Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Saadee

Niskie AMH

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny - niskie amh to naprawdę nie koniec ! Mam 32 l i amh 0,4 . Była rozpacz, łzy, chodzenie po lekarzach, ostatnio przymierzanie się do in vitro .. Ponad 1,5 roku starań . I mogę powiedzieć jedno - najbardziej zaszkodził ten stres i rozpacz, brak wiary ,że się może udać . .Myślę ,że to wyrządza bardzo dużo krzywdy , jak również interpretacja lekarzy i ich straszenie /// Rezerwa to tylko info ile zostało - nie że nie ma . I jest tak że rożne kobiety rodzą się z różnym poziomem AMH czyli być może 10 lat wcześniej to był także b .niski poziom . Piszę to żeby dodać otuchy :) Zaszłam . Naturalnie . Wtedy kiedy się wyluzowałam . Czekając w długiej kolejce na wizytę u dobrego specjalisty. ( termin na koniec sierpnia . he he ) . Przede wszystkim nie wierzcie w to ,że niskie Amh to wyrok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo pozytywny i budujacy wpis. Dziekuje :-) takich wiadomosci Nam potrzeba! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aandzi
Do gość To bardzo pocieszające co napisałaś, prosimy o więcej tego typu wpisów :-) Jak długo starałaś się o dziecko? czy jedyny problem u Ciebie to niskie amh? brałaś jakieś leki? jakie były rokowania lekarzy?...to będzie syn czy córa? :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Jaa sama nie martw się. Typ nie jest Ciebie wart. Zdaję sobie sprawę z tego, że to strasznie boli. Nie wiem jaka wyglądają Twoje finanse, ale może najlepiej będzie jeśli się wyprowadzisz lub go wykopiesz z domu. Poszukaj sobie dobrego terapeuty. Trzymam za Ciebie kciuki! Leonia, życzę Ci spełnienia marzeń, dużo szczęścia, miłości i radości... Wszystkiego najlepszego! Trochę mnie z Wami nie było, musiałam odpocząć od starań, skoncentrować się na pracy i domu. W międzyczasie udało nam się załatwić 2 inseminacje w ramach ubezpieczenia. Od dwóch dni biorę puregon. Czy któraś z was ma doświadczenie z tym lekiem? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia 1117 - dziekuje Ci za zyczenia :-) Powiedz mi jak sie zalatwia inseminacje na NFZ? Czy masz na inne ubezpieczenie? Do jakiego lekarza sie musze udac i jakie warunki musze spelniac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Leonia, Mieszkam w Irlandii nie w Polsce. Tu to wygląda trochę inaczej. Nie jestem pewna, jak to wygląda z NFZ. Z tego co słyszałam od znajomych lepiej jest pójść prywatnie. Czas oczekiwania i jakość usług pozostawiają wiele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninak
Hej Dziewczyny, Od soboty robię testy i wszystkie pozytywne :), aż boję się w pełni cieszyć. Jutro robię betę, oby była wysoka. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninak - to niesamowite!!! Gratuluje :-) Informuj Nas na bierzaco z wynikami bety!!! Wreszcie zaswiecilo slonce !!!!! To cudowne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekamy na dobre wiadomości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninak gratulacje!!! Daj znać jak beta. Wreszcie dobre wiadomości na naszym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninak - a napisz cos wiecej jak juz ochloniesz :-) tzn.: ile mialas komorek, jakiej klasy, ile zarodkow itp. I przypomnij prosze jakie masz AMH? Zycze Ci pieknego wzrostu bety! :-) To beda wspaniale wakacje dla Ciebie :-) No i zrobilas mezowi prezent urodzinowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aandzi
GRATULACJE :-) Z niecierpliwością czekamy na odpowiedzi do Loni zapytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninak
Lonia37 *Miałam 5 dojrzałych komórek i 5 zarodków, 1 zarodek (klasaB) podano mi 3 dobie, ale jak wiesz nie został ze mną. Do stadium blastocysty przetrwał tylko 1(klasaB) i ten został zamrożony. *Moje amh to 0,2 *Cieszę się bardzo, ale staram się zachować spokój, 2 lata temu straciłam ciąże w 6 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninak wielkie gratulacje!!!!!!! Cudne wiesci jakich tu u nas naprawde potrzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninak - to dobre wiadomosci, trzymaj sie bezstresowo i relaksuj :-) Dziewczyny - pytalam Was kilka dni temu o InhibineB, wynik mam 90, ale zrobilam w 8 dc, czy to duzo zmienia? I o czym wlasciwie swiadczy to badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninak Moje gratulacje! :) Takie wieści jak teraz od Ciebie dają nam tu wszystkim nadzieje, ze jednak są szanse :) Trzymaj się cieplutko. Lonia Niestety nie wiem nic na ten InhibineB Sama się nad tym zastanawiałam czy nie powinnam sobie zrobic tego badania, ale póki co powiedziałam sobie ze daję na luzzzz zrobię może w okolicach sierpnia badanie FSH, Antytpo (nie wiem czemu endokr. przepisała mi Euthyrox mając na uwadze moje podwyższone anty.a TSH mam w normie, zrobię zobaczę co i jak) Podpowiedzcie mi proszę jakie jeszcze oprócz FSH, TSH, Antytpo i InhibineB dobrze jest sobie zrobić badania, które są kluczowe? Naturalnie zobię też badanie na Vit D jestem ciekawa wyniku. Z tego co czytam to niektóre badania hormonalne dobrze jest zrobić do 3go d.c i nie musi być się nadczo, tak? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saadee - 3dc zrob sobie za jednym razem zestaw TSH, FT3 i FT4, aTPO i ATG (bez Euthyroxu po przebudzeniu, wezmiesz po badaniu), FSH i LH, Vit.D3 total - niestety sporo kosztuje, ponad 100 zl, ale warto zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa sama
Lonia37 ja podchodziłam do inseminacji po prostu lekarz u którego się leczyłam dał mi skierowanie do szpitala i miałam bezpłatnie więc może tobie też się tak uda. Dziewczyny dziękuję za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninak
Dziewczyny moja beta to 431:):) nie mogę uwierzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Wszystkim Ninak, dużo zdrówka dla was Obojga!!! Będzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, ten gość ;) powyżej to ja... poconaco :) Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - dlaczego tu tak cicho??? Staracie sie? I wygrzewacie na sloneczku? :-) Pozdrawiam cieplo!!! Ninak - powiedz mi czy w ogole masz jakies odczucia fizyczne? Cos sie zmienilo? Nie pytam o psyche :-) - tutaj jest rewelacyjnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninak serdeczne gratulacje. Jak widać wszystko jest możliwe! I Ja cały czas czekam na telefon z laboratorium w sprawie kd i niestety zamiast opalać się to ciężko pracuje. I Miłego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninak
Lonia w sumie mało mam jakiś objawów - częściej chodzę do wc, jestem trochę bardziej senna i nic po za tym. Choć senność na pewno jest spowodowana brakiem kawy, dr kazał mi ją odstawić (3 tyg. temu). Nie piłam dużo 1-2 dziennie, ale mam niskie ciśnienie i poranek bez kawy jest ciężki:) A co u Ciebie, jakie dalsze plan oczywiście dt. starania? Taida33 Czy podali Tobie jakiś przedział czasowy? oby była jak najszybciej, chyba, że zdarzy się naturalny cud, tak pisał o tym "gość" oby oby..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninak- u mnie teraz jest czas po histeroskopii i wylyzeczkowaniu - tak wiec czekam na @ gdzies za dwa tygodnie i jezeli maz dostal by premie z pracy to moze uda Nam sie podejsc do IVF lub poczekamy jeszcze jeden cykl na naturalnych staraniach? Nie wiem jeszcze co mam robic... owulacje mam w kazdym cyklu, niby to AMH niskie a jajeczka caly czas sa na jajnikach. Moze ten polip byl przeszkoda?... Poza tym histeroskopie mialam robiona w 7dc, a juz 11 dc mialam sluz plodny :-) a tak na marginesie to lekarz powiedzial, ze musimy odczekac minimum 2 tyg ze wspolzyciem, ale Nam sie nie udalo... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia Ty to teraz powinnaś choć raz zobaczyć czy się uda naturalnie. Polip jak najbardziej mógł być przyczyną bo działał jak cos co mogło powodować poronienia. Nie namawiam na długie zwlekanie z ivf ale miesiąc na pewno nic tu nie zmieni. Ninak Maja zadzwonić jeszcze w tygodniu ale teraz jest czas wakacyjny więc może się to przedłużyć. Zapewniali mnie, że czas oczekiwania jest krótki. Jak do poniedziałku nie zadzwonią to sama się do nich odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida - pewnie niedlugo do Ciebie zadzwonia, musza wybrac ta najlepsza dla Ciebie :-) a ja zaczelam sie udzielac tez na forum, ktore polecalas wczesniej :-) *** Moj maz tez mowi, zeby sprobowac jeszcze naturalnie, zreszta On ma silna armie i moze to bedzie ta wartosc dodana? :-) Mam nadzieje, ze wreszcie cos ruszy. Skoro tutaj na forum mamy juz pierwsza piekna ciaze Ninak, i na drugim forum tez sa :-) - to tak sobie mysle, ze bariera zostala przerwana i tak jak kiedys mowilam - ten rok bedzie bardzo ciezarowkowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - pozdrawiam Was serdecznie, wspieram we wszystkich staraniach. Skoro nic nie piszecie to rozumiem, ze teraz jest zastoj? Ja czekam na @ i zaczne starania naturalne przez jeden miesiac, pozniej sie zobaczy. A juz w niedziele wyjezdzam na tydzien na Majorke, tak wiec napisze po powrocie :-) Taida - dzwonili? Lub Ty dzwonilas? Milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×