Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Saadee

Niskie AMH

Polecane posty

Gość Nusial
Smutasku powodzenia :) trzymam kciuki mooocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia Azzurro Twoja wiedza jest imponujaca :)A ten inofem można zazywac razem z tym Dhea 25 eljot ?? kupilam dzis , ale dopiero w piatej aptece zjezdzilam sie troche. Lekarz kazał mi zazywac najpierw przez 7 dni 1 tabl, potem przez 7 dni 2 tabl a nastepnie 3.Podobno moge zle sie po tym czuc. Wiesiolka kiedys zazywałam dosc długo, tylko nigdy nie wiedzialam kiedy mialam owulacje , wiec ciezko bylo mi to dopasowac. Przeciw infekcjom caly czas stosuje invag dopochwowo, probiotyk ginekologczny doustny , zel intymny feminum activ zel oraz czasami zel do pielegnacji intymnej trivagin a teraz jeszcze stosuje hexagyn duo.pije jogurty naturalne , cudawianki robie ale nic to nie pomaga, ciagle nawracaja ;((Sprobuje ten zel o, ktorym pisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Katia- nie widzę w składzie inofemu niczego co mogłoby zaszkodzić. Kobiety go biorą razem z hormonami do stymulacji jajników więc na pewno z dhea nie będzie się 'gryzl'. Na problemy z infekcjami jest jeszcze krem Ellen ( to ta firma która robi tampony w puszkach) , z probiotykami, także nawilża. Ja go kupiłam i czasem stosuje profilaktycznie, jest w aptece dbam o zdrowie. Nie nos na codzien stringów i koronkowych majtek:). A inofem zamów przez neta bo jest o wiele tańszy. Co do owulacji. Teraz ilu dniowy miałaś cykl ( tzn. po odstawieniu tabletek)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia Nie nosze stringów juz od paru lat, tylko bawełnianą bieliznę , często stosuje tez wkładki i często wymieniam, kiedy stosuje globulki. Naprawdę robię wszystko co tylko sie da i dalej nawracają i to bardzo często :( miesiączkę dostałam w 27 dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cate Dziewczęta.. Cudownych, spokojnych i pełnych nadziei Swiąt.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Smutasek- powodzenia jutro. Katia- to od 9 dc działaj. Zaopatrz sie w testy owu i rób co drugi dzień w dni płodne. Wtedy będziesz wiedzieć w jakim dniu masz owulację. Catia- lepszego samopoczucia życzę, pomyśl w Święta czym możesz zająć głowę abyś była radośniejsza, to będzie pierwszy krok i zarazem bardzo ważny. Spokojnych Świat Wszystkim życzę. Ja niedługo jadę z synkiem do rodziców, na dwa tygodnie, obym tyle wytrzymała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak to jest: -01.03 miałam pierwszy zastrzyk Gonapeptylu -5.03 miałam @ -14.03 zaczęłam stymulacje (1ds) -24.03 w 10ds wzięłam Ovitrelle -26.03 mam mieć punkcje -28.03 najprawdopodobniej mam mieć transwer @ mam co 26-28 dni czyli następny ok 31.03-2.04 czy ja go normalnie dostane? Jak to ma się do robienia bety po 10 dpt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że coś się uda zaplodnic i kropek zostanie ze mną na najbliższe 9 miesięcy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7878
Hej dziewczyny. Piszę żeby tchnąć w Was odrobinę optymizmu i wiary w to że niskie amh nie przesądza o niczym.Mam skonczone 37 lat. Ja w grudniu 2015 roku zrobiłam sobie badania dla kobiet planujących ciążę.Chcieliśmy z mężem starać się o drugie dziecko. Wynik szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7878
amh: 0,87. Łzy, załamanie. Przeczytałam Wasze forum po nocach od a do z. Mój ginekolog kazał mi w związku z niskim amh zażywać duphaston przez 3 mce od 16 do 25 dnia cyklu. Zaczęłam przyjmować Wit. D, kapsułki z korzeniem maca brałam też przez jakiś miesiąc. W międzyczasie poprosiłam ginekologa o wymaz na czystość pochwy i znów pod górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7878
Najpierw bakteria faecalis po kuracji antybiotykiem kolejny wymaz i bakteria coli. Znowu antybiotyk plus wszystko inne co polecały dziewczyny na forum.Pomogła chyba herbata z czystka polecona przez moją dentystkę.Kolejny wymaz czysty☺Na początku lutego 2016 powtórzyłam badanie amh w tym samym labolatorium I wynik 1,35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7878
Drugie badanie zrobiłam w 3dc a nie tak jak za pierwszym razem w ostatnim dc. Także nie wiem czy rzeczywiście nie ma znaczenia w którym dniu cyklu to badanie jest wykonywane...W lutym 2016 roku mogliśmy zacząć starania bo bakteria zniknęła i sukces w 1 mcu starań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7878
Teraz jestem w 6 tc. Także głowy do góry dziewczyny!Moim zdaniem badanie amh jest przereklowane i mnie osobiście znajomość wyniku przyniosła tylko wiele stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7878
Na pewno Wam się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Smutasek- jak zbiory? Anna7878- ja to bym chciała mieć nawet ten Twój pierwszy wynik amh, bo u mnie to skrajnie niski był 0,16. Nawet jakbym go podwoiła to dalej słabo, póki co nie będę powtarzać bo jak napisałaś to strasznie stresujące. Bezproblemowej ciąży życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella84
Dziewczyny, Wesolych Swiat Wam zycze i zaplodnionych jaj w tym roku :p Smutasku to bardzo ladny wynik jak 3 dojrzale :) trzymam kciuki mocno! Anna7878 to gratulacje i zycze nudnych i bezproblemowych 9 miesiecy :) Ja kochane juz 17 tc lece:) maz w morzu, wyjechal w poatek wieczor a wiec narazie poczatek :) na szczescie lepiej sie czuje, zwracam tylko rano :) choc na tym etapie cholercia juz powinno sie to skonczyc..no i totalnie zmeczona jestem non stop...a wypoczac z maluchem sie nie da :) mysle jednak ze teraz i tak moge sie cieszyc bo potem to dopIero bedzie hardcore :) Za to pochwale moje dziecie bo ostatnio mi lepiej je i udalo nam sie zredukowac mleczko to 2 flaszek na dzien , rano i wieczor :) jupiii :) Powodzenia kochane i zagladam tu z niecierpliwoscia oczekujac pozytywnych wiesci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella... już 17tc, ale ten czas leci :-) tylko żebyś przestała wymiotować Właśnie dzwonili z labolatorium i jutro będę miała transwer. Mam 2 zarodki klasy 4a :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to piekne zarodki smutasku! To oczekujemy zatem blizniakow tak?;p pamietam jak mialam 3 iui to byly 2 dojrzale pecherzyki i musialam zgode podpisac na ciaze mnoga :D ale bylam wtedy zajarana ze blizniaki hehehe, ale zostalo sie jedno ;) drugie wybralo jak widac wiec termin letni ;p bedzie lubilo upaly po mamusi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella... super by było jakby chociaż jedno chciało za mną zostać a dwa to już rewelacja. Narazie jestem pozytywnie nastawiona :-). Nie wiem jak u Was ale u nas ostatnio dużo bliźniaków w okolicy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Smutasek- super wieści. Ładne zarodki. A jak chodzi o bliźniaki to łatwo nie jest. Mam w rodzinie, z ciąży naturalnej, podwójna robota. Kiedyś to jak szło się z podwójnym wózkiem to byla sensacja, teraz jest tak dużo, że już ludzie przywykli. Bella- czas faktycznie zasuwa, niedługo znów czeka Cię wszystko od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia Mam pytanie do dziewczyn , ktore zazywaly Dhea 25 eljot : jak sie po tym czulyscie? Zauwazylyscie jakies roznice podczas zazywania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedemcztery
Zazywam od 3 miesiecy, nie mam zadnych skutkow ubocznych czuje sie ok. No moze libido troche wieksze ale to na plus :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki informuję, że przygarnelam 2 kropki klasa 8A :-) żadne nie chciało jechać na ferie (mrozenie). Teraz leże w łóżku, tylko nie wiem ile dam radę. Też brałam dhea eljot i nic mi nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cate Smutasek gratulacje!!! To bardzo dobre parametry.. :-) Ja po dhea trochę przytyłam i piersi jakby większe.. :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Smutku gratulacje! :) niech zostaną juz z Tobą na zawsze :) tzn póki co na 9 miesięcy :) A ja w tym tyg zaczynam stymulacje, trzymajcie za mnie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Miało być *Smutasku; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Smutasek- powodzenia zatem. P.s. Widzę że operujesz terminologią dziewczyn które podchodzily do in vitro- przygarnąć kropka etc. Nusial- Ty podchodzisz w Artemidzie czy Novum?. Jaki masz protokół? Siedemcztery- a co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×