Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oxygen

OLEJ RYCYNOWY

Polecane posty

Gość gość
... od robali olivko, sprobuj MSM i lewatywy z wlasnego moczu. Dla mie bardzo pomogly na alergie pokarmowa. Lewatywy z moczu dzialaja jak hemopatia. Poczytaj na te temat. Ja biore MSM nie pierwszy raz. Zawsze w proszku. Toleruje 4 male, plaskie lyzeczki na dobe. Rozprowadzam w 0,5 l wody z filtra 3-4 tab. rozpuszczalnej wit. C (1000 mg), i po rozpuszczeniu wit. C dodaje 4 plaskie lyzeczki MSM. Dolewam wody tak zeby byl 1 l "orenzadki". Przelewam do 2 butelek i popijam lyczkami caly dzien. PAMIETAJ, ze ta ilosc MSM-u jest na caly dzien, a nie na raz !!!! Musisz znalezc granice, ile twoj organizm toleruje MSM-u. Ja zaczynalam od 1/4 lyzeczki. Przy 5 plaskich dostalam biegunki, wiec wrocilam do 4 lyzeczek i to jest moja granica toleracji. Do tego robie sobie spray z MSM i pryskam w okolice wezlow chlonnych i brzucha. Mi pomaga MSM rowniez na bol glowy (pryskam i masuje skronie) sprayem z MSM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z tym tematem jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olivka temat zniszczyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie a szkoda bo bylo ciekawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak było ciekawie, to rozkręćcie ten wątek z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli 2% populacji myśli, 3% populacji wydaje się, że myśli, a 95% prędzej umrze niż pomyśli, to w której grupie jesteś Ty? Szczera odpowiedź zapewne Cię lepiej przeczyści niż rycyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z wczoraj tobie idioto nawet 1 litr rycyny nie pomoże. Spierdo+++li++łeś to forum i jeszcze olivke obarczasz za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. mam taki problem juz od 2 lat. przez prawie 2 lata mialem popekane kaciki ust po 1,5 roku doszly dretwienie rak w nocy. operacje na ciesnie zrobilem i nic nie pomogly. dalej sie mecze. mam przelewnie w jelitach , puszczam baki, mam zawroty w glowie poranne wyczerpanie, bol po prawej stronie pod zebrami mysle ze watroba, strzyka mi w kolanach, problemy ze snem, zaparcia, depresja , duzo stresu, nerwowy jestem. jako tako jem wszystko oprucz cukru i nie mam jakis reakcji czy alergi,mialem leczony antybitykami helicobacter ale to juz jak wszystko sie zaczelo. myslalem ze to wlasnie ta bakteria ale objawy nie przechodza. brzych mnie nie boli. zycie mie sie rujnuje, oprucz mnie zauwazylem u moich dzieci podobne problemy z przelewaniem w jelitach, syn nazeka czesto na bul brzycha , worki pod oczami czeste wypryski alergie kture szybko przechodza i sie pojawiaja, ciagly katar i bul gardla, maja tez bole kolan, widze ze w nocy kopija nogami rekami , spia jako tako, boje sie o moje malenstwa, 4 i 1,5 roku. zauwazylem tez ze tata i brat ma tagrze podobne problemy z jellitami bardzo bola ich stawy, tata cukrzyca luszczyca, juz sam nie wiem co nam dolega, caly czas mam starch w oczach , zona jako tako nie narzeka chociarz widze ze jest zmeczona po pracy ale mowi ze to normalne po 8 godzinach w przedszkolu. prosze o jakies rady . czy mozliwe ze jest to grzybica ukladu pokarmowego?? czy mozliwe ze tak szybko sie nia wszyscy zarazili doslowie w 3 miesiace bo od 3 miesiecy doszly wlasnie to przelewanie w jelitach. i od wtedy wlasnie zauwazylem ze rodzina ma problemy wczesnie bylo ok. czy mozliwe ze to jakas inna choroba zarazliwa moze jakies pasozyty glizdy??? robione mialem badania revitum nie wyszly grzyby czy pasozyty. zywa kropla krwi pokazala niedobyru zelaza ale zelazo jadl sobie helicobacter. zauwazylem ze krwiawiace dziasla od mycia zebuow juz nie wystepuja, robilem ruzne badania w polsce na pasozyty i nic. moze poprostu nie wyszly. boje sie najbardziej ze to grzybica. ale czyatlem ze grzybica nie jest zarazliwa bynajmniej ta ukladowa, lekaz juz sie ze mnie smieje wyslal mnie do psychiatry leki od psychiatry nie biore tylko na sen, mam zamiar zaczac z h2o2 zamowilem z ebay jakis czysty 3 procentowy. prosze was o rade jakie badania powturzyc. dodam ze mam niedobur tarczycy ale w lezy w granicy, dodam ze ostatnio cale burczenie przelewanie jest cissze niz wczesniej u dzieci tez, tata i brat mowi ze przelewanie sie skonczylo. ale brat ma problemy z zawrotami glowy i zmeczeniem plus stawy strasznie bolace, prosze o pomoc was co maja doswiadczenie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wyszły robale i grzyby na badaniu Obciążeń Organizmu metoda Volla. Z revitum wyszły mi tylko niedobory witamin i mikrelementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic tylko robale :-( Tak jak tu czytam, rożne fora, to w badaniach rzadko wychodzi. Najlepiej w czasie pełni spróbować , bo wtedy sie rozmnażają he he.jak żona pracuje w przedszkolu to możliwe , ze coś przyniosła .Mam znajoma która pracuje w szkole podstawowej na stołówce i sprząta , to jej lekarz rodzinny z reszta Rosjanin ,co roku jej i synowi kaze robić odrobaczenie, prac cała pościel itp.nawet bez badań , bo mówi ,ze owsiki ma na 100%,a pewnie i inne gady.a co dopiero w przedszkolu ! Poczytaj wątek o oczyszczaniu watroby metoda H. Clark tam jest masę informacji , o odrobaczaniu , pasożytach, grzybicach. Lekarze ci zamęczą dzieci a i ciebie przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z jelitami.: Z tego co piszesz to masz porządnie zanieczyszczony organizm. Duże znaczenie ma to jaką masz dietę. Jak zaczniesz się oczyszczać to grzyby robale i bakterie się wyniosą. Na lekarzy nawet nie licz bo nawet jak coś znajdą to i tak Cię nie wyleczą. A już na pewno nie na chroniczne zmęczenie. Był tu pająk i gość od robali jak wrócą to Ci coś poradzą, to dziewczyny które się leczą metodami naturalnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paras
wypowie sie ktos jeszcze w sprawie goscia z jelitami, bo mam podobnie. tyle ze moje objawy sa mniejsze. zimne rece i nogi dretwienie w nocy rak w dzien normalnie, burczenie w zolondku, zmeczenie, bol pod lewym zebrem, zaparcia prosze i jakas rade bo lekarze nie potrafia mi pomuc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może doradzi mi ktoś coś z moim dzieckiem. Iza ma 3 lata. Od jakiś 2 miesięcy zmarniala. Nie ma ochoty na jedzenie. Podsiniala pod oczami, żyły na twarzy stały się takie jakby bardziej widoczne, nazwa na ból brzucha, oddaje często po jedzeniu stolec. Nazeka na bóle w nogach ale to miała od 1 roku urodzenia. Telepie nogami i różami jak śpi pierwsze 2 godziny to jakby co 10 sekund jakiś ruch jak nie ręką to noga palcami. Burzy jej też w brzuchu głośniej jak powinno tak mi się wydaje. Pomocy bo lekarz mu mówi ze nie ma powodu do zmartwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzieś czytałam na forum, że dobrze dzieci leczą u Bonifratrów (ziołami), tam mają swoich lekarzy i dobierają kuracje ziołową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_incognito
Do gościa z problemami jelitowymi - na drętwienie jedz Iskial - wyciąg z wątroby rekina lub inny tran Zbadaj sobie i innym poziom wit. D i wit. B12 Przy pasożytach wit. B12 jest bardzo niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Oxygen. Lub nich ktoś odpisze kto wie. Czy oxygen robi nadal te oczyszczania z oleju i z jakim efektem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oxygen już chyba zaniemogła od tego oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borelka77
czesc, słuchajcie, czy ktos zna zastosowanie OR przy boreliozie i bartonelli odkleszczowej (BLO)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zdiagnozowanej boreliozy ale mam objawy które wskazują że to jest być może to, w każdym razie leczę się medycyną naturalną i różnymi sposobami oczyszczania. Próbowałam też OR i to działa, ale jest dosyć nieprzyjemne. Teraz tego nie stosuję, bo po zastosowaniu zaczęło mnie często czyścić ( 2x w tygodniu), nie wiem czy to wynikło z zastosowania OR czy ogólnie z dużej ilości środków które stosuję (zioła, chlorella, kąpiele solne i w soli epsom). Więc praktycznie OR był mi niepotrzebny, bo czyściło mnie i tak bez niego, ale kiedyś pewnie spróbuję znowu. Przy OR jest 3 dni wyrwane z życiorysu,więc trzeba to zaplanować, dla mnie nie było najgorsze samo czyszczenie, tylko powrót do jedzenia potem po oczyszczeniu - nie mogłam się załatwić przez 3 dni, brzuch wzdęty jak balon i ciążenie na żołądku, także przywrócenie normalnej pracy jelit było dla mnie najbardziej nieprzyjemne. słonisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sionisko, to ty masz pasozyty jezeli masz takie powroty do normalnego jedzenia po oczyszczaniach. Ja tez tak mialam i NIKT i NIGDY nie zdiagnozowal u mnie robactwa, do chwili az wyszly ze mnie przywry. Dopiero stwierdzono u mnie przywry i nicienie. Ja bylam na tygodniowej glodowce i zaraz po glodowce razem ze sokami bralam ziola przeciwpasozytnicze. Brzuch mi spuchl jak balon, niesamowity bol, ruchy w nim jakby kopanie dziecka i mdlosci. Po okolo godziny. Tego ataku wylazly 4 przywry. Potem jeszcze 7. Nicienie zalatwilam nafta. Tez zaraz po tej glodowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z dziś Dlaczego głodowałaś? Jakie objawy miałś od przywr i nicieni? Słonisko, kąpiesz sie w soli kuchennej? Miłego dzionka życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi coś wychod******ale, ale jest to bardziej taki kisiel albo flegma, to jest białawo- przezroczyste i ciągnie się jak kisiel słonisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to też są pasożyty, tylko w formie takich "glutów". Co do śluzu to mam celulit i nadwagę, więc może coś w tym jest. Muszę znowu wrócić do oleju bo dawno już nie stosowałam OR, ciekawe co się będzie działo tym razem. Ostatnio wzięłam 40 ml i było to już bardzo nieprzyjemne w smaku, a 20 ml tak mi smakowało że z przyjemnością wypiłam ( oczywiście zmieszane z grejfrutowym sokiem). słonisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanko slonico, to moze byc jedno i drugie. Moim zdaniem jak masz celulit i nadwage to na pewno masz tan i sluz. Pamietaj, ze tam gdzie duzo tanu i sluzu to tam tez BYWAJA pasozyty i grzyby. OR Tobie na pewno pomoze. Jedz duzo czosnku, cebuli i pora. Teraz przyjdzie czas na mandarynki to sobie pozwol ich zjesc tyle na ille bedziesz miala ochote. Jedz suszone morelle, gruszki, pestki dynii i slonecznika. Zapomnij o slodyczach, mleku i jego produktach (oprocz masla, smietany i twarogu) i bialej mace. Pij te ziola co pijesz, bo jak schodzi Tobie po nich tan, sluz to znaczy ze go spedzaja i ogrzewaja organy. Moja ciocia miala tragiczny celulit i zaczela sie ogrzewac, chelatowac w wieku po 50-ce. Dzis, 10 lat pozniej zmniejszyl sie jej celulit o polowe. Do tego ma taka werwe ze jej sama tego zazdroszcze. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość z dziś Glodowalam bo wkolo mnie leczyli sie zarono rodzina jak i znnajomi glodowka. Naprawde mieli pozytywne efekty. Mialam dosyc problemow z trawieniem, zgaga, burczeniem w brzuchu, przelewaniem, zaparciami, swedzeniem, wysypkami, alergia pokarmowa i pylkowa, brakiem snu w ksiezycowe noce i hustawka nastrojow. Sledzilam wypowiedzi wielu tutaj, najbardziej pajaka i robalii i z ich wypowiedzi wiedzialam ze mam robale i grzyby. Zdiagnozowalam siebie lepiej jak doktory i 3 laboratoria. Probowalam pajaka metody dietetyczne, ala Dukan mi nie sluzyl, wiec wzielam sie za 7 dniowa glodowke. Pomogly mi panie z forum "Glodowka zmienila moje zycie". Dzis to forum nie istnieje, ale jest nastepne w powijakach, ktore jest przedluzeniem tamtego starego forum."Glodowka zmienila moje zycie II". Po glodowce wychodzilam z niej na sokach i ziolach przeciwpasozytniczhych i w ten sposob pozbylam sie przywr. Nie lab, ale sanepid powiedzieli mi ze to byly przywry. Do tego wykryli mi nicienie. W drodze z sanepidu nabylam nafte i poczestowalam nia moich lokatorow. Poczytaj sobie to forum dokladnie, inne tez. Dowiesz sie duzo na oczyszczeniu watroby Clark 257 i na leczeniu woda utleniona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×