Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość navis

3/4 etetu, umowa przez firme posredniczaca co 2 tyg i ciaza

Polecane posty

Gość navis

Witam, zdaję sobie sprawę, że było już wiele tematów w tej kategorii, ale nadal nie jestem pewna kilku rzeczy, mianowicie: wiem już, że niepełny etat nie ma znaczenia przy umowie o pracę, ale.. przedłużana jest co 2 tygodnie i nie jest dawana przez firmę, w której pracuję, tylko przez pośredniczącą.. po ewentualnych 3 miesiącach ciąży będę chciała iść na zwolnienie, ponieważ pierwszą ciążę poroniłam i nie chcę ryzykować. Podsumowując pytam, czy mimo pracy na 3/4 etatu o umowę o pracę przez firmę pośredniczącą co 2 tygodnie mam szansę na zasiłek macierzyński po ustaniu zatrudnienia? Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bądź sobą
a dostaniesz umowę do dnia porodu, czy nie będzie przedłużona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcc
Na jakiej zasadzie jest twoja umowa -skoro jest tylko na 2tyg. i co chwilę przedłużana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcc
Tak mi się skojarzyło -masz pewnie umowę zlecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinamonic
to pewnie umowa o prace tymczasowa, mozna je dawac nawet na tydzien i przedluzac w nieskonczonosc pewnie podziekuja ci za prace jak tylko zorientuja sie ze jestes w ciazy, zwolnienie nic ci nie da, nie dostaniesz zasilku macierzynskiego bo zeby go dostac w dniu porodu trzeba pozostawac w stosunku pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 090-0
nie można dostać umowy o prace na dwa tyg. dziwne to jakoś, chyba chodzi im o umowe zlecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka :P
Chyba nie tak mi sie zdaje bo jak ci sie skonczy umowa i bedziesz na zwolnieniu to bedzie placił ci zus az do zwolnienia a potem zostajesz z palcem w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 090-0
nie można dostać umowy o prace na dwa tyg. dziwne to jakoś, chyba chodzi im o umowe zlecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby się przedłużyła do dnia porodu musiałaby być na co najmniej jeden miesiąc i musiałaby się rozwiązywać gdy Ty byłabyś powyżej 12 tygodnia. I właściwie to jest jedyny wpis dotyczący umów czasowych o pracę w KP. zxcc to nie umowa zlecenie, firmy pośredniczące mogą tak robić nawet do 18 miesięcy i jest to umowa o pracę tylko przez firmę pośredniczącą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka :P
w tym kraju mozna dostac nawet na jeden dzień :P hehe to są biura pośredniczące prace jakies holenderskie wyzyskują ludzi na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusstynkaaaa
i pewnie te umowy nie gwarantują żadnych swiadczeń... podłość ludzka nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojakoleżanka miałataką umowę
moja koleżanka dostała normalnie od zus kasę do dnia porodu, umowa co tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bądź sobą
jeśli dostaniesz umowe do dn porodu dostaniesz zasilek macierzynski, jesli nie to zus bedzie placil ci do porodu a potem zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość navis
dziękuję wszystkim za odpowiedź! ;) było kilka wątpliwości, także od razu mówię, że jest to umowa o pracę na czas określony ;) z Waszych wypowiedzi i linku zamieszczonego przez zxcc wynika, że kasy nie dostanę.. (umowa poniżej 30 dni), aleee pewnie co agencja to inne podejście, także chyba poproszę koleżankę żeby poszła incognito i się dopytała ;p dziękuję jeszcze raz wszystkim, pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×