Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Gość gołoledź@@
Podobno, żeby np. bitki szybko skruszały, trzeba dodać szczyptę cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Loreńko moja kochana,alez nie zabronie;-) ale ty jesteś 'niezdolna do pracy i samodzielnej egzystencji' to raz a dwa -te twoje max 600 zl nawet na czynsz ci nie starczy,a co dopiero media,jedzenie,internet,telefon,leki itp. Bo dorobic nie bardzo-bo musiałabyś zgłosić. Ja na twoim miejscu bym sie bała na czarno,bo dam sobie głowe odciać,choc mam tylko jedna,że w realu też jestes taka chamska,masz kupe wrogow i zawsze ktoś życzliwy sie znajdzie co z checia zgłosi gdzie trzeba,myszko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna niedoszła klientka
Witam drogie Panie, udało mi się na szczęście znaleźć Wasz temat. Przesyłam Wam zapis rozmowy gadu-gadu z Panią Magdą, przepraszam, że tak późno, ale miałam dużo pracy! http://wklej.to/8MbeD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Gołoledź -bitki-jesteś geniuszem;-) mam zupe szpinakowa i jeszcze bitki zrobie. Szkoda troszke schabu na gularz:-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
no ja na miejscu lori bym taka pewna siebie nie była, bo nawet któraś z nas mogłaby ją zgłosić, jak się bardzo zdenerwujemy :D chwilę mnie nie było, bo byłam dać jeść moim kociakom, zrobić sobie i wizyta w wc :D oglądam ten program kulinarny, który prowadzi ta młoda jurorka z master chefa :D fajne jedzonko robi zawsze :P a odpowiadając na pytanie - moja ta cała czarna je tylko karmę od weta, bo ma przewlekłą niewydolność nerek bidulka :( i nic innego nie może jeść a druga z kolei kociej karmy nie ruszy :P je różne mielonki, metki, itd :D ale w ogóle jest wszystkożerna :P i kapustę mi raz z surówki ukradła i jogurt truskawkowy zje :D i w ogóle jak jemy obiad to trzeba talerza pilnować bo się pcha na chama żeby coś podwędzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
hehe no też się zdziwiłam, że lori tak grzecznie umie pisać :D ale termin dobry hehe, dobrze, że nie za 5 lat :D masakra kurcze ciemno dzisiaj, zimno, bleee :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
lori co Ty nie powiesz?:D a ja myślałam, że osoby na wózku spędzają całe życie w samotności nie wychodząc z domu :P wyobraź sobie, że my wiemy, iż człowiek na wózku to nadal człowiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
ja nie znam, ale fajny make up ma :D to przydymione oko ładne :) jak ja bym chciała tak umieć :D co jak co, ale nie umiem malować się cieniami i nauczyć się nie mogę :D zawsze jednym tylko w zewnętrznym kąciku machnę albo kreskę nad linią rzęs i to wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
taaaaa już się zgłosiła :D dziewczyno, Ty serio masz rozdwojenie jaźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Loruś-ależ owszem-(z tym ze dwie osoby na wozku NIE PORADZA SOBIE w opiece nad dzieckiem),znam nawet małżenstwa głuchoniemych,ze zdrowymi dziecmi,ale z loreline jestes zła osoba. Mowiłam ci jak odbieram miłośc niepełnosprawnych,ale ty nie masz chlopaka nie przez wozek a charakter. I zauważ- po tym topicu juz chyba nikomu nie zal ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna niedoszła klientka
Ostatni raz piszę do Ciebie Pani Lorelino, proszę nie pisać o mnie na forum, NIE SKORZYSTAM z Pani usług i to wyłącznie z Pani winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
słuchajcie co wyszperałam :D babka pisze na kafe, że wycięli jej macicę, bo miała endometriozę i że ma teraz problemy z seksem.. a lori odp tak "Wypraszam sobie, nie oceniaj i nie obrażaj nie znając kogoś realnie. Gdybym była facetem dowiedziawszy się, że nie możesz mi dać dziecka bo pozwoliłaś sobie by ci wycięli macicę odeszłabym jako facet." nie komentuję :/ w ogóle kobiety opisują swoje przypadki, że to wycięcie uratowało im życie itd. a lori pisze "A tak w ogóle propo sexu nigdy nie uczono Cię w szkole gdzie sperma męska ląduje po wytrysku w pochwie? Do macicy się przedostaje. To ja mam pytanie. Gdzie sperma męska ma powędrować jak nie masz macicy? Do żołądka, jelit czy nerek, a może śledziony? " noż kurde kobietom to wycięcie uratowało życie, a lori ma problem, gdzie teraz sperma będzie trafiać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
albo to, jakaś dziewczyna się ogłasza, że robi pazurki (swoją drogą całkiem ok) a lori odp: Dziewczyno, jak Ty skończyłaś ten kurs? Gdzie go skończyłaś? Na wsi?? Powinnaś powrócić i rozpocząć kurs od nowa. Ale tym razem lepszy. Błagam! Nie wiesz jak się ta wielka górka na środku nazywa? Jest to krzywa C. A wiesz co to linia stresu, linia stresu, linia włosa? Boże,widzisz i nie grzmisz!! Naucz się budowy paznokcia, przyjrzyj się jak są zbudowane Twoje paznokcie. Proste jak jakieś łopaty, czy zakrzywione lekko mniej więcej pośrodku tworząc jak to nazwałaś lekką górkę czyli nazywając to prawidłowo krzywą C? Jeśli robisz tipsy bez krzywej C to ja nie chcę wiedzieć jak wkurzone muszą być klientki gdy po 3 dniach im tipsy odpadają. I właśnie takie łopatki są nienaturalne, a nawet nieładne. Podsumowując: Nie znasz się na stylizacji paznokci. Nie polecam użytkowniczki Kamilatipserka jako wykonawcę paznokci żelowych. Zapraszam do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
albo ktoś pisze, że ma nerwicę lękową i pyta na jaką terapię się udać, a lori odp, że na terapię leczenia głupoty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Loreńko-a 2latka na spacer na szelkach wyprowadzaja zeby pod auto nie wpadł? Owszem,moga miec ale zawsze BEDA POTRZEBOWAŁY OSOBY TRZECIEJ do pomocy,po o ile z noworodkiem można dac rady to już ruchliwy 2latek ich przerasta. Nie masz chłopaka. Nie spedzalabys tu tyle czasu w godz gdy ludzie na randki chodza- zakochani ludzie każda wolna minutke spedzaja z ukochana osoba. Na tym etapie znajomości szczególnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Widać nie czytalas innych topicow... Bylo multum takich perełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loreline Okaż Szacunek
lori - won z cafe! Czy ty nie widziesz kretynko, że saśmiecasz forum? Nie pisz tutaj! I nie pisz, że gówno cię interesuje, że każę ci nie pisać. I nie pisz, że będziesz robiła co ci się podoba. Nie, nie będziesz. Słuchaj się starszych, bardziej doświadczonych! Okaż szacunek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
no nie czytałam wcześniej innych topików z lori. ale teraz czytam i oczom nie wierzę. jak kobieta może pisać innej kobiecie takie rzeczy? tym bardziej skoro lori twierdzi, że sama chciałaby kiedyś mieć dziecko... powinna rozumieć jak cierpi kobieta, która nie ma macicy i tego dziecka nigdy nie będzie miała... no nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Ja tez nieraz oczy jak spodki robiłam jak to czytałam... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
No,13 latom raczej nic nie grozi. Opowiedz o twoim mezczyźnie moze? Milszy temat obierzmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Ale ten pustak tego nie zrozumie,uwierz. Czytałas te jej wczorasze teksty? Jak opetana. A dzisiejsze przywitanie? To nie jest całkiem zdrowa osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Chytrunia-wiedziałam że niezawiedziesz i odpowiednie linki znajdziesz kochana. Lori-sama podałas mejle wiec morda w kubel. Chytrusia tylko porzadkuje informacje jakby ktos jeszcze mial watpliwosci w stosunku do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×