Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baracudda

Jaka restauracja w Warszawie była dobra na obiad z dziadkami?

Polecane posty

Gość artekkk
Z warszawskich restauracji z indyjskimi potrawami to najlepsze doświadczenia mam z lokalem Ganesh w Galerii Metro na Ursynowie. Trochę czasami trzeba poczekać na zamówienie,ale na dania które nie są odgrzewane tylko robione na bieżąco w końcu trzeba poczekać” – żywy ogien bym odpuściła bo mamy zamkniętą kuchnię więc wpis trochę wzbudza podejrzenia ;) Porcje praktycznie dwa razy większe niż to co konkurencyjne restauracje oferują. Mają też bardzo dobre indyjskie piwo Jogi – pycha! Sporo info o aktualnych cenach i promocjach jest ich Facebooku: web.facebook.com/GaneshUrsynow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keke91
No jeśli chcesz zabłysnąć to znam taką jedną. Cieszą się na prawdę bardzo dobrą opinią i często tam chodzę z moją rodzinkę czy to na obiad lub kolacje. To w Wilanowie restauracja http://vilanova.pl/ Już jak tylko zajrzysz na ich stronę to widać jaka to dobra miejscówka a ich menu jest na prawdę bardzo smaczne. Polecam i zapraszam do podzielenia się swoimi wrażeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele z wymienionych przez Was lokali znam, ale nie wpadam w jakiś wielki zachwyt nad nimi. Pamiętajcie, że babcia i rodzice to nie są nastolatkowie, trzeba zadbać o dobrą atmosferę lokalu. Zobaczcie sobie galerię zdjęć w Hell's Chickens http://hellschickens.pl Wystrój stworzony z palet pozwoli poczuć się babci jak w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co dziadkowie lubią :) Moja babcia najbardziej była przekonana do tradycyjnej polskiej kuchni, bo innej chyba nigdy nie próbowała. Ja z kolei postanowiłam, że koniec z tą kulinarną nudą i że muszę pokazać jej także inne potrawy. Oczywiście na początku była niechętna i narzekała, ale w końcu dała się namówić. Postanowiłam zaszaleć i zabrać ją do Sushiberry na sushi :) Pełna obaw o reakcję babci udałam się z nią do susharni i nie mogłam uwierzyć własnym oczom: smakowało! Myślę, że to po części zasługa tamtejszego sushimastera, z tego względu też polecam. Może też urozmaicisz babci życie i pokażesz jej, że prócz tłustej, polskiej kuchni na świecie istnieje jeszcze mnóstwo wspaniałych smaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.07.02 a lubia sushi? jesli lubia to zabierz ich do http://www.kanpai.com.pl/ - tam ejst naprawde pysznie. Faktycznie! jeśli lubia sushi to chyba najlepsze miejsce i w dobrej cenie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wam Rozdroże przy alejach Ujazdowskich, najlepsza restauracja w Warszawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można się dobrze i zdrowo najeść w Ganesh na Ursynowie. Ktoś ich kojarzy? To jedna ze starszych restauracji indyjskich w mieście, jeszcze ich pamiętam jak do szkoły chodziłem lata temu to już byli. Lokal jest w galerii Metro, nie jest to jakieś szczególnie luksusowe miejsce, ale jedzenie – pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marines555
Ja miałem okazję zjeśc tutaj: http://www.restauracja-torino.pl/ Naprawdę dobra restauracja, chwalą się tym, że mają prawdziwą Włoską pizzę i makarony a także aromatyczne i świeże wędliny i sery. Jedzenie mi bardzo smakowało ale też szczególną uwagę zwróciłem na wystrój. Polecam, bo restauracja nadaje się zarówno na spotkania z przyjaciółmi jak i romantyczną kolację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra jest moim zdaniem sushiwesola.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre porcje serwują w Ganesh na al. KEN w Wawie. Podoba mi się, że takie dodatki jak ryż czy chlebek naan mają już wliczone w cenę, zupełnie inaczej to wygląda u konkurencji, gdzie za każdy dodatek trzeba osobno dopłacić. Tutaj faktycznie można się najeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobało mi się w Ganesh ostatnio. Znajomi mnie tam wyciągnęli, nawet nie wiedziałam, że mamy na Ursynowie prawdziwą Indyjską restaurację z kucharzami rodem z Indii. Zamówiłam danie wege i mogę polecić. W końcu jakaś dobra wegetariańska kuchnia w okolicy, która nie kosztuje sztabek złota ;P Menu można sobie podejrzeć na ich stronie: www.ganesh.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuszka22
Restauracji w Warszawie nie brakuje co wcale nie ułatwia tak na prawdę wyboru. Im więcej takich miejsc tym trudniej się zdecydować. No ale na szczęscie mamy takie czasy że w internecie z łatwością możemy dowiedzieć się czegoś o danym miejscu. Ja gorąco polecam zajrzeć na stronę http://vilanova.pl/ Jest to bardzo dobra restauracja która ciesząca się super opinią. Idealne miejsce na tego typu okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smakował mi ostatnio lunch w Ganesh. Trafiłam tam z polecenia koleżanki i na pewno jeszcze tu wrócę. Wszystko świeże, pachnące, kolorowe, a kosztował taki zestaw raptem 20 zł. Lokal jest przy ul. al. KEN, w Galerii Metro. Nie ma co się sugerować wyglądem galerii, który na pierwszy rzut oka na pewno trochę odstrasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dziadkami to może do Rozdoża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można smacznie i dobrze zjeść w Maxipizza i jak na warszawkę to mają bardzo rozsądne ceny. Na kolejne zamówienie dostaje się 10 procent upustu, więc jeszcze dodatkowo cena spada. Telefon do lokalu jest na www.maxipizza.pl/warszawa ,produkty podany. Dowożą szybko, dbają też o to, żeby jedzenie było ciepłe, używają jakiś specjalnych toreb termicznych, które faktycznie działają i zatrzymują ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używam aplikacji i strony LunchMapa - tam pokazuja aktualne lunche w warszawie z cenami, godzinami itd ,bardzo przydatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W porze lunchu czasami wpadnę do Ganesh na KEN. Można u nich między 12 a 16 zawsze dobry zestaw obiadowy dostać za 20 zł. To powiem szczerze, że nie znam lepszej oferty w okolicy. Dobre, zdrowe, świeże jedzenie – z mięsem, ale mają też sporo opcji w formie wege. Dokładny namiar jest na ganesh.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam kiedyś z dziadkami w Rozdrożu (chyba na dzień babci i dziadka), bardzo się im tam podobało, bo klimat jest retro i jedzenie mają do wyboru nie tylko te nowoczesne potrawy. Można zamówić mielone z buraczkami i wuzetkę na deser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkanie rodzinne na ostatnie pożegnanie taty zaplanowałam przy współpracy z restauracją waniliowa.pl i uważam, że bardzo mi pomogli. Wszystko zorganizowali sami – ustawienie stołów, dekoracje, przedstawiono mi propozycję menu, dopasowano kącik zabaw dla dzieci, żeby nie musiały siedzieć z dorosłymi. Obsługa poważna, catering smaczny, a jednocześnie zróżnicowany. Odświeżające miejsce i sala gwarantuje dużą prywatność, nikt przypadkowo nie wchodzi i nie przeszkadza. Miły kontakt i zrozumienie szczególnych potrzeb klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że Maxipizza będzie dobrym wyborem. Można ich lokal na Gocławiu znaleźć, dokładny adres masz na stronie www.maxipizza.pl/warszawa,produkty Obsługa sprawna, nie czeka się długo na jedzenie, ani na miejscu, ani przy dostawie. Nawet w weekend jak ******ają duży i sporo ludzi zamawia pizzę na wynos, to są w stanie się rzeczywiście błyskawicznie wyrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem świetnie się odnajdziecie tu http://www.figaropark.pl/, menu jest naprawdę smakowite no i jest bardzo spokojnie. Restauracja ta lezy w parku skaryszewskim. Ma naprawdę świetny klimat, więc chyba powinniście być tam zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjęcie weselne z pełną opieką cateringową miałam w restauracji www.waniliowa.pl Lokal znajduje się na warszawskich Bielanach i przyznam, że od razu mi się spodobał ze względu na swobodny, miły nastrój. We wnętrzach jasne kolory, obsługa serdeczna. Mieliśmy w rodzinie wiele osób z dziećmi, a to nie stanowiło najmniejszego problemu. Dzieciaki otrzymały nielimitowany dostęp do kąciku zabaw. Postawiłam na menu powiązane w 70% z owocami morza. Trochę zaryzykowałam, ale się opłaciło. W menu wyróżnia się wyraźnie kaczka i prawdziwy tatar. Wybrałam wskazaną restaurację, bo mieli według moich obserwacji najwięcej pozytywnych opinii i to liczonych w setkach. Dokładam z czystym sumieniem pozytywną cegiełkę i serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noidobrze
Na wyjątkowe okazje wybieram Akademię na Różanej. Wystrój, atmosfera lokalu i przede wszystkim wyjątkowy talent kulinarny ich kucharza sprawia, że chętnie spędzam tam czas. Ostatnio zachwycił mnie smak kremu z kasztanów. Nie spodziewałam się, że to będzie aż takie smaczne. Fajnie, ze w Wawie można zjeść takie specjały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem świetna na obiad jest ta restauracja http://www.figaropark.pl/, cisza, spokój - jest położona w parku skaryszewskim - dużo zieleni wokół i naprawdę fajnie skomponowane menu. Ceny ok, smaczne dania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli dziadkowie lubia kuchnie kresowa, a to czesto sie zdarza, to zdecydowanie polecam Dom Kresowy :) Pyszne jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×