Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

a ja nie przyjmuje zaproszenia , ja wierna jak pies tylko z jednym , tak po bozemu heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszorowalam cala wagine szczoteczka tak jak pan bog przykazal:) Wlozylam zwiewna koszulke i umalowalam sie inspirujac jednym z makijazy lori:) Zgadnijcie ktorym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chytra Baba z Psychiatryka! na moim swiecie , z moimi zabawkami heheh:Djestem przykladna wierna zona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
A ja ci daje tydz.max. Teraz twoje zachowanie nazwałabym trudnym,bo wciaż wiesz wszystko lepiej (obgryzanie paznokcie) no,ale niewyzywasz,wiec jest ok- w realu nie takich ludzi sie spotyka. Natomiast nie wierze,że nigdy już nikogo nie zaatakujesz słownie oczywiście-taka już jestes. Co do twoich znajomych w realu-zdania nie zmienie-i tak uważam że nie ma ich tysiace. Myslisz ze jak powiesz 'przepraszam' i chwile bedziesz grzeczna,to każdy zapomnie. Nie zapomni. Wybaczy ale nie zapomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha.
Taaa:P przepraszać mnie tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka z mielna.
czym się zocha uraziła? x sex sex sex ani słowa o seksie bo wybuchne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka z mielna.
czym się zocha uraziła? x sex sex sex ani słowa o seksie bo wybuchne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka z mielna.
też chce żeby mnie ktoś zerżnął, lorka a ty :classic_cool:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chytra Baba z Psychiatryka! nie uciekaj , ja tez sie ujowo czuje ale daje rade heheh, wkoncu jem troche miodowe koleczk konflejksa hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bym chętnie objął kobietę w talii od tyłu, szeptałbym na uszko komplementy jaka jest piękna, zgrabna i jak na mniedziała. Lekko posałbym płatek ucha. pocałowałbym szyję, lekko ugryzł w kark. kobieta odwróciłaby twarz do pocałunku. Delikatnie objąłbym miękkimi ustami jej dolną wargę i powoli spijałbym nektar, jak jedzenie loda. Moje dłonie ujęłyby jej piersi od dołu i lekko uugniatały do góry i kolistymi ruchami. Całowalibyśmy się coraz namiętniej, wprawiając w zmysłowy taniec nasze języki.... Ciąg dalszy po zakupie pełnej wersji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha.
I mnie skasowali...no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc wszystkim, uciekam zmulilo mnie jak niewiem ,milych snow zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hello Ello
Lori, jesteś leworęczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglądasz koszmarnie
nie wiem jak ci nie wstyd dawać swoje foty tyle w temacie , już sama twarz odpycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abeakadabra85
Cappy jak powiedziam tak zrobilam. Zapuscilam to cholerstwo:) z tego co tam licznik bije,to widze,ze za dwie godziny ma btc wynik mouch informatycznych dzialan :):):):) najwyzej jutro spakuje i oddam do serwisu :):) nooo mam dwa kompy i telefon,wiec kafe ciagle przy sobie :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hello Ello
A nic, tak z ciekawości. Na zdjęciu poznałam, że jesteś leworęczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×