Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Saadee

Niskie AMH

Polecane posty

witajcie nowe koleżanki. Ninak pisz koniecznie co bedzie dalej. Nie słyszałam jeszcze żeby ktoś przy amh 0,2 miał tyle komóreczek. Trzymam kciuki. Agulek ja dołączam se do twojego przesłania żeby dziewczyny z niskim amh nie czekały tylko działały. Nauczyłam sie jednak szanowac wybory innych, wiem, ze nie wszystkie kobiety zdecydują sie na ivf. Maja swoje powody i także swoje szanse że uda im się zajść w ciaże sposobami naturalnymi. Ja należę do tej części, ktora stosuje radykalne metody. Niestety z cyklu na cykl moje wyniki są coraz gorsze. niedługo bede powtarzac wszystkie badania i przenosic sie do innej kliniki. Marze o tym zeby całe te starania wreszcie dobiegły szcześliwie do końca. Ona jak sie czujesz? Jakies objawy? kiedy testujesz? Lonia Jaka decyzja. robisz histeroskopie? X pozdrowienia z Kazimierza Dolnego dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninak
Taida33 wszytko napiszę w poniedziałek. Dzisiaj dowiedziałam się, ze tyle zostało pobranych, ale nie wiem jakiej są jakości i czy wszystkie będą się nadawały do zapłodnienia. Też zgadzam się z Tobą, że w naszych przypadkach trzeba działać, bo za chwilę może być za późno. Ja miałam wrażenie, że b. mi pomógł biosteron 75mg/dobe i stymulacja była mocna, ale na razie jeszcze nic nie przesądzone, czekam do pon. - długie 2 dni pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Troche mnie tu nie bylo... Co sie stalo z formu? Jakos inaczej wyglada. Widze, ze jest duzo nowych staraczek, duzo z nas zdecydowalo sie na ivf. Leonia, jesli pojeliscie decyzje o podejsciu do ivf to naprawde warto upewnic sie, ze zrobiliscie wszystko co w Waszej mocy by sie udalo. Jesli histeroskopia moze pomoc to na pewno warto. Zycze Ci powodzenia z calego mojego serducha!!! Taida, nie martw sie tym za bardzo. FSH moze sie wachac w roznych cyklach. W tym bylo wysokie, w nastepnym wroci do normy. Bedzie dobrze. Ona daj znac jak sie czujesz. Gratuluje pokaznej ilosci komoreczek! Trzymam kciuki, przyda nam sie jakas dobra wiadomosc. Ninak, przy tak niskim amh mialas 7 komoreczek. to naprawde dobry wynik. Nie martw sie, bedzie dobrze. Najgorsze masz juz za soba. Teraz trzymaj kciuki za Twoje blastusie. xxxxxxxxxxxxxxxxx Musiala sobie odpoczac od staran, martwienia sie, modlitw i prob przekupienia Boga... wybarlismy sie wiec do Wloch na 4 dniowa wycieczke. Bylismy w takiem malej miescinie na jeziorem maggiore. Miasteczko nazywa sie Verbania. Na samym jeziorze sa trzy zamieszkale wyspy na ktore mozna sie dostac promem. Naprawd cudne miejsce, idealne do aktywnego odpoczynku. Jako ze to jeszcze nie sezon turystyczny ceny sa nadal bardzo przystepne. Moja owulka wypadla wlasnie na ta podroz i pelnie ksiezyca. Nic tylko trzymac kciuki. A jesli nic z tego nie wyjdzie to w nastepnym cylku czeka mnie druga inseminacja, tym razem w Irlandii. Ona, Ninak trzymam kciuki!!!!! Dziewczyny, jakie plany na zaczynajacy sie weekend? Ja jutro rano zaczynam kurs. Bede sie uczyc jak sie robi koronke klockowa. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj powiem ci ze trudno powiedziec niby nic mi nie jest ale czuje sie jakos tak dziwnie troche mi duszno nieraz pobolewa mnie na dole w brzuchu nieraz jajniki daja znac takze nie wiem czy to tak ma byc bo jestem w tym noga"( z drugiej strony boje sie ze poprostu za duzo sie naczytalam i sobie te wszystkie dolegliwosci wyobrazam i tak bardzo chcialam zeby byly wiec sa nie wiem naprawde nie wiem czekam do poniedzialku az wszystko sie wyjasniusmiech.gifsmutas.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona, nie martw sie. Powinnas odpoczywac. Na pewno wszystko jest w jak najlepszym porzadku. Kiedy masz nastepna wizyte u lekarza? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia1117 jutro testuje wiec jak bedzie pozytywny to dzwonie sie umowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny !! witam również nowe kafeterki ;)troszkę mnie nie było , jakoś nie mam o czym pisać wpadłam tylko by was pokrzepić wiadomością .Dziś rozmawiałam z Pewną panią którą znam już od lat jej córka przeszła łącznie 7 operacji w tym 2 laparoskopie i 5 laparotomii z powodu endometriozy jako panienka , ma tylko jeden jajnik i też już okrojony przez operacje lekarze mówili jej że dzieci nie będzie miała a dziś mam dwoje cudnych dzieciaczków nie wiem jakim cudem ale ma chłopca 7 lat i córeczkę 4 latka .Mam nadzieję że ta informacja chodź troszkę was pocieszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie robilam test o 4 rano bo juz nie moglam spacsmutas.gif i oczywiscie jedna konkretna kreska byla a teraz jak zerklam na niego to sie pokazala druga taka bardzo slaba nie wiem o co tym myslec jutro chyba pojade na ta bete moze wtedy sie wyjasni a jaka by mila byc jesli byla by to ciaza? chociaz powiedzciemi dzis jest 11 dzien od transferu czy to mozliwe ze na wynik jest jeszcze wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona232 Zawsze szansa jest jak ja zaszłam w ciążę to test wyrzuciłam bo stwierdziłam że na nim nic nie widać a jednak coś tam przebijało ledwo :) coś mnie tknęło i kupiłam 2 test ale strumieniowy nie paskowy i tam już wyszło lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona232 Zawsze szansa jest jak ja zaszłam w ciążę to test wyrzuciłam bo stwierdziłam że na nim nic nie widać a jednak coś tam przebijało ledwo :) coś mnie tknęło i kupiłam 2 test ale strumieniowy nie paskowy i tam już wyszło lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona232 Zawsze szansa jest jak ja zaszłam w ciążę to test wyrzuciłam bo stwierdziłam że na nim nic nie widać a jednak coś tam przebijało ledwo :) coś mnie tknęło i kupiłam 2 test ale strumieniowy nie paskowy i tam już wyszło lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona koniecznie biegnij po kolejny test i pisz jak wyszedł. Jak jest druga nawet blada kreska to jesteś w ciąży. Nie powinno sie jednak sprawdzać testu po długim czasie od jego zrobienia ale może ta blada była od początku tylko jej nie zauwazyłaś. Jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninak
Ona, trzymam mocno kciuki. Chyba tylko beta z krwi rozwieje wszelkie wątpliwości. To czekanie pewnie jest najgorsze, jak tu żyć normalnie. Czekam na wieści od Ciebie. Ja jestem właśnie po transferze, z 7 kom. 5 się zapłodniło. 1 jest z ze mną i czekam na info ile uda się zamrozić. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi czy wiecie cos na temat invimed-u z poznania bo tak jest cos takiego jak in vitro do skutku??? prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona jak wyniki bety? Czy wszystko ok? niestety nie znam tej kliniki więc nic nie napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninak super wynik. Pisz jak dalsze etapy! Lonia Gdzie jesteś? Jaka decyzja? pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie udalo dzisiaj robilam test jedna gruba kreska ..... zapisalam sie do bociana i jedziemy 15 czerwca zobaczymy czy nam zaproponuja in vitro czy adopcje zarodka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane!!! Witam wszystkie nowe "wspolniczki" tematu :-) Wyjechalam na cztery dni do Szczecina i nie mialam jak zagladac do internetu. Myslalam, ze w tym czasie dostane @, bo tak by wypadalo z obliczen, a tu na moja kozysc @ dostalam wczoraj, tak wiec spokojnie zrobie jutro test na FSH, TSH, LH, potas (ten mialam za niski i mi powiedziano, ze do IVF musze koniecznie go podniesc...).W tym cyklu nie bede podchodzic do stymulacji, poniewaz pojde na ta histeroskopie...jeszcze sie nie umowilam, poniewaz i tak bedzie robiona prywatnie...(koszt 2600 zl...z NFZ tez moge, ale czekac musze do 6 miesiecy...). Ale mam jeszcze jedna wizyte umowiona w piatek u polecanego ginekologa i poslucham jeszcze jego rady, potem sie umowie na histeroskopie. A dzisiaj odebralam wynik wymazu z kanalu szyjki macicy i wyszlo mi: Enterococcus faecalis, dostalam recepte na globulki dopochfowe robione w aptece w sklad wchodzi tez antybiotyk augmentin Widze, ze pod moja nieobecnosc wiele nowych dziewczyn dolaczylo :-) Ciesze sie, ze mozemy sie wspierac i wymieniac doswiadczeniem. Ja AMH mierzylam w lutym i wyszlo 0,2 - teraz to juz musze tylko dzialac :-) Podpisalismy z mezem wszystkie dokumenty do IVF w zeszly poniedzialek. Mam przyjsc w nastepnym cyklu po histeroskopii i zaczac stymulacje. Zycze Wam powodzenia kochane!!! Ona - zrob bete to bedziesz wiedziala na pewno, test kosztuje tyle samo co badanie, a jest pewny w 100%. Zycze Ci powodzenia!!!!!!!!!!!!!! Taida - juz wrocilam i moge nadal aktywnie uczestniczyc w pogawedkach :-) A z noga wszystko dobrze, bol biodra mi przeszedl...na bol krzyza :-) zrobilam przeswietlenie i w czwartek mam wizyte, pewnie dostane skierowanie na masaze (to lubie....) i naswietlania lub inne. Podobno wszyscy mamy skrzywiony kregoslup, ale u mnie akurat kregi moga naciskac na nerwy, stad te bole biodra lub reki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona - teraz zobaczylam, ze pisalas w tym samym czasie co i ja. Bardzo mi przykro, ze tym razem nie wyszlo... jestes bardzo mloda, organizm pewnie silny, probuj dalej, uda sie. Pozdrawiam cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida - wlasnie wyswietlily sie moje wyniki z dzisiaj rano (2dc) i FSH spadlo z ponad 15 :-) Folikulotropina (FSH) (L65) 12,87 mIU/ml Luteotropina (LH) (L67) 5,02 mIU/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona, bardzo mi przykro, ale widzę że masz już kolejne plany. Najważniejsze żeby się nie poddawać. Lonia jak na amh 0,2 to super wyniki. Kurcze już sama nie wiem co bym robila na Twoim miejscu. Może bez tej histeroskopii zadzialaj. Zobaczysz jak się będziesz stymulować. Jak będzie więcej zarodków to jak pierwszy transfer zakończyłby się niepowidzeniem to może dopiero potem histero.Strasznie wysoką cenę tej histero podałaś, w Novum w cenniku chyba dużo taniej to wygląda. Chyba, że coś pomyliłam, sprawdź to jeszcze sobie. Nie chcę być złym doradcą ale Tobie też na pewno różne myśli się kłebią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ja patrzylam w cennik Novum i histeroskopia operacyjna tyle wlasnie kosztuje, ok.2000, a ile dokladnie to po zabiegu sie mozna dowiedziec, poniewaz kazde usuniecie czegos ma swoja cene... Ale w piatek ide na konsultacje ginekologiczna do lekarza, ktory tez operuje w szpitalu, zobacze co mi powie. Mam juz przeciez wszystkie badania, tylko sie umowic :-) A i potas mi sie poprawil, byl zbyt niski, co jest przeszkoda do wykonywania znieczulen. Teraz czekam, az w aptece zrobia mi lekarstwo w globulkach z antybiotykiem na te bakterie, ktore wykryto mi w szyjce macicy. Mam wziac 10, po jednej na noc. Ciekawe czy bede musiala powtorzyc wymaz po leczeniu? TSH tez sie poprawilo, jest teraz 1,3 - zmniejszylam dawke Euthytoxu do N50. Czuje sie dobrze :-) A wy? Cos nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninak - teraz dopiero przeczytalam Twoj wpis. Tak samo jak Ty dowiedzialam sie o moim AMH 0,2 w lutym tego roku. Jak widzisz przygotowuje sie do stymulacji, pewnie juz w nastepnym cyklu. Bardzo Ci kibicuje i mam nadzieje, ze pierwsza fasolka wykielkuje juz niedlugo! :-) Napisz mi prosze jak i czym Cie stymulowano przy tak niskim AMH? Z tego co wiem to moja lekarka mowila cos o 1x1 CLO -od 2-go dc, a do 3 dc 4 ampulki Gonalu i cos jeszcze. Czy tez mialas tak duza dawke? Czy poza stresem czulas dolegliwosci zwiazane z duzymi dawkami hormonow? Dziekuje za odpowiedz i zycze Ci spokoju wewnetrznego, byc moze nie jestes juz w liczbie pojedynczej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninak
Lonia37 Byłam stymulowana od 2 dc., gonapeptyl 0,05 i menopur 300j - nie wiem czy jest to duża dawka, ale zadziałało. Czułam się tak sobie, czasami senna, czasami rozdrażniona, na pewno nie byłam sobą. da się przeżyć. Generalnie cała ta sytuacja źle wpłynęła na moja psychikę. Teraz nie jest lepiej:) czekanie na wynik hcg jest b. męczone, mam wrażenie,że zwariuję:) Dzisiaj dowiedziałam się, że zamrozili tylko 1 zarodek, liczyłam na więcej. Wiem, że powinnam się cieszyć, ale trochę mnie zdołowała ta informacja. Jak masz jeszcze jakieś pytania to chętnie odp. pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninak kibicuje Ci z calych sil:)Podobno na dobre zagniezdzenie dobrze jest pic dużo soku anansowego.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninak
Dziewczyny dzięki za wsparcie:), ciekawe czy z tym ananasem to już nie za późno:) ale jeszcze spróbuje. Wcześniej piłam tylko marchewkowy, bo gdzieś przeczytałam, że pomoże, ale już nie mogę na niego patrzeć:) Lonia mój dr dużą wagę przywiązywał do biosteronu, brałam go 3 miesiące przed stymulacją. Dobrze,ze protokół jest krótki, więc zobaczysz stymulacja szybko minie. Trzyma kciuki, aby komórek było jak najwięcej. Testuję 14 czerwca - jak wytrzymam. Zastanawiam się czy mierzenie temp. coś pokaże? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! :) Bardzo się cieszę, ze topik tak tętni życiem. Zaraz po jego założeniu zdziwiłam się, że nikt nie przyłącza się do rozmowy, pamiętasz Coconut2009 ? :) A przecież temat AMH jest jak teraz widzimy jest dość powszechny u osób starających się o dziecko. Ojj żebym ja wcześniej wiedziała o tym i szeregu innych badan, to szybciej bym zaczęła działać, a tak latka leciały a płodność spadała, no niestety :( Ale wracając, fajnie że ten wątek o AMH tak się rozkręcił i to dzięki Wam, właśnie poprzez wspólną wymianą doświadczeń, porad i wsólnego wsparacia :) Ja jestem właśnie po konsultacji u innego endokrynologa. Pani dr. powiedziała, że nic się nie dzieje, ze lekko podwyższony wynik nie jest powodem do niepokoju. Zrobiła mi USG i powiedziała, ze wszystko jest w należytym porządku, uffff ależ mi ulżyło mi! :) W zasadzie powiedziała to samo co ginekolog u którego bylam zaraz po odebraniu wyników, ze tak lekko podwyższone antyTPO nie jest niczym groźnym. Dodała, że mogę (ale nie jest to jak gdyby potrzeba) wykupić sobie lek o nazwie Euthyrox 25 w dawce 1 dziennie i zastosować go. Zapytałam czy jod czy tym podobne powinnam brać, odpowiedziała ze jesli miałaby coś zalecić to powinnam mieć komplet badań (jeśli zechce, bo nie widzi potrzeby) i zrobić sobie jeszcze TSH, FT3, FT4, antyTG. Zobaczę czy zrobię, myślę ze jeśli w USG wszystko OK to "szukać dziury w całym" nie ma co. No może zrobię po jakimś czasie od brania tego leku, tak z czystej ciekawości na jakim poziomie są te wyniki, ale żeby miało to sens powinnam chyba tak naprawdę zrobić badania przed braniem Euthyrox-u i po, a moze odpuścić i nie robić juz ich, jak myslicie???? Kurcze ja jak zwykle zabiegana....Nie zawsze mam czas dolaczyć się do rozmowy, ale musicie wiedzieć ze cały czas Wam kibicuję i trzymam kciuki! :) Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×