Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oxygen

OLEJ RYCYNOWY

Polecane posty

Gość gość
Czemu nie można pisać PRAWDY o kosciele katolickim,jak myslicie ? Pająku,Tobie się akurat dziwie,ze nie trybisz całej czarnomagicznej działalnosci ww koscioła. To jest tak widoczne,ze nawet dziecko nie łyka bajek o piekle..dopóki GŁUPCY dorosli im tego nie "wbiją" do główek. Własnym dzieciom to robicie...i to jest PRZERAŻAJĄCE :-o Wmówic ludziom,że są grzeszni, a potem kasować od nich za uwolnienie od grzechu. Swietny biznes :-) Nikt cie nie uwolni,jesli sam/sama nie bedziesz nad sobą pracować ! Zyczę WSZYSTKIEGO DOBREGO ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliivka niebieska
gość dziś Piszesz: Cyt: "Olivko,nie jesteśmy się w stanie porozumieć,bo do ciebie nie przemawiają fakty historycznie i WIEDZA,tylko dogmaty k/ościoła katolickiego,które są wymyślone dla potrzeb sterowania ludzkimi zachowaniami,emocjami,uczuciami -jest to wysokiej próby manipulacja." Odp: - fakty historyczne do mnie przemawiają - i wiedza również... ale nie pseudo "wiedza" oparta na "jakieś" niewidzialnej energii która ma leczyć... - niestety mam za sobą kilkunastoletnie doświadczenie stosowania ów "wiedzy" - powiem Ci z doświadczenia, że właśnie "ów energia" streruje zachowaniami, emocjami i uczuciami - i wiem co mówię bo również ów moja homeopatka stosowała NLP czyli neurolingwistyczne programowanie - i wiem jak "to" działało w praktyce - dlatego tej "energii" mówię stanowcze - nie 🌻 Cyt: "Nie umiesz przyjąć lub nie chcesz tego, że krk stworzył cesarz rzymski,w celu zapewnienia sobie kontroli nad ludzmi." Odp: - na jakiej podstawie wysnuwasz taki wniosek... ? - wiedza historyczna mówi co innego: "Był pierwszym cesarzem, który przeszedł na c/hrześcijaństwo. Zakończył politykę prześladowań c/hrześcijan swojego poprzednika Dioklecjana i w 313 wydał edykt mediolański, proklamując swobodę wyznawania tej r/eligii." - więc swoboda wyznaniowa a kontrola nad ludźmi to zupełnie co innego - oraz: - "Na kilka dni przed śmiercią przyjął chrzest z rąk ariańskiego biskupa Euzebiusza z Nikomedii, choć w planach miał oc/hrzcić się w wodach Jordanu jak J/ezus C/hrystus" - więc jaka kontrola nad ludźmi ? - ponadto Konstantyn Wielki jako ś/więty jest traktowany ale nie w KK tylko prawosławiu :) 🌻 cdn 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka niebieska
Zaczyna mi się mącić w głowie. Już sama nie wiem,co piszę. Rozmawialam z księdzem i i szuka mi egzorcysty. W Biblii też były przypadki rozdwojenia jaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliivka niebieska
gość wczoraj Piszesz: Cyt: "Tobie sie wydaje,że przed c/hrześcijaństwem nie było NICZEGO na planecie ZIEMIA smiech.gif Mnie sie wydaje,że wręcz przeciwnie ! usmiech.gif" Odp: - nie wydaje mi się tak Ty tu sugerujesz... - starożytne p/ogańskie praktyki to jest okultyzm właśnie, tylko kiedyś nazywane było magią a dziś bioenergią, pracą z aurą, czakrami itd 🌻 Cyt: "I jakkolwiek nieźle sobie próbujesz tłumaczyć te sprawy,dalej jest to obmacywanie murów więzienia,w które wsadził cię krk." Odp: - krk nie wsadził mnie w żadne mury więzienia - sama z własnej woli wróciłam do k/ościoła - dlaczego? - dlatego, że mam porównanie kilkunastu lat życia bez S/akramentów i ostatnie dwa lata po powrocie do KK - i żałuję bardzo, że tak późno doszłam do rozumu - zmarnowałam kilkanaście lat swojego życia goniąc za ułudą różnych pesudo duc/howych ścieżek - i szczęśliwa tak jak teraz wówczas nie byłam - i nigdy wcześniej nie czułam się bardziej wolna jak teraz - wiem, że trudno to komuś zrozumieć - dlatego zachęcam aby to przeżyć i doświadczyć na własnej skórze - tą właśnie różnicę - tego spokoju serca i radości życia będąc w zgodzie z pr/zykazaniami a wcześniejszym kluczeniem różnymi innymi ścieżkami pseudoduc/howymi - to dwa różne światy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliivka niebieska
gość wczoraj Piszesz: Cyt: "Proste ćwiczenie dla ciebie - jak robisz tzw.znak kr/zyża- to który koniec kr/zyża jest na dole ? Ten dłuższy czy ten krótszy ? ...jesteś w szoku ? ..widzisz...robisz znak odwróconego kr/zyża... co to oznacza...?" Odp: - wiemy, wiemy... niestety i masoneria przeniknęła w korytarze KK - polecam w tym temacie w pdf: "O/strzeżenia z zaświatów" Ojca Bonawentury oraz filmik na youtube "golgota beskidów" oraz o/bjawienia ze str. ostrzezenia.net - ale wiesz... sugerowanie, że czyniony ów znak krzyża od tysięcy lat przez c/hrześcijan jest tzw. odwróconym kr/zyżem to dość mocno naciągne... jak guma w gaciach :) 🌻 Cyt: "Miłego wieczora i ...zastanawiania się nad tym...i owym oczko.gif" Odp: - dziękuję i wzajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliivka niebieska
Kolejny wpis... osoby podszywającej się pod mój nick pt.: "olivka niebieska dziś Zaczyna mi się mącić w głowie. Już sama nie wiem,co piszę. Rozmawialam z księdzem i i szuka mi egzorcysty. W Biblii też były przypadki rozdwojenia jaźni." 🌻 - z wiadomych względów nie dotyczą mojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olivka ,gratuluje dobrego samopoczucia,w koncu o to chodzi,by było ci dobrze :-P Rzeczywistość kreowana przez judeochrześcijaństwo jest tak infantylna i szkodliwa,że nie ma nawet po co się nad tym głowić. PL zostało podbite przez niemieckie hordy krzyżaków i taka jest prawda. Co do reszty historycznych faktów - to katolicyzm zniszczył ogromne ilości źródeł historycznych sprzed swego panowania,a resztę dopisał,sfałszował na swoją modłę. Poza tym zauważ i zastanów sie - jak kosciół ,który dopuscił się tylu udowodnionych niegodziwości ,może kogokolwiek uwolnic od ZŁA ? Proste pytanie...nie naciągane jak guma z majtek. Jak KRK czyniąc tyle ZŁA, cię uwolni od zła ? Okultyzm jest domeną KRK,na mszy co tam jest odprawiane ? OFIARA ! Rytuał ofiarny. Kto jest ofiarą,kto przyjmuje ofiarę ? Myslisz,że Stwórca potrzebuje do istnienia twojej ofiary ? To jak nie było krk,to w jaki sposób Stwórca -biedaczek egzystował ? Stwórca nie potrzebuje żadnych ofiar. Kto potrzebuje...? Ten ,który jest za słaby by egzystować bez ofiar. Nauki krk o okultyźmie są śmieszne w tym sensie,że krk sam odpowiada za eskalację okultyzmu. Msza to rytuał magiczny. Za moment i tak usuną tego posta...bo krk nie lubi PRAWDY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość dziś 10:08 co to jest KRK? "Stwórca nie potrzebuje żadnych ofiar." A kto powiedział, że potrzebuje? On ich chce. Taki kaprys. Każdemu bóstwu składało się jakieś ofiary. A Jezus to ostatnia ofiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KRK to Kościół Rzymsko Katolicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie wystarczyło napisać KK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
się czepiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak i ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oliwka! Myslalam ze sie juz poddalas masz jakas obsensje chyba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliivka niebieska
gość dziś Piszesz: Cyt: "Olivka ,gratuluje dobrego samopoczucia,w koncu o to chodzi,by było ci dobrze jezyk.gif" Odp: - dziękuję :) - tym bardziej, że wiem, że to dobre samopoczucie to nie jest efekt moich zabiegów - jakie stosowałam przedtem (joga, mudry, 5 tybetańskich rytuałów, gotowanie wg 5 przemian, bioenergoterapia czy homeopatyki, czy afirmacje, czy wizualizowanie, czy NLP) - ale właśnie poprzez S/akramenty św. - dokładnie tak jak jest napisane... "przyjdźcie do mnie wszyscy obciążeni i utrudzeni a ja was pokrzepię" - dokładnie tego doświadczam :) - życia radością i pokojem jaki nigdy nie daje... bo i nie może dać nam tego świat :) 🌻 Cyt: "Rzeczywistość kreowana przez judeochrześcijaństwo jest tak infantylna i szkodliwa,że nie ma nawet po co się nad tym głowić." Odp: - infantylna i szkodliwa ? ale w jakim sensie ? 🌻 Cyt:"PL zostało podbite przez niemieckie hordy krzyżaków i taka jest prawda. Odp: - c/hrystianizacja Polski nie odbyła się poprzez podbicie jej przez niemieckie hordy krzyżaków :) - ale z własnej woli Mieszko I przyjął chrzest żeniąc się z księżniczką czeską Dobrawą w 966 r. - a podboje krzyżackie, o których mówisz odbyły się... - ale przeszło 300 lat później: "W 1308 r., własnymi siłami zakon krzyżacki zajął bezprawnie Pomorze Gdańskie, co wywołało protest Władysława Łokietka i pozwanie przed sąd papieski w Inowrocławiu (...) W 1345 r. najechali i złupili katedrę w Poznaniu... itd" 🌻 Cyt: "Co do reszty historycznych faktów - to katolicyzm zniszczył ogromne ilości źródeł historycznych sprzed swego panowania,a resztę dopisał,sfałszował na swoją modłę." Odp: - jakie te historyczne źródła masz na myśli? - wszystkie historyczne źródła c/hrześcijanie pieczołowicie przechowują i je strzegą - ponieważ to są podstawy wiary np. Pismo św. czy całun turyński - dopiero od 100 lat KK się laicyzuje i odchodzi od czystości wiary... i są niestety tego opłakane skutki 🌻 Cyt: "Poza tym zauważ i zastanów sie - jak kosciół ,który dopuscił się tylu udowodnionych niegodziwości ,może kogokolwiek uwolnic od ZŁA ?" Proste pytanie...nie naciągane jak guma z majtek.Jak KRK czyniąc tyle ZŁA, cię uwolni od zła ? Odp: - ludzie są gr/zeszni i również ci sprawiedliwi i ci wierzący - w kościele są ludzie z krwi i kości i oni wiadomo - są gr/zeszni - to nie są ludzie z jakiejś "innej gliny" ulepieni niż Ty czy ja - każdy z nas jest pod wpływem złego - pytanie na ile sobie pozwolimy złu rządzić w naszym życiu - na ile pracujemy nad sobą i na ile mamy przytępione sumienie zależy od naszej woli - i właśnie wiara i świadomy udział w S/akramentach ten wpływ zła zmniejszają - ale każdy z nas jest słaby w te klocki bo gr/zech pierworodny ma wpływ na każdego z nas - i tak samo jest z niegodziwościami k/ościoła - zbioru ludzi - bo był czas, że czynili więcej zła niż dobra - tak jak każdy z nas - ma czas w życiu dobrych działań i złych - ale mimo naszych wielu niegodziwych czynów potrafimy czynić dobro - jeśli chcemy - tak samo k/ościół - przecież każdy z kapłanów jest gr/zesznikiem i chodzi do spowiedzi - ale to oni posiadają ś/więcenia k/apłańskie poprzez które w imię J/ezusa mogą odpuszczać gr/zechy a nie w swoje własne imię - jak również oni - gr/zeszni - również w imię J/ezusa wyrzucają złe duchy i również nie we własne imię - bo nikt z nas ludzi nie ma takiej mocy nad złymi duc/hami - bo właśnie J/ezus na ziemi przyszedł do gr/zeszników - i tak samo jak możesz powiedzieć czemu lekarz ma grypę skoro Ciebie leczy - lekarz ma środki aby innym pomóc mimo, że on również choruje czasami bardziej poważnie niż my - oczywiście chciałoby się, żeby wszyscy kapłani mieli lżejsze grzechy niż wierni... wiadomo - ale czy S/akrament, który mi udziela w imię J/ezusa jest słabszy? nie - dlaczego? dlatego, przy S/akramentach przez jego osobę i jego ręce działa sam J/ezus - a nie on sam z siebie - bo on jest tylko człowiekiem jak każdy z nas 🌻 Cyt: "Okultyzm jest domeną KRK,na mszy co tam jest odprawiane ?" OFIARA ! Rytuał ofiarny." Odp: - ofiara Stwórcy B/oga, który poświęcił życie swojego Syna aby zb/awić innych nie jest okultyzmem - ponieważ... co to w ogóle jest okultyzm? "Okultyzm (łac. occulo – ukrywać, trzymać w tajemnicy; occultus – schowany, ukryty, tajemny) – doktryny ezoteryczne, które zakładają istnienie w człowieku i przyrodzie sił tajemnych, nieznanych i bada możliwości ich wykorzystania, oznacza rzecz "tajemną", "niedostępną". Okultyzm nazywa się również wiedzą tajemną (scientia occulta). - Stwórca nieba i ziemi jest ponad tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliivka niebieska
cd gość dziś Piszesz: Cyt: "Myslisz,że Stwórca potrzebuje do istnienia twojej ofiary ?" - Stwórca do istnienia nie potrzebuje mojej ofiary - ale to ja potrzebuję do życia wiecznego właśnie Jego ofiary i moich małych ofiar za zadość uczynienie za moje gr/zechy - gr/zechy czyli moje występki przeciw prawu naturalnemu jakie On nam dał dla zachowania dobra własnego i innych 🌻 Cyt: "To jak nie było krk,to w jaki sposób Stwórca - biedaczek egzystował ?" Odp: - identycznie jak z KRK na ziemi... z tym, że poprzez KRK ludzie mają szansę dostąpić z/bawienia duszy i cieszyć się wiecznie z Miłości B/oga 🌻 Cyt: "Stwórca nie potrzebuje żadnych ofiar." Odp: - tu się zgadzamy :) 🌻 Cyt: "Kto potrzebuje...? Ten ,który jest za słaby by egzystować bez ofiar." Odp: - dokładnie tak :) - człowiek wynagradza za swoje słabości ofiarą J/ezusa wynagradzająco - przebłagalną - dlaczego? - dlatego, że Stwórca jest Miłością ale również sprawiedliwością - a sprawiedliwość za winy karze - dostaje się "nagrodę" na jaką się zasługuje - ale właśnie B/óg w Swoim M/iłosierdziu widząc nasze słabości Dał nam swojego Syna - abyśmy wierząc w Niego nie zginęli na wieczność 🌻 Cyt: "Nauki krk o okultyźmie są śmieszne w tym sensie,że krk sam odpowiada za eskalację okultyzmu." Odp: - nie żartuj proszę :) - S/akramenty św nie działają jak magiczna różdżka :) - wymagają dobrej wolnej woli, czystego serca i wiary człowieka - E/ucharystia przyjmowana bez wiary - nie przynosi owocu - tak nieszczera S/powiedź czy bez wiary - jest nieważna itd. 🌻 Cyt: "Ms/za to rytuał magiczny." - bez wiary w B/oga - patrząc z boku - np. na Ms/zy św. o uzdrowienie można sobie w głowie "umagicznić" działania m/odlących się tam ludzi - ale tylko wówczas kiedy się nie rozumie istoty Msz/y św - nie uzdrawiają m/odlący się tam ludzie ani kapłan - ale sam J/ezus poprzez ich wiarę u prośby czyli wstawiennictwo m/odlitwy 🌻 Cyt: "Za moment i tak usuną tego posta...bo krk nie lubi PRAWDY." Odp: - od ponad 2000 lat KRK naucza prawdy - i od samego początku prześladowano c/hrześcijan - bo "ducha" tego świata uwiera prawda o J/ezusie - bo On prowadzi do wyrwania zbłąkanych owieczek złemu - a to nie może się podobać złemu i tak działa on przez ludzi, że prześladują wierzących - a to nic nowego pod słońcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak bez nogi
Hej. Robalio mamy pytanko, łapią cię jeszcze miejscowe bóle po liściu, gdzieś na stopach, czy dłoniach? 🌻 Olivko padłam. Padłam i szczękę mam na klawiaturze. Nie mogęęęęę. Ty nie masz hopla na punkcie wiary w Chrystusa, ty masz hopla na punkcie kościoła katolickiego! RZYMSKO-katolickiego, żeby była jasność. Od ponad 2000 lat? Sorry, ale kościół katolicki tyle nie istnieje. Wcześniej był powszechny kościół chrześcijański, a chrześcijanie nie byli prześladowani. Byli karani za to, że nie chcieli być pełnymi Rzymianami. W Rzymie było wiele wyznań, ale tylko chrześcijanie nie chcieli składać ofiar. A za odmowę składania ofiar była kara. Chcesz być Rzymianinem? Chcesz tutaj mieszkać? To zachowuj się jak Rzymianin. Mieszko przyjął chrzest, bo to była zagrywka taktyczno-polityczna. Chciał wzmocnić pozycję Polski, a do tego był mu potrzebny sojusz z Czechami, który jak wiadomo zawsze był pewniejszy poprzez małżeństwo. Ten zabieg miał na celu uniknięcie zbrojnych większych napaści na Polskę i możliwość samodzielnego podboju ziem niechrześcijańskich. Nie naciągaj Olivko faktów, bo Mieszko tak naprawdę nie miał wyjścia. Wóz albo przewóz. Albo przyjmujemy wiarę i się automatycznie militarnie wzmacniamy poprzez sojusz, albo czekamy, aż Czechy spikną się z kimś innym i nas rozniosą. Postępowanie Krzyżaków, to absolutnie nie jest postępowanie chrześcijańskie. "- dopiero od 100 lat KK się laicyzuje i odchodzi od czystości wiary... i są niestety tego opłakane skutki " - ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha Jakkolwiek nie można się doczepić, do istnienia mszy w kościele rzymsko-katolickim i całej reszcie kościołów chrześcijańskich, bo każda wiara musi mieć swoje nabożeństwa, a na tych nabożeństwach odprawia się właściwe wierze rytuały, to do tego w jaki sposób była krzewiona wiara i jak zachowywali się księża i dalej zachowują można. Jak myślisz dlaczego MB jest tak bardzo gloryfikowana przez kościół rzymsko-katolicki (prawosławni w to nie wierzą) jako dziewica, którą nie była, bo urodziła kilka kolejnych dzieci? Aby usprawiedliwić swoje własne kure.stwo i zwalić to na kobiety, jakie to one nie są złe, chcą uprawiać seks i kuszą biednych duchownych. Ofiara, ofiara: Idźcie wszyscy w pokoju, ofiara skończona. Znasz to skądś? Każdy bóg potrzebuje ofiary, którą może być cokolwiek, nawet samo nabożeństwo. Bez czczenia boga, bóg nie istnieje. Przestaje być bogiem. Poprzez wiarę, nabożeństwa i składanie ofiar, każdy bóg się umacnia. Całun turyński? Dla mnie dziwna historia, bo całun jest w całości razem z odbitą twarzą, a w ewangelii jest wyraźnie napisane, że chusta w którą była owinięta głowa leżała pod ścianą. Proponuję Olivko przeczytać Biblię. Całą. Zobaczysz jaka jest prawda, przynajmniej ta książkowa. Kapitalna historyczno-przygodowo-fantastyczno-wojenno-obyczajowa powieść. Tobie gościu tak nienawidzący kościoła rzymsko-katolickiego też, abyś wiedział dokładniej co piętnować. Widzisz głupie ubranka księży na mszy, jak mają wyglądać, złote kielichy, czy nawet celibat wzięły się właśnie z Biblii. Oczywiście nastąpiło potem naciąganie pod siebie, pod własną wygodę, tego co jest w Biblii i tego powinno się czepiać. Oboje mylicie pierwszych chrześcijan, pierwszy kościół chrześcijański z kościołem rzymsko-katolickim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak bez nogi
I zajmij się w końcu Olivko do porządku leczeniem na tym forum, a nie piertoleniem jaki to nasz kościół jest wspaniały, bo nie jest. (Chociaż jest o niebo lepszy od kościoła ciapatych). Nikogo tutaj nie nawrócisz i nie przekonasz, że ksiądz jest święty. Ci co wierzą, to wierzą i niejednokrotnie oddzielają wiarę od kościoła, czyli w przeciwieństwie do ciebie nie chodzą do kościoła dla kapłana, a ci co nie wierzą mają z ciebie ubaw po pachy. Nikt nie neguje twojej wiary i uczestnictwa we mszy świętej, ale twoje zaślepienie, które tak naprawdę ci szkodzi. 🌻 Okultyzm wiedzą tajemną. Umiejętność egzorcyzmowania to też wiedza tajemna, udostępniona tylko wybranym. Kościół chce mieć nad "magią" (o ile istnieje) i okultyzmem pełną kontrolę, dlatego to demonizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonisko
Olivka, ciekawe jak wytłumaczysz że królowie widzieli w gwiazdach o urodzeniu Jezusa i jakimi energiami się posługiwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliivka niebieska
gość 2015.05.25 Piszesz: Cyt: "Stwórca nie potrzebuje żadnych ofiar." A kto powiedział, że potrzebuje? On ich chce. Taki kaprys." Odp: - no więc dlaczego Stwórca chce ofiar skoro On sam ich nie potrzebuje? - z miłości do nas :) a więc nie kaprys... - z miłości i dla miłości wiecznej - z miłości nas Bóg Stworzył i docelowo na życie wieczne z Nim - na ziemskim padole uczymy się kochać innych - tak jak On nas ukochał abyśmy mogli żyć w wieczności - i dlatego, że potrzebujemy ofiary i J/ezusa i naszych osobistych aby móc odkupić nasze winy 🌻 Cyt: "Każdemu bóstwu składało się jakieś ofiary. A J/ezus to ostatnia ofiara." Odp: - od starożytności ludzie składali ofiary swoim bóstwom bo widzieli, że nie są samowystarczalni - z tym, że tym jedynym prawdziwym jest B/óg - Stwórca nieba i ziemi - i w czasach Starego Testamentu tą ofiarą przebłagalną były zwierzęta - a w Nowym Testamencie ostatnią ofiarą jest J/ezus - ostatnią krwawą ofiarą dla B/oga jest Jego Syn - tak nas umiłował, że swojego Boskiego Syna poświęcił dla nas - byśmy mogli ofiarowywać Mu bezkrwawą ofiarę - Mszę św

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie mam żadnych win i nic nie muszę odkupywać ani ofiarowywać ,bo zgodnie z moim "wyznaniem" zupełnie nie ma takiej potrzeby ;) Co to za Bóg który najpierw stwarza ten świat a w nim rózne "pokusy", potem wpuszcza do niego człowieka i tylko patrzy czy ten aby tym pokusom nie ulegnie a wtedy hurra , udało się - grzech!!!! możemy karać i do piekła oczywiście wrzucić (do diabła i smoły - boże jakie brednie ponad ludzką miarę). Oliiwko weź się zastanów. Mnie taki bóg by mało obchodzi prawdę mówiąc , bo co to za bóg? I jeszcze na koniec ta bajeczka jak to ten niby wielki ,niby wszechpotężny , niby wszystko mogący ,niby MIŁOSIERNY ,niby dobry BÓG musiał przez nas tych złych niegodnych śmiertelników (których takimi sam strorzył w końcu) poświęcić na taką męcvzeńską śmierć SWOJEGO SYNA. Trzyma to się kupy wg ciebie? bo wg mnie kompletnie nieeeeeeee xxx I prośba -można by już znowu o oleju rycynowym? Super. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piłam kilka dni temu olej rycynowy i bardzo mi smakował, tzn, z greipfrutem, trzepało mnie dosyć ostro, ale nie przeczyściło. Szarpało mnie bardzo ostro, a zwłaszcza w okolicy karku. Pająk, nic nie stoi na przeszkodzie leczyć się różnie i łyknąć raz oleju, raz orkiszu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, jeszcze szarpało mnie wewnątrz głowy, jakby mi wewnątrz głowy chodziły stada robali, ale nic mnie już nie zdziwi. Dziś mam silne swędzenia oczów, a poza tym co rano czuję jakby mi jakaś gula spływała z tyłu po gardle. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... od robali pajak juz nie mam cieplych fal w stopach i dloniach. Teraz lykam Lisc oliwnnego gaju, w kapsulkach. Pisza ze 1 -2 dziennie, ale ja lykam 3. Jestem z tych opornych, ktorzy musza brac wszystkiego troche wiecej jak receptura podaje. Wypilam juz prawie 1 buteleczke, ale zeby cos dzialo sie specjalnego, to nie moge powiedziec. Lisc laurowy dawal widoczne efekty, a oliwny raczej NIC u mnie. Slonisko, ille wypilas tego OR ze trzepalo u Ciebie gorna czescia ciala zamiast dolna? ;), ;) Olivko, ja tez juz nie czytam Ciebie, szkoda czasu na te brednie co ty wypisujesz. Logicznniej jest wierzyc w UFO niz w Twoje "WYPISY". OR bedzie w niedziele u mnie, po sobotnim oczyszczeniu watroby Clarkowa. Pozdrawiam ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliivka niebieska
slonisko wczoraj Piszesz: Cyt: "Olivka, ciekawe jak wytłumaczysz że królowie widzieli w gwiazdach o urodzeniu J/ezusa i jakimi energiami się posługiwali" Odp: - przed narodzeniem J/ezusa ówcześni żydzi spodziewali się i wyczekiwali przyjścia Mesjasza - przygotowywali się do tego w ten sposób, że oddawali małe dziewczynki do świątyni na służbę B/ogu bo wiedzieli, że z ich rodu ma się narodzić Mesjasz - skąd to wiedzieli? z proroctw ówczesnych i pism świętych, które wypełniły się co do joty - Matka Boża również była oddane na wychowanie w świątyni i to od 3 roku życia - więc wszyscy oczekiwali ale nie wiedzieli kiedy to się stanie i gdzie - ci trzej królowie - magowie, astrolodzy również wypatrywali Jego przyjścia mimo, że byli pogańskimi wschodnimi uczonymi - jak podaje literatura - w książce - mistyczki Marii z Agredy ( z Hiszpanii ) pisze, że właśnie ów trzej królowie "dostali światło z nieba", przyszedł na świat oczekiwany Mesjasz - i nie tylko uwierzyli, że przyjście Mesjasza na świat to wielka sprawa ale również chcieli osobiście pokłonić się przed Nim ale nawet złożyć Mu królewskie podarunki - a że nie było jeszcze gps-ów to za pomocą gwiazdy sam B/óg ich poprowadził do celu ich wędrówki - ów gwiazda weszła do tej jaskini i zatrzymała się nad główką J/ezusa rozjaśniając całą jaskinię - B/óg również tak prowadził Maryję i Józefa kiedy podróżowali do Betlejem - przed Nimi szedł "luźno" osiołek, który doprowadził Ich do jaskini gdzie narodził się J/ezus - ów trzej królowie byli pod wielkim wrażeniem wielkości J/ezusa jako Króla i ubóstwa w jakim się Narodził i tak zapałali miłością do Niego i św. rodziny, że nie chcieli odjeżdżać i tak ciepło przyjęła ich NMP - wypytywali się NMP o różne sprawy a Ona nauczała ich w porozumieniu z J/ezusem - w duc/howej łączności - NMP ucieszyła się bardzo tą wizytą ponieważ to był pierwszy pokłon i hołd jaki oddał Jej Boskiemu S/ynowi właśnie pogański świat - źródło: h t t p : / /www.oredzia.strefa.pl/booki/mistyczne_miasto_boze.pdf - w spisie treści jest podana strona, na której w szczegółach opisane jest to wydarzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak bez nogi
Olivko długo ci zajęło szukanie tych bzdur? Czytać czyjąś relację z sennych marzeń to masz czas, ale Biblię wziąć to już rączki bolą? Och przepraszam, pewnie cię Biblia parzy i cię od niej odrzuca.:) Trzej królowie nie oczekiwali przyjścia Me/sjasza. Jako astrologowie i o zgrozo czarownicy (tutaj jakoś kościół się do okultyzmu nie czepia, ciekawe nie?) wyczytali z gwiazd narodziny NOWEGO KRÓLA ŻYDOWSKIEGO! I to nowemu królowi przyszli się pokłonić, a nie mesjaszowi. Możliwe, że robili to z każdym królewskim dzieckiem tzn przynosili królewskiemu dziecięciu powszechny u siebie podarek w postaci złota, mirry i kadzidła. Jaki luźno idący osiołek wskazujący drogę? Józef szedł do Betlejem, bo to było jego rodzinne miasto, a Herod nakazał w tym czasie sporządzenie spisu powszechnego. Gwiazda wchodząca do jaskini i rozświetlająca ją? Gdyby tak było to magowie nie zapytaliby Heroda o dziecię, które jest nowym królem żydowskim. Magowie nie widzieli gwiazdy w samym Betlejem. Ups zapomniałam, schowała się w jaskini:) Długo tam siedziała, prawie 2 lata, a MB ze swoim mężem urządzili sobie w tej stajni gospodarstwo domowe. Weź Olivko pomyśl zanim wkleisz takie głupoty. J/ezus miał jakieś 2 latka jak się mu "świat pogański" pokłonił, a to się kłóci z tym co ta kobieta wypisuje, a ty w to naiwna wierzysz. Mało tego, tylko w jednej z ewangelii jest wspomniane o trzech królach, jeśli jest więcej informacji to tylko w apokryfach, które kościół odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak bez nogi
Słonisko ta energia, którą kościół odrzuca, bo ze wschodu:) Niby tak, z tą przeszkodą, tylko jest jeden problem. Orkisz to pszenica. Możliwe, że ona działa jak ryż, czyli wysusza śluz, dlatego leczyła. 1000 lat temu to było ok, ale dzisiaj już nie, bo to już nie jest to samo zboże. Chcesz próbuj, może ci pomoże. Po moich doświadczeniach z candidą, wolę się tym nie leczyć. Wróćmy do rycyny. Ponawiam pytanie Robalii, ile tego wypiłaś? Bo jeśli tak jak jest zalecane na pierwszy raz 30ml, to mogło cię nie ruszyć, a uwolnione, a nie wyrzucone toksyny dały po głowie. 🌻 Robalio no ciekawe, bo mnie łapią takie ataki bólu miejscowego. Raz palec u ręki, raz punkt na stopie. Zastanawiam się, czy nie polecieć znowu liściem. Ja też nie mam jakiś spektakularnych odczuć po oliwnym, czyli herxy czy inne, ale helico wytłukłam. 🌻 Olej rycynowy działa wspaniale na włosy i rzęsy. Są dłuższe, gęściejsze ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliivka niebieska
pajak bez nogi wczoraj Piszesz: Cyt: "Olivko długo ci zajęło szukanie tych bzdur?" Odp: - nie długo 2-3 lata ... - po n/awróceniu zaczęłam poczytywać różne o/bjawienia i dzieła m/istyków - są niesamowite - skoro nie znasz tych i innych dzieł m/istyków - to skąd u Ciebie twierdzenie, że to są "bzdury" ? Cyt: "Czytać czyjąś relację z sennych marzeń to masz czas, ale B/iblię wziąć to już rączki bolą?" Odp: - wg Ciebie to są "marzenia senne" ? - przecież od wieków B/óg zsyłał p/roroków i m/istyków na ziemię - i dlatego właśnie warto się zapoznać z tymi dziełami - ponieważ rewelacyjnie tłumaczą P/ismo św. - przenoszą w ten czas i to ze szczegółami np. dzieła niemieckiej m/istyczki K/atarzyny E/mmerich - to na podstawie tylko fragmentu jej dzieł Mel Gibson nakręcił film "Pasja" - opisuje ona w szczegółach, to co zostało jej o/bjawione - łącznie z kolorami frędzli u płaszcza... - dzieło jest ogromne - osobiście przez wszystkie rozdziały jeszcze nie przebrnęłam - ale nawet czytając fragmentami zdarzenia z życia J/ezusa robi ogromne wrażenie - polecam choćby do przejrzenia Cyt: "Och przepraszam, pewnie cię B/iblia parzy i cię od niej odrzuca.usmiech.gif" Odp: - nie wiem, czy to jest takie zabawne, że kogoś w ogóle może parzyć st/uła tak jak właśnie mnie w trakcie m/odlitwy o uwolnienie czy uzdrowienie - i to i wiele innych rzeczy właśnie mnie osobiście przekonało, że to nie jest czyjś wymysł bo to dzieje się naprawdę i niestety tego doświadczyłam i doświadczam - zresztą nie tylko ja ale i wiele osób przede mną bawiących się różnymi tzw. "leczącymi" energiami - ogrom takich ś/wiadectw znajdziesz na youtube Cyt: "Trzej królowie nie oczekiwali przyjścia Me/sjasza. Odp: - oczekiwali przyjścia M/esjasza w osobie Króla żydowskiego - ponieważ ówcześni żyjący myśleli, że właśnie ten Król z rodu żydowskiego przyniesie pokój światu i koniec wszystkich cierpień - nawet jest napisane: B/iblia Warszawska: Nie mniemajcie, że przyszedłem rozwiązać zakon albo p/roroków; nie przyszedłem rozwiązać, lecz wypełnić. B/iblia Tysiąclecia: Nie sądźcie, że przyszedłem znieść Prawo albo P/roroków. Nie przyszedłem znieść, ale wypełnić. B/iblia Gdańska: Nie mniemajcie, abym przyszedł rozwiązywać zakon albo proroki; nie przyszedłem rozwiązywać, ale wypełnić. /Mat. 5:17/ - oraz: B/iblia Warszawska: Nie mniemajcie, że przyszedłem, przynieść pokój na ziemię; nie przyszedłem przynieść pokój, ale miecz. B/iblia Tysiąclecia: Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Biblia Gdańska: Nie mniemajcie, żem przyszedł dawać pokój na ziemię; nie przyszedłem dawać pokoju, ale miecz. /Mat. 10:34/ Cyt: "Jako astrologowie i o zgrozo czarownicy (tutaj jakoś k/ościół się do okultyzmu nie czepia, ciekawe nie?) wyczytali z gwiazd narodziny NOWEGO KRÓLA ŻYDOWSKIEGO!" Odp: - jeśli chodzi o to "czepianie" się k/ościoła okultyzmu, astrologii i czarów - to stanowisko k/ościoła wywodzi się z tysiąca lat tradycji - czyli z praktyki... bo właśnie J/ezus wyrzucał złe duchy z ludzi - które nie brały się znikąd - ale właśnie z okultyzmu, astrologii i czarów - i wyraźnie pisze: Biblia Warszawska: B/łogosławieni, którzy piorą swoje szaty, aby mieli prawo do drzewa żywota i mogli wejść przez bramy do miasta. Biblia Tysiąclecia: B/łogosławieni, którzy płuczą swe szaty, aby władza nad drzewem życia do nich należała i aby bramami wchodzili do Miasta. Biblia Gdańska: B/łogosławieni, którzy czynią pr/zykazania jego, aby mieli prawo do drzewa żywota, i aby weszli bramami do miasta. [Obj. 22:14] B/iblia Warszawska: Na zewnątrz są psy i czarownicy, i wszetecznicy, i zabójcy, i bałwochwalcy, i wszyscy, którzy miłują kłamstwo i czynią je, B/iblia Tysiąclecia: Na zewnątrz są psy, guślarze, rozpustnicy, zabójcy, bałwochwalcy i każdy, kto kłamstwo kocha i nim żyje. B/iblia Gdańska: A na dworze będą psy i czarownicy, i wszetecznicy, i mężobójcy, i bałwochwalcy, i każdy, który miłuje i czyni kłamstwo. /Obj.22:15/ Cyt:"I to nowemu królowi przyszli się pokłonić, a nie m/esjaszowi." Odp: - jak było naprawdę ? - zachęcam do lektury mistyczki Marii z Agredy pt. "M/istyczne miasto B/oże" Cyt: "Możliwe, że robili to z każdym królewskim dzieckiem tzn przynosili królewskiemu dziecięciu powszechny u siebie podarek w postaci złota, mirry i kadzidła." Odp: - "możliwe..." ? - takich "możliwe" jest więcej - bo przecież każdy ma swoje "możliwe, że..." - i właśnie by nie snuć tych domysłów B/óg daje nam swoich wybrańców - m/istyków - ś/więtych, którzy mają o/bjawienia i w szczegółach je opisują - powiem więcej - te o/bjawienia różnych m/istyków na przestrzeni tych 2 tys. lat nawzajem się uzupełniają - a najważniejsze - uszczegółowiają Pismo św - jak jest napisane: B/iblia Warszawska: Wiele też innych rzeczy dokonał J/ezus, które, gdyby miały być spisane jedna po drugiej, mniemam, że i cały świat nie pomieściłby ksiąg, które by należało napisać. B/iblia Tysiąclecia: Jest ponadto wiele innych rzeczy, których J/ezus dokonał, a które, gdyby je szczegółowo opisać, to sądzę, że cały świat nie pomieściłby ksiąg, które by trzeba napisać. B/iblia Gdańska: Jest też jeszcze i innych wiele rzeczy, które czynił J/ezus; które gdyby miały być wszystkie z osobna spisane, tuszę, iż i sam świat nie mógłby ogarnąć ksiąg, które by napisane były. Amen. /Jan 21:15/ - oraz: B/iblia Warszawska: Mam wam jeszcze wiele do powiedzenia, ale teraz znieść nie możecie; B/iblia Tysiąclecia: Jeszcze wiele mam wam do powiedzenia, ale teraz /jeszcze/ znieść nie możecie. B/iblia Gdańska: Mamci wam jeszcze wiele mówić, ale teraz znieść nie możecie. /Jan 16:12/ B/iblia Warszawska: Lecz gdy przyjdzie On, Duc/h Prawdy, wprowadzi was we wszelką prawdę, bo nie sam od siebie mówić będzie, lecz cokolwiek usłyszy, mówić będzie, i to, co ma przyjść, wam oznajmi. B/iblia Tysiąclecia: Gdy zaś przyjdzie On, Duc/h Prawdy, doprowadzi was do całej prawdy. Bo nie będzie mówił od siebie, ale powie wszystko, cokolwiek usłyszy, i oznajmi wam rzeczy przyszłe. B/iblia Gdańska: Lecz gdy przyjdzie on Duc/h prawdy, wprowadzi was we wszelką prawdę; bo nie sam od siebie mówić będzie, ale cokolwiek usłyszy, mówić będzie, i przyszłe rzeczy wam opowie. /Jan 16;13/ cdn w wolnej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pająku,Herod umarł przed narodzeniem Jezusa ,więc nie mógł zrobić tego, o co posądza go judeochrześcijańska mitologia :-o Zrobili z Polski jakieś hebrajskie niewiadomoco i uczy się Polskie dzieci hebrajskiej mitologii jako prawdy. Jestem tym szczerze zdumiony. biblia to hebrajska mitologia. KRK to korporacja i magiel dla duszy -wchodzi dusza,wychodzi zdezorientowana,ogłupiona owca,z totalnie wypranym mózgiem. Matrix do kwadratu. Oczywiście,czekam na usuń posta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytłumacz Olivko,jak KRK mający na swym koncie tyle niegodziwości,uzurpuje sobie prawo do nauczania kogokolwiek ? Jak korporacja watykan,moze kogoś wybawić od ZŁA, sama nie potrafiąc się od niego uwolnic,co? http://pl.wikiquote.org/wiki/Marcial_Maciel to jeden z takich "miszczów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AFRYKAŃSKIE MANGO SEKRET SKUTECZNEJ DIETY Oparte na naturalnym wyciągu z pestek afrykańskiego mango Irvingia Gabonensis! Skutecznie spala tkankę tłuszczową i pomaga usuwać szkodliwe toksyny z organizmu! Ogranicza apetyt i zmniejsza poziom cholesterolu! Afrykańskie mango jest bogate w błonnik, dzięki czemu wspomaga trawienie! http://nplink.net/DfoXyQMr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×