Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Gość oj tam,oj tam;-)
Założyła ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołoledź@@
uwaga! krevetka atakuje - "Btw. szmata to jest do podłogi" - riposta w stylu loreline :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołoledź@@
A nie uważasz, że lepiej zachować spokój i pokazać klasę? Nie dać się sprowokować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
KONKRETNIE KTÓRE klientki? Wiesz,że na pomówienia jest paragraf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołoledź@@
uwaga! krevetka atakuje - wiem, wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Gołoledź a czy krevetka ja obrazila i dala sie sprowokować? Narazie ona tu od rana jadem pluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
takiego braku kultury jak u lori to ja jeszcze nigdy nie widziałam, nawet na kafe :/ a co tam w ogóle u Was babeczki?:D ja kupiłam akwarium i narazie tylko kilka rybek :D to prezent od mojego faceta dla mnie i naszych kotów :D taki świąteczny spóźniony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
lori to rozwieś ogłoszenia u Ciebie w mieście, zamiast wysiadywać na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołoledź@@
loreline, pamiętaj, że Twoje słowa świadczą o Tobie. Nie oglądaj się na innych, dbaj o swój wizerunek. Nie wypada, żeby dyplomowana stylistka wypowiadała się w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Grde - zawsze chcialam miec akwarium,ale jakos tak rodzice nie pozwolili,a potem wyroslam a teraz nie mam miejsca. Marzy mi sie takie duuuże,podświetlane;-)jak na filmach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołoledź@@
Coś czuję, że koty pójdą na ryby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
A ja złota rybke w szklanej kuli,bo mi pasowała do wystroju. Żyła 3 tyg? A mówili,że welonki takie długowieczne sa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Gołoledź,no to się doigrałas:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołoledź@@
Podobno w kulach ryby się męczą i szybciej kończą swój żywot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
no to się postaraj o takie pozwolenie, lepiej zająć się tym, niż wyzywaniem ludzi... wczoraj czytałam w zoolog. że nie można trzymać złotej rybki w kuli, bo jakieś tam fale się odbijają od kuli i wracają do rybki i ona jest ciągle zestresowana, to tak jako ciekawostkę Wam piszę :P bo sama nie wiedziałam ja uwielbiam glonojada :D jak byłam mała to mama miała akwarium w pracy i zawsze się zachwycałam glonojadem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
nie :) bo to jest tak, że jeśli bojownik jest jeden to nie będzie atakował. nie może być z innymi bojownikami, bo wtedy się pożrą :) wczoraj moja kotka siedziała i się przyglądała, bojownik się na nią stroszył :D a ona go atakowała łapką (oczywiście za szybą) :D a druga kotka gryzła w tym czasie szafkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Krevetka-wiem,wiem ;-) ale ładnie sie prezentowała. Ale ona jakaś pomigana była- pływała jakoś nerwowo,do polowy,nagle stop i powrót. I tak ciagle,na jednej str.kuli. Troche smutno mi było jak ja spuszczałam w wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołoledź@@
Mój kot wziął się kiedyś za chomika :O Dobrze, że zdążyłam na czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio...
Co wypowiedź tej psycholki to wyzwiska. Ale patologia :/ czy tak dziewczyny pisały na twoich topach? Nieee, ale ty jesteś patol i się nie zmienisz. A klientek nie będziesz mieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra85
Lorka mysli,ze nam na zlisc robi,czy co ? My Cie tu loreline zapraszamy i niecierpliwie oczekujemy Twoich wpisow. Tylko sprawa wyglada tak,ze my z nudow i dla rozrywki sie tu pojawiamy a Ty caly czas budujesz swoja renome dyplomowanej stylistki paznokci. :) my Cie tu prosic o spokoj nie bedziemy bo ten temat jest na forum dostepny dla wszystkich i kazdy jedt tu mile widziany :) tylko zastanow sie nad jednym- my tu jestesmy anonimowe, dla zabawy,rozrywki,z nudow itd. Ty podalas dane do wiadomosci publicznej. My zamykamy strone www i nie istniejemy,a Ty zostajesz i probijesz znalezc klientki. Zastanow sie,kto jest na przegranej pozycji ? Pisz tu co chcesz, dajemy Ci wolne pole do popisu,ale Ty dziewczyno pracujesz na swoja renome,reputacje i pieniadze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
lori jeśli już to mów do mnie "debilko" bo jestem kobietą :) no ale tak na lewo to chyba nieładnie zarabiać, co, Lori?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio...
Nie będziesz mieć, bo jesteś wulgarną patologią! Stul pysk z tymi wyzwiskami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×