Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Saadee

Niskie AMH

Polecane posty

Gość gość
Zrób test ciążowy sikany, moze cie uspokoi :-) mi pozytywny wyszedł w 8 dniu po transferze blastocysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella84
Smutasku, ja jak robiłam test sikany ok 11 dc po inseminacji to z godzine po tescie dostalam plamien i boli jak na @, wiec bylam tez pewna ze 2 blada krecha na tescie to ofekt dzialania jeszcze zastrzyku na pekniecie ovitrelle ( bo niby do 10 dni on daje taki efekt ze testy pozytywne ) ..u mnie bylo plamienie a potem wrecz nawet troche krew..dzwonilam do gina mowilam o tescie to kazal zwiekszyc dawke luteiny, plamienie mialam az 3 dni..moze wiec u Ciebie to plamienie tylko, rob sikanca szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Hej Dziewczynki, jestem na szkoleniu w poznaniu wiec nawet nie miałam kiedy na spokojnie przeczytać wszystkiego ani odpisać. .. ja mam 1 tabletkę CLO dziennie. Dzisiaj mam 3 dzień brania i jajniki mnie straszliwie juz bolą. Chyba trochę za szybko! Smutasek mam nadzieje ze to plamienie implantacyjne. Na okres chyba za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jadę na betę ale strasznie się stresuje. U mnie cykle trwały ostatnio 24-28 dni tak mi się pozmieniało. Więc nawet nie wiem który dziś mam dc bo nie wiem od kiedy mam go liczyć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Smutasku po transferze zalecają zrobić betę około 14 dnia. Który dzień po Ty dzisiaj masz? Bo wtedy to się liczy od dnia transferu właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Kurcze a dzisiaj już jajników nie czuje ; ( mam nadzieje ze coś tam jednak rośnie. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Nusial - bo może już urosło. Swoją drogą też jestem ciekawa jak to będzie wyglądać na samym clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj zrobiłam betę 9dpt i wynik 90 :-) u nas w klinice zalecają w 10dpt betę ale przeważnie podają 2 dniowe zarodki a ja miałam 3 dniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Hurra! Smutasku gratuluje!!! Wiedziałam że będzie dobrze! Strasznie się ciesze! Jakie leki brałas po transferze??? Czy masz jakiekolwiek objawy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Smutasek- wiedziałam że to nie okres:-) Moja pierwsza beta też była 90. Gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusial... brałam lutinus, fragmin i kwas foliowy, dodatkowo przez 3 dni relanium i dalej biorę nospe. Jedynym objawem jest ból brzucha i ciągle głodna jestem (ale ja lubię jeść ). Azzurro... robiłaś betę po 48 godz? Jaki był przyrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Smutasek- robiłam, było 250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia Smutasku trzymam kciuki !!!!! Zeby wszystko bylo dobrze :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupiii!!! Smutasku na taka informacje czekalam!!! Gratulacje!! Wiedzialam ze to nie okres, za szybko no i masa kobiet tak ma a ciaza wychodzi w tym ja:p ale cad! Informuj teraz na biezaco nas tutaj koniecznie no i zycze nudnych ale szczesliwych 9 miesiecy!!!! Nusia teraz kolej na Ciebie! Kciuki mocno zaciskam az boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia Smutasku to bylo Twoje pierwsze in vitro? Szukalam na wczesniejszych stronach forum ale cos nie moge znalesc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Katia- smutasek podchodziła pierwszy raz, miała dwa zarodki no i się przyjęło!. Pisałam, że nie liczy się ilość tylko jakość, może z niskim amh nie będzie dużo pęcherzyków ale jak widać da się uzyskać zarodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia... tak pierwsze podejście. Ale dalej te plamienia mam takie brązowe. Jutro jadę na powtórkę bety i może dostanę się do lekarza na wizytę. Skąd te plamienia mogą być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Smutasek - może oczyszczać się macica po implantacji, może też się wydalać jeden z zarodków, albo po prostu bo jestes w ciąży. To jest bardzo częste. Mi lekarz za każdym razem kazał badać betę razem z progesteronem, nigdy samą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azzurro a to ciekawa teoria z wydalaniem jednego z zarodkow, ja w pierwszej ciazy jak mialam inseminacje to mialam 2 piekne pecherzyki dominujace a w zwiazku z tym nastawialismy sie na blizniaki..ale zostala jedna lila :) plamienie mialam Smutasku tj pisalam tez i wtedy lekarz kazal zwiekszyc luteine, bralam 3x 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Hehe dziękuję Bella :) kochana jestes! ;) Ja jutro mam 1 kontrolę i boję się bo dzisiaj juz prawie jajników nie czuje, boje się ze nic tam nie rośnie, mam jakiś kryzys :( Smutasku ja też się modlę do św Rity, może mnie kiedyś też wysłucha. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella..może mi też zwiększy albo coś doda bo martwią mnie te plamienia. Najczęściej są jak sporo chodzę a w pracy różnie bywa Nusial... też jajników nie czułam a mimo to jajca były i rosły, uwierz w nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna co miała ze mną transfer też jest w ciąży.... ta wiosna człowiek pozytywniej nastawiony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Smutasku to postaraj się więcej odpoczywać, leżeć, teraz te początkowe miesiące są najważniejsze. Może po prostu weźmiesz w pracy wolne? Moja siostra jak była w ciąży, to też ciągle miała plamienia i lekarz kazał jej właśnie więcej leżeć, bo jak troszkę więcej pochodziła to od razu bolał ją brzuch i były plamienia. Uważaj teraz na siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja beta wynosi 274 ale progesteron 22. Tak mnie lekarka zj***la, że w życiu nikt tak nie zrobił. Jak są plamienia to trzeba przyjechać do lekarza. Przepisała mi jakiś nowy progesteron bo po lutinusie mam podrażnienie a luteiny (która zaczęłam stosować ) nie można stosować bo się ponoć wogóle nie wchłania. Dostałam też duphaston i 14 dni l4. Ale się poryczalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×