Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baracudda

Jaka restauracja w Warszawie była dobra na obiad z dziadkami?

Polecane posty

Gość gośćiuwka
Może Osteria Limoni? Po obiedzie można zjeść na deser pyszne lody albo sorbety. Sprawdź, myślę, że dziadkom może przypaść do gustu takie miejsce, bo w tych lodach nie czuć "chemii" są naturalne i zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni to w komunie worosli to do baru mlecznego 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zaglądnąć na http://www.restorama.pl/ - tam jest dużo fajnych restauracji i po ocenach możesz wywnioskować, która będzie dla ciebie najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy jaką kuchnię chcielibyście wybrać, ale z takich w mojej okolicy to polecam http://primapasta.pl/ mają i włoską kuchnię i polską, także dla każdego coś dobrego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś z was ma moze jakies opinie na temat mebli tej firmy www.dominova.com.pl ? zastanawiam sie czy kupic cos od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smialo mozna isc do Antich Caffe na Kabatach. maja swietne owoce morza. Obiadki pyszne, swieze. Ja czesto odwiedzam restauracje w niedziele, uczeszczamy tam na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkalilii
Właśnie przeglądam tę stronę restorama co ktoś polecał pare wypowiedzi wyżej i faktycznie fajna, dużo ciekawych opcji na jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbdfse
Jest wiele ciekawych lokali na warszawskim Żoliborzu a do moich ulubionych należy restauracja, której ofertę znajdziesz tutaj http://dellusso.pl. Organizowałam w niej wiele różnych imprez rodzinnych w tym również chrzciny wnuczki. Mają fajnie wyposażoną salę na sześćdziesiąt osób z wydzielonym miejscem dla zabaw dla najmłodszych gości a przede wszystkim serwują bardzo smaczne dania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie miejsca maja na wynos jedzonko, Antich ma swietne owoce morza z dowozem do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Restoramie znajdziecie duuużo fajnych restauracji, ja zawsze korzystam z tego portalu jak planuję jakąś kolację ważną czy uroczystość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym topiku niezłe reklamowo się zrobiło. Nie ma to jak odpowiadać na pytanie sprzed 2-ch lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajdź po prostu do Irish Pubu na Miodowej - bodajże Miodowa 3. To co przede wszystkim mogę dobrego napisać o tym lokalu to to, że do 20 dają tam świetne azjatyckie dania, koniecznie spróbuj kurczaka z krewetkami, niebo w gębie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malizka
MichalinkaWwa - dzięki za polecenie, w weekend odwiedziłam tę restaurację i faktycznie super miejsce i super klimat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodziankaaa
polecić mogę Salto na Wilczej . Jedzenie i wystrój rewelacja, a ceny są przyzwoite biorąc pod uwagę kuchnie/lokalizacje/wnetrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadł ktoś z Was może w Łupi S.C.: http://restorama.pl/pol/lokal,rid,42566.html ? Mam blisko i dziś chciałabym iść ze znajomymi coś dobrego zjeść. Polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina_007
Tak, z czystym sumieniem mogę polecić www.restorama.pl moja siostra organizowała tam komunię syna. Świetne jedzenie i ogarnięta obsługa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talameris
Na serwisie www.restorama.pl znajdziesz wszystkie informacje. Wyszuka lokal wg twoich preferencji. Wszystko w przejrzystej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Belvedere http://www.belvedere.com.pl/ to restauracja w Warszawie na takie okazje. Bardzo fajne menu – taka polska kuchnia, ale z nutką finezji i nie jest też taka ciężka. Poza tym lokalizacja: czy może być coś lepszego od łazienek królewskich? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a lubicie sushi? bo jesli tak to jest miejsce w kotym zjewsz niedrogo ale naprawde dobrze. zobacz www.kanpai.com.pl/ . osobiscie musze przyznac ze nigdzie nie jadlam lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Saffron spices na Klimczaka. Żadnych gimnazjalistów tam nie znajdziesz, a jedzenie smaczne, domowe. I klimat bardzo w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić sushi w Wesołej www.sushiwesola.pl :) Bardzo dobrze i bardzo smacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dołączam się, Salto na Wilczej świetne miejsce, warto tam zajrzeć, mają pyszne steki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bacie z okazji dnia babci zaprosiłam do restauracji pod gigantami. Byłyśmy nią zachwycone. Jedzenie jest pyszne, a obsługa bardzo miła. Wystrój też niczego sobie. Na wielkanoc postanowiłyśmy zamówić tam jedzenie i równiez byłyśmy zachwycone. Bałyśmy się że będzie drogo, ale restauracja dostosowała menu do naszego budżetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaa565
Na Ursusie znajduje się http://www.restauracja-torino.pl/ z włoską kuchnią. Mają również w ofercie polskie dania. Możesz informacje na ich stronie, lub wybrać się dzień przed spotkaniem, aby sprawdzić lokal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także polecam www.sushiwesola.pl, mają nową restaurację naulicy Zwycięzców 4, gdzie bardzo sporym zainteresowaniem cieszą się zupy oraz rameny :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można się dobrze i zdrowo najeść w Ganesh na Ursynowie. Ktoś ich kojarzy? To jedna ze starszych restauracji indyjskich w mieście, jeszcze ich pamiętam jak do szkoły chodziłem lata temu to już byli. Lokal jest w galerii Metro, nie jest to jakieś szczególnie luksusowe miejsce, ale jedzenie – pierwsza klasa. Można też zamówić z dowozem na www.ganesh.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Milanovo na Wilanowie? Bardzo dobra kuchnia włoska :) Możecie zobaczyć na http://milanovo.pl, co serwują. My tam bywamy na takich rodzinnych obiadach, i wszystkie 3 pokolenia bardzo zadowolone! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po lokalizacji fajnie można wyszukac restauracje przez pkt.pl od razu jest krotki opis, mapka i opinie jeśli ktos wystawi danej restauracji. Ja sobie tam zawsze przegladam jak szukam fajnych miejsc w swojej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×