Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oxygen

OLEJ RYCYNOWY

Polecane posty

Gość gość
Czy możesz mapisac czy dzieciom tez robilas glodowki? Jakie ziola bralas? Ewentualnie leki. Opisz w skrucie co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciom nie wolno robic glodowki. Moje dzieci studiuja, a ja zaczelam sie leczyc jak wyjechali do akademika. Paraprotex, czarny orzech wloski i AC Zymes tez pily moje dzieci. W glodowce pilam TYLKO goraca wode topiona (wode sie gotuje, studzi, mrozi a na koncu rozmraza i podgrzewa). Dwa pierwsze dni po glodowce wychodzilam tylko na rozcienczonych sokach (jablko, marchew, grajfrut) W 3. dniu zaczelam pic herbaty z piolunu i jesc dynie. Pierwsze 2 dni gotowalam miazs z dyni na wodzie z duza iloscia gozdzikow I zmielonego proszku z gozdzikow. W piatym dniu wychodzenia zaczelam jesc pestkii z dyni. Jadlam surowe, prosto z dyni, razem z ta skorupka. W tej swiezej skorupce jest to co zabija robale. Trzeba te pestki bardzo dlugo zuc w buzi. Nie oczyszcza sie ich z paprochow dyniowych, tylko bierze do buzi razem z tymi paprochami. W tym samym dniu wprowadzilam picie ziol z kory debu i kruszyny, wrotycz, piolun i klacze tataraku. Piolun bierze sie max. 2 tygodnie. Przez 4 dni wzarlam 2 potezne dynie,razem z pestkami i miazszem. W 8 dniu po glodowce zaczelam brac Paraprotex (podwojnie zalecana dawke), pic czarny wloski orzech (ten z apteki, na cczczo), Ac Zymes i nalewke na spirytusie z przegrodek orzecha wloskiego i dalej pic opisane powyzej ziola. Pamietaj ze piolun usuwasz z tej mieszanki po 2 tygodniach. Kuracje robilam 2 m-ce. Po 2 m-cach skonczylam picie ziol i w ich miejsce pilam wywar z czosnku, 3 - 4 razy dziennie. Paraprotex, czarny orzech wloski, gozdziki i wywar z czosnku pilam prawie 5 m-cy. W czasie kuracji nie jesz: slodyczy, owocow (oprocz grejfrutow, jablek i avokado), zadnych macznych wyrobow, ryzu bialego, mleka i jego przetworow (oprocz, masla, smietany, kefiru, maslanki, naturalnego jogurtu)i drozdzy. Mam nadziej ze wyjasnilam przejrzyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za fajna odpowiedz. a masz moze jakis pomysl na 2 i 4 letnie dziecko. braly zentel i teraz mam zamiar brac alina. po zentelu zaczely jesc i to w duzych ilosciach jak nigdy. mysle ze cos ubilo. ale to beurczenie nie przechodzi i sa jeszcze cienie pod oczmi bol brzycha. deziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne co znam to czosnek z sokiem z ogorkow kiszonych. "Czosnek POLSKI. 10 główek – nie ząbków, jeśli dla większej ilości osób to więcej. Pokroić/ zmiażdżyć i zalać sokiem z kiszonych ogórków. Odstawić w chłodne, ciemne miejsce na 10 dni i później również tak przechowywać. Sok podawać dzieciom przed snem 5 ml – można trochę rozcieńczyć (niedobre paskudztwo, dorosłym 10 ml. Można zjadać również czosnek z tej mikstury( dorośli). Stosować miesiąc. Nie więcej niż 2 razy w roku. Sok może mieć różną barwę, zależy to od czosnku w której porze roku robimy miksturkę. Sok nie może Wam sfermentować, bo zdarzył mi się i taki przypadek, ale chyba było wtedy za ciepło. Cały czas obserwować kał,a jak coś znajdziecie to oddać do badania…" Sok z ogorkow kiszonych ma byc wlasnej produkcji, a nie ze sklepu. Dzieci mojej siostry pily to. Moze i Twoje beda pic. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rezi
Od pewnego czasu wyskakują mi zgrubienia na palcach u rąk.Czy ktoś zna może czy OR w postaci okładów może cofnąć zmiany?A może jest wam znany inny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rezi, pomoze troche, ale musi byc podgrzany. Poczytaj o sodzie. Moim zdaniem powinienes uregulowac PH w organizmie, soda. Problemy ze stawami wynikaja z zakwaszenia organizmu. Nie wydluzaj tej kuracji. Zrob ja jak pisze: Pij przez 3 dni: 2 razy dziennie lyzeczke sody z sokiem z pol cytryna i pol szklanka cieplej wody. Po tych 3 dniach robisz przerwe 3 dni znowu powtarzasz picie sody z cytryna przez 3 dni. Trzymaj sie w domu do 2 h po wypiciu sody. Ja mialam wubuchowe sranie bez mozliwosci wstrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rezi, zapomnialam napisac: pijesz ta sode z sokiem cytrynowym na czczo i przed snem, na pusty zoladek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jh
Od okolo 6 miesiecy zaczelem slyszec u ludzmi z ktorymi pracuje mieszkam i rodzina ze mamy wszyscy burczenie w brzuchu czasami mysle ze sie schizuje ale ludzie w kolo mnie zaczynajja miec podobne symptomy jak ja a zaczyna sie od burczenia po bule stawow krzyza po uczucie zimna. Co moglo by spowodowac tak szybkie zarazanue sie i wogule co to moze byc. Dodam ze chlamydia pne. Mam igg 100 . Czy moze chlamydia miec jakies powiazanie z burczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem od tego ostatniego wpisu. powiem z rozbilismy kuracje zentelem i po nim byla poprawa z przelewaniem w jelitach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55emu
Kiedyś kiedyś przeczytawszy wątek, zastosowałam kilka razy OR. Pierwsze zabiegi poszły ładnie, kolejne nie powodowały w ogóle oczyszczenia i zarzuciłam kurację. Dziś postanowiłam wrócić do OR. Mam niedoczynność tarczycy, na dodatek dopadł mnie paskudny świąd szyi..bez zmian typu łuszczenie, pęcherze..Same plamy czerwone nawet bez drapania. Pomyślałam, że to zasyfiona wątroba zmęczona hormonami branymi od niedoczynności. Łyknęłam dziś 30ml dobrze zemulgowanej porcji RO. Z samego rana, na czczo, odczekałam ok 2 godzin i zjadłam śniadanie. Po wypiciu OR gorący termofor na wątrobę, dzbanek dobrze cieplej wody z cytryną do wypicia. Do toalety poszłam normalnie, bez wydalania żółci -raz po OR. I od tej pory a już prawie 16.00 NIC...zero parcia na wc..pobolała mnie trochę głowa...na początku po wypiciu oleju rwanie na mdłości... Wczoraj mało jadłam w myślą o kuracji a kolacji prawie wcale... Brak czyszczenia martwi mnie i obawiam się, że całe dobrodziejstwo inwentarza sied******iszkach.. Kiedyś w takiej sytuacji nie pomogła nawet szklanka wody z siarczanem magnezu.. I tak dumam czy robić następny raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
55emu dziś 30ml to jest mało, przy 50 powinno już pójść. Nie przejmuj się tylko zrób 40, potem 50, a przy 60 powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55emu
Gościu , ale większą dawkę wypiję już pewnie po świętach...obawiam się natomiast o aktualny stan trzewii;) co tam się zalęgnie na bazie wyrzutu z wątroby..nie wiem nawet czy lewatywa podziałaby głęboko..poza tym nie mam zestawu..tylko gruszkę- taką zwykłą, gumową..Bo mamy już późną godzinę a tu ani widu ani słychu rewolucji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareks
Cytat z postu oxygen z 2013 roku.Jakies pol roku temu po przeczytaniu ksiazki Dr.med.Raimund von Helden i bardziej z ciekawosci zrobilam badanie na poziom wit.D. Moj poziom wynosil 11ng/ml. Bardzo,bardzo niski poziom. Otrzymywalam przez tydzien wysokodozowana wit.D. W sumie bylo tego 400 000 I.U. Poziom wzrosl do 36 ng/ml. Dawka podtrzymujaca poziom wit.D u mnie to 50 000I.U. tygodniowo. Ekspozycja skory na slonce przez 10-15 min dziennie(bez ubrania) jest w naszym klimacie niemozliwa. Zbyt mala ekspozycja powoduje niedobor wit.D. Z pozywieniem nie jestesmy w stanie przyjac wystarczajacej ilosci wit.D. Smazenie,gotowanie,przetwarzanie ryb(sledzie,losos) powoduje utrate 50-90% wit.D. W 1 avokado jest ok.200 I.U wit.D. W 100g tranu 12 000 I.U. W 100 g sledzia 1080 I.U. Oczywiscie kazde dodatkowe zrodlo wit. D, takie jak nadmieniles, kalcyferol, jest jak najbardziej wskazane. Przypuszczam jednak,ze niewystarczajace.Tym bardziej w twoim przypadku. Twoja bogata w witaminy i mineraly dieta jest optymalana aby skora twoja poprzez ekspozycje na slonce wytworzyla jak najwieksza dawke wit.D. Niestety slonca nie ma narazie. Zalecane dzienne dawki 4000 I.U. wit.D. dotycza kogos,kto i tak ma prawidlowy poziom tej witaminy. Z takim niedoborem,jaki byl u mnie, suplementacja 5000 I.U. nie przynioslaby nic. Utrzymywalabym jedynie ten niski poziom. A nie o to chodzi. Moje pytanie gdzie zdobyć i jak przyjąc wysokodozowane dawki witaminy D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo sobie chwalę stosowanie olejku rycynowego. Tutaj http://olejek-rycynowy.pl/ sobie możecie o nim poczytać. U mnie świetnie poradził sobie z łupieżem i ładnie mi po nim lśnią włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSzary___Wilk
Oxygen, dzieki za mnostwo pozytecznej informacji. :) Troche roznie piszesz w roznych postach, wiec zbiore to do kupy i poprosze cie o sprawdzenie, czy sie nie myle. Na czczo, rano. Optymalnie jest urzadzic jednodniowa glodowke przed dniem kuracji. - Zaczynamy od dawki 30ml oleju rycynowego emulgowanego z sokiem grejpfrutowym lub pomaranczowym 200ml. 4 razy w miesiacu, co tydzien. Miksture wypijamy szybko. - Podnosimy po tym czasie ilosc oleju do 40ml (kolejny miesiac), 50 (nastepny) i - jesli czujemy taka potrzebe - 60ml. Od siebie dodam ze jak ktos ciezko znosi zapach oleju rycynowego, to mozna ja wypic zatykajac nos, a potem zapic paroma lykami soku, pluczac usta. Jesli mozna, poprosilabym cie o linl do szwajcarskiego forum, z ktorego zaczerpnelas informacje. Bardzo serdeczne pozdrowienia i zyczenia pelnego powrotu do zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko trzeba wybrac indywidualnie, przede wszystkim "WUJA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Produkty naturalne mają często dużo lepsze działanie, niż ich syntetyczne odpowiedniki. Coraz chętniej sięgamy po te rzeczy, które nie zostały w jakiś szczególny sposób przetworzone. Wiele osób już się przekonało, że warto zaufać naturze. Z pewnością część osób słyszało również o tym, że naturalne olejki mają bardzo szerokie zastosowanie i wiele cennych właściwości.http://www.beit.info.pl/naturalny-olejek-rycynowy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olej rycynowy może przede wszystkim poprawić ogólną kondycję włosów. Zawiera niezbędne kwasy tłuszczowe omega 6, witaminę E, a także inne witaminy i minerały, które zapewniają odżywienie mieszków włosowych. Olej rycynowy jest również środkiem pochłaniającym wilgoć; tj. substancją, która sprzyja utrzymaniu właściwego nawilżenia skóry głowy i włosów. Nakładając go na skórę głowy, nawilża korzenie i wzmacnia rosnące mieszki włosowe. Te same właściwości sprawiają, że jest to również doskonałe leczenie wypadania włosów - może być pomocny zarówno kobietom, jak i mężczyznom. W porównaniu do witamin i biotyny olej rycynowy wykazuje lepsze efekty i oferuje szereg dodatkowych korzyści, w tym zwiększone krążenie krwi, a także zwalczanie grzybiczych, bakteryjnych i wirusowych infekcji skóry. Jest również bardziej skuteczny w leczeniu wypadania włosów niż olej kokosowy, olej jojoba, olejek miętowy i olejek witaminy E. Źródło: https://joemonster.org/blog/Hrobot/16347/Olej_rycynowy_dla_zdrowia_i_urody

Dla kobiet w ciąży w 39 tygodniu i później olej rycynowy może skutecznie rozpocząć skurcze macicy w celu wywołania porodu. W rzeczywistości olej rycynowy jest tak skuteczny, że poród często rozpoczyna się w ciągu 1 do 3 godzin od spożycia określonej dawki. Dla kobiet przez cały czas olej rycynowy może być skuteczną opcją do wywołania porodu, potencjalnie zmniejszając komplikacje zdrowotne lub życiowe w wyniku przedłużonej ciąży.

Olej rycynowy ma również właściwości przeciwzapalne, które zaspokajają różnorodne potrzeby w zakresie pielęgnacji skóry, w tym trądziku, rozstępów, blizn, brodawek, zrogowaciałej skóry, pieprzyków, drobnych skaleczeń i otarć, a nawet infekcji grzybiczych i innych. Dzięki niemu skóra będzie odpowiednio nawilżona oczyszczona, odżywiona i ukojona po wszelkich podrażnieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×