Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Gość oj tam,oj tam;-)
Fajne macie te kociaki. Myślałam,żeby sobie sprawić kota,ale boje sie ze mi dziecko zaatakuje. Psa -niewielki mam wybor do blokow,a im wiekszy to dla mnie bardziej czuc. Nie obraźam tych co trzymaja w blokach,ale kazdy dom,zauwazylyscie ma specyficzny zapach,i jeszcze do tego zapach psa... Własciciele zwykle to wiedza i sprzataja non stop wiec jest czysto ale jednak ten zapach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołoledź@@
Koty są fantastyczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Chytra- no mało kto wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj tam ojj tam :) wezmiesz jak dziecko podrosnie :) co do wyprowadzania to faktycznie ja nikogo nie widzialam ale moj tak lubi swieza trawe i sloneczko ;) hehe i najlepsze sa spojrzenia starowinek "patrz kot na sznurku" :) xxx Kiedys jechalam bysem do babci i wzielam kota na smycz stoje na przystanku a tam jakis dziadzius sie przyglada i moja matka do niego z tekstem ladnego mamy psa :) dziadek sie patrzy patrzy az w koncu podszedl do jakiejs kobiety i sie pyta co ja na tym sznurku mam na co kobieta mu ze LWA :) dziadek usiadl na samym koncu busa z dala ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sorki że tak mało piszę ale w końcu trzeba popracować - za darmo jeść nie dają. Też mam kotełe z pracy - tak mi całymi dniami łaził koło nóg, że wzięłam sierściucha i zabrałam do chałupy. Teraz siedzi głównie u Taty w domu i mruczy. A leniwy się zrobił okrutnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtrącę moje trzy słówka ; wczoraj było mi żal tej laski loreline, dziś na topik weszła z tekstem 11:04 [zgłoś do usunięcia] loreline no i co szmaty???? nadal żyjecie kafeterią??? to jest szok !! dlaczego ona czasem jest taką suczką, a za chwilę grzeczna jak baranek, czy to nie rozdwojenie jaźni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio...
Lora to patologia i musi przeklinać. To dla niej naturalne słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według obowiązujących w psychiatrii kryteriów diagnostycznych podstawowym objawem schizofrenii jest rozszczepienie (gr. schisis) pomiędzy myśleniem, zachowaniem, emocjami, sferą motywacyjną, ekspresją emocji, przejawiające się m.in. niedostosowaniu zachowania, emocji pacjenta do sytuacji i treści jego wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schizofremia patologicza:) matko, jak można wchodzić do kogoś z butami i zaczynać rozmowę obelgami, to się w głowie nie mieści, wczoraj mój błąd, bo nie czytałam pozostałych jej topików, ale chociażby po tym dzisiejszym przywitaniu , nie trzeba czytać nic więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio...
A wszystkie wypowiedzi z bluzgami zgłaszam do usunięcia i widać to skutkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio...
W sumie tak :D Więc lorko patologio klnij dalej, by klientki widziały pseudo stylistkę wulgarę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio...
99% twoich wypowiedzi to przekleństwa do ludzi których nie znasz. Czy to matki też mówisz 'suko'?? I jesteś patologią już od dawna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio...
A nie dyskutuj, w nosie to mam. Papier to może być toaletowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×