Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ankene8

Dziś mam 31 urodziny. Jestem starą panną

Polecane posty

Gość Ankene8

30stke traktowałam jako rok zmian, ostatni dzwonek...i nic. Starałam sie, rezultat taki sam. Jestem sama. Poznałam baaaaardzo dużo facetów i w wiekszosci chcieli seksu, zaliczyc mnie na poczatku znajomosci, seks wg nich to podstawa związku. Mam temperament ale tez zasady moralne, bez seksu moge zyc, wazniejsze jest bycie razem, wspieranie sie,spedzanie wspolnie czasu... Innym z kolei ja sie nie podobałam, albo panowie maminsynkowie, ciepłe kluchy ktorzy chcą się wieszać przy kazdym niepowodzeniu. Mam pecha, jakas klątwa :( Przyzwyczailam sie juz do samotnosci, przestałam szukac. Czasami jest mi przykro, smutno ale co poradzic? Jestem zawsze usmiechnieta, wygadana ale to maska... Pisze tu, bo nie mam komu się wyżalic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodddddddda
jestes,masz czas:) najlepszego 😘 🌼 ja niedługo 4ry dychy więc zawodowa stara panna:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek.....
przykro mi..ja koncze w tym roku 27 lat i mam podobnie do Ciebie...stracilam juz wiare :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życząc najlepszego jednocześnie współczuję i życzę powodzenia w dalszych poszukiwaniach oby nie księcia na białym koniu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodddddddda
EEE tam młode laski nie marudzić! wszystko przed WAMI:D! jeszcze i na miłosc i rodzine macie czas,serio poproszę o ładny uśmiech do naprwdę starej panny:P! :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezebe
ja swojego męża poznałam w wieku 31 lat, też już nie wierzyłam, że kogoś poznam "normalnego" ; uszka do góry dziewczyny, kiedyś się pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgtrere
Ja w tym roku skończę 28 lat, mam opinię pięknej kobiety i też nic. Jestem sama. Nie mogę wyjść za mąż:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek.....
dobrze ze jest nas wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczewruśśśśśśss one
nei księcia szukają a normalnego odpowiedzialnego faceta,który bedzie ej kochał i szanował,a to teraz towar bardzo deficytowy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 40+
Jestem sam ,chwilami bywa smutno,ale da sie zyc. do wszystkiego idzie sie przyzwyczaic. tak ze glowka do gory,nie jestescie same,pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 40+
Juz umarl,juz lezy na desce,zeby mu zagrali,podskoczyl by jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę, ja również mam 27 lat tyle, że od rodziców słyszę, że jestem już 30-letnią starą panną ;) W dodatku chcą wnuków, więc na dodatek jestem bezdzietną starą panną. Niesamowite ile jest tu samotnych osób (płci obojga). Gdyby nie to, że to internet to kafeteria byłaby potencjalną wylęgarnią szczęśliwych par :) Ja mam to szczęście (bądź nieszczęście), że jeszcze nie czuję swojego wieku, boję się że obudzę się po 30 i dotrze do mnie, że jestem sama i za późno już na poszukiwania. Choć może nie tyle za późno co dziwnie, bo jestem nieobyta w temacie podrywu. Ankene8 dla mnie wiek 30 lat z niewiadomego mi powodu też ma być rokiem przełomowym, w którym chcę sobie powiedzieć "sprawdzam" a potem pewnie będę się śmiała, że zostanę z niczym. Mimo wszystko: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! Zrób sobie dzień dla siebie to może poprawi CI się na chwilę humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej nie martw sie
wszystkiego najlepszego. ja w tym roku koncze 27 a juz od kilku lat przyszyto mi łatkę starej panny niektorzy nawet twierdza ze jestem lesbijka bo to dla nich nienormalne ze mam tyle lat i nikogo nie mam:) ale ja sie z tego smieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsasjkcne
witaj w klubie :) ja też jestem sama i pogodziłam się już z tym.. Dla kobiet jest o tyle trudniej, ze faceci single w wieku 30+ to totalne życiowe ofermy, ciapki i nieżyciowe typy.. I jak tu kogoś znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej nie martw sie
i z nami jest podobnie.tacy faceci mysla ze skoro ma tyle lat i wciaz sama to musi cos z nia byc nie tak.mozemy liczyc tylko na rozwodnikow albo takich kt szukaja romansów.najlepsze lata niestety minely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saddsasadsdsa
lepiej byc stara panna niz rozwodka,albo panan z dzieckiem,super jest twoja pozycja, brak meza brak stresow zyjesz dla siebie nie dla meza tyrana, a innych nei ma, nie wierz wbajkowe milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 40+
Wielka dama-wstyd to srać,kraść i z dupy spaść:D-musiała strasznie Cie swędzić,że tak wcześnie wyszłaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 40:)
ja utrzymuję rodzinę prawie całą:O WIĘC pewnie i potencjalnego męża bym musiala,taki lajf:P a tak nie muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej nie martw sie
wielka dama tanczy sama to kolejna królowa spamu na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 40+
Wielka dama pewnie wyszła za araba:D-nie musiała się martwić jak przetrwać od pierwszego do pierwszego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna 45
Serdeczne życzonka z okazji urodzin. Taki wiek to kwiat młodości, życie przed Tobą. STAROŚĆ- BZDURA!!!!!! Gdybym miała 31 lat świat stał otwoem....... Skup się na sobie udzielaj się towarzysko, znajdż zainteresowania i hobby, przestań szukać, miłość sama Cię znajdzie. Chcę być dobrą wróżką....życzę szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 40+
Solenizantka,Ty lepiej popatrz ile Ci jeszcze do emerytury zostało:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 40+
Solenizantka,Ty lepiej popatrz ile Ci do emerytury zostało:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 40:)
no aleś dowalił:P ja jestem przerażona a jeszcze lat 28:P do emerytury w kwocie 350zl:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 40+
I co zamierzasz z taka dużą emeryturą robić?:D. Może jakieś wczasy pod palmami?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 40+
Najpierw musisz je sobie posadzić koło domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 40:)
mam zamiar żyć długo just:) na przekór zusowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 40:)
jakiego domu?dom trzeb bedzie opylić zeby było z czego zyc:O bedę zbierała palmy wielkanocne przez te 28lat i z nich zbuduję szałas a moze mnie przygarniesz,dorzucę się z tych moich 350 do..do,,,, no do czego?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×