Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Judys ma racje: wracajcie tu wszystkie raz dwa!:) tęsknie za pisaniem z Wami dziewczyny :) Jak Wasze bobaski? Szybko lecą dni, co? Moja Liwcia konczy dziś 6 tyg. :-) Jest cuuuudna!! Jestesmy zakochani bez pamieci :) Juz fajnie się uśmiecha, tak świadomie, zawsze kiedy mówię do niej "aguu" :D poruzumiewamy się tak hahhaha :) coraz wiecej zabawek zaczyna ją interesować. W tym tygodniu jak wczesniej pisalam idziemy na szczepienia. Mam pytanie, jak to jest z rotawirusami? Judys ty bralas skojarzone + rota, mam zamiar wziąć takie same szczepionki. Jednego dnia moge i skojarzone i rota? Bo gdzies czytalam, ze powinien byc odstep miedzy tymi szczepieniami. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skojarzoną dostanie w rączkę a rotavirusy to jest do ustnie pielęgniarka będzie wstrzykiwać powolutku do buźki mój to zjadł ze smakiem :) hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego w dniu matki moje kochane :-) żeby maluchy sie chowaly :-* :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judys dokładnie wszystkiego najlepszego- piękne chwile niech nam towarzyszą i niech będą zawsze pełne miłosci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja założyłam naszą klasę wyślę na maila do nas link do siebie jak macie naszą klasę to wyślijcie zaproszenie i napiszcie w wiadomości nick z naszego forum ;p oki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak tam dzieciaczki...? u nas bardzo dobrze chodzimy na spacerki mała juz przesypia prawie całą noc ok 21 do 5 ;) nadal kilogramy nie chca schodzic chociaz diete mam straszna i nic;/ chyba juz taka zostane ;( czesto Was czytam ale jestem tak załamana ze nie dam rady odpisywac ... czasami mam takie dni ze przychodza mi głupie mysli do głowy ... ale to niewazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia kochana nie załamuj się.. musi minąć trochę czasu, mimo wszystko. Jestesmy po porodzie - mamy prawo miec nieidalna figure. Bedzie dobrze! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie- Paolcia głowa do góry, odpuść psychicznie to kg same pójdą w p**du:P o tak mówię JA.... ejjj seks po ciąży masakrycznie boli- po 1 próbie odechciewa mi się zabierać za kolejne..... udało się nam dotrwać do końca ale pierwsze 10 minut koszmaaaaaaar!!!!! A jak Wam idzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas BOSKO !!! Już biorę tabletki ale zastanawiam się nad spiralką :) My się codziennie kochamy nawet po 2-3 razy hehe ale są tez dni że w ogóle ale to może z 4 dni takie były ;p On w kółko napalony i Ja :D hehe Tylko że ja po cc to mnie tam nie ma co boleć a jak ktoś miał normalny poród to niestety ale ma prawo piczka się długo goić ;p hehe ale głowa do góry poczekaj jeszcze może z tydzień i znowu próbuj może trzeba jakoś powoli rozruszać tam wszystko wiecie o co mi chodzi powoli powoli i może przestanie boleć :) Bałam u Ginka mówił że u mnie wszystko ładnie się zagoiło itp ale nie można dźwigać :) a tak w ogóle mój synek wczoraj przespał cała noc raz tylko o 3 się na cycka obudził i zjadł na śpiocha i poszedł dalej spać normalnie byłam szczęśliwa ;p ciekawe jak dzisiaj oby też tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja dzicia dzisiaj posła spać do swojego pokoiku obok nas. KROK MILOWY... już nie w koszu w nocy, tylko tak jak po południ, tak spała w nocy w łóżeczku!!! Jestem z niej dumna! Ona spała cudnie a ja- na czatach jak głupek całą noc...serce mi pękało, ze ona tam sama jest i w ogóle- wiem wiem zenada hahaha ale matczyne serce jest nienormalne;p A mała sczęśliwa, rozwalona na całe łóżeczko- szczęśliwa bo miała kupę miejsca:D Moje walkie-talkie jest rewelacyjne nawet oddech słychać:d AJak Wasze dzidzie?? śpią z Wami w pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Dawidek śpi z nami w pokoju :) ale dla mojej raczej wygody bo nawet nas nie dzieli 50cm hehe jak stanę obok łóżeczka to dotykam naszego łóżka bo mało mamy miejsca w sypialni bo i my wielkie łóżko mamy i mały ma bardzo dużo łóżeczko ;p ale jeszcze niech sobie śpi u nas w pokoju bo ja się budzi na jedzonko to tylko wyciągam go karmie na spiocha i odkładam ;p u nas jest mały problemik bo Dawidek nie lubi smoczka tylko czasami i jak ssie i mu wypadnie to płacze od razu i trzeba go uspokoić ;p włączacie bajki dla dzieci mój ogląda mini mini hehe i tapety na ścianach ;p wzorki a jak ktoś ma na koszulce jakieś szlaczki to się tak patrzy że szok ;p Jestem bardzo zakochana w moim Synku ale nie uczę nosić na rękach czy bujania itp a Wy jak ? Wiecie co jak mnie wkurzają potówki nie mogę sobie z nimi poradzić ale od wczoraj smaruje spirytusem bo mi kazali hmm dzisiaj zjadłam dwa duże paluszki rybne z piekarnika ciekawa jaka będzie małego reakcja hmm ;p próbuje coraz więcej rzeczy :) mam wielką ochotę na pulpety nawet te ze słoika z ziemniakami i sosikiem mniam!!!!! marzy mi się to w kółko... mamuśki karmiące piersią co wy jecie ? ja lody np wcinam ;p i kurczaki z rożna praktycznie codziennie na obiad bo nie ma kiedy gotować a zresztą się rozleniwiłam trochę ;p i mi się nie chce ale nie ukrywam że w kółko pełno roboty hehe najgorsze te pranie i prasowanie wkurza mnie już ;p zgłaszałyście się już po zasiłek chodzi mi o becikowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe u nas nie ma szans na wstawienie łóżeczka- moja dusza estety by krzyczała w głos.... ja też coraz wiecej potraw wprowadzam:)dzisiaj jadłąm przykładowo pomidorówkę juz sensowną nie jałową, wczoraj mielone powoli powoli- i jakoś idzie. Ja wrzuciłam na luz z ubieraniem i potóweczek nie ma :D Cycki mnie bolą tyle mleka i się robi jak się najem:P Ja w uk becikowe dostałam- 500funtów jest, a jeszcze nie dawno był klocek;/ Judys to prasowanie i pranie na okrągło- uhhhhh obrzydzone już mam.... wyobraźcie sobie- nie mam czasu na popołudniowe drzemki- nie pamiętam kiedy takową zaliczyłam;/;/;/ obiad staremu obiad sobie, posprzątaj , wypierz, wypracuj,codziennie na spacer minimum 2 h, zakupy, wyprowadzić psa... kurde ja mam etat 24h a mój 10-12 zazdroszczę mu... a czasem mi zapyskuje jak mu małą na moment wieczorem dam do pilnowania, ze on prauje- powiedziałam mu ze jak mnie wk*** to odciągnę flaszke i co drugi dzień wymiana na nocki, bo ja też pracuję- w domu:D co Wy na to- nie będzie mi gad fikał. Ostatnio zostawił mi brudne ciuchy w łazience- od miesiecy o to znim wariuję- przestałam mu prac, prałam tylko moje i córci-się ocknął jak mu wszystkiego zabrakło- bezczelnie wynosiłam to z podłogi do kosza, aby się nie połapał- on szafe na spiku rano otwiera więc pustki nie zrobiły na nim wrażenia w cześniej aż do stanu zero:D sam wyprał, rozwiesił na ogrodzie- potem poskładał- taki wał!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja to czasem mam wszystko w d**e ale jak zaczne myslec to juz jest amen całkowicie sie załamuje... Judys - spróbuj małego tak nie ubierac i nie przykrywac jak spi czy cos moja mała w domku zawsze jest w samych body z krotkimi rekawkami uwielbia miec gołe nóżki ;) wywija soba we wszystkie strony i tylko kopie mojego P ;) a co to igraszków to u mnie wysztko OK chociaz sie wstydze mojego i tylko wieczorem (jak ciemno ) ;) ale nic nie bolało czy cos takiego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane napisała do mnie na NK Angelak ktoś zgłosił coś na nią i zblokowali naszą koleżankę ale czyta nas cały czas i kazała wszystkie Pozdrowić :) napisała do administratora może odblokują jej konto :) OBY ! :) właśnie dzisiaj doszło do mnie że małego przegrzewałam cały czas ja idę z wózkiem dzisiaj i mały koc pod uszy a mija mnie pani jakaś i dzidzia w bodach cieniutkich portkach i bez przykrycia i pomyślałam sobie Judyta walnij się w głowę i kocyk zdjęłam ! Mój D. robi tak samo cały czas dziecko ze mną a jak ma zająć sie na 10 min to już wkurzony masakra nic nie robi tylko syfi jak mnie to w*****a On smacznie śpi! on sobie syfi on sobie wychodzi a ja k***a w łeb dostaje czasami ;/ a jak chcesz odpocząć to zacznie męczyć pomasuj mnie podrap mnie przytul mnie itp... ja p*****le a ja od[począć nie moge ? ;/ a powiedz coś że jesteś wykończona że pomocy potrzebujesz to powie weź nie narzekaj inne kobiety są same z dzieckiem i to nie jednym i sobie radzą a ja wtedy padaczka !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo dziewczyny z tymi facetami to tak właśnie jest :P oni przede wszystkim (!!!) muszą zrozumieć, że to że oni pracują, to jedno.. My tez mamy od GROMA pracy w domu, śmiem twierdzić, że o wiele wiecej niż oni.. zajmowanie się dzieckiem i domem to robota 24godz 7 dni w tyg. Powinni bardziej to doceniać i nam pomagać, nie sądzicie? U nas w "tych sprawach" z***biście, właściwie jest tak samo jak przed ciaza. ;) no ale wiadomo, po cesarce zazwyczaj łatwiej wrócić do aktywnosci seksualnej niz po porodzie Sn. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuje teraz ...ktos musial.zglosic moje posty jako naduzycie chcialam napisac i wyskakiwalo "Twoje ip zostalo zablokowane nie mozesz dodac postu " ponad miesiac to trwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udalo sie ANGELAK, witamy ponownie kochana :) pisz co u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie!!! dobrze ze sprobowalam.:) tez wydawalo mi sie cos ze juz dzisiaj wskoczyl.moj post w innym temacie jak probowalam pisac :) Alez mam zaleglosci :) cały czas Was czytalam:) Synus ma juz 7 tyg jest cudny czasami daje w kosc;-) Karmie cycusiem ale nie zawsze mu starcza i musze dokarmiac .we wtorek szczepienie boje sie strasznie:( moj synus nie lubi spacerkow placze w wozku :-( wychodzimy na krotko:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze cos waznego ! jestem na antybiotyku 4 razy dziennie biore wyszla mi opryszczka na ustach a to bardzo niebezpieczne nie wiedzialabym ale bratowa pogonila mnie do lekarza i odrazu antybiotyk :( pisze bo nie kazdy wie o tym zagrozeniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angelak co to za idiota twój lekarz który daje antybiotyk na opryszkę? Opryszka jest spowodowana WIRUSEM! Leczy się ją heviranem, lekiem p/wirusowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tekst o zablokowanym ip też mi się zdarza. To błąd na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj o opryszczce u mlodych matek jakie niesie zagrozenie dla dziecka a nie nazywaj lekarza idiota antybiotyk jest konieczny w takich sytuacjach zarazenie dziecka moze byc niebezpieczne a nawet zagrazac zyciu.Moje ip bylo zablokowane ponad miesiac skoro robia to bez przyczyny i jest to bledem.kafe zal poprostu ze nic z tym sie nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angelak ale opryszka to wirus a nie bakteria. Bakterie leczy się antybiotykami, na wirus nie pomoże. Spytaj każdego innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angelak ale opryszka to wirus a nie bakteria. Bakterie leczy się antybiotykami, na wirus nie pomoże. Spytaj każdego innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za tyle postów,coś mi się zepsuło. Jak karmisz piersią to dziecku nic nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie to wirus ktory krazy dlugo pp organizmie nawet jak strupek z ust zejdzie.jest zarazliwy zarazajac dziecko maly organizm wirus atakuje inaczej i nie moze sobie z nim poradzic spytaj przy okazji swojego lekarza tez nie wiedzialam ze opryszczka moze byc grozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w internecie tez duzo mozna o tym poczytac wystarczy wpisac opryszczka u mlodej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×