Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Gość nielegalna@onet.eu
Czesc dziewczyny. Jak sie czujecie,co u Was nowego?:) Co do spiworków to ja bede miala bo w komisie mam juz okolo 7 sztuk:)wiec ktorys sobie wybiore,gzrchotki,zabawki ,zawieszki i td...wszystko juz odkupilam:)(co bylo fajniuskie) Zaluje tylko kolyski,mialam piekna kolyske zastanawial sie czy ja zostawic.....ale sie sprzedala,no i nie mam:( czekam na kojec jak ktos przyniesie w dobrej cenie:)jeden byl,ale treż sie sprzedał.Siedze w domu a a tak chce byc tam...tyle fajnych rzeczy...cziuszków i td....no ale cóż... Ja czuje sie mocno spuchnieta,pali mnie zgaga,i każdej jednej nocy jest mi nie dobrze..poprostu budze sie bo strasznie mnie muli...pije wode z cytryna i tak sobie siedze nawet i do 5 rano...koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:P JA dla odmiany od kilku dni śpię jak mops, w nocy, rano, w południe--- aż popuchnięta na buzi jestem- nadrabiam hahaha- sęk w tym, że teraz okres napięty mam na uczelni i powinnam się zabrać do roboty- ale co tam:) mała kopie mniej bo nagrałam sobie macieja na kompa- i leci w kółko :P:P:P z tym maciejem to jakaś epopeja-- moja mama mi nie wierzyła, aż sama sie przekonała 2 dni temu:P Jutro mam wizytę u położnej-zobaczymy co i jak:) Będę zatem śpiworek testować, ale jak rozmawiam tu z dziewczynami o tym są zachwycone bo się dziecko nie rozkopuje:P Na mojego gadaz sposób znalazłam- wytoczylam mu tzw cichą wojnę- czyli najgorszą formę przemocy u nas w domu- i po dokładnie dobie przylazł- przeprosił- teraz gotuje nawet jak ma czas przynosi wszystko i jest czuły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nielegalna nie pij wody z cytryna jak masz zgagę ja mam ją już od kilku miesięcy koszmar mój!! ale wiesz co też nie można kawy pić bo tez jest masakra... pij mleko zawsze coś załagodzi :) a tak ogólnie czuje się średnio bo chyba coś mnie bierze :p oby nieee ;p a jak u was u mnie mały w brzuchu tak wariuje że szok naprawdę takie akrobacje robi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaOlcia.94
Hej Dziewczyny ja po raz 1 tutaj.;) Jestem w 33tc mam 19 lat i od ponad 3 miesięcy siedzę w domu bo moja mam stwierdziła ze tak mi będzie wygodniej. Nie mam do kogo otworzyć "gęby", do sprzątania już tez nie ma co. A noi termin mam na 2 kwietnia, będziemy mieli dziewczynkę NIKOLE. Mała wariuje i to bardzo. Ogólnie ciąża przebiega mi bardzo dobrze, prawie nic mi nie dolega ;) He juz nie wiem co jeszcze mam napisac =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam coś dzisiaj meeega dużo energii, co mnie bardzo cieszy! :) ogarniam sobie domek, sprzątam pomału. Judys - te nasze Maluszki w brzuszkach tak wariują, że aż strach się bać, co będzie po porodzie co? :) Mnie wczoraj pokopane żebro bolało przez parę godzin.. w pewnym momencie ból był nie do zniesienia :( moja mała akrobatka się wypina hehe :) PaOlcia - cześć :) widzę kolejną młodą Mamusię super :) znam to - siedzisz sama w domu, nie ma za bardzo z kim pogadać a jak już to rzadko, więc sprzątasz aż w koncu nie ma czego sprzątać bo cały dom lśni :D Mogę dopisać Cię do tabelki? Też będe mieć dziewczynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaOlcia.94
mini- Pewnie ze możesz. Powiedzcie mi ile przytułyscie bo ja bardzo duzo juz bedzie ponad 20 kilo a tu jeszcze niecałe na miesiace. Chociaż mam ciąze na potrzymaniu bo mam skrócona szyjke i moja gin mówi ze obstawia na połowe marca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----------------------Imię---------Wiek------TC---- ---Płeć-----X.04 HinskiTurysta------------Ewa----------21---------28------ -CH------28.04 mini93---------------------Asia----------20---------31--- -----DZ-----19.04 Judys002-----------------Judyta-------21---------30------ -CH------ Erisss----------------------Wiola--------28---------28--- ----CH------ blackeyed8888----------Sandra-------23---------30-------D Z------04.04. angelak-------------------Ania----------32---------29---- ---CH------ Allegrowiczka1987------Iwona-------24---------28--------D Z-----28.04 PaOlcia.94--------------- ------- -------19---------33--------DZ------02.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia - napisz jeszcze swoje imię jeśli oczywiście chcesz i możesz :) ja juz sie wpisałam na 31 tydzien, zaczyna sie jutro no ale nie bede zmieniać non stop a za duzej roznicy nie ma ;p cichutko tu trochę dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna;)
Cześć, mogę dołączyć? tez mam termin na kwiecień. i spodziewam się córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini- Paulina ;) Mam dzisiaj takiego lenia ze nic tylko bym siedziała albo leżała juz na tym necie siedze od ponad 3 godzin. Masakra jakaś.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna - witamy :) PaOlcia - sama z czasem zauwazysz, że czasem sa dni, że napiszemy tu jeden, dwa posty a czasem piszemy po kilkanaście dziennie i dyskusja się ciągnie od rana do nocy :D dziś akurat coś dziewczyny wcięło, widzę że ty i ja jesteśmy tu od godzinki :-) różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini pierwszy raz wogóle napisałam na jakimkolwiek forum wiec nie wiem jak to jest. a Ty na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna;)
Mini93 widzę, że jesteśmy praktycznie na tym samym etapie ciąży :P ja mam termin na 18 kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia - termin mam na 19 kwietnia Martyna - uuu, super! :) ciekawe jak to będzie, wiesz jak z terminami bywa.. jedne rodzą tydzień przed a inne jeszcze pare dni po terminie męczą się z brzuszkiem. Ja to już bym chciała po Świętach Wielkanocnych rodzić ;) no i obie będziemy mieć córeczki. A można wiedzieć ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna;)
Jestem tu najmłodsza chyba :p 18 lat. :) Ja to już chciałabym mieć to za sobą, te dolegliwości ciążowe są strasznie męczące.. Chociaż z drugiej strony będę tęskniła za brzuszkiem i kopniaczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna;)
U mnie od początku wszystko przebiega książkowo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna dokładnie, ja tez bede tesknic za kopniakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna dokładnie, ja tez bede tesknic za kopniakami :) a do porodu zostało nam tak naprawdę to mało czasu, zobaczysz jak zleci! Co do pytania PaOlci - ja miałam straszne pierwsze kilkanaście tyg. ciąży.. wieczne wymioty, mdłości, chudłam.. Ale teraz jest ok, prócz małej anemii którą leczę i wierzę, że będzie ok. Ruchy dzidzi i to wszystko wokół wynagradza mi absolutnie ciężki stan psychiczny i fizyczny z początków ciąży. to tak w skrócie. A jak było u Was?? piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę ja niby nic nie odczuwam nie mam bólów pleców czy brzucha czy nóg i czego tam jeszcze . ale za to mam skrócona szyjke i muszę uważać. do konca 36tc musze brac leki na podtrzymanie i nie gonić za dużo ;) ale mysle ze bedzie dobrze Martyna ja tez jeszcze mam 18, rocznikowo 19 (21 marzec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
Witam kochane dziewczynki te stare i nowe ktore dolączyly.Ja dzis zaczełam 31 tydz moj synus dzisiaj spokojny rusza sie bardzo malo i delikatnie a ja juz swiruje zamartwiam sie :( Tak sobie mysle ze jak zabierzemy sie za wielkanocne sprzatanko moze przyspieszymy prxyjscie na swiat naszych maluszkow;-) chcialabym zeby na swieta maluszek byl z nami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia ja miałam miesiąc temu (26 tydz. ciazy dokladnie) niebezpieczne skurcze i zaczęła rozwierać mi się szyjka, wiec znam twój strach w sumie. Brałam luteine podjęzykową, magnez (do teraz biore) i no-spe. Dbaj o siebie szczególnie :* angelak - tylko się nie stresuj. to najgorsze co może być dla Ciebie i dziecka, a synuś pewnie zaspany dzisiaj albo po prostu nie ma ochoty na figle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna;)
U mnie pierwsze tygodnie super, żadnych wymiotów ani mdłości. W sumie poza tym, że ciągle bym spała to czułam się dobrze jak nigdy. Ostatnio dopiero zaczęły się bóle pleców, masakryczna zgaga i wstawanie z 5 razy w nocy siku, mam nadzieję, że szybko zleci, te 30 tygodni zleciało mi jak miesiąc, za to teraz z taką niecierpliwością czekamy na nasza córeczkę, że każdy dzień się dłuży jak tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelak Witam My też z narzeczonym myślimy że na święta już będziemy mieli małą w domku ale to nigdy nic nie wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
mini mam nadzieje ze sie rozbryka ;-) jutro przychodzi połozna do mnie posłucham serduszka ;-) uwielbiam czwartki;-) wlasnie kochane ile razy w tyg macie wizyty poloznej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
PaOlcia duzo seksu i sprzatania pomaga ponoc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę luteinę dopochwowo do tego isoptin i fenoterol. noi co 2 tygodnie do gin muszę jeździć. Ale ciesze się że to już luty. Przynajmniej nie bedzie tak nudno w domu jak jest teraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelak HeHe to jest własnie ten ból ze mam całkowity zakaz ;) ze sprzataniem tez niby mam sie ograniczac ale tak sie nie da. przed ciąza i jeszcze w pierwszych 4 miesiacach duzo pracowałam i jakbym miła tak teraz lezec całymi dniami to bym "hopla" dostała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do seksu to ja Wam powiem, że nie mogę doczekać się, aż będę po połogu i będzie jak kiedyś.. bo teraz nie to samo. Nie dość, że seks raz na 3 tyg. bo boję się, że znów nawiedzą mnie te okropne skurcze, to trzeba uważać i wogóle brzuszek duży.. Ale mało zostało do rozwiązania, później czas z dzidziusiem będzie szybko leciał. Teraz najważniejsze dla mnie i mojego faceta jest dziecko, reszta poczeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×