Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Gość Kate.:)
Wszystkie ciuszki i rzeczy pierzecie? Nawet nowe prosto ze sklepu nieuzywane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kate, wszystkie :) ciuszki ze sklepów też czasem są dotykane przez kilkanaście osób, poza tym mi wszyscy doradzali, żeby wyprać wszystko.. Lepiej mieć pewność, że ubranka które założymy maleństwu sa w 100% czysciutkie, prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o czym byly te rozmowy w toku ? :P Z tego co wiem to oni dostaja kase za to pajacownie :P Ja tez piore i prasuje wszystkie ciuszki i pluszaki czy to nowe czy te co dostalam od szwagierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjfhskjfhjkhfkj
Co za pytanie? Małę cialo chłonne na wszystkie bakterie syfy a tu pytanie czy prać. Pewnie ze prac i to w specjalnym proszku/płynie dla niemowląt, potem prasowac i do osobnej szafki dzieciecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzięki za uspokojenie w sprawie skurczy:) Co do prania ciuszków, pościeli, poszewek, baldachimu, zabawek i innych- ja czekam do początku marca- jak ma mi wisieć/ stać i kurz łapać- to to jest bez sensu. Gdyby się zdarzyło,że urodzę wcześniej- mam kilka w folii nówek zapakowanych, więc wyprać zdąży mój jak ja będę w szpitalu:P JA nie wytrzymałam- już mam sowojego gołąbka na głowie, i dzisiaj debrałam swoje nowe oklary:) mam astygmatyzm, a odkad zaszłam widzę coraz słabiej sdodatkowo- okazało się że nagle zrobiło się -0.75 na obu oczach;/ plus astygmatyzm;/ troszkę wydatek ale warto było bo widzę jak człowiek:) Taaa a te rozmowy w toku- szmira totaalna ostatnimi czasy;P WITAM WSZYSTKIE NOWE PANIE:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowy w Toku były o chłopakach którzy na Taniec podrywają laski ale przysięgam co to za tępaczki muszą być to nie wiem :) a więc u mnie to wygląda tak pokoik skończony baldachim wyprałam i powiesiłam jutro będę ciuszki prać i prasować i po układam sobie w szafkach. Pościel wypiorę dopiero w Marcu sobie również z pościelą do wózka :) ale ciuszki już mogą sobie być poprane :) teraz będę kupować sobie jakieś pierdołki np. ramki jakieś maskotki żeby było przytulnie ale pokoik wyszedł ślicznie bynajmniej nam się podoba i siadamy sobie w tym pokoiku i patrzymy i się na patrzeć nie możemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki co tu taka cisza ? :) Ja dzisiaj mam dobry dzień i nastrój jakoś tak dawno się nie czułam :) ciuszki piorę będę prasować układać cały dom sobie wysprzątałam i w ogóle mam jakiś mega przypływ energii aż sama z siebie się śmiałam włączyłam sobie eska tv i sobie pod tańcowałam i sprzątałam ;p wykąpałam się wymalowałam i czuję się ohh Super :) może też spróbujcie jak będziecie same w domku muzyka głośno i tańce i sprzątanie może też będziecie się tak dobrze czuć ;p hehe pozdrawiam :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys a ja wlasnie mam slabszy dzien :( cos mnie brzuszek pobolewa.. Juz jutro wizyta u gin. zobaczymy co i jak :) zamówiłam dziś mnóstwo drobiazgów dla córeczki, nie mogę doczekać się aż przyjdzie paczka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys a ja wlasnie mam slabszy dzien :( cos mnie brzuszek pobolewa.. Juz jutro wizyta u gin. zobaczymy co i jak :) zamówiłam dziś mnóstwo drobiazgów dla córeczki, nie mogę doczekać się aż przyjdzie paczka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
u mnie tez kryzys brzuch cos kluje i sie stawia :( wizyta dopiero w piatek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) ja wczoraj bylam na tej cholernej glukozie myslalam ze sie zzrzygam ;/ fujjj! nigdy wiecej. Wczoraj wkoncu zaczelismy gadac o slubie i w przyszlym tyg jedziemy do ksiedza :P chcemy wziasc slub w sierpniu i odrazu zrobic chrzciny :). Dzis dowiedzialam sie ze moja siostra (ma termin na 17 luty) ma juz 2,5cm rozwarcia i czop juz jej zaczyna odchodzic :) narazie lekarz nie kazal jej jeszcze przyjezdzac do szpitala :) ale moze juz niedlugo urodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielegalna2330
Dziewczyny wczoraj bylam na UZG Emma waży 1.360gram Dzis rozpoczynam 30 tydzien ciazy Jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nielegalna - ale ekstra, ja też właśnie DZIŚ zaczynam 30 tydzień ciąży :) Od jutra zaczynam brać tabletki na niedokrwistość niestety, mam nadzieję że sporo pomogą. Ogólnie czuję się zaj**iście choć energii to we mnie za dużo nie ma.. a co u Was dziewczynki, cisza tu dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Emma juz duża:) eeee ja wykorzystuję przymusowy czas w somu ipiłuję pracę magisterską...nic fascynującego- maluda się strasznie wypina:D Ale spokojnie- Wróżbita maciej ratuje mnie jak zwykle:P Stwierdzilam, że wyprawkę zrobię do ok 15 lutego- mojej mamie się śniło, ze na wielkanoc zajączek będzie z nami... Poddenerwowana jestem bo mi seksu brakuje hahaha- wiecie- skupić się nie mogę na niczym:P HoHo HinskiTurysta-GRATULUJĘ!!!! ullallla ale jednocześnie współczuję- z ksiedzem nie ma hop hop:P ciekawe ile powie "co łaska" :D:D:D ja sie martwię czy bez ślubu ochrcimy dziecko;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze myslalam ze ze mna jest cos nie tak ale widze ze nie jestem sama jesli chodzi o SEX jejku w kolko bym chciala a moj sie boi a cogorsze jak w czoraj mialo juz do czego dosc to przyszedl kolega a dzisiaj natretny tel :-( myslalam ze wyjde z siebie i stane obok ja dopiero bede 12 szla do lekarza to sie dowiem co i jak u mojego maluszka hmm moj synus tak fika i sie wypina ze masakra :-) hehe ja dzisiaj prasiwalam szok ile tego bylo i jest :-p a nie lubie prasowac :-) dzisiaj cala noc nie moglam zasnac i jestem bardzo padnieta:-) pijecie od czasu do czasu wino? Mowie o lampce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziłam córke w kwietniu 2012 ,jak ten czas zleciał, ciąża byla super:) powodzenia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenyyyyy winoooooo, czerwooooooone słooooooooooooodkie- ale bym wypiła- odkąd jestem w ciąży do poza sylwestrową połową lampki szmpana- nic/0/nill.... a wino- łazi za mnąnatrętnie:P i tatar:P W sumie nie wiem czy to by zaszkodziło maluni?? Alkohol to alkohol co by nie było... Nam się chce kochać, ale nie bardzo sie da bo boli...;/;/;/ Napięcie takie, że siekiera wisi w powietrzu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielegalna@onet.eu
Ja też mam ochote na sex ,ale mój mowi ze nie bedzie Emme po glowie stukal ani ni lizal....hahaha...no nie moge z nim.....:D mlody zaczyna sie ubierac....robilam jak mi proponowalas:)i siada na kibelku i w ogole dziekuje bardzo ,skorzystalam z rad i wyszlam na tym dobrze:D Z starszym dzis pol dnia meczylam religije :(:(:( takie to wszystko ciezkie do nauki... a ksiaz jest bardzo surowy jak dziecko cos nie umie to 1 daje:( Komis powoli sie rozkreca...reklamuje jak moge w necie i td...ogolem nie zaluje(narazie):) chodze tam 1 w tygodniu w sobote ,przyjmuje towar i td ,juz doczekac sie nie moge,wracam bardzo zmeczona bo od 9 do 18 lub 19 mi tam schodzi,ale jestem wsriod ludzi:):):) Ile macie kg na +?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od czasu do czadu winko pije ale lampeczke i dzisiaj wlasnie wypilam to jest zdrowe oczywiscie nie butelka cala:-) tyle co masz w lampce wina to i masz w pawelku czy jakims ciescie lub w potrawach :-) heh lekarz mi mowil ;-) ja ostatnio jak bylam to mialam lacznie 9 kg na + mysle ze do 14 sie zamkne boje sie o cialo :-) a wy jak z kg? Hmm ja powiem szczerze ze mnie nic nie boli podczas a trzeba sie duZo kochac zeby porod byl latwiejszy i szybszy :-) ja dzisiaj 31tydzien :-) jeszcze tylko 9 i spie na brzuchu jupiiiiii :-) heheh boicie sie troche jak to bedzie po porodzie? Ciekawe jak zaczniemy rodzic hehe ktora pierwsza pojdzie moze odswiezymy tabelke i napiszemy tez termin porodu ?:-) ja mam na 11.04 .13 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od czasu do czadu winko pije ale lampeczke i dzisiaj wlasnie wypilam to jest zdrowe oczywiscie nie butelka cala:-) tyle co masz w lampce wina to i masz w pawelku czy jakims ciescie lub w potrawach :-) heh lekarz mi mowil ;-) ja ostatnio jak bylam to mialam lacznie 9 kg na + mysle ze do 14 sie zamkne boje sie o cialo :-) a wy jak z kg? Hmm ja powiem szczerze ze mnie nic nie boli podczas a trzeba sie duZo kochac zeby porod byl latwiejszy i szybszy :-) ja dzisiaj 31tydzien :-) jeszcze tylko 9 i spie na brzuchu jupiiiiii :-) heheh boicie sie troche jak to bedzie po porodzie? Ciekawe jak zaczniemy rodzic hehe ktora pierwsza pojdzie moze odswiezymy tabelke i napiszemy tez termin porodu ?:-) ja mam na 11.04 .13 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah naucz sie czytac kochana napisalam chyba wyraznie ze jestem w 31 tyg. I jesCze 9 tygodni (czyli rowna sie 40 tyg. ) i bede mogla spac na brzuchu ! Hah ale widac kto tu m pfoblemy z czytaniem ze zrozumieniem tempaku a co do bledow moja dfoga wystepuja tylko jak pisze na tel poniewaz sam slownik przekreca wyrazy i nie chce mi sie poprawiac wiec jak nie wiesz o co chodzi i nikt Cie tu nie zaspraszal to pal wrotki :-) a co do lampki wina dodaje sie do Ciast i potraw a w pawelku rowniez jest alkohol tylko ze gu niema tepych kobiet zeby im tlumaczyc ze w pawelku nie miesci sie lampka wina bo to jest oczywiste chodzi o golnie o zawartosc alkoholu! A wiec jak nie masz wiedzy ns ten temat to zegnam PPania i proponuje czytanie ze zrozumieniem :-) i Cisnienia nie podnos kobiecie w ciazy pa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wpadki yhym przemilcze ta wypowiedz bo tak jak wczesniej napisalam gdybys czytala ze zrozumieniem to bys takich glupot nie pisala. Zenujaca jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielegalna2330
Judys ja jestem juz 12 kg na+ ....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielegalna ale za to zrzucisz jak urodzisz szybko :) na pewno wiesze w Ciebie :) wiesz co po prostu staraj się jeść inaczej niż normalnie teraz wiesz ja różne rzeczy zastępuje innymi produktami np głupi makaron zamiast białego kupiłam brązowy w Biedronce świderki wiesz jaki pyszny niczym się nie różni a szybciej się najadłam a lubię bardzo makaron ;p hehe albo np chleb kupuje w Lidlu taki czarny za 2,99 zł i tez jest bardzo syty oczywiście zjem też nie raz normalny chleb czy tam makaron bo lubię albo coś słodkiego tylko np robie tak mój dzwoni że jedzie do MC czy chcę coś na początku mówię TAK hehe a zaraz pisze do niego a że jednak nie nie chcę ;p i biorę płatki kukurydziane i je jem ;p i zaraz głodu nie mam i jestem na plusie o jedną np tortille :) rozumiesz ;p to jest mój taki sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys - nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem, prawda?:) olej totalnie ten komentarz, bezsensu dyskutować.. ;] A i ciekawe jak to będzie z nami wlaśnie, która urodzi pierwsza która ostatnia :D Ja mam wciąż 3,5 kg na plusie, ale wczoraj byłam na wizycie i wszystko jest ok i z dzieckiem, i poziom wód płodowych jest w porządku, więc to że mało tyje nie jest niczym złym. Na szczęście :) ZOBACZYCIE jak szybko zgubimy wszystkie dodatkowe kilogramy.. 3/4 kobiet tak ma, że ani się obejrzą a tu już są szczuplutkie. Będzie dobrze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie kochane będziemy naj piękniejsze mamuśki ;p nie ukrywam że zazdroszczę 3,5 kg ;p hehe na + ;p a wiesz kochana każdy ma dostęp do internetu ale nie każdy może z tego korzystać ja na takich mówię "dzieci neostrady" heh ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczynki macie jakieś obawy co do Macierzyństwa ??? wiecie o co mi chodzi czy jesteście spokojne że sobie dacie radę ze wszystkim ?? bo ja mam trochę stresu z tym (zaraz pewnie jakaś kretynka będzie mnie cisnąć że mam obawy to dla czego sobie dziecko robiłam ) ale wydaje mi się że chyba każda ma jakieś obawy co ? To jest wielka odpowiedzialność :) Ja już mam kochane prawie wszystko poprane :) i po układane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×