Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Ahh nic nie mówcie wogóle o bólu kręgosłupa :< przed ciążą czasami zdarzały mi się bardziej bolesne miesiączki, przy których oczywiście musiał występować ogromny ból kręgosłupa. teraz zauważam u siebie taki conajmniej 2 razy w tygodniu.. na szczęście zazwyczaj masaż i ciepły prysznic na plecki pomaga :) Śpię zazwyczaj na lewym boku, choć teraz to już żadna pozycja nie jest dla mnie superwygodna. I też tęsknie za spaniem na brzuchu!:) Judys - też kupiłam komodę z przewijakiem :) baardzo mi się podoba :) moja Mała czasami jak kopnie albo się wypnie to jest to bolesne, ale i tak to lubię :D m.mayaa - Witamy w naszym gronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta komoda z przewijakiem też Ci odstaje od ściany ?? bo moja taka duża jest :) Bóle kręgosłupa chyba są normalnymi objawami z tego co widzę :) hehehe aaa co do miesiączek nawet nie chcę tego koszmaru pamiętać bo ja miałam straszne miesiączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą, po jakim czasie okres wraca? Dzisiaj jak dzieciątko- spałam całą nic poobkładana poduchami, rano dostałam śniadanie do łóżka i... poszłam spać:D Po czym nie dawno wstałam- zjadłam ogromy obiad, wpakowałam w siebie podwójną porcję lodów i... chyba pójdę spać dalej- wykorzystuję dobry dzień mojej córeczki:D Dziewczyny- a czy Wy będziecie kompać dzieci w gencjanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys -> moja komoda tez odstaje, tak juz chyba musi byc :D blackeyed8888 -> dziś czytałam w gazetce o dzieciach, że po zakonczeniu karmienia piersia wraca okres, jednak juz slyszalam kilkanascie razy, ze dziewczynom okres wracał też i w czasie karmienia, np. 4-5 msc. po porodzie.. tak więc chyba nie ma reguły :) Kochane nie mogę się już doczekać, jak zaczniemy po kolei wszystkie w kwietniu rodzić i dzielić się swoimi przeżyciami już z bobaskami obok! też tak macie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo chyba każda tak ma ;p Tylko czy będzie czas na pisanie ale myślę że wieczorkiem damy radę napisać co i jak się dzieje ;p mojego bratowa nie ma na razie okresu coś tam poleciało ale nie ma normalnego a jest po porodzie 4 miesiące zaraz będzie w sumie 5 :) i od miesiąca bierze tabletki anty i pewnie nadal nie bedzie miała bo tak jej ginekolog powiedziała :) niby trzeba od razu brać anty bo jest duże ryzyko kolejnej ciąży :) hehe a są specjalne tabletki że nie przeszkadza to że karmimy piersią ja też dzisiaj sobie pozwoliłam na tortile z MC i cukierki ;p w białej czekoladzie ale od jutra dietka ale taka mądra czyli moje płateczki z jogurtem :) na kolację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys - Mam nadzieje, ze troche czasu czasem sie znajdzie :D hehehe :) zeby sie podzielic z innymi co i jak :) A co do antykoncepcji, to wlasnie po porodzie mnóóóstwo kobiet zachodzi szybko w druga ciaze. Podczas gdy nie ma miesiaczki mysla ze nie dochodzi do owulacji, a prawda jest taka ze mozna zajsc w ciaze. I co do tych tabletek, to sa wlasnie takie tabletki antykoncepcyjne jednoskładnikowe, przeznaczone dla kobiet karmiących :) mam zamiar je stosować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bo w ogóle jak karmi się piersią to jest się bardzo płodnym ;p hehe i trzeba brać tabletki ja tez na pewno kupie ;p na 1000 % :) A pewni że znajdziemy dla chcącego nic trudnego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ja się będę darła, aby mnie od razu prewencyjnie zaszyli:d ahahah żart- myślałam o zastrzyku antykoncepcyjnym raz na 3m-ce, lub te jednoskładnikowe tabletki- jednak wiem, ze przy tabletkach bardzo le się czuję- zastanowię się:P Ja podziwiam osoby, które dobrze z połogu nie wyjdą, a naseks się decydują- znam dziewczynę która zaszła równy miesiac po porodzie i tak się śmiesznie poskładało- że dzieci są tego samego rocznika:D no chyba po naturalnym porodzie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahahahha ale jaja z tego samego rocznika :-D dobre:-p dziewczyny zauwazylam znowu czerwone kreski tym razem na udach z przodu myslicie ze zrobia sie rozstepy ?? Bo mam rozstepy jyz na piersiach i czerqone kreski na biodrach i teraz zobaxzylam na udach myslicie ze to pęknie ?????? :-( :-( boze pkakac mi sie chce juz nie rozbiore sie przy facecie jak mi popekaja.... :-( i jak nie uda sie ich usunac :-( wy nic a nic nie macie na ciele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę chyba rozstępy to;( ojć ja nic..... miałam tylko zabieg hirurgiczny i na brzuchu miałam szwy zakładane- i tak jak jest blizna 1cm, tak zrobiła się dłuższa może o 2mm- taki maleńki czerwony punkcik się dołączył... tyle. I modlę się, aby tak pozostało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez takie kreski czerwone nie wiem co to bedzie bo na piersiach sie zrobily juz wsumie to odrazu :-( bede usowac jak cos laserowo... ale mam nadzieje ze flak nie zostanie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie przez tą rozmowę o rozstępach tak się nakręciłam, że stwierdziłam- może ja na takiej dużej powierzchni nie wszystko widze....- wieczerom po kąpieli wystartowałam do mojego połówka- zmolestowałam go psychicznie- i z lampą w ręku mnie oglądał popłakany ze śmichu. Powiedział, że ma nadzieję, że głupota wyjdzie zemnie razem z córką:D hahahaah Nic nie znalazł:P Ale wkopał się- mówi: kochanie jak cokolwiek zobaczę później- od razu Ci powiem... Na co ja: No tak- do krytyki mojej osoby jesteś cholera pierwszy!! Obraziłam sie-wyszłam do wc i po fakcie sobie uświadomiłam, co zrobiłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
dziewczyny pytanie w ktorym tyg pilyscie ta glukoze? bo ja w grudniu mialam badany cukier ale na czczo i dwie godz po posilku bez picia glukozy .martwie sie czy to normalbe ze nie pilam tego jeszcze jestem w 29 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piłam glukozę pierwszy raz tydzień temu w sumie to 29-30 tydzień :) a co do rozstępów moich wczoraj ryczałam z 4 godziny i dzisiaj na spokojnie mój chłopak mówi do mnie pokaż te rozstępy to ja mu pokazuje a on mnie zbił normalnie dostałam klapsa mocnego i zaczął na mnie krzyczeć i się śmiać hehehe bo on stwierdził że nic nie widzi :) i z jakiego powodu ja prze ryczałam pół nocy no ale hehe ja je naprawdę widziałam chyba że mam już obsesję ale naprawdę po kąpieli widzę takie czerowne kreski a potem ich nie widać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA CHCIAŁAM WAM POLECIĆ OD SERCA JEDEN SKLEP http://sarenka.eu/ JA ZAMÓWIŁAM TAM WSZYSTKO DLA DZIECKA I POWIEM TAK DOSTAŁAM ŁĄCZNY RABAT NA PRAWIE 500ZŁ PRZY ZAMÓWIENIU NA PONAD 3000 ZŁ ALE KUPIŁAM TAM MEBLE POLECAM NAPRAWDĘ Z FACETEM IDZIE SIĘ DOGADAĆ NA WSZYSTKO A KONTAKT Z NIM MASZ O KAŻDEJ PORZE JAK MASZ TYLKO JAKIEŚ PYTANIE A RZECZY PIERWSZA KLASA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate.:)
hey dziewczyny :) Mam 24 lata.. I jestem w 24 tygodniu ciąży.. termin mam na maj..:) jestem z piły. właśnie się zastanawiam nad wyborem szpitala w którym miałabym urodzić... Słyszałam o pilskim szpitalu negatywne opinie z naciskiem na położne. ponoć bardzo nie przyjemne. Jest to móje pierwsze dziecko i bardzo sie przejmuje porodem.. Zastanawiam sie nad porodem w Wałczu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
bardzo dobra opinie ma złotów i tam chyba bede rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj!:) Ja mogę sie wypowiedzieć, ze poznański: Raszei jest bardzo chwalony przez znajomych, a Polna- zależy jak się trafi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate ja Ci poradzę wojskowy szpital w Wałczu.Nigdy Piła a jak Poznań to św. Rodzinę lub Raszei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam tu przez przypadek więc jakbyś więcej informacji chciała napisz na maila do mnie. aaa_wazka @o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate nie nie nie nie blagam nie Walcz!!!!!! Tam rzeźnia jest wiem bo jesrem z Walcza a mieszkam tez w Pile ja bede rodzic ba milion pocent w trzciance tam jest naprawde bardzo fajnie wiem bo Bratowa chlopaka rodzila tam 4miesiace temu tez dojechala tam i opieka super i w ogole ! Polecam goraco tam naprawde :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojskowym szpitalu jedynie choroby mozesz sie nabawic jakies i Twoje dziecko! Poczytaj moje wczesniejsze posty jak misalam o moich kolezankach i cioci co rodzily i to wszystko dzialo sie w wojskowym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate.:)
Pierwszy raz usłyszałam złą opinie o wałczu... do tej pory wszystkie znajome polecały najbardziej wałcz... sama już nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate.:)
A od którego tygodnia zaczełyście już kupować ciuszki i taką podstawową wyprawke dla dzidzi.?:) bo nie wiem czy już pomału zacząć czy się wstrzymać jeszcze, czy nie jest za wczesnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×