Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Saadee

Niskie AMH

Polecane posty

Gość gość
Katia Smutasku oby sie udalo :))) co do Dhea , chodzilo mi i o plusy i minusy jakie zauwazylyscie .A jakie mialyscie dawki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Azzurro ja podchodzę w Novum, zdecydowałam się na cykl własny ze względu na skrajnie niskie amh, więc póki co będę brała samo CLO i zobaczymy jaka będzie reakcja, jak słaba to dołożą pewnie menopur, ale w cyklu własnym chodzi o to, że komórek jest mniej, ale są lepszej jakości, no i oby tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karia ja mialam 3x1, czulam sie normalnie :) Nusia to za Ciebie rowniez mocno kciuki trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czibik
Dziewczyny, nie czytałam calego forum ale stwierdziłam że napisze bo kiedy ja miałam problem to tylko wyczytałam necie, że ktoś o czym słyszał ale nic bezpośredniego. Późno podjęłam decyzje o macierzyństwie, mimo to szokiem dla mnie był mój wynik AMH 0,002!! Do tego wcześniej zrobiony test na menopauze wyszedł pozytywny. Z jednej strony wiedziałam że jest takie ryzyko w moim wieku ale myślałam że może jeszcze nie. Miałam od lekarza Clostilgebyt ale przy takim AMH to już wg mnie nie miało sensu. Mieszkam w uk i poszłam jeszcze tutaj to gp, pani doktor stwierdziła że oni patrza całościowo a nie biorac pod uwagę tylko jeden hormon i skierowała nas do kliniki leczenia niepłodności. Czas oczekiwania ok 6 mc. Nie łudziłam się, że tam coś pomoga, może dawczyni komórek ale nie byłam pewna czy tego chce. Trudno opisać moje zdziwienie jak po 4 miesiacach, z powodu dziwnych zawrotów głowy zrobiłam test i okazał sie pozytywny. Przez 8 dni zrobiłam 7 testów ciagle wpierajac sobie że to na pewno menopauza, ponieważ na ulotce wyczytałam że wtedy może wyjść pozytywny. Dopiero na usg uwierzyłam. Z AMH równym 0, po 4 mc starania, bez żadnej pomocy jestem w 13 tc. Śmiejemy się że jak będzie dziewczynka nazwiemy ja Menopauza po tym jak gorliwie wmawiałam sobie że to na pewno nie ciaża:)) nie wierze w cuda, wierze w to jak niezbadany jest organizm ludzki i jak nie da się go zamknać w sztywnych ramach wyników labolatoryjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czibik
Mała poprawka AMH wynik był 0,02 za dużo o jedno 0 wpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusial... trzymam kciuki, informuj nas na bieżąco :-) Dziewczyny... :-* Mi dr powiedział, że mogę brać tylko jedną tabletkę dhea eljot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czibik... gratuluję :-) Myślę, że samo amh nie przekreśla macierzyństwa, gorzej jak są jeszcze inne przeszkody :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Czibik- gratuluję, a jaki test na meno robiłaś? W laboratorium badanie fsh czy jakiś sklepowy?. Na pewno musiała być to jakaś pomyłka. Nusial- trzymam kciuki za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia Pytam o te zauwazalne zmiany przy zazywaniu dhea, bo mam nadzieje , na jakies pozytywne zmiany u siebie, typu większa ochota na seks czy wreszcie normalny śluz plodny :( ja ma zazywac najpierw 1 potem 2 , a po dwoch tygodniach 3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Katia- jedz dhea według zaleceń, w końcu lekarz wie co robi. Nie sądzę aby wpływał on na śluz, na ochotę na seks zapewne może, bo zamienia się w testosteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia Biore , oczywisice tak jak lekarz zalecil, sama na wlasna reke nic nie robie. Myslalam , ze dhea zamienia sie u kobiet w estrogen. To teraz juz wiem dlaczego lekarz powiedzial mi, ze mial nadzieje, ze mam obnizony testosteron -bo wtedy lepiej by dzialalo dhea, a tak to mam go w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Katia- w estrogen także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czibik
Najpierw sklepowy, potem fsh które wyszło nie najgorzej. Ale ja sie dalej upierałam bo miałam dużo innych objawów poczatku menopauzy. Widać było inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia Znam ten zel, dobry jest , zuzylismy z mezem kiedys dwa opakowania, moze faktycznie go znowu kupie , tylko troche drogi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czibik a pamiętasz jakie miałaś fsh??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czibik
Nie pamiętam, w weekend bede mogła sprawdzić ten wynik to napisze. Tylko amh wryło mi się w pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia Azzurrro czemu wiesiołka nie wolno brać w drugiej połowie cyklu? czy jeśli będę go brała tylko przez te parę dni przed owulacja to czy on zdarzy zadziałać w takim krótkim czasie zażywania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedemcztery
Wczoraj mialam laparo, niestety endometrioza 2 stopnia, amh mi wzroslo z 0,17 na 0,23 od wrzesnia zazywam wit D, koenzym q10, mleczko pszczele i mace Maca chyba lepiej pomogla na plodny sluz niz wiesiolek, ktorego probowalam wczesniej Nadal czekam na naturalny cud, w styczniu mialam droznosc, wszystko ok tylko ta endo i jaja pewnie drugiego sortu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Katia- wiesiołek do owu bo ma on właściwości powodujące skurcze. Zatem nie jest wskazany potem gdyż może zagrozić ewentualnej wczesnej ciąży. Siedemcztery- a myślałaś o in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Dziewczynki proszę trzymajcie za mnie kciuki, bo będą mi bardzo potrzebne :) jutro dostane okres i 3 dc zaczynam brać CLO, nie wiem czy samo clo to nie będzie za mało, bo myslalam ze będę mieć też np. menopur co drugi dzień, ale zobaczymy...najważniejsze żeby chociaż jedna komórka i to dobrej jakości. Mam stresa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Siedemcztery trzymam kciuki żeby się udało naturalnie. Ja robiłam amh chyba w styczniu i było 0,14. Od listopada biore wit. D i inna witaminki, ciekawe czy coś to da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedemcztery
Niusial, mnie jak widac poprawilo wyniki Co do in vitro, owszem mysle o tym od wrzesnia ale jakos nie moge sie zdecydowac, chce wierzyc ze dam rade bez tego, te medyczne procedury mnie przerastaja, boje sie ze stres spowoduje ze cale starania beda na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Nusial- jaką masz dawkę clo? Smutasek- jak się czujesz? Siedemcztery- :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Nusial- powodzenia. Jaka dawka clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Smutasek- wcale nie jest powiedziane ze to okres. Który masz teraz dzień transferu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
To może być implantacja lub po prostu plamienie. Ja kiedy zrobiłam pozytywną betę a wyniku jeszcze nie znałam to miałam na papierze bordową krew, nawet sporo, potem plamienie przez 1,5 dnia i dalej byłam w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×