Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
baby_

Operacja plastyczna powiek dolnych i górnych

Polecane posty

Gość gośćJA
Asia byłam u Dr Szwedo. Zalecił terapie ultradźwiękami. Gwarancji nie daje ze to pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsia 11
Gosc Ja. Nie wiem co dają w takim przypadku ultradźwięki.Jedzcze poczytaj o tym. Może by zabrała głos endokrynolog.Przeciez musi być jakieś wyjście. A co na to medycyna niekonwencjonalna.?Drżą temat.napewno coś znajdziesz jeśli dasz sobie czas i cierpliwość.ztrzeba dojść do źródła dlaczego tą limfa zbiera się w nadmiarze?Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJA
Jutro robię wszystkie badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJA
Byłam i dermatologa. Powoedziala ze zostało mi podane za dużo gazu i porozrywało mi naczynka limfatyczne. I ze to może się już jie zregenerować. Poleciła zabiegi rollerem żeby wzmocnić skore. Tylko ze ja się boje kuc te opuchnięte oczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJA
Rollerem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsia 11
Gosc Ja Z tym Rollerem może być ok.wyedy delikatnie Rolując Nakłówasz naskorek a potem lub przedtem wchłania się rozsmarowany preparat np.ampolka z kolagenem itp.Czyli pozostaje narazie dac sobie na wstrzymanie z operacja powiek.To może wzmocnić skórę ale myślę że w Twoim przypadku trzeb a to zrobić wiele razy z przerwą po 5 zabiegach.Mam nadzieję że masz rolet i zaczniesz sama to robić. Ja bym już nie szła do gabinetów.takie zabiegi są bardzo proste i możesz sam robić. Ja też planując zabiegi derokosmetyczne zawsze planuje z kalendarzem faz księżyca , żeby nie było komplikacji a zabieg się udal.Coś w tym jest.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJA
Asia byłam właśnie u internisty i niestety potwierdziła ona niekorzystna dla mnie diagnozę. Powiedziała ze jeżeli doszło do uszkodzenia naczyń limfatycznych to to już się nie odbuduje. I ze nie ma lekarzy którzy zajmują się takimi schorzeniami. Dodatkowo każda ingerencja może zwiększyć problem. Także chyba jestem skazana na to co mam pod oczami. Co do rollera to wolałabym Żeby zabieg przeprowadzał lekarz ale nie wiem czy się w ogóle zdecyduje bo boje się ze mogę bardziej puchnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsia 11
Gosc Ja Co Ci mam napisać.Tylu specjalistów zaliczyłaś , że pozostaje rozsądek i musisz odpuścić. Przeczekać, zsglądaj na różne fora może znajdzie się ktoś co miał takiego pecha . Roler to jest zabieg kosmetyczny i lekarz e zazwyczaj się tym nie zajmują tylko kosmetyczki lub kosmetolodzy.Zycze Ci cierpliwości i samonaprawienia problematycznej okolicy oczu. Głowa do góry , świat się nie zawali. Wszystko minie z czasem.jestes jeszcze młoda i na powieki przyjdzie właściwy moment.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJA
No właśnie tracę nadzieje ze się naprawi po tym co ostatnio usłyszałam od lekarzy. Ale dzięki za słowa otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJA
Czy ktoś może wie jak robi powieki dr Broma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 12
Jeszcze raz zwracam się z prośbą o informację, czy po operacji powiek dolnych miałyście jakieś zaburzenia widzenia? Nieostre czy podwójne widzenie ? Bardzo się tego boję , proszę podzielcie się ze mną swoimi doświadczeniami ...czy któraś z Was robiła powieki u dr Potockiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie ten profesor powieki dolne bardzo źle zrobił. I poprawka prawie nic nie dała. Zewnętrzne kąciki powiek odchylone w dół, przez to bardzo wrażliwe. Wygląd, kłopoty (pieczenie, łzawienie - słońce, deszcz, nawet mały wiaterek, prawie cała zima, bo zimno - w domu!!!), wieczne kompresy i dyskomfort. I depresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena7742
Też przechodziłam taką operację, gdyż moje powieki psuły całą moją twarz. Zabieg wykonał doktor Pabiańczyk , którego z całego serca polecam. Chirurg jest bardzo profesjonalny, odpowiedzialny i doświadczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irciak

Dla mnie zas klinika Dermed i dr Dorota Żukowska sa warte polecenia, robiłam u nich operację opadającej powieki rok temu. Zadowolona jestem z efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

U mnie zabieg blefaroplastyki był koniecznością . Mam już 60 lat i nadmiar skóry z powiek zaczął mi opadać na oczy. Skóra już w taki wieku jest mało elastyczna i się naciąga. Zabieg nie trwał długo i Pani dr Mielnik-Mierzwińskiej w Krakowie przyjmuje w Bona Dea usunęła mi nadmiar skóry z powiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna Kaczmarek

Jeśli chodzi o ten zabieg, ja polecam Rzeszów, a konkretnie Moja Estetyka. Jest to u nich zupełna nowość, a efekty są zdumiewające. Profesjonalne podejście zarówno do zabiegu jak i pacjenta. Wszystko na wysokim poziomie. Takich lekarzy chce się odwiedzać kolejny raz. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Dzięki zabiegowi plastyki powieki górnej odmłodziłam się o kilka lat. Wcześniej skóra z powiek opadała mi na oczy co bardzo mnie postarzało. Zabieg wykonała mi dr Aldonę Stachurę    i bardzo polecam , super się na tym zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama

Mój problem nie był natury kosmetycznej, a medycznej. Konieczny był zabieg podwinięcia powieki i długo szukałam dobrego specjalisty, który wzbudzi moje zaufanie. W końcu zdecydowałam się na dr Mielnik - Mierzwińską, która operację wykonywała w Bona Dea w Krakowie. Polecam zarówno Panią doktor, jak i klinikę. Bardzo komfortowe miejsce, a dzięki specjalizacji dr Mierzwińskiej zabieg przebiegł bez żadnych komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uwielbiam te  wasze reklamy,są tak infantylne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia

Moja Mama miała robioną korektę powiek górnych w klinice dr Boligłowy w Krakowie i bardzo ładnie jej to zrobili. Myślę, że dobry specjalista to podstawa w tak delikatnym miejscu ja buzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NA pewno górne robią w LK Med w Krakowie. Lekarka nazywa się Dr Lesniak - ogromny talent i wiedza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zycie znacznie sie odmienilo po opce. Mialam zabieg rok temu u Dr Leśniak w Krakowie. Lepiej widze, wygladam kilka lat, jak nie kilkanascie mlodziej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×