zastanawia tylko jedno... xx HinskiTurysta, Piotrus jest w inkubatorze czy nie? :) Bo rodzilas 36tc+kilka dni i tak sie zastanawiam ;) xx Kurcze dziewczyny ja Wam powiem - mam juz takie glupie mysli przez te skaczace cukry ze np. bede pic sok malinowy i biegac po schodach zeby mala sie urodzila choc ma jeszcze czas :/ Boje sie ze przez te cukry cos sie moze stac ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×