Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

No i zobacz u mnie już druga noc taka boli mnie w sumie cały czas a czasami przestaje i zaraz znowu... :( a wody Ci nie odeszły boli kurczę ten brzuch porobię co mam porobić zrobię obiadek wykąpie się i położę się :) i zobaczymy wtedy... hmm najgorsza ta noc bo ból jest do tego stopnia że aż jęczę jak przekładam się z boku na bok... a wstać nie mogę z wyrka żeby iść do WC i dość dużo siusiam chodzi o ilość bo tak to cały czas pare kropelek.,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez bolało 2 noce a w 3 urodziłam ja co prawda cała ciaze nie miaam problemów z sikaniem nigdy ni sikałam co chwila nawet przed porodem ... powiem Ci ze wydaje Ci sie ze cały czas Cie boli ja tez tak myslałam na poczatku az sie połozyłam lezałam chyba z 2godziny noi liczyłam i faktycznie raz mocniej raz słabiej musisz wyczuc albo licz twardnienie brzucha... ja jak juz nie mogłam wytrzymac z bólu to brałam nospe albo ciepa kapiel ( tak 30 minut w wannie) jak juz to nie pomogło to sie brałam do szpitala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sJutressdssds4d
Polecam DoktorPotencja.pl Kamagra od nich to rewelacja, wreszcie uczciwy sprzedawca z oryginalną Kamagrą. Jeżeli macie problemy z potencją i erekcją to z czystym sumieniem mogę zarekomendować. Kamagra jest swietnym lekiem na potencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie urodziłam jednak. Uspokoiło się. A dziś rano byłam u gin na rutynowej kontroli już ostatniej przed porodem. Dostałam skierowanie do porodu, skierowanie na usg i na ktg. A dziś jakoś spokojnie tylko mały wszystko uciska. Czekam aż córa się zdrzemnie wtedy i ja bym odpoczęła a moja panna jak na złość ani myśli o spaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj widzę że już każda z nas ma bardzo ciężko eriss twoja Panieneczka jak na złość ;p hehe nie chce lulu tak jest zawsze :) Mój mały w brzuchu masakre mi daję ! Pobolewa mnie cały czas ten brzuszek zobaczymy wieczorem teraz na razie nie mam czasu poleżeć zrobiła karpatkę byłam na zakupach muszę poprasować jeszcze :) nałożyć poszewki dla maluszka na kołderkę i podusie :) i parę ciuszków poprasuje nowych co wyprałam :) Czekam na teściową bo mam mnie odwiedzić :D:D a wiecie jak to teściowa trzeba ładnie posprzątać itp ;p bo niby jest bardzo za mną i w ogóle aleeeeee jednak się nie narażać ;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z każdą tesciową trzeba uważać= ukryty wróg- moja 4 lata była mi jak plasterek na rankę- aż sie nie okazało, że syn pokazał jej że to ja jestem najważniejsza w jego zyciu prostym gestem----Kochaaaaaaaana, jakże zmienił się jej obraz w mych oczach..... najgorsze jest, że "ona ma go tylko jednego", "Żadna żona nie jest na stałe wiec po co ślub", "jak już ślub to po co wesele- ludziom się pokazywać chcecie bo po co siano marnować" "jak on pojedzie w tą trasę autem to tobie jako jego kobiecie nie wybaczę, bo to zbyt niebezpieczne" chodziło o wyjazd wakacyjny samochodem:D..... oj każda teściowa to MATKA SWEGO SYNA- już sam fakt że dociera co niej że sypiacie razem jest traumą:D Mam skurcze:) ale nie spodziewam sie porodu bo nie bolą tylko są bardzo niekomfortowe i nieregularne- pewnie się rozpycha mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadmienię, że gotuję lepiej niż ona- co mój facet jej parę razy podkreślił- za co dostał ode mnie po uszach, bo nie powinien tak swej mamie mówić- by mi nie robić problemów :D Jak smalec wytopiła- to nie wziął od niej miski bo powiedział, że ja też zrobiłam i próbował- jest zdecydowanie lepszy więc ma ten jej wynieść do babci hahaha, a jak kaczkę w pomarańczach upiekłam- zaprosiłam ich to ona że by tego dała więcej tamtego- to jej przysolił przy stole ze jej była jak klapek basenowy i ma nie mądrzyć się ahahahha Przyznam, że urosłam ale hehehe wiecie..... noooo- wszysto wiadomo:) Jest wiele dań gdzie mój podkreśla mi, że są lepsze niż te co zna z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZGADZAM SIĘ!!!!!!! mój też jej podkreślił setki razy że jestem najjjjjjważniejsza w jego życiu i to samo z gotowanie to zawszę widzę że aż się gotuje ;p Ale w ogóle im jestem bardziej naskakuje i dogadzam mojemu D. to ona z taką gulą mówi ojjjj jak mój Damianek ma dobrze i jakie szczęście ohhh ahh itp a co do czego to znajdzie jakiś mały punkcik w który może ukąsić a potrafi ;p hehe masakra np przychodzi do mnie i mówi ooo Judyta nie jesteś AŻ taka gruba w sumie to w ogóle nie jesteś tylko brzuszek masz;p to po co podkreśla że nie jestem AZZZZZ taka gruba dużo by pisać mi chcę naczynia myć jak nie daj Bóg nie dam rady umyć i czekają sobioe na wieczór bo czasem tak jest to nie potrafi zrozumieć że nie miałam czasu to mi dowali że szklanka w zlewie nie ładnie wygląda a sama ma kupe naczyń w zlewie ;p moja teściowa ma dwóch Synów masakra... i zapatrzona w nich jak nie wiem... hehe Ciekawe jaka ja będę dla synowej kiedyś ;p hehe w sumie nie raz się łapie jak gadam z moim że ja mojego synusia nie oddam żadnej a jak oddam to ją prześwietlę ;p hehe ojjj kobiety mają zawszę pod górkę ;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! :) Bylam dzis na KTG - wszystko jest OK , prawie wykorzystalam sytuacje i zgadalam sie z lekarka nt. gdzie moge rodzic z cukrzyca ciazowa i KAMIEN SPADL MI Z SERCA bo poza szpitalem do ktorego bylam zmuszana moge rodzic tez na Ujastku :D Jeden z najlepszych szpitalu w Krk , jest tam OIOM dla noworodkow i patologia ciazy ;) Tak ze dzis dopakowalam torbe dla malej - bo tam trzeba miec wszystkie rzeczy dla dziecka swoje i koniec z koncem mam dwie torby 8| ale jak dostane boli to pojade z jedna (tak spakowalam) mam tam rzeczy dla siebie i dla malej do ubrania zaraz po urodzeniu. Reszte dowiezie maz na drugi dzien (druga koszula, pampersy, ubrania dla malej , belle itp.) Torby spakowane na cacy , musze tylko kupic masc linomag bo szpital wymaga ;) Mozna rodzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci Judys tak-- ja wiem jak motałam chłopaków, jak wykorzystywałam niekiedy ich naiwność:) Gdybym miała syna wykończyło by mnie myślenie o tym, że jakas dziewczyna traktuje go tak ja ja:P a córka- jeśli pdziedziczy urok po mnie to na brak zainteresowania narzekac nie będzie, a i sie wybawi :) Do kina bedzie miała z kim pójść, ktoś jej coś zawiezie, załatwi, przyniesie... uroki bycia kobieta:) Nie wiem tylko jak tata to zniesie- z doswiadczenia wiem, ze mój cieżko przeżywał zainteresowanie mną hahaha Ooo a moja teściowa jak przed ciążą- bo ona na diecie all the time- podawała nam obiad- wszyscy poza nią jedli- a mi podkreślała, ze mam apetyt:D Albo stwierdziła, że będę wyrodna bo nie chce przerwać studiów na poczet wychowywania dziecka:D hahahaha ksiażkę możnaby napisać o tych subtelnych dopieprzkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony masz racje a z drugiej jal bym miala corke to bym nie chciala zeby spotkala takiego chlopaka na swojej drodze jak moj D. Byl nie wiem ile tych Panuenek zaliczyl i wole nie wiedzieć ale jak mi chociaz jedna sytuacje opowiedzial to bym nigdy nie chviala byc na midjscu tych dziewczyn ale w sumie jak jest tepa i na pierwszej imprezie sie oddaje to co jak mozna taka traktowac moj ma za soba dwa związki po 2 lata ale zadnej nie szanowal a ja go przetrzymalam Pokazalam co to jest kobieta szanujaca sie i oszalal. I kazdy mosi o jego zmianie o 360stopni nie zapeszajac !!!! Ale On nigdy nie myslal o slubie dziecku nie z tamtymi a tu prosze znalazl mlodsza bo kazda z jego bylych mialy po 27lat cos ratakiego a mni poznal mialam 19lat i jest moj i go nigdy nie oddam :-) i wierze w miłośc od pierwszego wejrzenia bo tak wlasnie bylo u nas jak go zobaczylam to myslalam ze sue przewroce :-) FAJNE WSPOMNIENIA :-) mmialam kiedys okazje go poznac ale jednak cos mi wypadlo i nie moglam gdzies tam jechac i on tam byl a ja bylam w innym związku i pewnie jak bysmy wtedy sie poznali to bysmy teraz nie byli razem a potem po jakims czasie wyszlo ze bysmy sie poznali szybciej :-) Xxx Ja spakowana tez jestem ale ja mam jedna torbe bo dla malucha nic nie musze miec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys - ja tez mialam jedna bo myslalam ze bede musiala rodzic w szpitalu uniwersyteckim, ale ze moge gdzie indziej to sie spakowalam w druga :P xx MATKO jak mnie booooli brzuch :/ Fuck :/ Caly twardy a jeszcze mala sie dziwnie wypiela i boli dol brzucha i gora tez :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAW.OLA
DZIEWCZYNY WY SIE TRZYMAJCIE!!!! JESZCZE CHWILA I ZOSTANE SAMA TUTAJ BO SIE ROLECICIE :-) HEHE TAKI ZARCIK. NOWOŚCI U MNIE : MAŁY JUŻ PO TRANSFUZJI KRWII I WSZYSTKIE BADANIA POZYTYWNE!!!!!!!!!!!! TO JEST NIESAMOWITE LASKI SKĄD TA KRUSZYNKA WZIEŁA TYLE SIŁY DO WALKI Z LOSEM.... WAŻYŁ DZIŚ JUŻ 970 G NORMALNIE MAŁY BYK :-) KURCZACZEK ZŁAPAŁ MNIE DZIŚ ZA PALEC W INKUBATORZE JAK GO GLASKAŁAM I NIE CHCIAŁ MNIE PUŚCIĆ DO DOMU, NIESAMOWITE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisia tak, magnezu juz zupelnie nie biore od środy. póki co nie mam tych skurczy co wczoraj i przedwczoraj, może chociaż jedną noc spokoju bede miała.. wydaje mi sie, że czop pomału odchodzi bo prócz śluzu codziennie wciagu dnia zauważam takie "galarelowate" niteczki. Dzisiaj się duuuużo nachodziłam, mam nadzieje ze nie odbije sie to na mnie w nocy i ze nie bedzie skurczy, które nie dadzą mi spać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to szczęście, że mój zawsze szanował swoje partnerki:) Wiedziałam co biorę hahaha- jeden związek miał 2 lata, potem kolejny 3 lata- a ze mną 5:) Przy czym jak po roku od rozstania ta ze stażem 3 letnim zadzwoniła w nocy ze ją facet pobił jst gdzieś na wsi i ogólnie- masakra a wstydziła się jechać do rodziny- zapytał mnie czy nie mam nic przeciwko, aby wział auto i pojchał po nią.... bo tyle lat byli razem jak potrzebuje pomocy to jednorazowo może to zrobić- pojechała z nim bo sie serio przejęłam- zaimponował mi wtedy- a nadmienię że rozstali się bo ona go zdradziła. Szacun dla Niego. Mój ma jedną podstawowa wadę- nie umie odmawiac pomocy, często zaniedbuje nasze domowe sprawy, aby wszystkim dookoła pomóc... ostatnią kromkę chleba do sąsiada zaniesie a sam nie zje... Kurde mała się świga jak oszalała... mogłaby iść spać... Paw.Ola-SUPER WIEŚCI WZRUSZAJĄCE- TAKA TOREBECZKA CUKRU A JUZ MAMUSIE TRZYMA ZA ŁAPKĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzuewczynki pozdrawiam was z Kolobrzegu jest super cieplo idealnie wrecz :-) hihi zjem za was rybke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo dziewczyny gdzie wy jesteście?? ja juz w domku :) nie mówcie że wszystkie poszłyście rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem kochana że Ty nie ;p hehe jejku nie wiem co mam robić w domku naprawdę :) chcę już tak bardzo urodzić... nie mogę się doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do dziewczyn ktore juz rodzily :) Powiedzcie mi prosze, mialyscie przed porodem BOLESNE skurcze przepowiadajace? Jesli tak, to na ile przed porodem pokazaly sie u Was? 8| Bo mnie juz trzeci dzien kilka razy dziennie przez jakies 2-2,5 godziny trzyma a potem przechodzi i znow powtorka z rozrywki. Boli cale podbrzusze i promieniuje do krzyzy :/ Juz przez dwie noce niektore skurcze mnie budza :/ Sa to dosc bolesne skurcze wczoraj nawet poszlam na KTG ale akurat jak bylam podpieta to nic mnie nie bolalo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys- juz niedługo Kochana.;) Alegrowiczka - na 2, 3 dni przed ... ale ja miałam cały czas nie miałam tak długich przerw najdłzsze to były 15 ,20 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze nie mi lerka kiedys powiedziała ze rzadko co bolesne bole przepowiadajace zdazaja sie ponad tydzien przed porodem bardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka ja mam takie same bole 3 dzien juz. Od półtorej godz co pare minut.. Jak ja bym chciala zeby bylo już po wszystkim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow bole przepowiadajace, do 3 nad ranem.. teraz czuje sie jakby mnie wogole nic nie bolało :D a jak Wasze nocki?? juz teraz wiem co znaczy sie "dłużące sie ostatnie 2 tyg ciazy" masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć- u mnie rwie podbrzusze i lekkie skurczki ale nic się nie dzieje- kilometry przeszłam od 3 dni;/;/;/ dziewczyny ja wsio czytam w telefonie, ale zmieniłam opreatora neta i nie mam dostępu w domu, a komórka nie pozwala na dodawanie postów:/;/ techniki nie ograniam- będe mniej aktywna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×