Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Saadee

Niskie AMH

Polecane posty

Gość Azzurro
Nusial- a jakie masz fsh? Najnowsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Kochana teraz w tym cyklu nie robiłam, bo byłam po tabletkach anty więc i tak by było zafałszowane. Ostatnie jakie robiłam to było chyba w styczniu i było aż 13. We wcześniejszych latach różnie się wahało, raz 9, potem 4. Teraz w nowym cyklu mam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Nusial- to nie takie złe. Może ten cykl miałaś gorszy, ja bym chyba spróbowała ze stymulacją silniejszą w kolejnym. Choć pewnie Twój lekarz wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
No jeśli fsh będzie poniżej 20 to będę miała menopur w 3, 5 i 7 dc plus pół tabletki clo, wcześniej miałam samo clo po 1 tabletce az do 8 dc, potem dopiero mi dołożyli na 2 dni menopur. Ja też ze względu na to niskie amh nie mogę mieć za dużych dawek tych hormonów do stymulacji, bo chodzi o to żeby komórki były dobrej jakości a wiadomo, że jak jest najbardziej naturalnie to rosną w bardziej sprzyjających warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Nusial- oby byla chociaż ta jedna szczęśliwa komórka. Kurczę ja kiedyś tu wspominałam, że jedna dziewczyna o skrajnie niskim amh, pisała że jej lekarz jak widział na USG że jest dojrzały pęcherzyk to robił punkcję i w ten sposób uzbierała kilka komórek. Pewnie nie bylo to tanie,bo miała kilka punkcji ale byl to jakby nie patrzeć jakiś nowatorski sposób, trwało to kilka cykli, ale coś przynajmniej uzbierała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Smutasek - wyniki bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Smutasku bardzo ładny wynik! odpoczywaj i uważaj na siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tydzień jestem na L4 więc praktycznie nic nie robię. Leżę. W czwartek jadę na wizytę... mam nadzieję że serduszkowa :-) trzymajcie się i miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia1005
Dziewczyny chciałam się pochwalić i niemożliwe stało się możliwe. Mój synek ma już dwa tygodnie. Życzę Wam wszystkim takiego szczęścia jakie mnie spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorcia, wielkie gratulacje! Twoja historia jest niezwykła i daje ogromną nadzieję. Dbajcie o siebie z maleństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Dorcia- gratulacje Smutasek - ja wróciłam od rodziców i obdzwaniam dentystów, mąż dzis wyjechał niespodziewanie, więc muszę moje zęby poprzesuwać na inne terminy. Jutro mam szczepienie synka :-( Katia- byłaś na USG, jak tam suplementacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia Nie ,teraz mam 20 dzien cyklu, w 3 dniu cyklu mam zrobić FSH ( po miesiącu zażywania DHEA ). W następnym cyklu w ok 20 dniu mam dopiero USG, lekarz mówił, ze możliwe , ze w czerwcu będziemy podchodzić do in vitro.W lipcu podobno maja przerwę, wiec jeśli nie czerwiec to dopiero sierpień. Sama nie wiem kiedy byłoby lepiej, :( obawiam sie , ze tak wielkie pieniążki pójdą na marne , skoro mam takie małe szanse:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Katia- szkoda że nie poszłaś na usg w połowie cyklu żeby zobaczyć czy coś urosło naturalnie po suplementach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia Pomyślałam, ze to za wczesnie , zeby działały. Posłuchałam Cie i kupilam ten żel conceive plus , zeby jeszcze probowac naturalnie, choc jakos zupelnie w to nie wierze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azzurro...jak po szczepieniu? Dużo było płaczu? Katia...póki są szanse na dziecko to trzeba próbować. Będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Smutasek- placz byl w domu z powodu zębów, szczerze to mnie dziś mój synek wykończyl tym placzem, już kawalek górnej jedynki widać . Przez te zęby z mojego spokojnego synka zrobil się diabelek. Katia- ale kto wie, może coś ruszylo tak po prostu, bez względu na suplementy, w końcu jajniki po odstawieniu tabletek pracują z większą silą. Ja na kolejne starania chyba tez kupię ten żel i zaopatrzę się w orzechy i migdaly bo u mnie problem ze slabym endometrium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azzurro...każdy musi czasem pokazać na co go stać :-) nawet synek - diabełek :-P jutro mam wizytę ciekawe czy już będzie serduszko/serduszka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek- u mnie serduszko bylo 6t5d. Jak mój wczoraj dawał koncert płaczu i złości to sobie pomyślałam że z takimi dwoma równocześnie to bym zwariowała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia O jejku !!! Smutasku cudownie!!! Podwojne szczescie za jednym zamachem, to Ci sie udalo :))) a ja niespodziewanie dostałam w 23 dniu cyklu okres:((( cos chyba sie pokickalo porzadnie przez to Dhea :(( ciekawe czy w ogole owolacja była :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cate Smutasku, TYLE szczescie... ;-) Ogromne gratulacje!!! Dbaj o siebie.. podwójnie.. ;-) Czy Ty miałaś podane 2 zarodki? Katia - z tym DHEA, to tak właśnie bywa.. Raz @ jest krótszy, innym razem dłuższy.. Milego weekendu dziewczęta.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Smutasku gratulacje ogromne!!! cudownie :) też marzę o bliźniakach :) dbaj o siebie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella84
Ojej smutasku gratulacje ogromniaste :) to teraz uwazaj na siebie bardzo! :) ja dzis 21 tc zaczelam, szok! Jak to leci :) za tydzien polowkowe :) Na szczescie poza zmeczeniem to objawow nie mam, jakos daje rade chkc chwilami padam na pysk..w koncu jestem od 4 juz tygodni sama a jeszcze zostalo 19 dni...no nic..grunt by z ciaza wszystko dobrze i jakos sie doczolgam...tata mi robi zakupy, ewentualnie wpadaja jak mam jechac na badania czy do lekarza..ale tak by wpasc zajac mala bym odpoczela to w sumie nie...trudno...lepszy rydz jak nic :) a tak blisko maja bo z 15 km... Nusiu jaki masz teraz plan, kiedy zaczynasz stymulacje kolejna? Azzurro a Wy kiedy zaczynacie starania o kolejnego maluszka? Nie ma co czekac z tym naszym amh :p ja to mam wrazenie ze czas probuje zatrzymac..tak ciaza za ciaza sie udalo..okresu nie ma a tym samym jajek nie trace wiec odwlekam w czasie menopauze hihi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia Wszystkie tak miałyście przy zażywaniu Dhea?? ze sie miesiączka pokićkała?? bo zaczynam sie zastanawiać czy to nie za duzo dla mnie te 3 tabletki Dhea 25 Eljot ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Bella Kochana no ja jeszcze mam 3 dni tabletek orgametrill, mam brać do 25 dc , czekam na okres i od 2 dc mam brać clo ale teraz po pół tabletki plus od 3 dc menopur 75j co dwa dni. Zobaczymy czy tym razem coś z tego wyjdzie czy znowu nic. Juz się nawet boje o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Katia- niestety ale niskie amh i podwyższone fsh sprawia że cykle prędzej czy później staną się nieregularne. Nie sądzę aby to byla wina dhea, już prędzej prolaktyny, bo ona może zaburzać cykl jeśli się podwyższyla, a u Ciebie ostatnio sporo stresu więc to też jest możliwe. Ja przed zajściem w ciąże mialam krótkie cykle 24 dni, ale owulacja byla, kiedy mialam ustalony termin hsg to jak na zlość okres przeszedl po 19 dniach i musialam kombinować z przelożeniem badania bo trzeba go zrobić w odpowiednim dniu. Po porodzie też mam rozregulowane bo raz mam co 25 dni, potem 27, 29 a takich dlugich cykli nie mialam chyba od studiow, a teraz to dostalam w 22 dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×