Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marzesobie

Jakie macie marzenia?

Polecane posty

Gość gość
Dzieci nie biorą się z marzeń Są owocem ciężkiej pracy ledzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaleźć pracę, dziewczynę, zbudować dom i mieć masę dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaleźć dziewczynę Pracę, dom i dzieci juz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dazenia do moj domek z ogrodkiem i fundacja. marzenia to zwiazac sie z odpowiedzialnym, kochajacym mnie facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća
Odpowiedzialny to ja chyba jestem znam odpowiedzi na wiele pytań Milowac- oddać siebie dla Ciebie To trudne, potrafisz az tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro nie zasypać Na 8:00 do szkoły Koniec wakacji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej raz w roku mieć sex z żoną Tez byscie tak chcieli tylko boicie się do tego przyznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- dłuższy wyjazd za granice na naukę języka (najlepiej z cała rodziną, bo ostatnio jak byłam to wyłam z tęsknoty) - mieć ciekawe zlecenia zawodowe z zagranicy - tak by wyjechać 2-4 razy do roku na max tydzień, by było to wyzwaniem i dawało dobrą kasę - budowa domu + ogród - bez kredytu:-) - schudnąć - wreszcie :-) - i najważniejsze marzenie, by moi bliscy byli szczęśliwi i bym nie martwiła się o córkę Wszystkie marzenia to plany, więc pewnie się spełnią :-) Tylko to ostatnie... najważniejsze a najbardziej poza mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm marzenia kiedyś je miałam ale teraz tkwię w letargu. I nie wiem kiedy się ocknę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm marzenia kiedyś je miałam ale teraz tkwię w letargu. I nie wiem kiedy się ocknę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby w końcu mój nieznajomy odezwał się do mnie a nie tylko ukradkiem pożerał mnie wzrokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmadrzec wreszcie. Zwolnić. Mieć czas na rzeczy malo istotne. Pokochać kobietę. Zrozumieć siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby cala ludzkosc na Swiecie byla szczesliwa , Wolna od wszystkich boli i wojen:)))zazdrosci i trosk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim marzeniem jest żaeby dziewczyny mialy wieksze piersi i mniejsze tylki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marze o wymarzonej pracy izawodzie masazystki, a kolejnym marezniem jest cudowny facet-niestety wszyscy o których fantazjuje sa zajęci, geje lub cos innego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym miec małego kangurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 2 marzenia, z czego jedno sie spełni kupię pianino drugie marzenie by mój ukochany z którym byłam 7 lat wrócił do mnie :( Boże dopomóż mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogladalam dzisiaj taki program o kongurkach wiecie jak one się rozwijają? otóz przychodza na swiat takie małe niecalkiem rozwinięte ok 3-4 cm. wpsinają sie po ciele matki do torby, gdzie przysysaja się do jednego sutka. w torbie spedzaja 5 m-cy, a po tym czasie zaczynają wyglądac na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest moje marzenie :) Nawet 1zł nam pomoże pomagam.pl/z18grnod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Pragne od kilku lat dziecka,kazdy zyje dzieki marzeniom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam już marzeń ani nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pociupciać fajną łaskę przed śmiercią i nauczyć się śmigać na snowboardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak przyziemnie: przestać być koniem pociągowym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To też przyziemne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę tutaj bo mam nadzieję że się spełni. chciałabym aby było tak jak jest. są problemy, są radości, są trudności, wzloty i upadki. ta proporcja jest odpowiednia aby dawać adrenalinę i motywację do życia. Niech to się nie zmieni w żadną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie miałam nigdy jakichś super wielkich marzeń, chciałam mieć fajną rodzinę, mieszkać na nowym osiedlu, żebym była pierwszym wąłścicielem mieszkania, mieć goldena retrivera, samochód mini cooper, pojechać do Grecji bo marzyło mi się zobaczyć na żywo Zatokę Wraku oraz jeszcze Wenecja mi się marzyła i to tyle. Część z tego udało mi się zrealizować, mam nowe przestronne mieszkanie z wielkim tarasem na nowo wybudowanym osiedlu, fajnego męża, w podróż poślubną wybraliśmy się do Włoch, więc wydziałałam wymarzoną Wenecję, potem na wakacje pojechaliśmy na Zakynthos więc zaliczyłam również Zatokę Wraku, po powrocie z wakacji dostałam na urodziny goldena od męża, a kilka miesięcy później zobaczyłam na teście dwie kreski:) Obecnie jestem na macierzyńskim, obok właśnie śpi moja 8 miesięczna córeczka, w przedpokoju śpi pies, nie mam tylko mini coopera, ale może kiedyś przyjdzie na to czas...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamamaty
Wyjechać do USA!! Od dziecka to było moje marzenie. Nawet raz byłam bliska realizacji ale...się zakochałam. Teraz jest dwoje małych dzieci, więc marne szanse na zrealizowanie tego marzenia. Tyle dobrze, że mąż jest taki 'obejrzy świat' jak ja, więc się zbieramy z PL. Ale jak to będzie czas pokaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby bliscy byli zdrowi i żeby on odwzajemnił moje uczucie, chciałabym w końcu poznać, co to znaczy kochać ze wzajemnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życzę spełnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podroz dookola świata z plecakiem. Moze kiedys. Narazie wyjazdy 2/3 razy w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×