Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

angelak - no wlasnie zauwazylam, ze na pewno jeszcze brakuje czyis zdjęć, Ty dodawałaś swoje w białej bluzeczce i zdjecie córci starszej, dobrze pamietam? Ciekawe któż to taki życzliwy nas usunął. Trudno, w każdym razie zdjęciami Małej raczej się nie pochwalę, skoro tak to wygląda. :) Mandarynkowa - u mnie tez dzidzia wychodzic chyba na razie nie chce :) masz termin dzien przede mna, ciekawe czy przenosimy :) Erisss - nawet nie chce myslec o kondycji swojego brzucha po porodzie. Nie miałam super-plaskiego-brzucha-modelki przed porodem, ale nie narzekałam na niego, nie był odstajacy, był w sam raz.. Postaram się po połogu jakoś doprowadzić go do porządku. :) Napisz po wizycie co tam słychać u Maluszka. hinskiturysta - najwazniejsze, ze Malutki jest przy Tobie :) hehe podoba mu sie, przypominaja sie czasy brzuszkowe :D Dobrze, ze karmisz z przyjemnoscia. :) mam nadzieje, ze my tez nie bedziemy miec z tym problemu. Kochana ja wlasnie wyslalam maila z prosba o haslo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Jakie niemiłe maile?? kurcze ja dawno nie wchodziłzyłam - teraz dostałam hasełko- to zobaczyłam syneczka Hińskiej- AMAZING!!!!!! :D:D:D Do mnie nic nie miłego nie przyszło ale to jakaś franca!! babsztyle jedne!! U mnie wczoraj walka była seks- autko, seks, schody, seks, wanna- niiiiic- rwą plecy boli podbrzusze, na twarzy jestem aż żółta.... jutro mam ten membrane sweep;/ ughhhh bolesne- dostałam maila z objaśnieniem zabiegu i mnie wystraszyli;P Ale powiem wam numer- mój stwierdził, że jak sie kochamy i wkłada to tak jakby wkładał we wiadro z wodą hahah luz blus :):):) ale porodu brak;/;/;/ eee w najgorszym wypadku w weekend będzie maleństwo z nami:) Judys a u Ciebie jakieś terminy podali- kiedy prowo co i jak? Pozdrawiam WSZYSTKIE DZIELNE KOBIETY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam maila ale nie mogę wejść nie wiem czemu jak by hasło nie pasowało... hmm prowokacja jak by co mam na 18 stego ale mam nadzieje że wyrobie się szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hinskiturysta to bardzo dobrze ze udalo sie z karmieniem, to dla dziecka najlepsze :) Ja tez wysylam Ci maila, co prawda nie wklejalam swoich zdjec ale kazde z Waszych ogladalam :) Gdzies nam sie zapodziala tabelka, moze pozniej poszukam to zaktualizujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! :) xx HinskiTurysta GRATULUJE SYNKA - przecudny! :) xx Ja nadal w dwupaku , jeszcze 18 dni to terminu ale przez tą cukrzyce ciaza mam juz tak wszystkiego dosc ze mam ochote zrobic WSZYSTKO zeby juz urodzic! :( Biore ta pieprzona insuline, na noc i dupa bo ma czczo cukier i tak jest podniesiony i np. dzis mialam 93 wiec powinnam wziasc wieczor o jedna jednostke insuliny wiecej czyli zamiast 8 to 9 ale jak do cholery jak w ciagu dnia mam cukry idealne... Baaa nawet jak mam przerwy miedzy posilkami to cukier mam ZA NISKI np. o 19 zmulilo mnie spanie i spalam do 20 jak zabita , wstalam zmierzylam cukier a ja 71 mimo ze pozwolilam sobie o 15 na GARSC CIASTEK W CZEKOLADZIE i fantazje z usem truskawkowym :/ Boje sie o mala , czy te niskie cukry jej nie zaszkodza ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też marzę o tym żeby już urodzić wyczytałam że maliny pomagają kupiłam dwa słoiki malin w kauflandzie i będę jeść ;p hehe bo herbat nie lubię takich ;p a malinki to witaminki więc można jeść a nóż i widelec ;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez myslalam o soku malinowym ale kurde cukier mi skoczy tak ze hoho i do piatku go nie ureguluje haha :D xx Dzis znowu zlapal mnie bol w pachwinie :/ Mialam juz cos takiego ale minelo gdzies w 33 lub 32 tygodniu ciazy, a dzis bol znowu wrocil ale silniejszy i przy kazdym ruchu noga boooooli. Malo tego boli w lewej pachwinie i jak wstaje to bol promieniuje na cala noge :( MARZY MI SIE ze to mala schodzi w dol hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ale z nas marzycielki a maluchy i tak wyjdą jak im się zachce ;p ehehe ja tez odczuwam bóle itp ale na razie cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie juz coraz to blizej (wyspijcie sie hehe ja załuje ze tego nie zrbiłam przed porodem) co prawda mała spi długo w nocy ale jak sie nie jest przyzwyczajonym do siedzienia po godzinie w jednej pozycji w nocy przy cycku to naprawde maskra ja to czasem mysle ze oszaleje wszystko mnie w nocy boli ale da sie przezyc... koncem tygodnia pojade po lakttor i bede odciagac pokarm i małej dawac z butli bo przy piersi to siedzi godzine czasem wiecej a butle obruci w ciagu 10 minut i spokuj... xx dzieki za hasełko... xx trzymam za Was kciuki jestem ciekawa która bedzie nastepna...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze widze ze tylko mi haslo nie dziala podeslijcie jeszcze raz :-) ja malinki zjadlam sok wypilam kąpiel robie ciepla i zooobaczymy hehemoj sie smieje ze ja pelna nadzieji a maly sie smieje w brzuszku i mowi tak i tak zrobi jak zechce :-) Dziewczyny na dzien dzisiejszy jest ktoras chętna na następna ciążę? ?? Hehehe bo ja tak jak chcialam mieć 3 to teraz uwazam ze jedno mi naraaaaaaaazie starczy na dllluuuigi czas :-) hehe pewnie jak urodze to zmienie zdanie :-) bo teraz juz jestem wykończona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostalam baaaardzo bolesnych boli miesiaczkowych obudził mnie ten bol o 6 rano i bardzo boli i na jakis czas przechodzi i zniwu boli :-( cczy to moga byc skurcze czy co? Powiem dokladnie ze to na 1000% bol miesiaczkowy na dole tak boli czasem ze masakra jakas ale przechodzi na jakis czas i spowrotem wraca hmmzasnac dalej nie moge... Co o Tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtarza się taki ból co jakieś 5-7 min nie wiem co robić żeby nie było że panikę sieje hmm zrobiłam sobie kawkę i wypiję i zobaczę cały czas siusiu mi się chce hmm i dzisiaj strasznie dużo budyniu miałam na majtkach przepraszam za określenie i chyba coś tam lekko różowego było ale już sama nie wiem czy mam zwidy...Mały się obudził i się wypina hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sprawdze co z tym emailem. Judys a stawia sie brzuszek? xxx A i wiecie co dziewczyny mam jeszcze jeden pomysl, bo pisze jeszcze na jedym topiku i tam przenioslysmy sie na prywatne forum, gdzie nikt by nam nie grzebal, nie byly by pomaranczek i innych podszywow jak z tym emailem. Zalozylybysmy sobie tez takie prywatne forum i byl by spokoj. Co o tym sadzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja nie wiem zaraz jeszcze raz sprawdzę stawia się taki twardy się robi przy tych bólach :( mierzę dokładnie przez ponad godzinę te skurczę i mam tak o 12 skurczy 6 min 6 min 8min 4 min 3min 7min 8 min 7 min 4 min 5min 2 min 4min i czas dalej leci zobaczę po jakiś 2 godzinach jak będzie. o takie coś i liczę tak o dostaje skurcz naciskam start skurcz trwa około 60-70sek i przerwa i jak następny się zaczyna to znowu strat naciskam o i nowy zapis się robi bo w tel na stoperze liczę byłam się załatwić i teraz nie kolor budyniu wydzielina tylko bezbarwna galareta ciągnąca się... Co do tego prywatnego forum jak dla mnie oki :) bez różnicy czy tu piszę czy gdzieś na prywatnym nawet i lepiej bo można się bardziej rozpisać a ja mam do was wielkie zaufanie jakoś tak dziwnie bo nawet się nie znamy ale czuję taką więź do was hehe Idę się wykąpać głowę umyć w razie co wyśle mojego po chleb zrobie mu kanapki w razie wu do szpitala ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys - nie zastanawiaj sie tylko bierz toboły wypięknij sie i jazda do szpitala to masz na bank skurcze ... czyli ZACZEŁO SIE!!!! xx forum prywatne bardzo dobra sprawa... ja tez mam do Was takie zaufanie jabym Was od dziecka znała hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz co 5 , minut to sie nawet nie zastanawiaj nie czekaj az wody odejda bo to roznie bywa mi odeszły dopiero przy partych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę się wykąpać i zobaczymy czy coś przejdzie czy nie bo ja się boje że ja mam loty tylko heh ale kurka boli... ;/ idę się wymyję i dam znać a tak to licze cały czas są takie od 4 do 7 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys - ZAZDROSZCZE! :D xx Mnie cala noc bolaly pachwiny i wzgorek lonowy :/ Wieczorem bolalo tylko w lewej pachwinie a w nocy zaczelo dodatkowo w prawej :/ Dzis na wkladce zaobserwowalam dwa razy troche mlecznobialawej wydzieliny 8| Na wkladce wyglada jakby byla przezroczysta, po otarciu papierem byla biala - niewiem czy to uplawy czy male kawalki czopa... xx HinskiTurysta nie zapomnij o mnie na nowym forum hehe ;) Albo podaj waszego meila bo nawet go niemam to napisze i poprosze o haselko :) Tez sie chetnie przeniose razem z Wami bo na tym drugim topiku zrobilo sie tak hmmm.... No SAME MAMY sie udzielaja ktore maja juz dzieci wieksze a lepiej sie bedzie nam pisalo bo dzieciaczki bedziemy miec wszystkie z jednego miesiaca jakby nie bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wykąpałam się i są dalej pije kawę suszę głowę i będziemy jechać hmm ale w tych odstępach nic a nic nie boli tylko ja ten skurcz przychodzi to boli ból miesiączkowy to na pewno myślicie że to to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys- na tym pojegaja skurcze ze sie pojawiaja i znikaja temu sie liczy odstepy ;) jestem pewna ze to jest to ... mozliwe ze dzis bedziesz juz miała synka przy sobie ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny.... WYCHODZIMY O 13 DO DOMKU ;D zrobimy P niespodzianke bo biedny w pracy. Ale bedzie mial minke ;p xxx bede w domku to wezme sie za forum i te emaile. buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinskiturysta bardzo sie ciesze ze juz bedziesz w domku zobaczysz to całkieminne uczucie miec dzidzie przy sobie w domu niz w szpitalu ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas jest od 4 do 7 min stresuje się strasznie hmm ale gdyby to były przepowiadające to chyba by przeszło po kąpieli co ? a ja czy siedzę czy chodzę czy leże tak samo jest nawet jak leże to mocniej trochę boli ale te bóle są do wytrzymania... więc dlatego ja nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×