Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marzesobie

Jakie macie marzenia?

Polecane posty

Gość gość
dla mnie szczęśliwa rodzina,to tak pełna z dziecmi ,,,a dla mnie to już dość "ryzykowny" plan.. ale nie wykluczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Niezależnie od wszystkich ograniczeń szczerze życzę spełnienia marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenia ,czasem się spełniają trzeba uważać ,czego się sobie życzy -kolegi córka ,uciekła sprzed ołtarza po, ponad roku, wróciła, z tym samym mężczyzną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zaskoczona odpowiedziami w tym temacie, wszystkie marzycie o facetach/milosci i dzieciach. Serio nic poza tym? Serio to to, i tylko to, co wam potrzeba do szczescia? Zadnych marzen karierowych, podrozniczych, nauki czegos, kupna samochodu/domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Jak pisałam wcześniej marzeń małych mam kilka: nauczyć się jeździć samochodem, nauczyć się jeździć na nartach i pływania, pojechać na Islandię, do Portugalii i w kilka innych pięknych miejsc, mieć piękny ogród na balkonie, przestać obgryzać paznokcie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa rodzina mozliwa
sporo osób pisze, ze chciałoby pełnej rodziny po rozstaniu... dlatego chce Wam powiedzieć, że to MOŻLIWE! mam córkę z pierwszego związku i sporo złych przejść dlatego wydawało mi się, że już nic się nie poukłada. Długo bałam się zaufać. Teraz mam męża, drugie dziecko i naprawdę dobrą, pełną rodzinę. Moja obecna rodzina ma już 10 lat, więc chyba wystarczająco dużo by powiedzieć, ze to możliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obecnie mam tylko: jedno zmienić pracę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym żeby cała moja rodzina byłą zdrowa i szczęśliwa. Ja chciałąbym się realizować zawodowo, znaleźć sobie pasję i czerpać z niej korzyści. Chciałabym mieć więcej przyjaciół, nie za duzo ale jeszcze trochę by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bumbalona
Moim skrytym marzeniem jest podróż do USA. Mąż nie wie i nie wiem czy się zgodzi, bo chciałabym lecieć na spokojnie bez niego. Tak nawet na dwa miesiące. Bilety tanie wiem gdzie kupić https://www.fru.pl/tanie-loty/do-USA-US/ Tylko nie mam pojęcia jak go przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannaanna
Ja zawsze chciałam mieć własną firmę i marzenie się spełniło :) Teraz rozważam zakup programu Faktura Small Business by móc swobodnie wystawiać faktury i paragony fiskalne. Do marzeń trzeba dążyć z uporem i nie tracić nadziei wtedy się spełnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla siebie jeszcze bym chciała wyjechać tu i ówdzie reszta marzeń dotyczy bliskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybudować dom w pobliżu lasu, jeziora lub stawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, chyba najwiekszym jest zamieszkanie w domku z cala rodzina na takiej Dzialce www.dzialki-szczecin.com mam nadzieje, ze się spełni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieć spokojną dobrą pracę za godne pieniądze, wyjść za mąż... ech kiedy się to spełni w końcu? tyle już lat czekam i NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciała bym mieć świetny seks, choć by po raz ostatni w życiu ale taki wynikający z bliskości...nie umiem sie puścić z byle kim, potrzebuję bliskości, ale chciała bym być zerżnięta na maksa...poza tym route 66 w USA, najlepiej z tym co mnie tak dobrze zerżnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierał się z koleżankami w góry i chciałbym mieć z nimi fajne wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Jak tam wasze marzenia? Już nikt nie marzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uniezależnić się finansowo od rodziny i wyjechać do Japonii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w Europie za dużo ciapatych ostatnio napływa, poza tym Azjaci wydają się całkiem fajnymi ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewentualnie zamiast Japonii to jeszcze Australia byłaby spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że w marzeniach można szaleć :-) . Australia to bardziej zachowawcza opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Partner po ..nastu latach nazwał mnie pomyłką, ,,zawsze byłem kochliwy'' itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje marzenie, to plan na resztę życia. Nie żałuje minionych lat, były piękne. Poradze sobie z przyszłością. Umiem płakać, umiem tez być konsekwentną. Jest plan nie ma stresu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super. O to chodzi w życiu, żeby się nie poddawać. To od czego zaczynasz? Co będzie pierwsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce skończyć studia, być odpowiednio albo dosyć wykrztałcona mieć dobrą prace, odpowiedniego chłopaka i spełniać się kochać, ćwiczyć, uczyć się dalej, cieszyć się moim i bliskich szczęściem, wzajemnie trzymać się z rodziną i przyjaciółmi, być zdrową, ciągle patrzyć co się dzieje, rozwijać się... Obecnie studiuje jak potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestudiuj słownik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×