Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oxygen

OLEJ RYCYNOWY

Polecane posty

Gość gość
w kosciele uczą,że jak będziesz nieczysty to demon wnijdzie :-o a tu odwrotnie,w oczyszczonego włażą :-o ? może to jakiś demon przedszkolak,wlazł w co było "pod ręką" :-o takie rzeczy to tylko na rycynie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olivka ,zatkało cie na amen ? To weź se rycyny , i zaśpiewaj alleluja ! :-) - ale zanim zaśpiewasz,to przeczytaj sobie co to znaczy i skąd sie wzięło- :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3x11 for You www.youtube.com/watch?v=avvAgzVO-C8 You've got a mail <3<3<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonisko
Ostatnio spływa mi coś nieprzyjemnego po tylniej ścianie gardła, tak jakby mi coś pękło w głowie i coś tam się oczyszcza, zobaczę jaki to będzie miało wpływ na moje samopoczucie, bo często mam takie poczucie ogłupienia w głowie, jakby mnie ktoś kopnął w głowę. Często biorę kąpiele (co 3 dni) w soli epsom albo morskiej. Do tego mnie samorzutnie czyści, może po tej soli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slonisko -ile wody w wannie i ile soli na wannę ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wyście tutaj powariowali? Czy to jeszcze wątek o oleju rycynowym,czy już jakaś sekta religijna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pół wanny wody, 1 szkl. soli epsom, do tego w tej kąpieli szoruję się szczotką włosianą, potem kładę się do łóżka na 1 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słonisko-dziękuję :-) Szczotka to dobry pomysł-szuru buru ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3x11❤️ You've got a mail ;-) www.youtube.com/watch?v=MH6TJU0qWoY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...and song for You 🌼 www.youtube.com/watch?v=UKQpRgxyyqo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
It is a pity that such a great forum it ended :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile potrzeba migdałów na szklankę takiego oleju? i co z tego oleju z migdałów robisz? a co robisz z tymi wytłoczynami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one more letter for You🌼 www.youtube.com/watch?v=Jo0nU6sAzg8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile potrzeba migdałów na szklankę takiego oleju? i co z tego oleju z migdałów robisz? a co robisz z tymi wytłoczynami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jednak ów olej migdałowy to kiszka hasło, że taki olej ładnie pachnie i jest bardzo dobry mnie nie przekonuje inaczej... reklama dźwignią handlu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...od robali Jestem po kuracjach, gotowa do wyjazdu na wczasy :) Swedzenie rury wydechowej u mnie jest skutkiem nietoleracjii, alergii na jedzenie. Najgorzej reaguje na zolty ser i kawe capucino. Makabra. Odrzucilam produkty zbozowe, kasze, mleko i jeg produkty oraz straczkowe. Nawet bialka z jaj nie jem. Alergie /nietolerancje stwierdzono u mnie med. konwencjoalna i niekonw. Osobiscie nie wykluczam robali. Mogl byc to problem zlozony. Co bralam: lewatywy z moczu - 1 tydzie codziennie. 5 lew. bylo normalnych, 2 z odparowanego moczu. Najgorsze jest to zbieranie moczu. Sama lewatywa jest spoko, bardzo lagodnie sie ja przechodzi, tyle ze zabiera DUZO wiecej czasu, bo wszystko nie zleci od razu. Odparowywalam mocz w ogrodzie, na prymusie. W domu nie idzie tego zrobic. Do tego mam za soba 3 lew. co drugi dzien. Lewatywy robilam wieczorem po 20:00. Musi byc w tych lew. poranny mocz. Ponoc najbardziej wartosciowy. Wlaczylam rowniez picie nafty, (2 x 1 lyzke stolowa), picie borasksu, MSM i Noni. Biore probiotyki. Z rana pije nadal ocet jablkowy i zamiast chwastu (oleju z ostropestu) pije olej konopny. Smakuje super. Do tego pije zestaw moich witamin: Selen, Cynk, K2, Kal-Mag, E, D, Omega3 i C (5000 dziennie). Jutro przerywam kuracje. Zabieram ze soba witaminy, probiotyki, Noni i olej konopny. Zapomialam: podejrzewam ze lisc oliwny mogl byc przyczyna moich problemow. Zycze WSZYSTKIM milych i spokojnych wakacji :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka789
olejku uzywalam w masce razem z drozdzami zoltkiem jaja i nafta kosmetyczna,, efekty raczej mizerne. mam bardzo cieniutkie wloski i nic na nie nie dziala.. nie wiem juz co robic . znalazlam konkurs na wygranie doczepek. jesli macie czas to prosze o polubienie zdj https://www.facebook.com/CosmoshopHair/photos/a.1469493923313712.1073741828.1469480223315082/1587074771555626/?type=1&theater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olenka 789, oczysc organizm z metali to dostanies wlasne, piekne wlosy ten olejek rycynowy to masz lykac a nie robic nim maseczki poczytaj to forum od poczatku, stoi dokladnie wszystko jak i co masz robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I was joking :-P 🌼 I've sent next mail ❤️ www.youtube.com/watch?v=FuFtfhOipNQ maybe the last one...I guess :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie dużo tego bierzesz jak ci zaszkodzi to nie będziesz wiedziała co - takie luźne spostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do -od robali - Życzę Ci duzo zdrowia,ale nie bardzo rozumiem co Ty odp*****lasz? Ciągle robisz kuracje ...a nawet kuracje,kuracji...kurka jego mać. Twoje życie zaczyna przypominać eksperymenty dr.Frankensteina ...może czas na detoks umysłu,co ? Terapia ryżem super działa,może skup się na jednym,zamiast tak cudować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 14:41. Gościu od... jeb się od Robalii. Ona tu coś wnosi, a ty płaska mendo tylko mendzisz. SPIER----DALAJ z tego forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jakbyś był potraktowany przez robaki i pleśnie jak darmowy hotel, to też byś tyle kuracji robił. Dopóki ta osoba się pasożytów do końca, a to jeszcze potrwa, nie pozbędzie to swoje życzenia zdrowia, możesz sobie we własną dupę wsadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam WAS dlugo i nadal chce WAS czytac. Wykorzystuje wasze wpisy jako temat do SZUKANIA w internecie. Nie podobalo mi sie pisanie o religii itp. w tym temacie. Za ta sfere zycia kazdy z NAS jest odpowiedzialnny SAM za SIEBIE, i MY ktorzy jestesmy tutaj mozemy sami poszukac to co NAS interesuje z tej sfery. RELIGIJNE NAGONKI (olivka system) dzialaja calkowicie odwrotnie. Odrzucaja NAS od szukania o religii i o wierze. Toleruje duzo, ale gosc: 14 41 powinie poszukac sobie INNE forum dla swoich wlasnych rozgrywek. SLEDZE i WIDZE, po co mi potrzebne angielskie wpiski. To jest polskie forum i uwazam za niegrzeczne poslugiwac sie tutaj angielskim jezykiem. Robalio, dzieki ze piszesz o wszystkim. Po przeczytaniu Twojego wpisu zaiteresowalam sie olejem konopnym. Wlasnie go zamowilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośiu 14:41 cytuję "Twoje życie zaczyna przypominać eksperymenty dr.Frankensteina ...może czas na detoks umysłu,co ?" Dupku, zgadzam się z INNYMI, SPIER ++++ DALAJ z tego forum. Tutaj nie ma miejsca dla ciebie. Jesteś niepożądanym fekaliem na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez powiem co sobie mysle :))) Ktos tutaj cos wkleja po angielelsku. Ja to rozumie, ale inni tego nie rozumia, wiec po co pisac tutaj po angielsku. Moge tlumaczyc. Cala edukacje panstwowa mam po angielsku i do tego znam POLSKI .:) :), lepiej jak wiekszosc polakow :) Pozdrawiam serdecznie oczyszczajacych sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×