Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

Trochę? Rarity jaki pokaźny brzuszek ;) Jejku a ja myślałam, że mam duży :p Postaram się przesłać wieczorem jak mąż będzie w domu bo moim telefonem kiepskie zdjęcia wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zameldowałam się na mailu ;) dziewczyny czy i jakie witaminy ciążowe bierzecie? pewnie już o tym było ale jak możecie to napiszcie jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jeszcze co do pościeli to jaki rozmiar zamawiałyście? 90/120 czy ten większy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA ja tak wymiotowałam w weekend masakra bo myślałam że już mi przeszło całkieeem. Ale jeszcze troche i mam nadzieje każdej z nas skończą się mdłości -ustąpią ZGADZE hehe ;) RENI no prześlij koniecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupila ja biorę femibion natal 2, wcześniej brałam natal 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też na razie zdjęcia nie wyślę bo póki co to mój brzuch jest efektem problemów gastrycznych związanych z ciążą :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja w porównaniu do ciebie Rarity nie mam sie czym chwalić, jestem w 16 tyg. i brzuch to 1/3 z Twojego obecnego. Fajnie się zaokrągliłaś, widać że jesteś w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na polecenie lekarza czy sama z siebie? też brałam Femibion 1 głównie ze względu na jod ale w międzyczasie odkryłam Ustroniankę z jodem i po skończeniu opakowania wróciłam do samego kwasu foliowego + woda z jodem. Teraz zastanawiam się czy wrócić do jakiegoś suplementu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam takie zwykle witamin mama plus czy jakos tak ale ja bardzo wymiotuje i mi powiedziala Pani gin zebym nie brala dopoki tak zwracam mam zaczac brac jak skoncza sie wymioty biore tylko kwas(jak nie zapomnie) ale jem owoce wiec jakies tam witaminy dostarczam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamówiłam pościel w rozmiarze 90/120. A jeśli chodzi o witaminy to wczoraj mąż kupił mi Pharmaton Matruelle, wcześniej brałam Vita-miner prenatal. Ja jak zrobię zdjęcie to wyśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi gin powiedziala zeby kupic jakie kolwiek witaminy w aptece powiedziala ze jakie chce bo to nie ma znaczenia ktore wezme;) ide do siorki i jej chlopakow bede pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupila mi lekarz polecił femibion ale zastanawiam się nad czymś tańszym bo ten natal 2 kosztuje 70zł i wystarcza na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak jak ŻABKA dopóki wymioty całkiem się nie skończą łykam tylko Aspargin i Kwas foliowy. Uciekam brać się za placki. Miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uciekam do lekarza ;) Miłego dnia również życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obczaj sobie Vita Miner Prenatal + DHA - ja się skłaniam ku niemu bo też ma jod i kwasy Omega-3 a kosztuje ok. 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aspargin to magnez?jak bylam ostatnio to mowila ze przepisze mi magnez ale ze jeszcze za wczenie dla dziecka (bylam w 9TYg) moze teraz mi da;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z dostępem do topikowego maila - niech któraś mi przy okazji napisze hasło bo wysłałam maila na to wspólne konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny może to głupie pytanie,ale musze Wam zadać. Otóż zauważyłam u siebie od kilku już tyg.,że na sutkach w środku jest taka biała wydzielina, nie jest lejąca, ale jest i mnie to strasznie denerwuje, bo ciężko ją wytrzeć/wymyć bo jest w brodawce i jak chce dokładnie wyczyścic brodawkę,żeby była różowiutka to uszkadzam sobie i wtedy trochę pobolewa :( Też coś takiego macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja poprosze o dane na keit_25@wp.pl, własnie przyszłam z pracy od 9- 13 musiałam pozakanczac szerwg spraw, cos skrobne pozniejj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic takiego nie zauważyłam u siebie ale obstawiam, że to normalne - w końcu piersi przygotowują się do karmienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz Wam wyślę hasło... ŻABECZKA myślę że nie długo Ci się siara pojawi.Nie pamiętam dokładnie ale wiem że z młodym jak byłam w ciązy (tyle że to tak powyżej 20tc) to tak miałam takie coś się dziwne zbierało w brodawkach sobie wyskubywałam zawsze przy kapieli.Potem była siara itp. Myslę że to normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam na maila j jestem w szoku - Rarity mam chyba bardzo duży brzuch jak na ten etap ciąży :D nie da się jej już ukryć chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KEITI możesz sprawdzić pocztę ;) JUPILA a Ty już chyba masz hasło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUPILA daje radę ;) Staram się nie rozpinać kurtki która mi go 'maskuje' ;) No ale jak już się z niej rozbiorę...to hmmm No ale cóż poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam hasło - ściągnęłam z aparatu fotki ostatnie i powiem Wam, że z jednego profilu mam większy a z drugiego mniejszy brzuch :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrzemnęłam się chwilę i czuję się lepiej, polecam takie kimanko w ciągu dnia :P 1. Pościel zamówiłam tę większą 2. Biorę witaminy Prenatal 3. Też mam to samo z brodawkami, miałam Was o to zapytać ale wyleciało mi z głowy. Zaraz wraca rodzinka i zacznie się młyn, więc nie popiszę, ale zajrzę popołudniu :) buźka! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RARITY - mam dokładnie tak jak Ty piszesz :O strasznie mnie to denerwuje :O Dziewczynki poszło i moje zdjęcie na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×