Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oxygen

OLEJ RYCYNOWY

Polecane posty

Olej rycynowy nie obciaza watroby. Watroba musi byc jednakze w miare zdrowa aby proces rozlozenia oleju rycynowego na gliceryne i kwas tluszczowy nastapil. To samo tyczy sie trzustki i woreczka zolciowego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te kropelki to coś na rodzaj olejku eterycznego czy inny rodzaj wyciągu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie olejek eteryczny. To skoncentrowany wyciag z bio kolendry. Zazywa sie kilka kropelek tylko. Nie zapominamy o chlorelli. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee___
Dzięki za namiar na krople.... są w niemieckich aptekach, u nas nie ma... Kupię za jakiś czas. Póki co oczyszczam wątrobę sposobem Clark (drugi traz), zapperuję się i piję naftę - ale nie mogę jej pić "ciągiem", musze robić przerwy, bo zaczynam się źle czuć po kilku dniach ciągłego zażywania (herx-y??, wątroba?? nie wiem o co chodzi, ale reakcja jest nieprzyjemna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze mam cholestaze zolcie zle wydalam mam dosc zycia bo drapie sie okropnie zadne leki nie pomagaja chce to kuracje sprobowac.Czy ktos po tej terapi wydalal lepiej zolcie? chce zyc bez drapania to nie daje mi zyc:(Mowia ze jakis kanal w watrobie mi sie zwezyl co podowuje ze nie wydalam zolci niby nie grozne ale uciazliwe strasznie az lamie paznokcie na swoim ciele noce nie przespane;/ waze 43 kilo to mam wypic jednorazowo 30ml oleju z sokiem pomarańczowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość systa27
Kurcze mam cholestaze zolcie zle wydalam mam dosc zycia bo drapie sie okropnie zadne leki nie pomagaja chce to kuracje sprobowac.Czy ktos po tej terapi wydalal lepiej zolcie? chce zyc bez drapania to nie daje mi zyc:(Mowia ze jakis kanal w watrobie mi sie zwezyl co podowuje ze nie wydalam zolci niby nie grozne ale uciazliwe strasznie az lamie paznokcie na swoim ciele noce nie przespane;/ waze 43 kilo to mam wypic jednorazowo 30ml oleju z sokiem pomarańczowym POMOCY wypije wszystko aby zyc normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa rozne przyczyny twojej dolegliwosci: kamienie,infekcja itd. Piszesz,ze to niegrozne ale bardzo uciazliwe dla ciebie. Jesli to kamienie to zaczelabym od metody H.Clark. Zreszta jest to wskazane aby zolc lepiej przeplywala. Pozniej zaczelabym od 30ml o.r/ sok grapefruitowy czy pomaranczowy i stopniowo podwyzszala dawke. Wazysz malo wiec nie bedzie duzych skokow. Masz Problem z przeplywem zolci wiec takie rozwiazanie wydaje mi sie najprostsze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_enter
Przede wszystkim lekkostrawna dieta wątrobowa bez tłuszczową. Wszystko gotowane i ciepłe. Nic surowego, zimnego, kwaśnego. Jaki masz aspat, alat, bilirubine, fosfotaze alkaliczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_enter
W dobie kultu ciała...tym razem dla ducha: www.ostrzezenie.wordpres.com Co o tym sądzicie? PS.: oczywiście wordpres przez dwa "s" :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@gościu-enter sądzimy,że pomyliłeś wątki męczenniku i przydałaby ci się lewatywa albo podwójna dawka rycyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_enter
Kingdar tak zrobie ;) A wczytałeś się chociaż w temat że wydajesz opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@gościu.enterze założ wątek ,opisz swoje problemy i wtedy się wypowiem w tej chwili piszemy w temacie -terapia olejkiem rycynowym jeśli na tamtej stronie jest opisany jakiś sposób leczenia ,to weź zacytuj konkretny fragment ,opatrz swoim komentarzem,dodaj swoje doświadczenie z przeprowadzaniem owej terapii i szafa gra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_enter
:) Nie ma na przesłanej stronce opisu leczenia rycyna :) Są tam poruszane tematy ważne dla człowieka.. jak nie najważniejsze w sumie bo dotyczące naszej duszy. Ciało jak każde ciało jest ważne bo jest limuzyną do wożenia duszy... Ważne by dbać o jego części i sprawność. Zachęcam jedynie do zapoznania się z tym co tam jest napisane. Być może ktoś jeszcze nie słyszał ani tego nie czytał więc zachęcam by wiedzieć o co chodzi :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że limuzyne mozna szybko rozbić,albo zardzewieje,albo Ci ja ktos ukradnie a dusza jest wieczna i to jest cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Siedzę i czytam wasze wpisy...czytam i czytam.....:) Przeczytałam...mam w domu olej rycynowy i sok z pomarañczy ...zmiksowałam z kostką zamrożonej wody ..? wypiłam przez grubą słomkę iteraz czekam na rezultat... D: Co do robali,to ja kupuję mastępujące zioła: Wrotycz Piołun Tymianek Gożdziki Mielę w młynku do kawy....w aptece są do nabycia puste kapsułki do nich wkładam zmielone zioła i raz do roku przez dwa tygodnie spożywam do posiłków( trzy razy dziennie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pomaga to na pasożyty? ale które? wiesz może dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej...samopoczucie mam wspaniałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj wypilam 50 ml oleju rycynowego zmiksowanego ze szklanką soku z grejfruta..... I nie ma żdanej reakcji....trochę mi poburczało tylko w brzuchu..... :(co to może oznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebrnanuta
Do Gość. Ie czasu wstrząsałeś olej w sokiem? Brak reakcji trochę mnie dziwi. Ja zawsze mam wypróżnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srebrnanuto zmiksowałam wszystko razem ....w mixerze:) Doczytałam właśnie,że naczczo być należy.....jutro z samego rana robię drugie podejscie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co?..i nic o godzinie 6,15wypiłam mix 65gr oleju rycynowego+sok z grejfruta+sok z cytryny. Poleżałam w łózku z termoforem na wątrobie...popijałam ciepłą wodę. Po 3 godz. Zjadłam małą pajdkę chleba z masłem i dwa małe pomidorki...wypiłam kawę ze śmietaną...iiiii...nic! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytuje poczatkowe wpisy w tym temacie: "Przeciwskazania do stosowania w/w metody to zazywanie lekow antyhistaminowych(np.Allertec, Zyrtec , Loratadyna-Loratadinum- albo mocniejsze starej generacji jak dimenhydrynat (Aviomarin), hydroksyzyna-Hydroxyzinum i inne antyhistaminy) oraz nieprawidlowosci w funkcjonowaniu watroby lub trzustki". Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze jeszcze raz przypomniec,ze u niektorych zdarza sie, ze w poczatkowej fazie zazywania oleju rycynowego, reakca organizmu moze byc slaba albo nawet zadna. Dopiero przy kolejnych zastosowaniach reakcja sie wzmaga i nastepuje wydalanie trucizn z organizmu. Jest to objawem mobilizacji tutaj juz obszernie opisanej. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metali ciężkich można się pozbyć przy pomocy witaminy C, ale o tym poczytajcie sami w Akademii Witalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.. Ruszyło mnie ruszyło.....:)ale dopiero popołudniu. Za tydzień planuję nastépne oczyszczanie. Miłego piątku. Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej rycynowy jest bardzo dobry na wiele niedomagan w postaci okladow. jezeli chodzi o wewnetrzne zastosowanie dziala tylko na zatrucie analgamowe i kadamowe. ani rteci ani chloru ani innych zwiazkow ciezkich ta metoda sie nie pozbedziecie .... i kropka. szukajcie innych srodkow i metod na wyzbycia sie zarowno metali ciezkich, parasitow jak i zwizkow chemicznychi z organizmu. zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
le... naiene myslenie jestem 3 dzien na oczyszczaniu nerek, poce sie jak przslowiowa swinia. sikam mentynymi szczochami, do tego swedzi mnie cale cialo. pomiedzy palcami u nog dostalam takie swedzace krostki. jak podrapie je to wydziela sie jakis plyn... ez zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
le... naiene myslenie jestem 3 dzien na oczyszczaniu nerek, poce sie jak przslowiowa swinia. sikam mentynymi szczochami, do tego swedzi mnie cale cialo. pomiedzy palcami u nog dostalam takie swedzace krostki. jak podrapie je to wydziela sie jakis plyn... ez zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srebrnanuta
Do Gość piszcie jakoś bardziej rozpoznawalnie bo niewiadomo kto jest kto. Piszcie też normalnie bez literówek. Trzeba się domyślać co autor miał na myśli. Do gość comtwierdzi, że olej nie wyciągą rtęci i innych- skąd masz takie informacje, podaj jakieś żródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×