Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

Dziękuję za przygarnięcie :) Odpisuje dopiero bo wczoraj już nie miałam czasu zajrzeć. Mam na imię Karolina, jestem z Gdańska, w tym roku skończę 26 lat i to mój pierwszy dzidziuś, nie do końca planowany, ale teraz już mega kochany i wyczekiwany :) Tabelki poszukam później i się wpiszę. Ciążę znoszę różnie, strasznie dokuczają mi mdłości, które mam nadzieję w końcu miną, na szczęście rzyganko trafiło mi sie tylko kilka razy ;) Poza tym jestem ciągle śpiąca... innych dolegliwości nie mam. Brzuszek już mi troszkę widać, więc fasolka rośnie. We wtorek wybieram się na usg genetyczne, więc w końcu oboje będziemy mogli pooglądać naszą kruszynkę. Ech... muszę Was poczytać i ogarnąć kto jest kto ;) Ale zamierzam Was tu sobą zanudzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...........wiek.....termin porodu.......miejscowość.....płeć dziecka reni89..............24......23.08.13..........Bielsko-Bia ła...............?.... brzuchatkaXX.....26.........03.09.13..........Warszawa... ... ............?.... Blanka1980........33...... 04.09.13..........Wars za wa...............?.... żabeczka1982....31...... 07.09.13..........Krosno........ .............?.... MajonezKielecki..27...... 08.09.13..........Łódź....... .................?.... rybalopika.........29...... 08.09.13..........Poznań..... ................?.... pszczolineczka...29...... 11.09.13..........Stare Babice..............?.... Rarity.............27.......11.09.13..........Kraków.... ..................?..... jestemfit..........25...... 15.09.13..........Dębica..... .................?... Zabka092..........28...... 17.09.13..........Koło(wlkp).. ...............?.... keiti78.............35......OM 22.09.USG 14.09.......Zielona G..........córcia?? agi1984............29...... 18.09.13..........Hertford UK...............?.... asiula74..............38....18.09.13..........Łódź... ..................?..... Agatka.09.2013........34....21.09.13..........Wrocław... .... .............?... arttella............ 28.....21.09.13..........Katowice....chciałaby córkę agulagagula..........29 ... 23.09.13.........Głogów..... .................?.... kokoszka 0207......27......26.09.13.........Wrocław................. .?..... kad....................21...27.09.13.......Dębica... ................?..... Marcopolo.............31....27.09.13..........Legnica.... ..............?...... Carolajna87..........26....27.09.2013........Gdańsk........?.......... jupila...............30.....28.09.13..........Białystok ...................?.... Amy10..............32.....26.09.13..........Łódź...... ...................? Kad ja się wybieram na usg genetyczne to jejst właśnie to które robi sie między 11a14 tyg, u mnie też brak chorób genetycznych, ale mój ginekolog powiedział, że warto zrobić no i pooglądam dzieciaczka :) Poza tym udało mi się znaleść w dobrej cenie, więc idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanudzaj zanudzaj Karolajna, im nas więcej, tym lepiej i raźniej znosić te wszystkie okrucieństwa ciąży :D Ja dzisiaj wkroczyłam w 15 tydzień i mówcie co chcecie, ale ja czuję ruchy małego, nie jest to wprawdzie kopanie (może już za tydzień:P) ale zdecydowanie czuję jak mi tam pływa i fika :D Dziewczyny, na te bóle głowy powinien pomóc magnez, tak mi moja dr powiedziała. Bierzecie? Ja od 3 dni i od tej pory ani razu nie bolał mnie łeb, wcześniej - codziennie i mocno :o Idę zrobić sobie herbatę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, witajcie nowe Koleżanki :) Piszę od siostry, mała ogląda bajki to ja postanowiłam poczytać co naskrobałyście :) Wczorajszy koncert udany :) z siostrą zostałyśmy wyróżnione bo dostałyśmy po 2 goździki :) i .... rajstopy haha! tak śmiałyśmy jak to zobaczyłyśmy, ot takie prezenty dawali z okazji naszego święta :D A dzisiaj mąż dzwonił,że wcześniej wyjedzie od rodziców, zaraz po obiedzie i gdzieś chce mnie zabrać :) Ja tez czytałam poczatek tego tematu odnosnie wpadek przy porodach, nieżle sie uśmiałam :) KAD- zrób sobie to badanie na glukozę (ja płaciłam 11zł) bo musisz wiedzieć jaki masz poziom cukru czy nie ma cukrzycy ciążowej, w 7 mies. bedzie późno jakby coś było ponad czy poniżej normy. Ja mam dzis labę na całego :) czekam tylko na mężulka i w końcu z nim pobędę, bo zrobił mi niespodzianke i wziął urlop w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJONEZ- super,że czujesz ruchy maleństwa, ja własnie kończę 15 tydz. i jak coś w zeszlym tyg. czułam tak cisza do dzisiaj :( czekam strasznie zniecierpliwiona, bo juz chciałabym czuć niunie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :* Mnie dziś ściągneli z łużka o 8.00 rano a tak mi się dobrze spało. ZACZELIŚMY REMONTY... Masakra!!! Ale przynajmniej będzie pieknie ;) Narazie zmykam...bo co chwile coś ktoś odemnie chce MIŁYCH WEEKENDÓW :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha zabrzmiało jakbym się na miesiąc żegnała ;) MIŁEGO WEEKENDU jednego hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czytam dalej te wpadki porodowe i śmieję się jak głupi do sera,aż mała sie wypytuje"ciocia czemu tak się śmiejesz ?" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja ten temat już dawno cały przeorałam, jest zajebisty po prostu, na chandrę albo zły dzień jak znalazł :D Koryguję swój wpis w stopce: x nick...........wiek.....termin porodu.......miejscowość.....płeć dziecka reni89..............24......23.08.13..........Bielsko-Bia ła...............?.... brzuchatkaXX.....26.........03.09.13..........Warszawa... ... ............?.... Blanka1980........33...... 04.09.13..........Wars za wa...............?.... żabeczka1982....31...... 07.09.13..........Krosno........ .............?.... MajonezKielecki..27...... 07.09.13..........Łódź....... .................?.... rybalopika.........29...... 08.09.13..........Poznań..... ................?.... pszczolineczka...29...... 11.09.13..........Stare Babice..............?.... Rarity.............27.......11.09.13..........Kraków.... ..................?..... jestemfit..........25...... 15.09.13..........Dębica..... .................?... Zabka092..........28...... 17.09.13..........Koło(wlkp).. ...............?.... keiti78.............35......OM 22.09.USG 14.09.......Zielona G..........córcia?? agi1984............29...... 18.09.13..........Hertford UK...............?.... asiula74..............38....18.09.13..........Łódź... ..................?..... Agatka.09.2013........34....21.09.13..........Wrocław... .... .............?... arttella............ 28.....21.09.13..........Katowice....chciałaby córkę agulagagula..........29 ... 23.09.13.........Głogów..... .................?.... kokoszka 0207......27......26.09.13.........Wrocław................. .?..... kad....................21...27.09.13.......Dębica... ................?..... Marcopolo.............31....27.09.13..........Legnica.... ..............?...... Carolajna87..........26....27.09.2013........Gdańsk..... ...?.......... jupila...............30.....28.09.13..........Białystok ...................?.... Amy10..............32.....26.09.13..........Łódź...... ...................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od rana znow zwracam, poszlam do mamy i co?pocalowalam klamke dzwonie do niej mowie ze musze do kibelka a ona ze jest z psem i juz wraca ale ja nie dalam rady do jej powrotu dobrze ze mialam jednorazowke bo na klatce bym zwracala;p kurka meczace to jest jeszcze dzis ta szkola;/ dobrze ze pociag jedzie tylko 15 minut;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Majonez - dopiero doczytałam o Twojej 'przygodzie' - cieszę się, że kryzysowa sytuacja zażegnana i maluch ma się dobrze. Swoją drogą to nawet wśród nas - przypadkowego i niewielkiego grona ciężarówek - widać, że takie problemy w ciąży są dość powszechne niestety. Nie podejrzewałam, że ciąża która jest normalnych, fizjologicznym stanem wiąże się tak często z powikłaniami mniejszymi i większymi... byłam dziś w h&m i oglądałam kolekcję dla mam - w sumie wybór nieduży ale coś się chyba znajdzie ;) mam takie pytanie - jak wybierać rozmiar ciążowych spodni? kupować swój normalny rozmiar (bo ten pas ma duży zasięg) czy kilka rozmiarów większe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupila ja już w h&m kupiłam 2 pary spodni, jako, że nie są super tanie kupiłam ciut większe! moje stare już mnie cisnęły, teraz jest super :) one też się rozciągają, jak dobrze pójdzie to już więcej spodni nie kupuję! w sumie w takich spodniach to pochodzę do maja/czerwca później będzie już za ciepło ;) więc już tylko sukienki :) majonez, żabeczka - ja swoją datę też zmieniam na 07.09, bo taką datę ustaliłam moja ginekolog prowadząca, 8.09 był ustalony przez pierwszego lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam swoją datę, będzie zgodna z moją kartą ciąży :) nick...........wiek.....termin porodu.......miejscowość.....płeć dziecka reni89..............24......23.08.13..........Bielsko-Bia ła...............?.... brzuchatkaXX.....26.........03.09.13..........Warszawa... ... ............?.... Blanka1980........33...... 04.09.13..........Wars za wa...............?.... żabeczka1982....31...... 07.09.13..........Krosno........ .............?.... MajonezKielecki..27...... 07.09.13..........Łódź....... .................?.... rybalopika.........29...... 07.09.13..........Poznań..... ................?.... pszczolineczka...29...... 11.09.13..........Stare Babice..............?.... Rarity.............27.......11.09.13..........Kraków.... ..................?..... jestemfit..........25...... 15.09.13..........Dębica..... .................?... Zabka092..........28...... 17.09.13..........Koło(wlkp).. ...............?.... keiti78.............35......OM 22.09.USG 14.09.......Zielona G..........córcia?? agi1984............29...... 18.09.13..........Hertford UK...............?.... asiula74..............38....18.09.13..........Łódź... ..................?..... Agatka.09.2013........34....21.09.13..........Wrocław... .... .............?... arttella............ 28.....21.09.13..........Katowice....chciałaby córkę agulagagula..........29 ... 23.09.13.........Głogów..... .................?.... kokoszka 0207......27......26.09.13.........Wrocław................. .?..... kad....................21...27.09.13.......Dębica... ................?..... Marcopolo.............31....27.09.13..........Legnica.... ..............?...... Carolajna87..........26....27.09.2013........Gdańsk..... ...?.......... jupila...............30.....28.09.13..........Białystok ...................?.... Amy10..............32.....26.09.13..........Łódź...... ...................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr@niska
Hej! czy mogłabym się dołączyć? Termin z OM mam na 5.09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gr@niska, jasne, zapraszamy ;) dopisuj się do tabelki i napisz dwa słowa o sobie, jak leci ciąża, czy wszystko jest ok, może chcesz się czymś podzielić :) rybalopika - wow, ciekawe któa z nas się wypakuje pierwsza zważając na to, ze tylko 5% dzieci rodzi się zgodnie z terminem :D Sama jestem zdziwiona jak często zdarzają się takie komplikacje w ciąży, wszędzie czyta się o jakichś przebojach :o A najgorsze jest to, że ani nie można tego przewidzieć, ani tym bardziej uniknąć, trzeba zdać się na los i szczęście :o Ale miejmy nadzieję, że to złe dobrego początki i z biegiem czasu będzie już tylko lepiej :) Mój mąż słuchajcie tak się zaangażował w dbanie o dom w związku z tym, że ja nie mogę robić absolutnie nic, że zrobił już dzisiaj wielkie zakupy, wrócił do domu, nastawił obiad, który przygotował sam, a teraz jest już po odkurzaniu, myciu podłóg, ścieraniu kurzów, rozładowaniu dwóch pralek, i wziął się jeszcze za szafkę z garnkami w kuchni, tłucze tam nimi i hałasuje niemiłosiernie, ale nic nie mówię tylko chwalę, żeby się nie zniechęcił przypadkiem :D A najlepsze jest to, że wszystko to zrobił SAM bez mojego upominania, proszenia, przypominania czy w ogóle zwrócenia uwagi na tak błahy problem jak np pełna pralka :D I jeszcze powiedział, że ma w planach wyczyścić lodówkę i przejrzeć swoje ubrania w szafie, tzn zrobić przegląd :classic_cool: Co to się porobiło, świat się kończy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wytrzymałam i kupiłam taki lzejszy welurowy kombinezonik ja jesien http://www.sklepy24.pl/sklep/modneubranka_pl/produkt/kombinezon-jesienny-baby-girl-coccodrillo/18327 :) tylko cena o ponad połowe mniejsza bo zapłaciłam 49zł mysle wiec ze było warto skorzystac z wyprzedazy... gr@niska witaj:) opowiedz cos wiecej o sobie i dopisze sie do tabelki wstawiłam wode na grochówkę i mam zamiar zrobic risotto:) i tez czuje ruchy co dziwne nie jestem bardzo szczupła wiec tymbardziej w szoku takie muskanie w podbrzuszu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr@niska
poprawiam swoją datę, będzie zgodna z moją kartą ciąży nick...........wiek.....termin porodu.......miejscowość.....płeć dziecka reni89..............24......23.08.13..........Bielsko-Bia ła...............?.... brzuchatkaXX.....26.........03.09.13..........Warszawa... ... ............?.... Blanka1980........33...... 04.09.13..........Wars za wa...............?.... gr@niska.........32........5.09.2013.........Lubelskie...... ...?.. żabeczka1982....31...... 07.09.13..........Krosno........ .............?.... MajonezKielecki..27...... 07.09.13..........Łódź....... .................?.... rybalopika.........29...... 07.09.13..........Poznań..... ................?.... pszczolineczka...29...... 11.09.13..........Stare Babice..............?.... Rarity.............27.......11.09.13..........Kraków.... ..................?..... jestemfit..........25...... 15.09.13..........Dębica..... .................?... Zabka092..........28...... 17.09.13..........Koło(wlkp).. ...............?.... keiti78.............35......OM 22.09.USG 14.09.......Zielona G..........córcia?? agi1984............29...... 18.09.13..........Hertford UK...............?.... asiula74..............38....18.09.13..........Łódź... ..................?..... Agatka.09.2013........34....21.09.13..........Wrocław... .... .............?... arttella............ 28.....21.09.13..........Katowice....chciałaby córkę agulagagula..........29 ... 23.09.13.........Głogów..... .................?.... kokoszka 0207......27......26.09.13.........Wrocław................. .?..... kad....................21...27.09.13.......Dębica... ................?..... Marcopolo.............31....27.09.13..........Legnica.... ..............?...... Carolajna87..........26....27.09.2013........Gdańsk..... ...?.......... jupila...............30.....28.09.13..........Białystok ...................?.... Amy10..............32.....26.09.13..........Łódź...... ...................? 13:49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr@niska
No więc jestem mężatką od prawie 4lat,to moja druga ciąza, pierwszą poroniłam w zeszłym roku,z zajściem nie miałam problemów, w sumie wszystko porządku, tylko jestem strasznie nie cierpliwa,chciałabym już znać płeć i zamierzam zrobić sobie dodatkowe usg , to 14t2d jak myślicie, za 10dni da radę lekarz określić płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keiti, śliczny ten kombinezon, no po prostu cudny :) I faktycznie uniwersalny, i dla chłopca i dziewczyny ;) Gr@niska - jesteś już w tabelce, teraz obowiązkowo musisz już tu pisać :P:D Rybal - ano skarb, czasem się zastanawiam sama gdzie ja go znalazłam. Oczywiście ma też wady, dużo wad, bardzo dużo :D ale najważniejsze, że zawsze mogę na niego liczyć, chyba to się ostatecznie liczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gr@niska, może będą mogli, ja byłam na genetycznym w 13tc, było podejrzenie, że to dziewczynka (po budowie wzgórka łonowego) ale nie chciała rozłożyć nóg, więc nic na 100%. Babka wtedy powiedziała, że za 2/3tyg nie powinno już być wątpliwości więc myślę, że masz dużą szansę ;) A co obstawiasz? Masz jakieś przeczucia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki majonez:)) jest delikatny bardzo i raczej dziewczecy przez ten roz , ale wierze gin ze ma byc dziewczynka:P bo sie psychicznie juz nastawiam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak czytam o ktorej sie budzicie to mi wstyd :D bo ja dzis obudzilam sie kolo 13 :) jestem strasznym spiochem, ale klade sie spac o 3 rano takze to dlatego :) ja nie mam teraz zadnych objawow i troche wam zazdroszcze, ze cos tam czujecie ( no moze z wyjatkiem tych mdlosci) bylam senna dlugi czas ale od jakichs 2 tygodni przestalam byc, ufff jakie to bylo meczace, siedzialam przy komputerze i od razu spalam a teraz w ogole nie spie w dzien :) piszecie tez o bolu glowy, troche mnie czasem pobolewala a teraz w ogole nic troche sie zastanawiam czy wszystko ze mna ok, bo nic nie czuje tylko to ze brzuch mam wiekszy i piersi i cellulit :( ja tez mezatka jeszcze nie jestem, ale w maju to sie zmieni :) dziecko oczywiscie tez nie bylo planowane z racji mojego wieku i czasem sie zastanawiam czy dam sobie rade, ale tak jak ktoras dziewczyna pisala u mnie tez jest juz kochane i wyczekiwane :) tu chyba na forum wiekszosc dzieci byla planowana i tak was czasem czytam jak wszystko planujecie itp. a ja sie do niczego nie moge jeszcze zabrac hehe na szczescie mam bratowa, ktora ma dwie dziewczynki i ma ogromna ilosc ciuchow dla nich (wszystko kupila jej mama zza granicy) nawet jeszcze z metkami leza i powiedziala ze mi je pozyczy, wiec cieszylabym sie jakby to byla dziewczynka, chociaz jeden problem z glowy bym miala :) ja sie juz nie mieszcze w moje ciuchy ale kupilam tylko 1 spodnie czarne z h&m i rajstopy i legginsy ciazowe (polecam) a reszte wlasnie dostalam od niej :) dzieki za odpowiedzi na moje wczesniejsze pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie pobuszowałam po Allegro i powiem, że jestem przerażona cenami gadżetów, zabawek itp. dla dzieci :O bujaczki, karuzele, foteliki do karmienia - po kilka setek :O a chciałoby się wszystko kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nic typowo ciążowego nie mam - po domu dresiki na gumce:P i mam kilka spódnic też na gumie to się nadadzą ale spodnie mnie powoli zaczynają cisnąć - tylko ja mam mega kłopot ze spodniami bo jestem wysoka i prawie wszystkie są na mnie za krótkie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupila to fakt wszysyko jest strasznie drogie ale to chociaz na dluzej a zabawki to sa tez tak drogie ze tragedia i w dodatku dzieci szybko je pewnie rozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja mam wrażenie, że to na chwilę a nie na dłużej. te bujaczki to takie małe siedziska mają, że na kilka m-cy starczą tylko...a korci bo takie fajne. Mój mąż sie śmieje, że ja te gadżety sobie będę kupować - i chyba ma trochę racji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kad - różowy? W tym linku, który podałaś był szary, dlatego napisałam, że uniwersalny, chyba, że nie zauważyłam różowych wstawek :) Jupila - mnie też porażają te ceny :o Ale jeśli mogę Wam coś doradzić z doświadczenia - nie zasypujcie dzieci zabawkami-pierdołami, bo tylko zagracicie sobie dom, a dziecko i tak odstawi je w kąt. Grzechotki - wystarczą dwie, gryzaki - wystarczą dwa, misie, pluszaki -dzieci na ogół w ogóle nie są nimi zainteresowane do 2 r.ż. A jeśli chodzi o jakieś większe zabawki, to z doświadczenia mojego, siostry i przyjaciółek mówię Wam, że lepiej zainwestować w 4 dobre, porządne, edukacyjne gadżety, aniżeli milion pierdół, które na nic się nie zdadzą. Kiedyś poszłam do koleżanki na kawkę, wtedy jej dziecko miało półtora roku. Wchodzę do salonu, a tam widok taki: dziecko siedzi dosłownie obsypane setką zabawek: książeczki, misiaczki, piłeczki, klocki, samochodziki, grzechotki, puzzle, no dziada z babą tam brakowało. A dziecko jak ta sierotka siedziało na środku pokoju i było załamane, o włos od rozbeczenia się na maksa, bo nie wiedziało za co chwycić. Więc lepiej mniej, a konkretniej, aniżeli więcej i totalnie bez ładu i składu. Jakość, nie ilość dziewczyny :) Kad - my zaplanowaliśmy dziecko akurat na teraz (poszło zgodnie z planem), bo nasza córka ma już 8 lat i różnica w wieku jest już spora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×