Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pendzior

Moja żona nie ma orgazmu

Polecane posty

Gość upka-kupka
wiec w koncu miala 1 raz w zyciu????????????????? i jak jej sie spodobalo? opowiadaj!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tyle pierwszy co pierwszy całkiem świadomy i dogłębnie odczuwalny. Nie miała siły na powtórkę, a szkoda. Bo mimo 1.5 godziny nadal miałem ochotę i możliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka i co he9878677
nie kumam. jak to miala ale nie miala. to miala i dopiero terAz odczula bo co? :O ja mialam orgazm za 3 podejsciem, za 2 mialam spazmy przed i sie speszylam i nie doszlam. bylam kompletnym laikiem, zreszta moj chlopak tez. nie spodziewalam sie i od razu mialam. i wiedzialam od razu, co to jest, a nie jakis nieswiadomy. nie rozumiem starzy jestescie i gadacie niewiadomo co. albo sie ma albo nie, orgazm sie po prostu czuje, przeciez to zwala babe z nog. nie ma nic pomiedzy........... ehhh wiec napisz konkretnie bo od poczatku sledze temat i czekalam tyle, wiele razy udzielalam sie-a teraz nie wiem o co ci chodzi:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka... Sama dochodzisz? Za pierwszym powiedzmy, że było jak z Tobą. Już miała dojść i nie wytrzymała. Teraz się kompletnie wyluzowała i dosłownie zwaliło ją z nóg. Za bardzo się wszystkim przejmuje i nawet wieczorem, gdy już powinna mieć w głowie jedynie relaks potrafi sobie jeszcze coś przypomnieć i wszystko szlag trafia. Nie ma takiej cierpliwości do córki jak ja. Ja po całym dniu z nią, mimo że właśnie idą jej zęby więc jest 'straszna' jestem oazą spokoju. Ona nie potrafi się wyluzować w pięć minut. Teraz mamy wolny weekend, będę musiał powtórzyć terapię, znów porozmawiać. Sobotę będzie cały dzień u siostry, córka zostaje ze mną. Może da radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka i co he9878677
nie, ja tak doszlam z facetem. bylam dziewica. 1 raz koszmar pilam wiec lipa. za 2 razem nic... i tak za 3 mialam spazmy przed i sie wystraszylam. od tamtego czasu dochodze regularnie zawsze... ale ja jestem taka dosc sprosna, czego nauczyl mnie facet i to polubilam. sama nie umiem za chiny dojsc-a zreszta po co mi to. nie chce mi sie.... ale jak mam problemyyy mega i mysle niby staranm sie nie, to orgazmu nie mam. ale to mega rzadko i tez nieraz lekko atmosfera sie spieprzy ja sie denerwuje ujezdzam ujezdzam az go boli i dupa ale to moze za 10-15 razy tak bylo max sex jest super ❤️ jak juz miala to extra!sledze watek od poczatku !!!!!!!!!!!!! czyli dopiero 1 miala???? i jak, wyła??????????????? a jak do tego w koncu doszedles? godzina minetki???? masakra biedny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godzina dobrego 'ruchania'. Nie stymulowałem jej łechtaczki. Musiała się hamować, mamy jeden pokój i małe dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wy na too
20 lat po ślubie i żadnego orgazmu, sama też się nie masturbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazska
kiedyś miałam za każdym razem, po dzieciach ciężko było, bywało że udawałam, potem nie udawałam, ale kiedyś przy rozmowie jak mój pytał czemu nie mam, to ja głupia powiedziałam że kobieta nie zawsze ma, a jak nie ma to wcale nie znaczy, że nie jest jej przyjemnie. I to był mój błąd!!! Bo ten sobie odpuścił na całej linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakto jeden pokój
:o a gdzie jest dziecko kiedy się bzykacie, nie ważne już czy z orgazmem czy bez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka i co he9878677
o fuck!!!!!!!! to ja sie jej nie dziwie, ze ona dojsc nie moze. kobieta w pokoju z dzieckiem?????????? nie ma opcji............... koniec tematu:O ................... o najwazniejszym nie napisales... i co dopiero po kilkunastu latach sexu 1 raz ja dymales godzine i dopiero wtedy doszla??? nagle tak jakby nigdy nic? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się,niektóre kobiety po prostu muszą się nauczyć orgazmu a wiele nie doświadczyło go nigdy w życiu niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy wydzielony kącik dla dziecka. Dziecko ma dopiero 16 m-cy. Zawsze minimum te 40 minut. To ona zawsze odpuszczała. Nie jak gdyby nic. Porządnie się nakręciliśmy, zapaliliśmy zioło i dopiero wtedy dała radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka i co he9878677
reasumujac-bo juz sie gupie-wspolzyjesz z ona od ilu lat? i przez te wszystkie x lat nie miala ani razu orgazmu? i dopiero kilka dni temu miala bo? bo najpierw piszesz ze pieszczoty a potem ze nie stymulowales jej tylko ruchales dlugo............. i nastepne pytanie. paliliscie ziolo wiec nie doszla ze tak powiem na trzezwo? odpowiedz, bo totalnie sie pogubilam. ps. ja bym nie dala rady przy dziecku... faceci owszem, mogliby publicznie i dojsc, im to nie robi. ale baba? a tak ogolnie, nie wiem jak inne kobiety.... 40 minut pieszczot to ja bym chyba zaSNEla niz sie podniecila......... no ale ja raczej jestem z tych co unikaja gry wstepnej bo latwo sie podniecam i szybko dochodze a nie mule i sie lize godzinami. nie wiem jak inni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja18
Cześć. Co sądzisz o moich pokazach online? chodzi o pokazy +18 np. w tym serwisie: http://pp.xshow.tv/725406/ ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz sukienka, ja np.potrzebuję długiej gry wstępnej...a co ma zrobić z dzieckiem, skoro jeden pokój ma?przecież jest jeszcze maleńkie...mnie to nie ruszało - moje dzieci spały z nami w sypialni do 2 roku życia i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od blisko 15 lat. Miała 3 razy. Najsilniejszy po ziele. Dziecko spało za parawanem- nim jest oddzielony pokój od jej kącika. Nie patrzyłem na zegarek. Pieszczot przed kilkanaście minut. Seksu przeplatanego oralnym ponad godzinę. Przed jej dojściem ze dwadzieścia minut samego seksu bez stymulacji łechtaczki. Jak mam to jaśniej przedstawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pendziór, a możesz mi wytłumaczyć jedno? - Dlaczego tak ussilnie probujesz przekonać wszystkich watpiacych że twoja żona naprawdę miała orgazm? Aż takie znaczenie ma dla ciebie opinia innych? Dlaczego nie potrafisz olac forum i po prostu się tym cieszyć, a dajesz się sprowokować jak byle gówniarz i wciąż w kółko opisujesz co i jak? To jakiś punkt honoru żeby ci wszyscy na kafe uwierzyli, ze wreszcie ci się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może poprostu odpowiadam na pytania? Yebie mnie to czy mnie podpuszczają. Po to jest forum, by wymieniać swoje opinie, poglądy i doświadczenia i chce je poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nei nei a ty
po co zwracasz uwagę na aspekty na które inni nie zwrócili uwagi,przez co poniekąd mu wrzucasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co na to twoja żona, ze przesiadujesz po tyle godzin na forum i roztrzasasz jej problemy seksualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazska
A ja cię podziwiam, bo się starasz... A mój olał całą sprawę :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego by nie? Ja lubię chodzić właśnie taka droga, ktara wszyscy inni omineli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciła z pracy i będę powoli kończyć swoją aktywność na dziś. Chyba, że znów wróciła zmęczona i tylko o tym będzie mówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jej, a nasze- jej i moje. No chyba, że nie widzisz tym żadnej różnicy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jej, a nasze- jej i moje. No chyba, że nie widzisz w tym żadnej różnicy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nei nei a ty
zauważyłem nei mamy coś wspólnego;) to nie podryw mam kogo podrywać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nei nei a ty
od zamykania chyba nie jesteś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×