Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
baby_

Operacja plastyczna powiek dolnych i górnych

Polecane posty

Gość do po osi czasu
Ja miałam wykonany zabieg na powieki górne i muszę Ci powiedzieć,że już po tygodniu było dobrze,a cieniutkie blizny po zabiegu po prostu ukrywałam korektorem,można również i trochę podmalować i jest OK. Proszę nie martw się powieki naprawdę wychądzą dobrze,nie wiem jak dolne i nie bedę się wypowiadała,ale górne Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie robiłaś zabieg?Masz jakieś zdjęcia przed i po ?Mmiałas pomarszcone powieki a jesli tak usuneli Ci to?Masz teraz cienką skórę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znacie jakiegoś dobrego chirurga od operacji powiek w Trójmiescie?Watpie żeby dermatolog mi pomógł ale zobaczymy za półtoraj tygodnia ma wizyte zobaczymy co ten lekarz powie..Nie moge sie doczekac chciałabym już pozbyć się tego problemu bo załamana jestem dosłownie,boję się w depresję popaść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po osi czasu
Dziekuje za odpowiedzi; najbardziej sie boje siniakow i opuchlizn pod oczami. Wlasciwie to chyba z dolnych powiek skory nie wycinaja tylko te cholerne wory... co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sądziecie o Dr Daniel Furmanek z Czech?Czy ktos może podzielic się opinia,wrażeniami i jest po operacji powiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazimierska Lódż
Polecam serum pod oczy i na górną powiekę z linii Dermatopoietin. Działa i nie daje sztucznego efektu oczu. Trzeba być tylko wytrwałym - kuracja trwa dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazimierska
Ile takie cudo kosztuje? z pewnością krocie i nic nie da - więc najlepszy jest skalpel,nie tam żadne cuda niewidy w kremie,zwykła ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dona400
A kogo polecacie a okolicach Krakowa? Ja mam podobny problem, jestm po 40 a moje oczy - górna powika jest podpuchnięta. Nie moż sobie wymalować rzęs bo odbijają się na górnej powice. I moje spojrzenie jest takie jakbym była wiecznie zmęczona i zła. Chciałabym to zmienić. Czy taki zabieg jet w znieczuleniu miejscowym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingOflive
oj jak się wybierać na taki zabieg to myślę, że ważne jest , żeby lekarz był w tym dobry. Jednak to jest bardzo delikatna okolica, no i widoczna, więc dobrze by było iść do dobrego specjalisty jak dr Osuch. Ale powiem wam, że jeśli chodzi o efekty po zabiegu to są naprawdę świetne. Twarz wygląda młodziej i promienniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwcia12
Witam , już prawie zdecydowałam się na korektę powiek górnych i dolnych , ale właśnie " prawie" , boję się , czy jakiś lekarz mi czegoś nie zepsuje to jest w miejscu tak widocznym . Teraz nie mogę na siebie patrzeć z powodu worków pod oczami i opadających powiek , a jak mi ktoś to jeszcze bardziej zepsuje , to chyba z domu nie wyjdę a tu trzeba pracować , tym bardziej ,że kredyt chciałam wziąć na tą operację . Dobra rada iść do dobrego lekarza ale jak go znaleźć?? Skąd mam wiedzieć który to dobry lekarz ? Ostatnio znalazłam w Szczecinie ( nie jestem ze Szczecina ) klinikę z doktorem med. Jarosław Tribull -Potapczuk ale żadnych opinii na jego temat nie znalazłam ani dobrych ani złych . Może ktoś zna jakiegoś lekarza , może u któregoś robił korektę oczu . Mieszkam w Wielkopolsce . I właśnie boję się też sińców , myślałam wziąć urlop ale mam tylko tydzień , więc czy w ogóle byłaby możliwość po tygodniu wrócić do pracy , dodam ,że pracuję w sklepie odzieżowym , więc muszę jakoś wyglądać a nie straszyć . Bo straszę już tymi worami , których nienawidzę !!! Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocka
jestem 8 dni po zabiegu powiek górnych w Krakowie.Powiem Wam tylko tyle,że najgorsze są 3 dni po ... nie wiem jak wam ale mnie w 2 dobie tak wszystko spuchło że wyglądałam jak mike tyson po zejsciu z ringu bokserskiego.Teraz się wszystko ładnie goi, prawą powiekę miałam gorszą dlatego jest jeszcze spuchnięta i bardziej boli.Najgorsze są since pod oczami.Jeśli macie pytania to piszcie, odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ostatniej chwili będziesz czuć się niepewnie i się będziesz bać, ale potem jak się oczywiście zdecydujesz zobaczysz, że było warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zamiast skalpela warto wybrac serum EVENSWISS? Oczywiście nie daje takich radykalnych efektów, jak operacja, ale efekty są za to bardzo naturalne i oczy wyglądają zdecydowanie młodziej. Polecam wszystkim tym , którym zależy na odświeżeniu spojrzenia, ale nie chcą upodabniać się do ...celebrytek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDororta
Witam . z czystym sumieniem polecam dr Pernaka z Gdanska. Robilam rok temu plastyke gornych. Efekt SUPER ,jestem bardzo zadowolna teraz czas na dolne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem wlasnie po plastyce powiek dolnych no i wrażenia hmmm masakra. Sam zabieg wycinania nadmiaru skory nie jest zly najgorsze znieczulenie oraz zakladanie szwów. Ogólny stan mój ocenia na bdb na jednym oku niewielki siniak a bol jest zerowy uffff balam się ze dlugo będzie bolec tak wiec jestem mile zaskoczona. Na końcowy efekt muszę poczekac no ale jeśli mialabym jeszcze raz decydować czu się poddać takiemu zaniegowi to mowie Nie . Stres strach bol nie warto i możliwość komplikacji jakie mogą być ahhh. Czlowiek podszedl do tego z lekka ręką jak do zrobienia tipsow a to bardzo poważny zabieg. Teraz jednak zrobilabym botox niż dala się ciac. Trzeba być bardzo zdecydowanym i dużo pocYtac zanim się ktoś zdecyduje na tak poważny krok. Ja nieświadomie co mnie czeka poddalm się zabiehowo wszystko jest w porządku zabieg udany większych obrzęków nie ma bolec nie boli ale psychicznie już bym tego nie zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,ja mogę polecić dr.Wojswiłło-Geppert z Gdyni.Miałam robione górne powieki 3 lata temu,efekt rewelacyjny.A ze jestem Kosmetyczką i wysłałam do Niej bardzo duzo moich klientek takze widziałam duzo osób przed i po.Efekt zawsze był barzdo dobry,naturalny,twarz nie zmieniała sie w wygladzie ,tylko był efekt wypoczetej twarzy.Co jest bardzo wazne ,bo widziałam po innym chirurgu jak zmienił się kształ oka,twarz zyskała inny wyraz(robiła to Pani okulistka z Gdanska,nazwiska nie wymieniam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga gaijin
Ja zrobilam najpierw gorne dwa lata temu w Poznaniu w klinice Solumed u doktora Dydymskiego . Wygladalo to tak , znieczulenie miejscowe - b. nieprzyjemne uczucie okluwania okolic oczu i pelna swiadomosc co sie dzieje . Szwy dosyc mocno wychdzace poza obreb-zewnetrzny kacik oka , tak okolo 1,5cm gdzie pozniej doszukalam sie ze sa lepsze techniki gdzie szew praktycznie nie wychodzi poza kacik oka . Same szwy , hmmm...bardzo poszarpane . Widze to teraz tym mocniej gdyz mam porownanie jako ze zrobilam 3 tygodnie temu powieki dolne i szwy sa perfekcyjnie precyzyjne ! Oprocz tego zabieg zrobiony w znieczuleniu krotkotrwalym , dozylnym - ZERO stresu , czy bolu bo bez swiadomosci co sie dzieje . Najciekawsze w tym wszystkim ze drugi zabieg robilam w Japonii , jako ze tu mieszkam , w wysokim standardzie a cena nizsza niz w Polsce ! W Polsce , w tej samej klinice cena za dolne 4500 plus 100 za konsultacje ! Gorne kosztowaly mnie w Polsce z platnymi konsultacjami 3600 a za dolne w Japonii, jednym z najdrozszych panstw swiata calosc 3300 ( konsultacje bezplatne !! )przy obecnym kursie jena . Gdybym wiedziala wczesniej ze to tak wyglada ! Pod wzgledem cen za zabiegi przegonilismy Japonie ale w jakosci zabiegu i efektow to dalej nedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałaś pecha, To dobra firma ale nie ten chirurg Za podobne pieniądze masz zabieg na znakomitym poziomie ale u innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nędza i to straszna! Poziom usług wykonywany na nsjnizsz poziomie a cenami klinika Szczyta dogania Norwegie!!! Z czym do ludzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga gaijin
Do goscia: "Miałaś pecha, To dobra firma ale nie ten chirurg Za podobne pieniądze masz zabieg na znakomitym poziomie ale u innego" A mogla bym sie dowiedziec na przyszlosc zebym nie miala znowu pecha jezeli ew jakis zabieg w Polsce to ktory chirurg jest dobry w Solumed czy jakiego polecasz na zabieg na znakomitymi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Aga gaijin poczytaj ten temat ..''nieudane operacje nosa'' gdzie dydymski zniszczyl nosy kilku osobom przez niego ledwo zyje...okropny pseudochirurg który nie powinien w ogole być lekarzem zero i do tego klamca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga gaijin
Do goscia : Dziekuje za linka ! Poczytalam ! Ufff.... widze ze i tak mialam duzo szczescia z Dydymskim bo oprocz niezbyt rownych szwow ogolnie ksztalt powiek jest ok . Moze dlatego ze to nie byl nos tylko latwe gorne powieki . Ale i tak jestem juz calkowicie "wyleczona" z poprawiania urody po tym co tam przeczytalam . Zadne zabiegi ktore przerywaja ciaglosc skory ! Wiem to juz na pewno ! Widze ze igralam z ogniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga, mam szansę na wyjazd do Japonii - proszę podeślij linka kliniki - która polecasz . Cel operacja powiek - góra i dół plus minilifting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezpieczny zabieg? Ciekawe dlaczego lekarze nie mówią co w tych operacjach nie wychodzi lub co sami partaczą. Robiłam powieki dolne i górne rok temu i mam tak spieprzone, że szkoda gadać! Wyglądam tragicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ci współczuje ! Jeśli możesz to napisz u kogo robiłaś i dlaczego jest tak żle , ja mam termin w kwietniu na powieki górne w Pradze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czym smarowałyście bliznę? Jestem 6 dzień po i czy to już dobry moment żeby zacząć smarować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 2010 roku miałam plastykę powiek górnych o dolnych. Niestety nie polecam lekarz Wilgusa z Katowic. Do tej pory ponoszę konsekwencję źle przeprowadzonego zabiegu. Oczy są nie równe, jedno większe, lewa powieka górna nie domyka się , przepukliny dolne ogromne. Naczynia na powiekach poszerzone. Proces gojenia trwał ponad rok i to z pomocą dermatologa, bo pan Wielgus nie widział problemu. Rok temu udałam się na kolejną wizytę. Zaproponował kolejny zabieg, oczywiście odpłatnie a propozycja zabiegu na powiekach górnych gdzie nie ma co ciąć, powaliła mnie. Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×