Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Gość oj tam,oj tam;-)
Grdge - no właśnie- oszalała biedna. Ale 3 tyg? W tych sklepach to wogole słabe te zwierzaki. Kiedyś chomiki to kupe czasu żyły,a teraz? Moja siostrzenica miala 3 - 1 ukatrupila,bo źle złapała,2 był tak pojebany,że wskakiwał na góre klatki i puszczał sie i spadał-w końcu źle spadł i sztywny,a 3 jakiś dziki - gryzł mala strasznie wiec sie go oddało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
no ja jeszcze się nie spotkałam ze stylistką paznokci, która rzuca takim mięchem :) wszystkie styilistki z klasą, delikatne kobietki, kobiece takie właśnie, z kulturą itd. takie spokojne, opanowane, aż fajnie pogadać w czasie robienia pazurków... :) a lori? w życiu bym do takiej nie poszła na paznokcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio...
Właśnie niech sobie będzie, klientki znajdą jej wypowiedzi to nawet splunąć nie będą chcieli na to coś. Pisz, pisz patolku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
ja miałam 2 chomiki, jeden zmarł śmiercią naturalną, a drugiemu najpierw wyschło oczko, potem wypadło,a potem zmarł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
no mi nic do tego, ale myślę, że skarbówka się zainteresuje :) i to nawet bardzo się zainteresuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołoledź@@
To Wy nie chodziłyście z chomikami do weta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
To jakiś twor- 'mam rente,20zl od rodzicow i od dziadka 50-100zl' a idzże na zakupy po spożywke,zobacz ile wszystko kosztuje. Mówie o normalnym jedzeniu a nie wyrobach seropodobnych i grillowej za 10.99 zł z ryżem. Bo chomiki czesto choruja na ChWC:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
ja chodziłam z moimi chomikami do weta... ale to było ładne parę lat temu, mieszkałam w mieście, gdzie był jeden wet, ktory specjalizował się głównie w koniach, krowach itd. bo jeździł po okolicznych wsiach :/ więc za wiele z tym chomikiem nie pomógł :( lori, no ja wiem, ale ktoś uprzejmy mógłby Cię np. zgłosić do skarbówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
hehe świetna ta Twoja kocinka :D zaraz Wam wrzucę moje :D Lori, ależ oczywiście, że masz prawo zarabiać.. ale legalnie, odprowadzając podatki, itd. ja daję korki, tłumaczę i wszystko co trzeba odprowadzam :) ja miałam 2 chomiki, królika, papużkę, 2 psy, kota takiego przydomowego jak byłam malutka i potem zawsze chciałam kota, ale rodzice nie pozwalali bo jest pies :P dopiero jak poszłam na studia i zamieszkałam z moim to sobie sprawiliśmy dwa kotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołoledź@@
Jaki fajny! Moja też się rozwala na pleckach i chce, żeby ją głaskać po brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Masło osełkowe 5-7zł, mleko 2.7zł,szynka wieprzowa od 30zł/kg,chleb 5zl (ja kupuje bioactive z błonnikiem za 8). Zrob zakupy tygodniowe dla 3 os.rodziny- pomidory,salata,jakis owoc,rzodkiewki,szczypiorek,cos na obiad- np.pierś z kurczaka plus surowka,ryz,cos na kolacje-ale nie poledwice z kurczaka-wyrób blokowy,parzony,kup papier toaletowy,paste do zebow,proszek i płyn do prania,jakas czekolade, szampon do włosow,jakis jogurt,twarożek, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołoledź@@
Ja miałam jeszcze świnki morskie :) dwa koty i całe stado chomików. Przeżyłam poród chomiczków - fajne są, takie przezroczyste, wszystko im widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
W życiu nie pójdziesz na swoje dziewczyno. Ja nigdy nie miałam zwierzat-kiedyś chcialam miec psa,ale raz z mieszkaliśmy w bloku a dwa mama ma uczulenie,kotki-fajna sprawa;-)i nie trzeba wychodzic. A mój maż-przeciwnie-psy,koty,kanarki,konie - powoli sie przekonuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga! krevetka atakuje- widzialam w pytke jest :D :D :D xxx grdge- dzieki :) swirusek troche krzywy jest po wypadku i brakuje mu siersci :D xxx gołoledź@@ -dzieki :) xxx dziewczyny Wasze koty te lubia surowe miesa (piers z kurczaka, schab), rybe i sledzia ale juz takiego wymoczonego? Czy tylko moj jest takim ewenementem? Nawet kukurydze z puszki je :) slyszy ze sie otwiera to od razu biegnie a jak to nie kukurydza to jakis smutny siedzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×