Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
baby_

Operacja plastyczna powiek dolnych i górnych

Polecane posty

Gość gość
Też mam problem z powiekami i chce zaryzykować i poddać się operacji, czy ktoś może polecić klinikę ze Szczecina i dobrego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przeszłam taką operację w AMC (artmedicalcenter.eu) u dra Śliwińskiego i efekt niesamowity, bardzo jestem zadowolona, jedyny minus, że trzeba dać sobie trochę czasu na dojście do siebie, ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorata333
gościu wyżej , widzę że bardzo Ci zależy na tej klinice , na każdym z tematów polecasz że tam byłeś/łaś , wnioskuję że poprawione masz wszystko łącznie r mózgiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest ktoś kto robił taki zabieg w lubuskim?? proszę o porady co do lekarzy i miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lubuskim to nie mam zielonego pojęcia ale może rozważ dalsze rejony. Mnie operowała dr Dorota Żukowska opadająca powiekę. Fajnie się zagoiło i już nie odczuwam takiego dyskomfortu jak przed zabiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powyżej też wygląda na spam - piszę o Żukowskiej - sprawdźcie inne opinie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz dobrego lekarza, który przeprowadzi korekcję powiek wybierz się do doktora Piotra Osucha. Moim zdaniem on jest najlepszym specjalista w dziedzinie chirurgii plastycznej. Ale też jest bardzo miły, jako człowiek, więc jeśli będziesz mieć jakieś pytania, czy wątpliwości spokojnie możesz go o wszystko pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane Kobiety, spróbujcie może najpierw serum pod oczy i na górną powiekę EVENSWISS. Daje genialne efekty , ale bez skalpela. Oczywiście korekta będzie subtelna. czy jednak musicie wycinać sobie skórę powiek, aby poczuć się młodsze? Chcwcie mieć takie małe oczka ?:) Teraz jest dobra okazja , bo trwa wyprzedaż w sklepie sheartist.com. Polecam ! Świetnie działa też na kurze łapki, cienie pod oczami oraz na worki i obrzmienia. Nałożone w ciągu dnia - super relaksuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że krem przeciwzmarszczkowy to lepszy pomysł niż operacja powiek. Ja używam serum Luminesce i jestem bardzo zadowolona. Naciągnął i wygładził skórę wokół oczu i pozbyłam sie wreszcie tych okropnych opadających powiek i worków pod oczami bez operacji. Ja kupiłam go na tej stronie www.mkap.jeunesseglobal.com/pl-PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uważam ze klinika Aestheticmed jest w 100% godna polecenia. DLa mnie nie ma lepszego i pewniejszego miejsca na takie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam taki zabieg w http://lagunaestetica.pl/ w Gdyni i bardzo jestem zadowolona. U mnie to nie był tylko problem natury estetycznej, ale też mialłam zaburzone pole widzenia a teraz jest zdecydowanie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam już okazję być w tej klinice ale z innym problemem. Jaka jest cena korekty powiek górnych i dolnych w tej klinice i który lekarza tobie robił zabieg? czy to jest tam możliwe pod narkozą czy tylko w znieczuleniu miejscowym ? dziękuję za wszelkie informację i jeśli to możliwe proszę o kontakt na priv może jakieś inne istotne szczegóły i fotki przed i po. Będę bardzo wdzięczna Dziękuję serdecznie i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po korekcji powiek dolnych , wykonywałam ją w zeszłym roku w białostockiej klinice Humana Medica Omeda u dr Doroty Żukowskiej. Może tam się dowiedz, ja ją mogę spokojnie pochwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj mija 17 dzień od zabiegu korekt powiek górnych i dolnych. Trochę jestem zaniepokojona moim stanem oczu. Mam mocno zaczerwienione krawędzie powiek dolnych przy zewnętrznych kącikach a nawet jakby utwrzyła się tam grudka krwistoczerwoną, ponadto oczy mnie szczypią i są zaczerwienione. Wkraplam od 10 dni zgodnie z zaleceniem chirurga, który wykonywał zabieg oraz okulisty wkraplam krople z antybiotykiem. Trochę jest poprawa, ale nie znacząca. Czy ktoś tak miał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Łątkowski podjął się wykonania takiego zabiegu. Miałam spore obawy bo to przecież chodzi o oczy, ale wszystko obyło się bez komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda794
wykonywałam zabieg w ArtLife i muszę powiedzieć, że efekt powalił mnie na kolana, aż takiego się nie spodziewałam. :) zabieg miałam 3 miesiące temu, żadnych komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela19
http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/plastyka-powiek-blefaroplastyka a ja polecam ich. Skorzystałam z ich usług tylko raz ale efekt bardzo mi odpowiada. Nie jestem zwolenniczką jakąś operacji ale ta zafundowala mi siostra i powiem szczerze że jestem zadowolona jak i z całego zabiegu jak i z personelu bo był bardzo profesjonalny i miły co jest bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka właśnie opercje plastyczną powiekgórnych zrobiła sobie moja znajoma co jest zachwycona i pięknie zostało wykonane co chwaliła sie nam a to dzięki lekarzom gdzie korzystała z kliniki bona dea gdzie właśnie tu można sie skontaktować za co tez dziękuję - http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/plastyka-powiek-blefaroplastyka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez moge polecić ArtLife

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssegregator
cześć dziewczyny, jestem 6 dobe po zabiegu powiek górnych i dolnych u Dr. Wysockiego wczoraj zdjelismy szwy :) Dr. Wysocki bardzo miły, cierpliwy,udzielil mi bardzo szczegółowych i wyczerpujących odpowiedzi odnośnie samego zabiegu oraz postępowania po nim, przemile Panie asystujące,mimo stesu który utrzymywał mnie w napięciu przez cały zabieg, atmosfera była bardzo przyjemna, zabawna, czułam się bezpieczna i w dobrych rękach. uprzedzając pytanie; nie, nie widze jeszcze efektu końcowego, ponieważ wiem że będą się układały jeszcze conajmniej kilka tygodni, nie będę też oceniała cięcia, długości blizny,ilości szwów czy plasterków. Nie martwię się też o siniaki,opuchlizne,nierówności,zgrubienia,strupki i inne dolegliwości z odstawaniem,niedomykaniem ciągnięcem,dyskomfortem,suchością.... Drogie Kobietki wszystkie rzeczy i pewnie inne który nie wymieniłam są naturalnymi etapami które występują po takiej ingerencji w tak delikatnej okolicy jakim są oczy. Nie martwcie się proszę! będzie dobrze :) ja też mam obawy i różne myśli biegają po głowie, staram się nie przeglądać w lustrze i nie gdybać "czy tak zostanie"procesy gojenia są bardzo indywidualne a na efekty niestety trzeba poczekac długo i dłużej w niektórych przypadkach :) nie staraszcie się nawzajem :D to są lekarze, zaufajmy im i słuchajmy się zaleceń, każdy lekarz ma swoją metodę do niej też wiele zależy a reszte musi pokonac nasz organizm :) Zabieg jak każdy inny niesie ze sobą różne ryzyko może to być bląd chirurga lub reakcja organizmu i inne powikłania, każda z nas decydując się na taki czy inny zabieg musi miec tego swiadomość.Ja też licze się z tym że może będzie potrzebna korekta, bo niestety czasem sie tak zdarza.Lekarz nie jest w stanie przewidzieć jak to się ułoży ostatecznie, może jedynie dążyć do najlepszego według niego efektu,pamietając żeby nie przegiąć w drugą stronę. Każda z nas ma inny przypadek....inaczej osadzone oczy,kształt twarzy,rodzaj i kondycje skory,ilość tłuszczu na twarzy,różne krążenie,tendencje do zasinień lub jej brak,choroby, i nie można sobie życzyć efektu "jak u tej Pani"... ;D Ja moge być zadowolona ze swojego fryzjera i bede go chwaliła a kolezanka która sie do niego wybierze będzie zawiedziona. Przepraszam za błachy przykład ale można to odnieść do prawie każdego zawodu. Fajnie że jest takie forum, bo jest pomocne ale nakręcajmy się pozytywnie, życze powodzonka wszystkich które są przed w trakcie lub po :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur1974
Warto polecić ArtLife w Gdańsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko co jest napisane o rekonwalescencji po zabiegu powiek to trzeba pomnożyć razy dwa. A czego lekarz nie powie? 3 tygodnie po zabiegu powiek dolnych mam opuchnięte i odchylone od gałki ocznej - masakra. A miało być tak pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem 23 dzien po i mam stan alergiczny, opuchniete i zaczerwienione powieki mieliscie cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam robioną korektę powiek u dr Łątkowskiego i po zabiegu trzeba chronic oczy przed słońcem itd. wówczas nie będzie żadnych niepożądanych problemow. Wazne żeby mieć dobrego chirurga, który wyjaśni wiele rzeczy i przeprowadzi operacje precyzyjnie. U mojego dra leżałam w jego klinice w Polanicy zdrój, więc miejsce na rekonwalescencję idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscAsia51
Ssegregator i inne Popieram w całości Twój wpis.wszystko prawda i tak jest każdy człowiek inny i gojenie ,przebieg operacji i całą otoczka u każdej przebiega podobnie a jednocześnie inaczej ,indywidualnie. Dziewczyny nie zamartwiajcie się że coś tam jest nie tak jak oczekiwalyscie. Ja jestem 15miesiecy po zabiegu góra i dół. Alergia odstawanie powiek etc. to wszystko miałam i to minie i skóra się ułoży za kilka miesięcy czyli ok.6mcy powinno być już całkiem wyrównanie i wygojone.to też zależy jakie zdrowie masz w jakom wieku jrstes?jak sie goisz gdy się zranisz i wiele innych czynnikow. Cierpliwość się kłania , nic nie zrobisz musisz czekać że spokojem aż się wygoi wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja operacje powiek dolnych I gornych mam na poczatku kwietnia w ostravie w czechach, w Cleopatra clinic. Zastanawiam sie czy gora I dol to nie za wiele jak na jeden raz ? Po 5 dobie musze leciec samolotem do domu.... co to bedzie jak kontroli nie przejde bo inna twarz w paszporcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc Asia11
Gość z wczoraj. Miałam robione jednocześnie górę i dół w Tryb u w Czechach .Fakt że jest dużo więcej pielęgnAcji i dyskomfortu po zabiegu ale nie żałuję tej decyzji.W jednym prawie czasie wszystko się zagoi.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei byłam u doktora Pawła Szychty w gabinecie http://drpernak.pl/chirurgia-plastyczna/ w Gdańsku i bardzo dobrze oceniam jego pracę, powieki śliczne. Szybko wróciłam do siebie, blizny sa niewidoczne. Jestem bardzo, bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×