Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
baby_

Operacja plastyczna powiek dolnych i górnych

Polecane posty

Gość gość
Czyli po plastyce powiek dolnych tak naprawdę ile czasu może się utrzymywać obrzęk ? Można liczyć , że nawet miesiąc??? Ja ponadto widzę u siebie jeszcze na dodatek jakby popękane naczynka zaraz pod rzęsami więc nie wiem czy to też takie normalne po 2 tygodniach od zabiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aniuta
Jestem 3 tygodnie po operacji dolnych i nadal mam podpuchnięte powieki i policzki. Powieki zaczerwienione i popękane naczynka, to powinno się wchłonąć... przynajmniej tak twierdzi lekarz. póki co chodzę z tapeta na twarzy jak nigdy;) Nadal mam również lekko odchyloną powiekę dolną... Mam nadzieję że jak zejdzie opuchlizna całkowicie to i to się poprawi. Komfort jednak średni bo widać że powieki się różnią. Ale też czytałam że układają się nawet do 4-5 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asia11
Gosc Aniuta Tak wszystko wróci do normy.Nie martw się na zapas.To samo miałam z dolny mi.Górne dłużej mi się gołym choć były robione w jednym dniu co górne. MUSISZ CZEKAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata52
Czy po operacji powiek dolnych nie macie takich objawòw jak zaburzenia widzenia czy mroczki przed oczami ? Bo tego się najbardziej boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, od kilku lat borykam się z opuchniętymi powiekami dolnymi, tzw worki itp. Przeszłam różne zabiegi medycyny estetycznej, wydalam sporo kasy, poprawy brak. Problem pojawil sie w wieku 32 lat, wiec dośc wczesnie. Badania lekarskie ok. Wreszcie, po 5 latach spacerowania po salonach kosmetycznych i lekarzach medycyny estetycznej, problem skonsultowałam u dwóch lekarzy chirurgii plastycznej, jeden zakwalifikowal mnie na operacje, drugi nie chcial się tego podjac, uznajac ze to nie sa przepuklinki tłuszczowe. Czułam bezradnosć. Wreszcie trafiłam do lekarza med est, która przed podjeciem decyzji wyboru zabiegu, wysluchala problemu i skierowała mnie na USG tej okolicy. Chyba tylko w jednej klinice to robią, specjalizuje sie w tym dr.Mlosek. Badanie nie jest tanie i musialam jeszcze dojechac do Grodz.mazowieckiego, bo tylko tam robia tzw USG skóry. Mam 15 zdjeć ze szczególowym opisem. Przepuklinki tłuszczowe wykluczone, wiec całe szczescie ze nie poddałam sie operacji plasytcznej, która spowodowalaby jak sie okazuje jeszcze wiekszy problem. Diagnoza jest nastepujaca : kilkanascie miejsc, w których zalegają kilkumilimetrowe depozyty (najprawdopodobniej kwasu hialuronowego, podanego 8 lat wczesniej za blisko okolicy oka), które sie przemiesciły i uciskają na naczynia żylne. Dziewczyny, zanim sie zdecydujecie na kwas hialuronowy w celu zniwelowania cieni pod oczami, zastanówcie sie kilka razy a jesli borykacie sie z poblemem dolnych powiek to przed operacją sugeruje sprawdzenie tej okolicy, abyscie nie narobiły sobie jeszcze wiekszego problemu. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na takie problemy najlepsze są zabiegi plastyki powiek. Sama w końcu się zdecydowałam, bo było to już bardzo uciążliwe. Udałam się do sprawdzonego specjalisty - dr Jędrys i mogę polecić. Pani doktor ma dużą wiedzę i jest bardzo profesjonalna. Dobrze zna się na tym, co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony proponuję zapisać się do doktora Pabiańczyka z Krakowa, do którego udałem się z powodu zniekształconej powieki górnej, co było efektem przebytego urazu. Bardzo utrudniało mi to codzienne funkcjonowanie i w końcu wspólnie z żoną zadecydowaliśmy, że czas z tym coś zrobić. Najpierw odbyła się konsultacja, podczas której doktor bardzo rzetelnie wyjaśnił mi czym jest ectropion, bo tak fachowo nazywała się moja choroba, jak się z nią uporać i jak przygotować się do zabiegu. Zalecił też badania, które miałem wykonać przed zabiegiem i po skontrolowaniu wyników przeprowadził operację. Zabieg nie trwał długo a ja szybko wróciłem do formy. Jestem bardzo zadowolony zarówno z opieki, jak i efektu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJA
Witam wszystkich. Przygotowuje się do zabiegu operacji powiek dół ich ze zwzgledu na powikłania po karboksyterapii- przepuklina tłuszczowa. Niestety dodatkowo cały czas utrzymuje mi się opuchlizna powiek dolnych i zastoje limfy. Czy któraś z Was miała zabieg na powiekach dolnych mając dodatkowo zastoje limfy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w gabinecie dr Agnieszki Mielnik Mierzwińskiej w Bona Dea i efekty operacji bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Nie sądziłam, że jeden zabieg może tak wiele zmienić w wyglądzie całej twarzy. Polecam - u mnie rezultat jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscAsia11
GOSC JA MIALAM ROBIONE POWIEKI DOLNE Opowiem tak.J bym najpierw pogądała z lekarzem POZ lub endokrynologiem, z tą limfa trzeba najpierw zrobić porządek.Może przydałby się masaże odpowadzajacy Life ogólnie z organizmu.Jak będą wory z Limfy to jak ma Ci dokładnie wyciąć tyle skóry ile potrzeba jak jest podpuchniecie.?Potem bedzisz miec do niego pretensje ze za malo wyciął slbo za duzo.Trzeba sie prxygotowac do zabiegu a nie drzrc ze cis wyjdzie nie tak. Przy niektórych chorobach tarczycy też się zatrzymuje limfa.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJA
Chodzę na masaże. Pomagają ale jeszcze limfa się zbiera. Mam tendencje do nadczynnosci tarczycy, obecnie hormony są w normie. Jestem pod opieka lekarz, która ma mnie operować i to ona właśnie powiedziała ze z obrzekami mnie na stół nie położy. Dodatkowo muszę bardzo zagęścić skore przed operacja. Znacie jakieś skuteczne zabiegi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydream
a jak zagescic te skore do operacji?.... ja tez mam hashimoto i niedoczynnosc. jak sie przygotowac? jak pozbyc sie obrzekow limfatycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydream
jak pozbyc sie obrzeku limfatycznego mam tez hashi + niedoczynnosc + puchniecie poradzczie cos, kto ma podobne doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydream
do pacjetki z BONA DEA w Krk moglabys cos szerzej napisac o zabiegu i p. dr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość JA
Czy naprawdę nikt nie miał zastojów limfy i obrzęków przed operacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsia 11
ZgoscJa Sprawdź w necie o sposobach ułożenia do snu aby pobudzić limfe do odpływu przy takich zastojach. Gdzies czytałam o tym ale nie pamiętam na jakiej stronie .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJA
Dziękuje. Znalazłam żeby spać na prawym boku. Muszę zrobić wszystkie badania bo mnie z tą limfa nikt nie zoperuje. Obawiam się ze skoro mam takie powikłania i obrzęki po karboksyterapii to jak u mnie będzie z zastojami limfy po operacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsia 11
Gość Ja Nie martw się.Nic nie powinno się dziać. Przyjrzyj się twojemu wyżywienie.Zmniejsz spożycie białka czerwonych mięs. Sprawdź sama czy leki które nie bierzesz a szczególnie suplementy nie są właśnie tym czynnikiem zatrxymujacym płyny,/ wodę w Twoim organizmie.Ja mam tak po Rutinoskorbinie albo po Magnezie- kto by pomyślał? Prawda? Pisałam Tobie albo komuś na innym Forum że prawidłowe wykonanie lomfatycznego masażu stop czyni cuda.NIECH POSZUKA RECRPTOROW W STOPACH ,KTÓRE ODPOWIAFAJA ZA uwolnienie limfy. Poszukaj na forach masażystów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJA
Asia dziękuje za pomoc. Moje obrzęki to powikłanie po karboksyterapii i zatrzymały się na takim etapie. Robię masaże Rosenberga. Uważam na jedzenie. Trochę się suplementują łącznie z magnezem ale nigdy nie powodował u mnie obrzęków. Wysłałam swoje zdjęcia do kilku lekarzy i niestety jedna z odpowiedzi była ze w moim przypadku operacja spowoduje nasilenie obrzęków :(. Nie wiem co już robić bo mam straszne worki których nie da się usunąć w żaden inny sposób :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJA
Zdiagnozowana u mnie zespół suchego oka. Czy wiecie czy jest to bezwzględne przeciwskazania do operacji powiek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćABC
Gość JA Czytałam jakiś artykuł o rodzajach kolagenu,badaniach genetycznych w tym kierunku oraz p/wskazaniach do pewnych zabiegów w zależności od rodzaju kolagenu.Zastanowiłam się nad twoim powikłaniem.W artykule tym/czasopismo wrześniowe-nie pamiętam jakie /wypowiadała się dr Radziejewska-Choma i dr Amroziak.Może powinnaś się tym tematem zainteresować.Może poszukać w internecie wiedzy na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsia 11
Gość Ja Każdy by chciał Ci pomóc. Jeśli Magnez nie jest bezwzględnie zalecony przez lekarza to spróbuj na miesiąc to odstawic.zapisuj swoje obserwacje.To jest ogromna pomoc w diagnostyce jak pójdziesz do lekarza. Ja na Twoim miejscu napisalabym zapytanie do dr Sxymczysko.Co Ci zależy. Nic Cię to nie kosztuje. Napisz że chcesz zrobić u niego operacje ale masz taki problem zdrowotny.co Ci napisze?Zawsze się można wycofać bez skrępowania.Wiem że Cię to wszystko gnębi, ale samo nic się nie zrobi i musisz szukać gdzie się da jakiegoś sposobu. POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJA
Asia dziękuje za pomoc. Szukam wszelkich sposobów i możliwości. A o co chodzi z tym kolagenem ? Dotyczy to tez operacji powiek ? Gnębi to mało poqiedziane. Wpadłam w straszna depresje. I jeszcze ten zespół suchego oka. Wyczytałam ze to przeciwskazania do operacji powiek ale Ew można poddać się operacji konserwatywnej z niewielkim wycięciem skory - cokolwiek to znaczy. Dr Szymczysko ? Nic o nim nie slyszLam. Byłam u dr Lembasa - podobno jest najlepszy w powiekach. Koresponduje tez z dr Zoniem, brzmi sensownie ale nie doszukałam Się żadnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsia 11
Gosc Ja Dr.Szymczysko i wielu innych w Tryńcu za Czeskim Cieszynie. Wejdź na forum: '' Korekcja powiek górnych '' też na Kafeterii ,tam jest ponad 110stron na ten temat Ja tam już 2 lata zaglądam.napisz o tym na tamtym forum to będzie więcej odpowiedzi.tak myślę.Mnie operował właśnie dr.Szymczysko w Czechach. To jest normalny szpital i oddział chirurgii plastycznej.za górne i dolne powieki plus badania krwi .konsultacje i 1 nocleg zapłaciłam 2800zl.inni też tak płacili. Jeżdżą tam dziewczyny na różne części ciała.Teraz chyba są dłuższe terminy ale można przez telefon się dogadać Mówią po polsku.angielsku. .niema problemów. Mieli wtedy krótkie terminy no i cena o połowę mniejszą.Duzo dziewczyn tam jeździ.Twoj wybór ale chociaż poczytaj tamto forum bo warto.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość JA Co powiedział Lembas na twoje powieki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJA
Asia na tamtym forum tez napisałam. Ja chyba wole znaleźć kogoś w Polsce, zawsze bliżej w razie czego szczególnie w moim dość osobliwym przypadku. Co do Lembasa byłam u niego na początku lipca kiedy oczy wyglądały jeszcze gorzej i on powiedział ze moje powieki są średnie do operacji, ze nie będzie jakiegoś super efektu i pokazał mi zdjęcia paru kobiet z podobnym stanem wyjściowym i według mnie po operacji widać było poprawę w wyglądzie. Kazał mi przyjść za rok od zabiegu. Czyli podszedł dosyć sceptycznie. Byłam tez wtedy u Ulatowskiego i zakwalifikował mnie na październik. Czyli jak widzisz zupełnie sprzeczne opinie. Mi najbardziej zależy żeby te moje opuchlizny się nie nasiliły po zabiegu, bo tak tez się zdarza podobno. Mogłabym się tylko poddać wycięciu i podciągnięcie skory zostawiajac te przepukliny żeby tylko nie mieć takich worków jak teraz. No ale to przyszłość. Najpierw muszę poradzic sobie z obrzękiem limfy. Mam już zlecenie na wszystkie badania plus idę w poniedziałek do dr fizjoterapeuty Jacka Szweda. Przyjmuje u Szczyta i kest podobno bardzo dobrym fachowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsia 11
Gosc Ja To jak masz już ustaloną wizytę to dzialaj.Powodzenia.Odezeij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJA
Odezwę się Ciagle nie mogę znaleźć opinii o dr Bartłomieju Zoniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsia 11
Gosc Ja Czytałam Jego WPISY na Esteticonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJA
Asia - jest aktywny. Ze mną tez koresponduje. Ale nie wiem jakim jest chirurgiem i jak robi powieki. On się chyba w piersiach specjalizuje bo jest konsultantem Mentora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×