Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Ja miałam okres równe 4 tyg po porodzie, a do 6 tygodni plamiłam- faktycznie wygladało to jak odchody poporodowe. JA mam implant więc w kwestii-krwawienie-karmienie sie nie wypowiadam, bo miałam okres i karmiłam. Nikt mi nic nie mówił, że nie wolno dopuścić... Seks powróciiił- w trakcie jest fajnie- a po....koszmar tak szczypie- muszę lecieć do gina;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córka cierpi z powodu kolek. Czy ktoś z was używał już może infacol, słyszałam że już w pierwszym miesiącu życia można go podawać, czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatta1975
Jak najbardziej można go stosować nawet od pierwszego miesiąca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy można ten infacol kupić bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz__86
Ostatni raz kupowałem go ok 2 tyg temu i nie potrzebowałem żadnej recepty. Naprawdę polecam. To dobry środek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) najlepsze na kolki jest sapsiplex są to niemieckie kropelki na pewno można je dostać u nas sprzedaje je Pani w sklepie dziecięcym kosztują 60zł ale są wypas żadnych kole ani nic ! Dziewczynki zaglądacie tu jeszcze ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszy
judys-> mam pytanko:) po urodzeniu jaki rozmiar ubranek pasowal na malego? mial chyba 58 cm i cos ponad 4 kg tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza sie maił 58cm i 4370g i ubierałam ciuszki na 56cm :) i tak nie które były za duże bo rozmiar rozmiarowi nie równy i mało tego kupiłam też np spodnie na 50cm i tylko nogawki podwinęłam i do teraz je nosi już teraz troszkę są za krótkie już muszę mu odłożyć :) tak wiec jak dziecko rodzi się ponad 58 cm i ponad 4kg to i tak ciuszki na 56 ponieważ dziecko jest szczupłe!! Mój to chudzinka jest :) A dlaczego pytasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszy
dzieki za odp:) pytam bo moj w 28 tygodniu mial wage 1300g i podejrzewam ze urodzi sie napewno wiekszy niz 56 cm i 4 kg:) i tak sie wlasnie nad ubrankami zastanawiam czy zdaze mu zalozyc te na 56 i czy nie dokupic wiekszych na 62-68:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maszy- naprawdę nie kupuj tylko 62 bo na 58 będą dobre zobaczysz :) a chłopczyk czy dziewczynka ? :) jak się czujesz w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszy
dzieki za rade:) prawdopodobnie bedzie chlopak. czuje sie bardzo dobrze chociaz myslalam ze lato z brzuchem nie bedzie ciekawe ale daje rade i odliczam dni:) jakbym mogla prosic o jakies rady dotyczace wyprawki? co sie przydalo co nie, a co bylo konieczne? niby mam liste ale jednak bardziej przydatne sa informacje od kogos kto juz to przerabial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem obecnie w 28 tygodniu ciąży termin na luty 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta wcześniej Judys002
Dziewczynki wracajcie na forum !! Co u was słychać jak maluchy ??????? już 8 miesięcy u nas dzisiaj mija :) Pozdrawiam :) Buziolki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka281111
Część wszystkim. Dolaczam się do Was kwietniowe mamusie bo tez mam termin na kwiecień, dokladnie 9.ale ponoć przy 1 ciąży jest duża możliwość ze to się przedluzy:) Niesamowite jest to ze jest 3:27 a ja pisze na forum.taka bezsenność mnie ogarnela ostatnio że szok.i nic nie pomaga ani mleko,ani melisa...za to siedze na necie i wyszukuje np.mebelkow dla dzidziusia:)jest może któraś z Was ze Śląska? Ja jestem z Poznania ale od 2 lat mieszkam na Śląsku. .chcialam poradzić się ws.szpitala w Katowicach.Szykuje mi się wyjazd w góry i zaczynam się wahać czy to dobry pomysl.. ciąża przebiega narazie super ale przeraża mnie brak szpitala w okolicy,no i to ze będę miala na glowie psiaka naszego podczas gdy mąż będzie się super bawil z przyjaciolmi na stoku...Hmmm sama nie wiem..jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samo karmienie piersią nie gwarantuje zatrzymania okresu. przy pierwszym owszem brak okresy przez 2lata a przy drugim dostałam gdy maly mial 5m-cy i mimo iż ma juz 9m-cy i dalej karmie piersią to okres mam co m-c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczynki co tam u Was słychać?? jak dzieciaczki ?? Moja Mała za 9 dni kończy 11 miesiecy ale to przeleciało:) noi już zasuwa powoli na nóżkach hehe . wracajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja córcia za 3 dni skończy 10 miesięcy, raczkuje i staje przy meblach, jak nie mieliśmy ząbków to nie bylo, a teraz wyszły 4 ząbki jeden po drugim w krótkim czasie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PaOlcia witaj, moj Oli kończy we wtorek 10 m cy, a nie tak dawno pisaliśmy zniecierpliwione z wielkimi brzuchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaOlcia94
Hej ;* no too było cos rok temu to ze szpitala z małym bąkiem wychodziłam ;) a teraz oczy do okoła głowy 17-stego skonczyła rok lata jak szlona ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta wcześniej Judys002
Hejjjjjjjjjjjjjjj :* Kochane u nas zaraz roczek !!!! Mały biega już od dobrego miesiąca hehe co tam u Was ???? :* Tesknie wracajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaOlcia94
Kobitki jak tam u Was......? My juz mamy 14 i pół miesiąca Jak ten czas leci.... Wracajcie Tęsknimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny Judys odeszła wczoraj: ( zginęła w wypadku samochodowym: (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty opowiadasz?!?!!?!?! Skąd wiesz?!??!?! To chyba jakieś żarty!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie to nie żarty, mieszkalysmy blisko i miałyśmy kontakt cały czas, odwiedzalysmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaprzyjaznilysmy się przez to forum, wczoraj taka wiadomośc:( www.7dni.pila.pl/media/k2/items/cache/ea9e81301daf974563f48aafeb2472aa_XL.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niemożliwe, dopóki nie zobaczę czarno na białym, że to ona, nei uwierzę. Jesteś jakimś spamującym trollem, prawda? To jest niemożliwe co piszesz, nie-mo-żli-we.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pisze ja angelak ,nie spamuje dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny które tu zagladaja chcialabym zorganizować kwiaty od nas: ( chcę pojechać na pogrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×