Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baracudda

Jaka restauracja w Warszawie była dobra na obiad z dziadkami?

Polecane posty

Gość gość
5 lat temu szukała tej knajpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta32
W Warszawie jest mnóstwo fajnych, klimatycznych miejsca. Od siebie mogę zaproponować to http://www.osteriapiemonte.pl/ . Serwują dania kuchni włoskiej. Wszystko bazuje na oryginalnych składnikach i oddaje smak prawdziwych Włoch. No i do tęgo piękne, stylowe wnętrza. Warto wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie sprawdź Oberżę pod Czerwonym Wieprzem! Dziadkowie na pewno docenią ja chodżę ze znajomymi i zawsze pozytywnie zaskakuję! Polecam Dęske Frykasów PRL - u :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moi dziadkowie to rzadko po restauracjach chodzą. Już nie te lata żeby się na spacerki wybierać. Jak ich odwiedzam to jak babcia nie ugotuje obiadu bo gorzej się czuje to zamawiam przez roomservice jakieś jedzenie z restauracji. Zwykle wybieram polską kuchnię bo dziadkowie nie lubią jak to oni mówią wynalezaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio bylam z rodzinką w zamku ujazdowskim w restauracji instalacje art bistro i uważam, że to świetna rodzinna restauracja, więc spokojnie możesz tam iść z dziadkami na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoich dziadków (jakby jeszcze żyli) wzięłabym do Restauracji Klimczok. Mają kuchnie polską, góralską w trochę innej odsłonie. Jedzenie jest bardzo smaczne - moim faworytem jest kwaśnica z wędzonym żeberkiem. Dużo rzeczy robią sami, na miejscu - mięsa, pasztety, rolady i ciasta (szarlotka jest przepyszna!) Dodatkowo ogórki kiszone i konfiturę z wiśni mają najlepsze na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoich dziadków (jakby jeszcze żyli) wzięłabym do Restauracji Klimczok. Mają kuchnie polską, góralską w trochę innej odsłonie. Jedzenie jest bardzo smaczne - moim faworytem jest kwaśnica z wędzonym żeberkiem. Dużo rzeczy robią sami, na miejscu - mięsa, pasztety, rolady i ciasta (szarlotka jest przepyszna!) Dodatkowo ogórki kiszone i konfiturę z wiśni mają najlepsze na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komet4
Dziadkom na pewno spodoba się w restauracji Ursus. :) To miejsce z polską domową kuchnią, można tam zorganizować imprezę okolicznościową z fajnym menu. Ja organizowałam tam obiad rodzinny z okazji trzydziestki i wszyscy byli zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIktorEzzz
Z dziadkami to najczęściej jakaś klasyka, ale nie za droga, żeby nie czuli się źle w takim miejscu, czy jakoś winni wybierając posiłki, za które często sam płacę. Np. Klimczok. jest tak spokojnie, a też zawsze można poprosić o posłodzenie lemoniady ksylitolem, dla diabetyków idealnie, choć niby moja babcia ma cukrzyce, a szarlotke wcina równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nekkkeiii
Polecam się wybrać na Krakowskie Przedmieście. Miejsca nie trzeba przedstawiać. Co do restauracji - polecam PanKejk. Mają coś i klasycznego (placki), jak i coś na słodko (naleśniki). Fajne mają też zupy i sałaty. Ceny przyjemne również, można zjeść, posiedzieć i nie tracić majątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosinka99342
Jeśli w grę wchodzi również restauracja w okolicach Warszawy, to polecam restaurację w Ząbkach http://naskrajnej.pl/ Dziadkom na pewno bardzo zasmakuję, ponieważ mają smaczną kuchnię polską i będą mogli poczuć się, jak w domu. W ogóle jest to dajna rodzinna restauracja, gdzie śmiało można pojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz żeby to była elegancka kolacja, ale bez zadęcia to polecam miejsce, gdzie my często chodzimy z rodziną - restauracja przy Łowickiej 37. Mają tam duży wybór świetnych dań, najczęściej wykorzystują sezonowe składniki, a ich gruszka w winie nie ma sobie równych. Dziadkom spodoba się polska kuchnia, a może i wy odkryjecie ją na nowo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może czas dziadkom pokazać nieco świeżej, orientalnej kuchni? Czy mieli okazję kiedykolwiek zjeść sushi? Jeśli nie to zachęcam odwiedzić Kanpai http://www.kanpai.com.pl/ na Białołęce. Za sprawą tej restauracji kompletnie zakochałem się w sushi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.10.23 Poszłam tam z rodziną w ostatnią sobotę, żeby przetestować ich weekendowe menu. Dzieciom i nam bardzo smakowało, a zapłaciliśmy tylko za dorosłych, bo dzieci do 12 roku życia jedzą za darmo ;-) Jedliśmy rosół z gęsi, a na drugie: polędwiczki wieprzowe z puree i grillowanymi warzywami (mąż), a ja pieczeń z warzyw korzennych. Dzieci mają swoje, lżejsze menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie karmią w restauracji Instalacje Art Bistro :) I lokal jest bardzo ładny. Mają np lunch za 22 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie możesz uderzyć do https://www.facebook.com/elladasouvlakibar/ Świetna knajpka z grecka kuchnią. Serwują tam wspaniałe souvlak a do tego jest klimatycznie i miło. Organizowałam tam niewielka imprezkę rodzinną i było pierwszorzędnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki8999

No akurat w Wawce to tych lokali co robią dowóz jedzenia jest mega dużo. Jak już mi się zdarza coś brać na wynos to dzwonię do Maxi Pizza (tu ich masz -maxipizza.pl/warszawa,produkty). Dobre promo robią, ciasto jest fajnie upieczone, składniki kładą raczej z wyższej półki, zwłaszcza po serze to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Sushi Saska Kępa!Moi dziadkowie nigdy nie jedli sushi więc jak zabrałam ich pierwszy raz to byli zachwyceni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola893

Może spróbujcie w Hagiel Bistro, często przychodzimy tam całą rodziną, smacznie, fajna atmosfera i szerokie menu do wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nineczka

Na takie rodzinne wypady, chrzciny, komunie polecam Ogród Smaku, piekne wnętrze, miła obsługa no i o jedzenie. Na pewno wam posmakuje- kuchnia polska ale taka nowoczesna, smacznie bardzo  https://ogrod-smaku.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi

Ostatnio miałam przyjemność skosztować lunch w bistro Jajko na Krakowskim Przedmieściu. Myślę, że właśnie tam znajdziecie to, czego szukacie! Potrawa okazała się bardzo smaczna, świeżutka i syta. W pełni napełniłam brzuszek i zaopatrzona w nową energię wróciłam do pracy! Pycha! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

świetnie karmią w restauracji Instalacje Art Bistro 🙂 lokal znajduje się w Zamku Ujazdowskim 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldziak

Bardzo lubię chodzić do restauracji Ogród Smaku na Elektoralną, ładne wnętrze, miła obsługa no i bardzo dobre jedzenie. Zdecydowanie jak na dobry obiad z rodzina polecam ta restaurację. Siostra tam nawet chrzciny wyprawiała we wrześniu https://ogrod-smaku.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo dużo miejsca masz w .ckoberza.pl/. 3 poziomy, więc bez problemu dla większej grupy, więc jak coś biznesowego planujesz to niezłe miejsce. Do tego sala VIP na mniejszą grupę i dość priorytetowo traktują gości. Poza tym jadłem ostatnio pizzę, o dziwo z białą kiełbasą i na pewno wrócę po więcej. Ta restauracja jest na pierwszych miejscach w rankingach restauracji warszawskich. To też o czymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Zdecydowanie Restauracja Akademia. Ja często przychodzę tam na obiady z całą rodziną i dziadkowie są zachwyceni, smakiem potraw i ogólną atmosferą w restauracji. Mówią, że jedzenie jest mięciutkie i rozpływa się w ustach. Jak już mojej babci smakuje jedzenie w restauracji to musi być naprawdę smaczne 🙂 Pełen profesjonalizm, co po prostu czuć i na talerzu w całym klimacie restauracji. Gorąco polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GistiS

Ja na przykład regulanie jadam w PanKejk na Krakowskim. Świetne jedzenie w spoko cenie. Polecam zwłaszcza placki ziemniaczane i szakszukę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitowsky

Racja. Plusem jest też bardzo dobra lokalizacja PanKejk. Obok Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, metro, tak więc dojazd na 5. Nawiększym plusem jest oczywiście smaczne jedzenie bez dwóch zdań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenea

Zachodni Brzeg jest super resturacją, jak macie okazję być w Warszawie albo szukacie jakiejś nowej restauracji to polecam., 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samatha

Oberża Pod Czerwonym Wieprzem, czytałam bardzo dużo pozytywnych opinii i sama się pod tym podpisuje, bardzo są pod tym kątem dostosowani 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×