Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Jak mnie dzisiaj moj facet wkurzyl! Ja sie zastanawiam zeby zrobic maly protest i sie zabrac z dzieckiem do mojej mamy i tak jej nie ma to dom stoi pusty bo rata ba tirach robi... bo On mnie wykonczy doslosnie. Dzisiaj o 8 rano dziecko nakarmione przewiniete wrazie co mleko sciagniete i mowie ja ide spac do salonu zajmij sie malym to wraca do mnie za 10 min ze maly nasral jak sie w****ilam mowie to go przewin chce SPAC a on a co Ty cala noc robilas ? No jak k***a co !!!!! Do dzuecka wstawalam poszlam do sypialni przebralam malego a ten sobie w saloni spi to go obudzilam i xalam malego a ten wrotki zapalil do sypialnie z tekstem ze to tez moje dziecko jak by on zajmowal sie nim chociaz gidzine dziennie :-/ ja pirdole mam ochote wziąć wiadro zimnej wody i wylac mu na glowe !!!!!! A tak na marginesie to nasze bobaski maja swieto DZIEN DZIECKA WSZTSTKIEGO DOBREGO NIECH SIE CHOWAJA BUZIAKI OD CIOCI JUDYTK z forumI :-) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakiś po piep *** dzień, mój to samo- małą miała dziwna noc- oczy jak 5 zeta, aze śpi w pokoju obok to mnie nawołuje- sprawdza czy jeste- pokaże jej twarz i zasypia na nowo- malutka jest więc ma prawo sprawdzać. Wstawałąm dzisiaj 6 razy. O 6 rano mój się przebudził, o 7,30 dopracy miał jechać- ówie do niego, że proszę go aby oOn teraz czuwała ja pójdę do salonu bo jest masakra ze mną- a on na mnie z ryjem, ze on pracuje.... a ja co?!?!?! baki zbijam??!!??!! Chol e r ny dawca spermy się znalazł- w lodówce po kolacji pusto- taki wał- przyjdzie głodny z roboty a tu- nie będzie obiadu, nie bedzie towaru w lodówie, ciuchy ma nie wyprane- pralka właśnie chodzi- niech mnie cmoknie!!! Idę z dzieckiem nad morze na kawę i lody posiedzę cały dzień opalę się trochę. Ja 24h na obrotach zamiast normalnego snu ucinam jakieś dzikie drzemki nocą bo w dzień nie ma szans Właśnie zczaiłam, ze jak wkładał piłę do schowka złamał mi suszarke na pranie- ZATŁUKĘ GO... a jutro niedziela paskud ma wolne- od rana odciagnę mleko i wychodzę na shopping choć to niedziela.... Przyjdę po południu i do wieczora jemu dam uczciwie wolne- będzie zajechany jak koń po westernie!!!! WITAJ ANGELAK!! Dzień dziecka- bawmy sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj witaj Kochana:) u mnie jest identycznie ja 24 na dobe z malym chwile mam tylko jak spi albo jak starsza corcia sie nim zajmie i jest to chwila na reszte obowiazkow domowych pranie sprzatanie obiad itd dla siebie zero czasu.Moj Olafek od wczoraj marudny chyba ta pogoda tak dziala:(Jak Wasze maluszlki przeszly szczepienie? my idziemy we wtorek az sie boje:( oby nie goraczkowal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angelak ja się zgadzam z Tobą we wszystkim. Tylko że wirusa nie leczy się antybiotykiem! A skoro lekarz takich podstawowych rzeczy nie wie to co to za lekarz. Ja z opryszką całe życie walczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hascovir tabletki antybiotyk typowo na opryszke po cos jednak jest jak widac dodatkowo mam masc o tej samej nazwie wiec opryszczke leczy sie antybiotykiem pozatym masci typu tribiotic i inne tez sa na bazie antybiotyku i stosuje sie na opryszke. Czytalam rozne wypowiedzi na roznych forach i tak wlasnie leczona jest opryszczka u mlodych matek - antybiotykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tego dnia był "wysyp":D Ja mam paznokcie jak gwiazda filmowa- długie mocne,białe końce- zawsze takie ładne miałam i nawet nie mam czasu ih lakierem przeciągnąć;/ oj ja gada urządzę!! Moja cóka zafascynowana jest projektorem w pokoiku- zasypia bosko przy tym- gapi się do upadłego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hascovir nie jest antybiotykiem! Nawet nazwa na to wskazuje. HascoVIR. To lek antywirusowy. Ale nie ma sensu z toba dyskusja bo jestes po prostu tępa. Poczytaj trochę by następnym razem na głupka nie wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tepa ty jestes najwyrazniej jest to antybiotyk poczytaj ulotke pozniej sie wypowiadaj bo ja swoja dyskusje z toba koncze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie antybiotyk głupia babo. Naprawdę czytać nie umiesz? Czy dla Ciebie wszystko co w aptece to antybiotyk? Głupia,tępa,pusta, niedouczona stara baba, która w tym wieku dziecko ma to jest ŻAŁOSNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam tu kiedys z wami ale jest tu fałsz i zakłamanie. Nigdy żadna szczerze nie napisze co mysli, kazda słodko pierdząca. Gdybym wam napisała ze chleję i cpam w ciąży (pod moim własnym nikiem) żadna by nie napisała ze zle robię. Bo jestescie obłudne i fałszywe. Nawet nie zwrócicie uwagi angelak że pisze bzdury bo co? Boicie się że się obrazi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I miała racje któras co napisała że gówniary porodziły dzieci a wazniejsze są figury,ubrania itd Jedyna judys karmi piersią by mały był mądry i zdrowy a reszta faszeruje chemią dla wygody. Nie nadajecie się na matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no to my odpowiedz kto moje zdjecia pokasowal z poczty kto tak mnie nie lubi heh! nie podoba ci sie to forum to wypad !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez karmie piersia a jesli ktos mial problem z laktacja i karmi mm to nie neguje tego lepsze to niz glodne dzieciatko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet hasła do waszej poczty nie mam.pisalam na samym początku,potem podczytywalam ale widocznie więcej osób cię nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żegnam i nie dziwcie się że połowa dziewczyn przestała pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie to strasznie nie lubia mnie:( jak mi smutno:(chyba wezne antybiotyk moze mi pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na chory mózg stara babo nic nie pomoże. To demencja starcza. Dziewczyny ktore tu piszą mają matki niewiele starsze od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelak - masz racje, opryszczka to cholernie niebezpieczny wirus tak naprawde. kiedys czytalam o przypadku, gdzie młody ojciec miał właśnie wirusa opryszczki i pocałował swojego dzieciaczka (niemowlaka) w usteczka. Dziecko zmarło. :( Masakra! trzeba uważać na takie cholerstwa. A co do szczepienia my idziemy w srodę. Boje sie równiez! judys - jakbym czytala o sobie!! Tzn. moj facet pomaga mi, stara sie, ale tez nie zawsze mu sie CHCE. no a stety, niestety, mi czy sie chce, czy sie nie chce, musze sie wszystkim zająć. Juz zauwazylam,ze klocimy sie czesciej niz w czasie ciąży czy przed.. ŁASKE KU*WA robią, że poświęcą wolna chwile na opieke nad SWOIM dzieckiem? Beznadzieja.. blackeyed - mi Mała ładnie spała ale za to od 8 do 13 sie naciąga :< chyba boli ja brzuszek, moje biedactwo. Odkad sie urodzila nie miala takiego słabego dnia. Ah no i tak jak piszesz - my baki zbijamy, hahaha, bo oni tacy zapracowani. Rece opadaja, doslownie. Tak wogole, to moje drogie dziewczyny, chcialabym zrobic eksperyment i ZOSTAWIC NASZYCH FACETOW na glupie 24 godz z dzieckiem i domem na głowie jednego dnia i wiecie co to by bylo? POGROM!!! na pewno nie daliby rady, cholery jedne! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie kiedys ogladalam program gdzie mamusia wyszla a tatus zostal 8 godz z maluszkiem nie zrobil nic w domu balagan wiekszy niz byl .Docenil partnerke i stwierdzil ze jego praca to nic w porownaniu do tego co robia kobiety .Tak jak pisalyscie my pracujemy 24 na dobe kucharka opiekunka sprzataczka itd wszystko w jednym.Ale dla naszych panow to tylko opieka nad dzieckiem i domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ucałujcie maluszki ode mnie na dzien dziecka!!! powiem Wam ze ja wczoraj z narzeczonym poszlałam ;) i to strasznie dałam mała pod opieke siostrze i poszlismy na piwko...( na jednym sie nie skonczyło) dzis czuje sie masakrycznie...;/ co do szczepienia to koniecznie kupcie sobie paracetamol w syropku dla niemowlat http://www.doz.pl/apteka/p1978-Paracetamol_24_zawiesina_doustna_120_mg__5_ml_150_g .. nawet jesli dziecko nie ma goraczki to pomaga na ból nóżek po szczepieniu .... ... co do mojego P bardzo sie stara i o co go poprosze to zrobi ;) sprząta czasem ugotuje a mała sie zajmuje jak tylko moze... sam mi mówi przespij sie bo zle wygladasz ja mała nakarmie ;) jest kochany pomaga jak moze .. powiem Wam ze ja tez obchodze dzien dziecka haha mamusia kupiła Nam winko ;) .. za 2 tygodnie chrzciny nie moge sie doczekac;) ... a teraz to tej która pisze pod nickiem "gosc" - G**NO CIE TO OBCHODZI DLACZEGO NIE KARMIMY PIERSIA NASZE DZIECI NASZE SPRAWY PILNUJ SWOJEGO .... ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę ostatni raz. Same zobaczycie że dziecko judys będzie lepiej się rozwijało niz wasze i mniej chorowało. A wy dalej chemią i syfem karmcie swoje dzieci. Paola zawsze wiedzialam ze z patologii pochodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co chyba nie masz swoich spraw... z patologii to raczej Ty pochodzisz sądząc po twoim toku pisania myslenia itd.... nie mam ochoty odpisywac na takie głupie teksty ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pisz tak o innych dziewczynach jak nie znasz. !! dziewczyny ja jak byłam na szczepieniu to mój D. w ogóle nie płakał :) a też bardzo się bałam ;p wzięłam specjalnie mleczko w butelce w razie wuuuu ;p ale po rotavirusach nie wolno przed 30 min karmić żeby np się nie ulało ;p bo potem cały zastrzyk do d**y ;p i kasa w błoto :) Angelak nie stresuj się to mały też nie będzie ja zauważyłam że jak mam jakiś stres lub sprzeczkę z moim D. to mały od razu jest bardzo nie spokojny płaczę a jak jest wszystko oki u nas i w ogóle ja jestem spokojna to maluszek też :) Boże jak ludzie mogą określić że ktoś pochodzi z patologi tylko dla tego że poszedł na piwo czy coś ;/ Tragedia ! I moim zdaniem karmienie mleczkiem z proszku to nie jest aż takie złe wiadomo że w piersi jest to co najlepsze no ale nie każdy ma pokarm... proszę was nie oceniajcie jak nie znacie lub nie wiecie jaka jest u kogoś sytuacja... A co do naszych Panów to widzę każdy taki sam ;p jak to któraś napisała Dawca spermy i nic więcej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola ja też karmię tylko piersią, a w kwestii antybiotyk/antywirusowy- nie wypowiadam się, nie mam opryszczki i nie stosowałam- to nie bedę się mądrzyć. Nie rozumiem też ataków w kwestii obłudy, ja tam zawsze piszę co myślę a sama nie oczekuję, ze ktoś moje wypowiedzi będzie osładzał, proszę zatem uszanuj nasz styl prowadzenia forum, a jeśli Tobie on nie odpowiada- nikt nie zmusza do uczestnictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karmienie piersia jest przereklamowane. Niby matka daje jakies przeciwciala od wszystkiego a gowno prawda dzieci tak samo choruja jak te na sztucznym mleku. zreszta czy posrod doroslych ludzi czy nawet przedszkolakow widac ktore bylo karmione cycem a ktore nie? to tak jak z in vitro czy widac ktore bylo zrobione normalnie a ktore tą metoda!bzdura!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie czaje dlaczego ktos wlazi sie wprasza do nas nie wiadomo po co i tylko cos krytykuje przecież my nie prosimy nikogo o zdanie my piszemy miedzy soba i ani razu nie uznalam ze ktos cos mi slodzi :-/ kazda wyraza swoje zdanie a to ze mamy podobnie np z facetami to nie nasza wina i moze dla tego tyle czasu piszemy ze soba bo mamy wspolne tematy itp ja Tych dzoewczyn niebwidzialam na zywo na oczy a czuje sie tu jak z dobra kumpela bym pisala BAAAA ja nawet z zadna z moich kolezanek nie rozmawiam na takie tematy co tu pisze bo tu moge sie zwierzyc zaufac nawet ! I wiem ze szczerze mi doradza i wysluchaja itp! Ja podalam link na poczcie na nk i każda z was moze zawsze do mnie napisac itp jak ma jakies pytanie czy cos bo nie raz wlasnie niebwarto tu pisac bo wejdzie jakas glupiomadra i sie wypowiada :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Judys o tym karmieniu piersią to napisała ktoras z was. Bo wprost żadna nie napisze. Dlatego mówiłam ze falszywe. Stawiam na paolcię. Dobranoc. Ps. Karmienie jest najlepszym co można dac dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiesz jaka jestem i mnie nie oceniaj nigdy nie byłam fałszywa i taka nie bede ... zreszta spadam z tego forum bo sie tu okropnie zrobiło przepraszam dziewczynki ale nie mam nerwów to takich S*k jak ona papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×