Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

wszystko mi odroslo:D Nie odrastac mialo w 90% po 3-5 wizytach. Ale ja sie na wiecej nie odwazylam wiec odroslo z mojej winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
:D chyba nie bedzie mial wyjscia :D Padalec - a ty skad taka wiedze masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołoledź@@
Dla mnie depilator to masakra :O a pasta cukrowa mi nigdy nie wyszła, tylko masę cukru zmarnowałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro dla lasek
hmmm, to ja jednak pojde na ten laser, zobaczymy, co sie bedzie dzialo, czy nie uciekne z bolu i czy powtorze wyczyn :) ja do wszystkich partii ciala uzywam raczej depilatora (tzn. do pach i nog), ale okolice pipy gole maszynka, kiedys probowalam pozbywac sie wloskow pasta cukrowa, ale korzystalam juz z takiej gotowej, nie umiem sama przyrzadzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołoledź@@
ja bym chciała "wylaserować" prawie całe ciało (bez głowy rzecz jasna), marzy mi się gładka skóra bez żadnego golenia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, oj tam:) chyba nie bedzie mial wyjscia Padalec - a ty skad taka wiedze masz ? - Nie spędzam czasu wyłącznie na kafeterii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz i zobacz jak bedzie, teraz sa pewnie wszytskie ulepszenia i nie musi bolec. Ale ja to sie wymeczylam i potem jeszcze 2 tygodnie nogi musialam chowac, bo cale w czerwonych kropkach byly id tego lasera:O A dodam, ze zabieg mialam w renomowanej klinice takze wszystko powinno byc cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołoledź@@
O masz, depilator do pach! Ja jak go używałam do nóg, to zlewałam się potem z bólu :O A potem jeszcze te kropki. Mam dziwną skórę :O U mnie w salonie depilację robi facet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
mój mąż też, a takie rzeczy są mu obce. Ba !!!!!!! nawet sama mu wytłumaczyłam co to cellulit i pokazałam, ze mam wąsa bo nie wierzyl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
gołoledź - ----- > a dużo chetnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołoledź@@
Może miałaś za dużą moc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gololedz, pozniej dokonczyl hehehehe:) jak wyladowal na dobre hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie pomyślałem o dobrym biznesie. jabym odkrył takie stworki jak te japońskie rybki, co zjadają martwy naskórek, tylko zjadające włoski, to bym zarobił grubą fortunę. wyobraźcie sobie, wchodzicie do basenu z małymi np. rybkami i one wyskubują wam włoski - bezboleśnie odgryzają, przy samej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołoledź@@
A robili Ci próbę? Facet ma raczej stałe klientki. Nowe są uprzedzane, że depilację wykonuje facet (wcześniej część uciekła z gabinetu :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
padalec ----> zaskakujesz mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołoledź@@
A co polecacie na swędziawkę pogoleniową? Głupio się drapać w miejsca intymne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, oj tam:) padalec ----> zaskakujesz mnie - Na tym polega bycie mężczyzną :) Mężczyzna musi mieć czar i musi zaskakiwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro dla lasek
ooo, takie rybki to bylyby cos, ale moglyby bezbolesnie wyskbuywac te klaki z cebulkami, i zeby jeszcze potem nigdy te wlochy nie odrosly! Ach, rozmarzylam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołoledź@@
Loreline ma nowy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
gołoledź spytaj loreline jak wróci. Teraz uczy sie z informatyki, bo jutro na uczelnie jedzie, ale mysle ze jeszcze tutaj wpadnie dzisiaj- ona teskni za nami, bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
co o niej myslicie ??? kurde, ladna dziewczyna ale ta sztucznosc tak mnie uderzyla strasznie ... a niby nic - solara i narysowane brwi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio...
Na sfędziawkę sudocream, ja to nazywam cudokrem. To w sumie dla niemowląt, ale najlepsze po goleniu. Lorka ma nowy temat na ogólnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołoledź@@
Balsam taki zwykły? Do ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
Dowi - oliwka niebardzo zaraz po sie smarowac, bo jeszcze gorzej bedzie ... Ja smaruje sie oliwka pare dni przed a potem dzien po - w dzien golenia bober odpoczywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×