Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marzesobie

Jakie macie marzenia?

Polecane posty

Gość gość
a ja jestem tak szczesliwa ze czasem az sie boje, ze banka prysnie! Mam fajne malżenstwo, dzieci, dom, prace, zdrowie... nie chce niczego więcej. Doceniam to co mam każdego dnia i ciesze sie, ze moge o to wszystko dbac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by ktoś chciał mi pomóc w rozwoju mojej pasji to zapraszam. Za każdą pomoc będę wdzięczny :) Wspomagajcie młode talenty :D www.pomagam.pl/wlasnyaparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyspać się porządnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim największym marzeniem jest wydać książkę. Już nawet znalazłam drukarnię w której chcialabym to zrobić http://www.drukarnia.bernardinum.com.pl/ no i myśłę, ze się uda, poiszę już ostatni rozdział, trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim jednym z marzeń jest zwalczenie lęku wysokości, docelowo chce skoczyć ze spadochronem. Za 2 tygodnie mam zaplanowany lot w tunelu aerodynamicznym speedfly koło wro. bo wyczytałam na forum, że taki tunel pomaga się przygotowac do skoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalne marzeniaa
Dziecko,związek,pensjonat w górach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje marzenie jest zeby jak najwiecej ludzi nawrocic do Boga i zeby sie opamietali i obudzili zanim przyjdzie ten straszny i wielki dzien Pana i sad, zyjemy w ostatecznych czasach, pozatym zeby nie byc juz niewolnikiem i takze zycze wszystkim rodakom i ludziom ktorzy nie sa z synagogi szatana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mieć kogoś bliskiego poprostu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaw zielonej sukience

Jakieś tam mam,ale też zdaję sobie sprawę,że wszyscy mamy niespełnione marzenia.

Niektóre pozostaną nimi do końca.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×